Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyajegy eltávolítás fórum

Anyajegy eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯
1511. Titou (válaszként erre: 1510. - Babyshambles)
2010. jan. 2. 23:11

jajjnemár:S

pedig ez az egyetlen módszer, amiben még

bíztam, mert eddig csak jókat hallottam róla..

pedig nem nagyon maradt más lehetőségem,

mert lézerrel többet nem vesznek le, a szikével meg

már volt egy iszonyúan sikeredett találkozóm és nem kérek belőle többet..:S

Mikor voltál cryo-n? és kb. mennyit kezeltek és mennyibe került?

1510. Babyshambles (válaszként erre: 1509. - Babyshambles)
2010. jan. 2. 19:12
És főleg a laposak! Azok meg se mozdultak 3-4 kezelés után se, csak a körülötte lévő bőr ment tönkre teljesen.
1509. Babyshambles (válaszként erre: 1508. - Titou)
2010. jan. 2. 19:11

Én azon is jártam. :-) Nem jó. Visszanőnek és nem precíz. Nekem nagyon rész maradt körülötte hófehér (úgy, hogy nem fog többé már lebarnulni), viszont az anyajegyek meg nem jöttek le.. :-S

Bíztam benne.. sajnos nem vált be.

1508. Titou (válaszként erre: 1499. - B838f88be5)
2010. jan. 2. 00:05

Én is nála voltam úgy 1 éve és szép lett, már

alig látszik..

Viszont mivel lézerrel csak a kiemelkedőket

lehet leszedetni, nekem még maradt jó pár nagyobb

lapos, amitől szeretnék megszabadulni

Volt már valaki CRYO kezelésen..

nekem jelenleg az a legszimpibb..

1507. Szasz23X
2010. jan. 1. 16:46

Sziasztok!

nem tudjátok esetleg, hogy mennyi a maximális szám, amit egyszerre eltávolítanak?

Nekem olyan 7-8 darab van, amitől meg szeretnék szabadulni.

Esetleg Pesten valaki tud olyan orvost, aki azért nem kér el 15 ezret per darab a leszedéséért?

Nekem inkább szikés megoldás kellene, ezeket lézerrel felejtős....

Köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni.

1506. Babyshambles (válaszként erre: 1499. - B838f88be5)
2009. dec. 30. 21:23

Szia!

Én nála voltam, már 3 kezelésen. Már teljesen laposak, és alapozóval nem látszanak. De elvileg összesen 8-12 kezelés is lehet. Az árát részletben fizetem, mert diák vagyok és ezt az engedmény tette nekem.


Nagyon meg vagyok elégedve! A nő stílusa elég bunkó, de szakmaileg meg vagyok vele elégedve. Nem kell vele csacsogni és kész.

1505. rozo4 (válaszként erre: 1499. - B838f88be5)
2009. dec. 30. 13:07
Szia.Szerintem elöször is menj el bőrgyógyászhoz,vagy egy maszek plasztikai sebészhez,és kérj töle tanácsot,milyen módszert javasol..Mert sokmindentől függ az eltávolitás módja.. Nekem is az arcomról szedtek le egy nagy anyajegyet,de kivágták! Most 1.5hónapja,ha alapozót teszek rá szinte észrevehetetlen..De a heg marad,lehet látni,még piros..Nem tudom mennyi idö,mig jobban elhalványodik... Engem nem érdekelt,hogy heg fog maradni,mert inkább egy heg(amit lealapozhatsz) vagy egy kiálló anyajegy...Indulj utnak,és konzultálj néhány helyen!!! Ja,nyáron nem jó anyajegyet eltávolitani!!!! Mindenki a hüvös idöt fogja neked mondani!!!! Szia.
2009. dec. 29. 11:11

Valaki legyenszíves válaszolni!

Köszönöm!

1503. ThomsZr
2009. dec. 27. 13:04
Akkor milyet szoktak égetni?:D Én azt olvastam, hogy a kiállót inkább, mert azt könnyebb teljes egészében eltávolítani, mint egy olyat ami teljesen beleágyazódik a bőrbe.
1502. csicc
2009. dec. 27. 11:34
Ami nagyon kiáll, azt ritkán égetik... Mellesleg van ismerősöm, akinek égettek, van, akinek fagyasztottak, és még mindig az én hegeim a legszebbek, foltos maradt a helye stb.
1501. ThomsZr
2009. dec. 26. 20:14
A debreceni lézer magánrendelőre szeretnék bejelentkezni, esetleg innen valakinek tapasztalat?
1500. ThomsZr
2009. dec. 26. 20:02
Van valakinek tapasztalata abban, hogy egy kiálló anyajegyet (jelen esetben orron lévőt) el lehet távolítani szép eredménnyel, lézeres kezeléssel? Nincs gond vele, csak esztétikailag zavar :S Születésem óta meg van, nem lenne szövődmény, ha csak egyszerűen leégetnék?:S
2009. dec. 26. 17:45

Sziasztok!


Az arcomon van 3 nagyobb anyajegy,amiket mostmár nyár elején mindenképpen szeretnék lézeres úton eltávolíttatni.Azért lézerrel,mert szikével az arcomat nem merem összedaraboltatni,hogy fog az kinézni utána? Utánanéztem,és Lányi Cecília tűnik nagyon megbízhatónak.Valaki esetleg járt már nála? Mennyi idő alatt gyógyul be és egyáltalán begyógyul-e teljesen?2 hónap alatt begyógyul,mert annyi a szabadságom,és úgy szeretnék visszamenni,hogy ne nagyon legyen nyoma...

Fontos,köszi!

Ha tudjátok,megírhatjátok az ország legjobb lézersebészének is a nevét,mert az ár nem számít csak az eredmény!

2009. dec. 25. 20:05

Sziasztok!

Megszabadultam 4 anyajegytől.A víztől nem kell félni az enyémhez is hozzáért,de utána lecseréltem a tapaszt és semmi gond sem lett.Persze nem azt mondom h. direkt le kell locsolni de egy kevés víztől semmi baja sem lesz.

Kellemes Ünnepeket!!

1497. csicc
2009. dec. 22. 15:43

Szia!


Nemrég nekem is a hátamról szedtek le 4-et, plusz egyet a csípőmről is, de mégis zuhanyoztam, kerülgesd a vízsugarat, ahogy tudod, meg elvileg úgyis le lesznek ragasztva, nekem cserélnem is kellett a ragtapaszt, szóval ha egy kis víz érte fürdés közben, akkor nem volt semmi gáz, ragtapaszt le, újat fel, és kész... Hajmosást is próbáld úgy megoldani, hogy behajolsz a vízsugár alá, vagy a mosdóba... Nekem speciel hajat is festettek, ügyesen, de meg lehet oldani bármit :)


Kellemes ünnepeket!

1496. survivor3 (válaszként erre: 1495. - Roslyn)
2009. dec. 22. 15:09

Szia!

Egy hátamon lévő anyajegyet távolítottak el 2002-ben. A barna szín 1000 árnyalatából az enyém pont olyan volt, mint egy melanoma. Ezért nagyon nagy darabot vágtak ki a hátamból az ép szegélyek miatt. Mélységben is és szélességben is. 30 napot voltam a varrattal. Sajnos nem lehetett zuhanyoznom, csak fürdeni tudtam. A szövettanból kiderült, hogy szerencsém volt.

Neked nyilván nem gyanúsak az anyajegyek, valahogy ki kell bírnod egy pár napig.

1495. Roslyn
2009. dec. 22. 15:00

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy ha a hátamról szeretnék 3 anyajegyet leszedetni,akkor hogy fürdök?Mert az egyik barátnőm nemrég vetette le az egyik anyajegyét,a füle fölött volt olyan 3cm-re.Az orvos azt mondta,hogy nem moshat hajat egy hétig,mert akkor veszik ki a varratokat.Akkor ha ébn levetetem a hátamról őket,akkor nekem se szabad mosnom?!Azért is baj,mert koleszos vagyok,és ott csak zuhanyzó van...

Köszönöm a válaszokat.Kellemes ünnepeket!Roslyn

1494. Doti84 (válaszként erre: 1493. - Babyshambles)
2009. dec. 19. 09:06
Szia, akinél én voltam dr. Stehlich Gábor bőrgyógyász szokott leégetni, de nem anyajegyeket hanem szemölcsöket, ő azt mondja anyajegyet nem szabad leégetni még a kisebbeket sem, mert lelézerezéssel, leégetéssel nem lehet megfelelő szövettani mintát készíteni belőle. De akár kérdezd meg őt: www.matyasfoldklinika.hu
2009. dec. 15. 10:35

Sziasztok! Nem tudjátok, hogy sima bőrgyógyász szokott kisebb anyajegyeket levágni vagy leégetni? (amihez nem kell varrni.) Ahol én lakom egy hülye p.cs a faszi és nem foglalkozik ilyen semmiségekkel, de van egy csúnya véranyajegyem, amitől szeretnék megszabadulni.


És régen jártam arra a fagyasztásos eltávolításra is persze szépen nőnek vissza. Ezért két pöttyöt a hasamról még szeretnék leszedetni. de csakis varrás nélkül, mert csúnyán gyógyulnak a varrataim. Nem tudoktok Pesten vagy környékén megbízható, jó bőrgyógyászt, aki ilyennel foglalkozik?


Köszi!


ja és elmentem végül én is Lányi Cecíliához. Eddig két kezelésen voltam. Kopp-kopp, de eddig meg vagyok elégedve!

1492. Doti84 (válaszként erre: 1485. - Rozo4)
2009. dec. 14. 14:18
Szia, de a dermatix elég drága már pontosan nem tudom de 15ml 6500 körül volt.. és kb. kis hegre 1 hónapig elég, mert napi kétszer kell kenni. Kenegetem ezzel meg még körömvirágkrémmel is a hegeimet, az arcomon szépen gyógyul, a testemen már kevésbé, nem mondom hogy nem szép de lassan gyógyul, még olyan vöröses rózsaszín, ha már fehér lesz akkor biztos szép lesz, de most még látszik. Az arcomon lévő is vöröses még, de már szinte olyan mintha ott se lenne, nem feszül, viszket, és kicsi alapozóval csak közelről lehet észrevenni hogyott van valami.. Ja, a műtét az arcomon okt. 26-án volt, a testemről a mellkasomról 2 és a hátamról 2 -t vettek november 2-án.
2009. dec. 2. 16:42
Rozo4,köszönöm a válaszodat.:-)
2009. dec. 2. 16:42

Tegnap vettek le egy anyajegyet a hátamról,de azt mondta a doki hogy még 4-et le kell vetetnem.

Ha valakinek bármilyen kérdése van a levétellel kapcsolatban,szívesen válaszolok.

1489. Anne23 (válaszként erre: 1487. - Rozo4)
2009. dec. 1. 23:18
Szia, köszönöm a válaszod.
1488. rozo4 (válaszként erre: 1482. - Moncsi0104)
2009. dec. 1. 19:31
Szia,ha engem kérdezel,akkor kb 8mm átméröjű volt az anyajegyem,a hegem 2.3cm !! Babérlevél alakban metszik ki,és ráhagynak biztonsági zónát is...
1487. rozo4 (válaszként erre: 1486. - Anne23)
2009. dec. 1. 19:28
Szia,bár nekem kimetszéssel szedték le nem lézerrel,de szerintem holnaptólkell betadinnel kenni....Talán valaki ir,akinek is ugy szedték le!!! Vagy hivd fel a ddokit,és kérdezd meg...
1486. Anne23
2009. nov. 30. 22:52
Sziasztok. Nekem ma szedtek le egyet a tarkómról lézerrel. Mondták, hogy Betadinnal kell fertőtleníteni. Már holnap is kell, mert nem emlékszem mit mondott. Előre is köszi.
1485. rozo4
2009. nov. 30. 11:49
Dermatix nem drága??? Ma vettem egy másikat Contractubex gél 20g. 1750.-ft.. Még van egy cicaplast nevü is,az is jó a hegekre... Remélem jó tapasztalataink lesznek a krémekkel..Doti,neked mikor volt a mütét??? Most milyen???
1484. Doti84 (válaszként erre: 1483. - Rozo4)
2009. nov. 30. 10:18
hello, én is utánanéztem a zeraderm gél hosszútávon szépíti a heget, több hónapig kell használni és akkor lehet állítólag látványos javulást látni. Én - mivel a gyógyszertárban zeraderm nem volt épp - dermatix gélt vettem és kb. 1 hete használom, hátha hatásos lesz..
1483. rozo4
2009. nov. 29. 16:34
Sziaaztok..Kicsit nézelödtem..Keressetek rá a neten erre : Zaraderm gél. Én lehet kiprobálom ezt..
1482. Moncsi0104 (válaszként erre: 1481. - Doti84)
2009. nov. 29. 14:59

Szia!Azt szeretném megkérdezni h. mekkora volt az anyajegyed és mekkora lett a heg?

Egyébként nagyon szépen meggyógyult!

❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook