Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy eltávolítás fórum

Anyajegy eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
2010. jún. 18. 19:59

Szia én a Bőrgyógyászaton voltam magán rendelésen ott fizettem 3500 ft-ott.

Kaptam a sebészetre beutalót ,és a sebészeten ingyen levették, mivel nem magán rendelésen vetettem le hanem a kórházban.

Nem kel magán rendelésre menni, a kórházban is nagyon kedvesek !!!!

1660. Awela (válaszként erre: 1657. - Dolce 409)
2010. jún. 18. 18:11

Sziasztok!


Én fél éve vetettem le sebésznél, mert rossz helyen volt és már fájt is. Ha várok, ingyenes lett volna, de nekem fontos volt, hogy ne legyen baj, így másnapra berendelt, megcsinálta magánrendelésen. A kettő volt 10000 Marcaliban. Csináltak szövettant is és olyan szépen összestoppolt a bácsi, hogy nem is látszik már. A nyakamon volt, ezért hosszabb volt a műtét és utána fájt, mikor még bent voltak a varratok, de a seb már szépen gyógyult.

1659. Dolce 409 (válaszként erre: 1658. - 30bff535b1)
2010. jún. 18. 14:43
Igen!:) Köszönöm hogy válaszoltál. Remélem még mások is megírják a tapasztalataikat, de egyenlőre elég halott ez az oldal sajnos.:(
1658. 30bff535b1 (válaszként erre: 1657. - Dolce 409)
2010. jún. 18. 14:35
Én plasztikai sebészeten csináltattam. Szikével vágják ki az anyajegyet, előtte helyi érzéstelenítést adnak. 15-20 perc alatt megvolt az egész. Nekem nem kellett fizetni mert ismerősöm volt a plasztikai sebész. Egyébként nem tudom mennyibe kerül ezt mások biztos meg tudják neked mondani itt a fórumon. Remélem segítettem valamit! :)
1657. Dolce 409 (válaszként erre: 1656. - 30bff535b1)
2010. jún. 18. 12:22
Szia! Én tervezek levetetni egy-két anyajegyet, mert nemis annyira azért mert zavar hanem inkább félek hogy a napozgatásom és szolizgatásom miatt lesz valami baja. Bár nem viszem annyira túlzásba mégis jobb szeretném eltüntetni. Te hol csináltattad és mennyibe kerül egy ilyen és hogy csinálják vagy van több lehetőség is. Köszönöm előre is a segítségedet!:)
2010. jún. 18. 12:17

Sziasztok.


Én ma vetettem le egy anyajegyet 11-re volt időpontom és 11:36-kor már hazafelé mentem úgy,hogy még később is hívtak be. Egyáltalán nem fájt még a szuri se. Mikor elkezdtem beöltözni akkor kicsit megijedtem , de aztán mikor már bent voltam a műtőbe semmi bajom nem volt. Aki gondolkozik, hogy levetesse-e annak azt ajánlom , hogy igen. Tényleg nem fáj utána viszont jobb lesz mert nem lesz ott a zavaró anyajegy.

2010. jún. 14. 18:51

Sziasztok.


Én már túl vagyok az anyajegy levételről,

mivel itt nem tudom, lehet-e képet feltenni róla , így a naplómban feltettem az anyajegyről, és utána .

Mindenkinek sok sikert én már a harmadik hétben vagyok és már el is felejtettem a műtétet:)))

És a szövettan is jó lett :)

1654. 461232a02c (válaszként erre: 1428. - Mulan-m1)
2010. jún. 13. 09:30

Szia Rozo4!

Szerintem nem veszítettél semmit, hogy nem beszéltél Bottlik Gyula doktor úrral. Mikor műtétre várakozó állásponton voltunk tapasztalhattuk, hogy előttünk hány páciens jött ki úgy, hogy negatív véleményt alkotott a doktor úrról, sőt volt olyan páciens is, aki meg is mondta a doktor úrnak, hogy a stílusa hagy némi kivetnivalót...én még azt is megtapasztaltam, hogy nem csupán a páciensekkel nem kedves, de a kollégáival sem igazán az (legalábbis nála alacsonyabb beosztású kollégával), de az biztos, hogy az anyajegyet eltávolítja. Lehet, hogy a munkáját jól végzi, de a stílusa nem kedves. Lehet, hogy csak rossz napjai voltak, de én azért nem szedettem le a többi anyajegyemet, mert a Bőrklinikára utaltak vissza, és a doktor úrhoz nincs hangulatom. Orvostanhallgató emberek között mozgok, de remélem, hogy egyszer csak elérik a kollégái, hogy változzon a doktor úr, vagy már el is érték.

Sajnos ezeknél az anyajegyeknél általában azt szokás tanácsolni, hogy ne lézerrel szedesse senki, hanem ezeket kimetszeni szokás.

Üdv.

1653. syerra
2010. jún. 11. 10:39

Sziasztok!

Nagyon szépen gyógyul a seb az arcomon(3 hete volt a műtét),sőt,olyan mintha csak egy karcolás lenne.Még az orvos is nézett egyet,amikor levette a kötést,hogy milyen szép,egy héttel a műtét után. :)

Ma megjött a szövettan eredménye is,és szerencsére tényleg anyajegy volt.:)


Netti022!Változott azóta valami??? :O

1652. Netti022
2010. jún. 7. 17:58

Sziasztok!

Én az Arsmedica lézerklinikán voltam, anyajegy eltávolításon. Az arcomról akartam levetetni 1 anyajegyet, de szerencsére az utolsó pill.-ban meggondoltam magam és a hasamról vetettem le.:))

Nem úgy van ahogy a Dr. Dömötör Gábor elmondja...

Képet nem tudott nekem mutatni, hogy milyen lesz, csak azokat ami a weboldalán van...És persze nem olyan lett!!! Wolfram hurokkal csinálta 1 hatalmas kráter lett a helyén, ami most már kidudorodik és nagyobb a heg, mint az anyajegyem volt:-(((

2010. máj. 29. 01:51

én tegnapelőtt lézerrel vetettem le az arcomról egy kisebb anyajegyet, ami kidudorodott picit, 10ezerér,

nincs varrat, nincs vérzés, még tapasz van rajta nem tom ebből milesz:D(2napig kell rajtahagyni elvileg);

(azért volt 10 ezer egyébként mert az első vizsgálaton basztam fizetni:DD)

1650. 532d73a488 (válaszként erre: 1649. - Kitti1989)
2010. máj. 26. 10:53

szia igen a Melanoma veszélyes, sajnos akinek nem veszik észre időben az akár halálos is lehet, 2-év sem kel hozzá.

Te ne félj, menj el, és meg fogsz nyugodni,biztos, hogy nincsen, nekem a múlt pénteken vettek le a hasamról 8 mm -est.

Most pénteken megyek varrat kiszedésre , már észre sem veszem, hogy vágva vagyok, semmit nem érzek.

Egyet vetess le egyszerre,és sok sikert puszi:Andi

1649. Kitti1989
2010. máj. 25. 23:09
Sziasztok ez a Melanoma tényleg ennyire veszélyes 2év alatt bele lehet halni??én most szeretnék elmenni levetetni egy 6mm-es anyajegyet az arcómról de előtte melanoma vizsgálatra kell mennem? nekem ezt mondták...és egyidőben mennyi anyajegyet lehet leszedetni?(elnézést a sok kérdésért csak nagyon félek...)
2010. máj. 23. 19:43

Sziasztok, látom mindenkinek más a véleménye az anyajegyről.

Én pénteken voltam a sebészeten egy 8 mm-es anyajegyet vetettem le a hasamról, mert a nadrág dereka mindig összenyomta.

A műtét 15-percig tartott, egy szuri, és utána már semmit nem éreztem, ahogy haza értem már főztem a családnak, még csak lesem feküdtem,

4-5 órán át semmit nem éreztem, az érzéstelenítéstől , utána egy kis pici fájás volt, de nem volt vészes.

Ma a harmadik napon vagyok, be van kötve , jövő pénteken megyek varrat kiszedésre, már bicajozom, és mosok főzők, persze azért oda figyelek .

Ezt azért írtam le, mert ha valakinek van anyajegye és fáj vagy viszket, bátram menjen el, a bőrgyógyászhoz és kérjen beutalót a sebészetre, és vetesse ki, mert egy rossz anyajegy akár végzetes is lehet.

Ne itt kérjen tanácsot mert itt nem orvosok vannak, és nem orvos válaszol fórum , itt mindenki a maga félelmét , vagy örömét írja le, de mindenki az orvosára hallgasson.

Az anyajegyet bátran kilehet vetetni, ha rossz helyen van, nem fog vissza nőni, sem elmérgesedni, az lenne a baj ha csak mintát vágatnánk ki belőle, mert akkor elmérgesedhet,

lényeg, hogy egészben vágassuk ki, és két hét múlva kész a szövettan is.

Legyen mindenki bátor, és ne a rosszra gondoljon, ha nem a jóra, hogy egy kis szuri, és pár perc aztán vége is és nincs anyajegy.

Ha az itt beírtak alapján kellett volna elmennem, hát elég félelmetes lett volna, de nem kértem tanácsot senkitől sem, hanem a szívemre hallgattam és elmentem, és most már arról tudok beszámolni, hogy túl vagyok rajt, és egyáltalán nem kel megijedni, sem félni, nincs mitől.

Szerintem mindenki azt írja be ha már túl van rajt, mert kár az ( ördögöt ) a falra festeni, és mást megijeszteni.

Itt nincs orvos, tehát senki nem tud választ adni, csak mindenki ( ahogy ) elgondolja.

Tehát mindenkinek sok síkert !!!

1647. syerra
2010. máj. 21. 19:56

Sziasztok!

Napok óta olvasom a fórumot.

Most voltam plasztikai sebésznél Debrecenben.Az arcomon lévő kb 10mm-es anyajegyet szedte le sebészeti úton,ami már 21 éve az arcomon,feltűnő helyen volt.

Egyáltalán nem fájt,az injekciót éreztem,de utánna semmit.Leszedték,elégették az ereket,hogy ne vérezzen és összevarta.Alig volt 30 perc az egész.A szövettan eredménye 2-3 hét múlva lesz meg.Nagyon rendes az orvos és az aszisztens is.:)

Gondoltam megosztom veletek,hogy feleslegesen aggódtam,nem volt mitől félni-csak az eredményektől tartok-.

1646. szöszi71
2010. máj. 21. 11:07
Tapasztalataim szerint a bőrgyógyász (sebész) általi beavatkozás jó, mert akkor eltudják küldeni az anyajegyet szövettanra. Nem árt tudni, hogy jó vagy rosszindulatú volt. Nekem már több anyajegyet kellett levenni, az egyik rosszindulatú volt, ami nem jutott be a véráramba, hisz bőrfelszini volt, de így is 1 évig 3 havonta kell ellenőrzésre járnom.
1645. Miss Dyke
2010. máj. 21. 11:02

Sziasztok!


Az sztk-ban mennyit kell fizteni az anyajegy eltávolításért? Börgyogyász vagy sebész áltai beavatkozás a jobb?

1644. Doti84 (válaszként erre: 1614. - Julcsilány)
2010. máj. 7. 10:59
Szia, nekem is Sáfrány doktor vett le az arcomról kettő kidudorodó anyajegyet, nekem is rossz helyen volt az orrom és a szám között, azt mondta, hogy elég későn mentem én is, mert így nagyot kell vágni, de jól megoldotta, a heg az látszik, de sokkal diszkrétebb mint egy nagy barna anyajegy.. és le is lehet alapozni, úgy semmi nem látszik szinte. Szóval ajánlani tudom Sáfrány dokit, aki egyébként nagyon alapos orvos. Az arcon egyébként saját tapasztalatból mondom, sokkal szebben és gyorsabban gyógyulnak a hegek. Sok sikert a műtéthez, ne izguljon a lányod, abszolút nem fáj a levétel, csak a szuri fog fájni, de az nem tart túl sokáig, kibírható.
1643. szöszi71 (válaszként erre: 1641. - Kiddy)
2010. máj. 5. 13:33

Szia!

Szerencsére ez az anyajegy rosszindulatú elváltozása nem terjed a véráramban, csak a bőr felszinén volt. Így 1 évig 3 havonta kell ellenőrzésre járnom a dokihoz. Ez azt jelenti,hogy ami a testemen van anyajegy mindegyiket átnézi, nehogy valamelyikben gond legyen. Nagyon remélem, hogy nem lesz több ilyen probléma.

A dokit meg tiszta lelkiismerettel ajánlom Neked, mert nagyon lelkiismeretes és ügyes keze van.

1642. carib
2010. máj. 5. 12:38

Sziasztok!


Nekem is le kell vetetnem egy anyajegyet. Tudna esetleg valaki ajánlani nekem egy jó sebészt az 5. kerületi sztk-ban (BLESZ-ben). Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat.

1641. kiddy
2010. máj. 5. 11:06

Szio!!


Koszonom szepen.Augusztusban megyek haza(angliaban elek),mindenkepp megkeresen a dokit mert mar nagyon esedekes lenne leszedetni az anyajegyeimet.felek enis hogy ha tovabb huzom,rossz vege lesz.

szegenyke,rossz indulatu volt??mi volt utana a teendo???vagy milyen kovetkezmenyei vannak??irj rola legyszi,mert nem tudom.koszi

1640. szöszi71
2010. máj. 5. 09:27
Ja, még annyit, hogy egyébként nem sok doki van akiben meglehet bízni.
1639. szöszi71 (válaszként erre: 1638. - Kiddy)
2010. máj. 5. 09:26

Szia!

Én járok egy jó dokihoz a Bőrklinikára Debrecenbe. Ő már több anyjegyet is eltávolított és nagyon megbízható. Dr. Gáspár Krisztián-nak hívják. Őt nagyon tudom ajánlani. Sajna 3 havonta mennem kell mindig hozzá 1 éven keresztül ellenőrzésre, mert amit legutóbb el kellett távolítani anyajegy az rosszindulatú volt.

1638. kiddy
2010. máj. 4. 16:59

ja a masik hogy az a doki aki csinalta mar elment a varosbol mashova,szoval mar olyan dokirol sem tudok akiben megbizhatnek,mert akarkinek nem adom magam a kezeibe...

valaki ha tud egy megbizhato,jol dolgozo sebeszt debrecenben akkor legyszike irjatok.koszi

1637. kiddy
2010. máj. 4. 16:56
bocsi,de angol billentyuzetem van azert nincs ekezet!
1636. kiddy
2010. máj. 4. 16:56

Sziasztok!!


Lehet hogy engem fogtok szidni hogy minek mondom el,ha rossz volt,de oszinte leszek.Igazabol az anyajegy leszedesevl nem volt baj csak a fajdalommal,amit a szuri okozott,mert en nagyon-nagyon felek a tutol.

na szoval amikor en elmentem leszedetni(keresztanyukam orvosok kozott dolgozik es ismeroshoz mentem),elhataroztam hogy tul akarok lenni egyszerre es leszedetem 4 anyajegyemet egyszerre.egy volt a honomalatt,egy a cicim alatt 2 pedig a hasamaljan,ezek mint kidudorodtak(na meg van a testemen tobb apro is,mert nekem a naptol meg a szolariumtol is kijon,szoval meg sem lehet szamolni hany db anyajegyem van)na de vissza a "mutethez".nekem ugy csinaltak hogy az osszes anyajegyem 2oldalara kaptam erzestelenitot,na azt a fajdalmat vagy lehte inkabb a tu okozta sokkot nem ajanlom senkinek,azt modntam akkor a dokinak hogy felakarok allni es haza akarok menni,de o nem hagyta.na es aztan csak tompan ereztem azt ahogy kivagja a gyokereit vagy nem tudom mije van az anyajegynek kikaparja aztan bele egy femtalba es kuldte szovettani vizsgalatra.amikor vegeztunk en a sirastol levegot nem kaptam,anyukam kint vart de meg o sem tudott megnyugtatni,raadasul nem is erette mi tortenhetett amitol ennyire kesz vok(beszelni sem tudtam).na aztan lenyugodtam par ora elteltevel,de nem bantam meg hogy elmentem.azota is van rajtam meg 2,de nem merek elmenni,mert felek...de muszaj lesz ha nem akarok bajt.na roviden ennyi,bocsi ha valakinek elvettem a kedvet,de oszinte akartam lenni

1635. Szandikkka (válaszként erre: 1634. - Szandikkka)
2010. máj. 4. 16:37
Azt elfelejtettem mondani,hogy kivágták neki.
2010. máj. 4. 16:36

Szerintem nyugodtan menj sztk-ba!

Unokatesómnak is ott vették le,és semmi baja nem lett,szépen gyógyul.

Az injekció fájt neki nagyon,a többi nem vészes.

1633. HENYA-7
2010. máj. 3. 20:57
Sziasztok.....a sípcsontomon van egy anyajegy,amit el kell távolítani....az sztk-ba nem merem......olvastam,hogy sokan a sebészeti beavatkozást választják...én is ennél döntök....a tesómnak többet leszedett egy sebész,de nem kellett varni utánna.....kicsi szikével körbevágta...hamar begyógyult neki és a szövettan is jó lett......a gyökerével ilyenkor mi van....az nem okoz gondot a késöbbiekben.....nem tudom mit tegyek.....keddre be vagyok jegyezve egy másik maszekhoz...nem tudom milyen sebészi módszerrel de 26000ft az 1 db eltávolítása...nekem sok....ezért gondolkodom azon ahol a tesóm volt....Érden....
2010. máj. 3. 19:49
Én a lapockámon lévő anyajegyet egy alkalommal, mikor törölköztem, majdnem teljesen leszakítottam. Ennek már 8 éve. Egyenlőre nincs vele gond, de engem nagyon zavar, és félek elmenni vele orvoshoz.
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook