Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antioxidans szint, tapasztalatok-észrevételek fórum

Antioxidans szint, tapasztalatok-észrevételek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
23. Cszsuka (válaszként erre: 20. - 3cf80f2b78)
2009. márc. 16. 12:25

Legalább annyira, minthogy nem hiszed el, amit írtam. Azért én már elég sok embernek segítettem meggyógyulni bioscanner nélkül is.

a vitaminok hatékonyságát pedig nem vonom kétségbe, mert sok jó minőségű szer van forgalomban, ez miért ne lehetne szintén az?

Csupán a módszer nem tetszik nekem. Ennyi. Nem kötelező mindenkinek azt szeretni, amit te szeretsz, vagy abban hinni, amiben te hiszel.


Az egyetlen hibát ott követtem el, hogy nem kérdeztem meg, mennyi vizet iszol, s csupán általánosítottam - tapasztalat alapján - ezért bocsánatot kérek.

22. hetimea (válaszként erre: 19. - 2d5a00656a)
2009. márc. 16. 12:07

szia :)


a karotinoidok az antioxidansaink 75-80 %át teszik ki, és feladatuk többek a között a többi vitamin és enzim védelme, vagyis ha magas a karotinoidok szintje, akkor védve vannak a "többiek" is. így igaz ez fordítva is, ha alacsony ez a szint akkor borul a mérleg nyelve, alacsonyabb lesz az egyéb vitaminok és enzimeg szintje is!! hát ezért fontos, hogy ezt nagyobbik oldalt növeljük és növeljük!

21. hetimea (válaszként erre: 15. - Cszsuka)
2009. márc. 16. 12:00

szia, sok mindent nem értesz ezzel kapcsolatban. Az hogy a vérképed milyen, nem fedi azt a tényt, hogy a sejtjeidben mekkora az antioxidans érték. A vérben az éppen elfogyasztott ételek vitaminszintje mérhető és nem a már beépülté. nem véletlen, hogy amíg nem létezett ez a scanner, addig vagy szövetvizsgálattal tudták ezt megnézni( drága-fájdalmas), vagy vérvételből, amihez naponta kellett mennie az embernek, 30-50 napon keresztül, hogy egy átlagot tudjanak

" kreálni". Épp ezért született ez a technológia, hogy a legpontosabb értéket mérjük.

Az az állításod sem helytálló, hogy a saját termékeinkre van kalibrálva a gép, mert nem egy olyan embert mértem, aki nem szed semmit, egyszerűen csak jól táplálkozik, sok gyümölcsöt és zöldséget fogyaszt és remek, 50.000 feletti értéket kaptunk,..vagy, más cég termékeit eszi és eljutott a 38-40 ezres szintig..


A mérés díja a világon mindenhol 6 euro, ami 1500 ft, (bár most már többet kellene kérnie a mérőnek), ehhez képest te 1000 ft-ért méretted magad. Szerintem inkább örülj neki, hogy kedvezményt kaptál. A cég kutató központjába valóban visszajut a mérés árából egy jelentős rész, mégpedig kutatásfejlesztésre, tehát nem hazudott neked az illető!!!

Én egy dolgot szoktam mondani a szkeptikus embereknek.. az nem baj ha nem hiszi el, de legyen annyira intelligens, hogy utána néz, és cáfolja meg , ha tudja.

20. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 16. - Cszsuka)
2009. márc. 16. 10:44
Te mekkora hülyeséget írtál!Ugye nem gondolod,hogyha veszek be vitamint,és 5 kortyal több vizet iszom naponta,akkor már nem is fáj a fejem?Mert azt írtad,hogy nincs elég folyadékbevitel!Hidd el,én ittam rendesen,és mégis fájt,mint írtam 11 évig,és az orvosok sem tudtak semmit csinálni!Viszont,több mint egy éve nem fáj,és gondolom ez nem a víztől van,sokkal inkább a vitaminoktól!De én úgy gondolom,hogy aki szkeptikus annak hiába írunk bármit,mert nem hiszi el!!!
2009. márc. 16. 10:41
De a többi antioxidáns nincs mérve csak a karotinoidok akkor ez nem egy teljes kép a szabadgyökök állapotáról az adott szevezetben,ez csak egy szegmense.Mi van ha az én védekezésem tök jó ,de nem karotinbázisra hanem mondjuk C vitaminra épülő??Akkor szart mér a gép pedig jól vagyok?!
2009. márc. 16. 10:30

A béta karotin és a rák


[link]

17. 2d5a00656a (válaszként erre: 14. - 2f4fe453b8)
2009. márc. 16. 07:46
Az első mondatok után ,meg nem olvastam el,de az első mondatok után tényleg a répa és a sütőtök a nyerő:)
16. Cszsuka (válaszként erre: 8. - 3cf80f2b78)
2009. márc. 16. 07:44
A vitaminok, táplálékkiegészítők valóban csodákra képesek, ha valóban az van bennük, amire szükséged van. Például fejfájós emberek 80%-a nem iszik vizet, vagy olyan keveseg iszik, hogy említésre sem méltó. Sok esetben a vitaminok szedése miatt több vizet visznek be a szervezetbe, mint azelőtt, s már ez is nagy segítség fejfájás ellen. Utána meg elkönyveljük, hogy a vitamintól van.
15. Cszsuka (válaszként erre: 6. - 2d5a00656a)
2009. márc. 16. 07:42

Valahol nekem is ez az érzésem az egésztől. Valamiért nem bízom benne. S talán pont azért, mert bármilyen hátterük is lehet, s bármilyen tuti a gép, volt aki úgy mérette vele magát, hogy más megbízhatónak nevezett cég termékeit szedte, neki a gép nem mutatott növekedést. Én úgy gondolom, a saját termékekre kalibrálták valahogy.


Egyszer én is megmérettem az enyémet. 1000 Ft-ba került fejenként (nem ingyen), s ki kellett fizetni, mert állítólag a gép ezt számon tartja, s a fenntartójának el kell vele számolni.


Nagyon pontosan emlékszem, mivel egy nagyon súlyos betegségből jöttem ki éppen, negyedévente nézték a vérképemet. Az orvos azt mondta, olyan tökéletes a vérképem, hogy tankönyvbe illik..

A gép ekkor nekem 30.000-et mutatott.


Még jó, hogy nem ijedtem meg eléggé, hogy gyorsan meg is vegyem a 15.000-es csomagot fogyasztásra.


Ezt egyébként veszélyesnek tartom, mert egy épp gyógyuló embert olyan szépen vissza lehet ilyen mutatókkal zuhantatni a régebbi állapotába, mint a világ. Ráadásul nem biztos, hogy van ennyi pénze, s ha nem tudja megvenni, azt hiszi,hogy nem tud meggyógyulni, pedig már egész jól volt...

14. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 2. - Hetimea)
2009. márc. 15. 23:48
Ha EZZEL az eszközzel mérjük, akkor a sárgarépa a tuti. :)
2009. márc. 15. 20:51
Megjött,átolvasom,és köszönöm:)Válaszolok ha átrágtam magam rajta!!
2009. márc. 15. 20:41
Várjál felmegyek a freemailra...
11. hetimea (válaszként erre: 10. - 2d5a00656a)
2009. márc. 15. 20:38

szia :) naa? elolvastál mindent? mondd a véleményed, ne kímélj :)

félretéve a viccet, van még kérdésed ezzel kapcsolatban?

10. 2d5a00656a (válaszként erre: 7. - Hetimea)
2009. márc. 14. 20:05
megadtam a freemaolimat várom a választ,ami a tudományos,és nem a tapsztalati/esetleg placebo/ /hatást igaZOLJA:)
9. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 7. - Hetimea)
2009. márc. 14. 08:42
Teljesen egyetértek veled!Egyébként már a médiában is volt róla szó,mégpedig a 2009.03.05-én a 9-10-óráig tartó műsorban!Én momentán nem szoktam adatokat írni a gépbe,így csalánlevél feltevésével egyáltalán nem értek egyet!Ha pedig találkozol szkeptikusokkal,mert azok mindig vannak,nézesd meg velük a neten ezt a pár perces ismertetőt!Én már megtettem.-)Ja,a lényeg,hogy mi jól érezzük magunkat,és tudjuk,hogy védve vagyunk:-))
8. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 5. - 2d5a00656a)
2009. márc. 14. 08:36
Persze,és nagyon jól érzem magam!Volt 11 évig migrénes fejfájásom,de a termékektől teljesen elmúlt!Szóval,bárki mármit is mond,én igenis,hogy ettől gyógyultam meg!
7. hetimea (válaszként erre: 6. - 2d5a00656a)
2009. márc. 14. 08:11

szia :) Nem Te vagy egyedül, aki nem ismerve az elvet pontosan ezt gondolja, hogy átverés az egész. Sajnos már minden mögött meg is lehet találni ezt, de itt más a helyzet, mindjárt le is írom.

A gép a bőr sejtjeiben lévő karotinoidokat méri , ami az antioxidáns védelmi rendszerünk 75 %-át teszi ki, tehát ha ez a szint magas, ebből az következik, hogy magas a védelmi rendszerünk.

A sz.gépbe nem kötelező adatokat megadnod, ki lehet úgy is tölteni, hogy egyik sem ismert, nincs név, életkor, nincs válasz a táplálkozásra vonatkozóan.. akkor is ugyanazt az értéket méri, mint ha megtörténne a válaszadás.

Az elv, ami alapján mér a készülék egyébként cirka 60 éves, 1930-ban Nobel díjat kapott a raman féle színképelemzés, amit a csillagászatban és a fizikában is alkalmaznak, tehát nem pitli dologról van szó. Írd be a keresőbe, jó sok dolgot fogsz találni róla, ez biztos meggyőz az igazunkról.

A termék: csak egy dolgot írok, 130 Phd-s orvos és tudós dolgozik főállásban azon, hogy a vitaminok 98%-os felszívódása mellett valóban megemeljék az antioxidans szintet.

A gépet pedig egy olyan Rákkutató Intézet "rakta" össze, ami többek között létrehozta a világ első műszívét, amitől jelenleg is rengeteg ember köszönheti továbbra is teljes életét!

A beugró pedig nem más mint a vállalkozási forma (franchise) díja. Mert ez nem más mint egy franchise vállalkozás, mint pl a Mc Donalds.. stb.

Egy dolgot szeretnék még a leveledhez fűzni.. annak idején mikor feltalálták a vérnyomásmérőt, senki nem hitte, hogy minden háztartásban jelen lesz majd, és azt sem, hogy az egyik legfontosabb biomarkert adja majd, ami emberek életét mentheti meg.. tehát a mérhetőség nagyon fontos!! ha ez nem elég add meg a e-mail címedet és küldök dokumentációkat, amiket nem én írtam :)

Üdv, Timi

2009. márc. 13. 20:51

Leírom a véleményem nektek,szeretném a cáfolatokat értelmesen megválaszolva olvasni tőletek, Nuskin terjesztőktől.

Ha van egy gép ,amelyik számítógépes összeköttetéssel rendelkezve elméletileg leolvas az emberi szervezetről olyan adatokat ,amellyeket eddig szigorú laborvizsgálatokkal tudtak megállapítani akkor:

-nem merül -e fel bennetek ,hogya dolog egy kétlépcsős termékforgalmazás/rossz lelet ->egyél terméket./

-Az eredményt egy kérdőív beírása után adja meg,melyben a korod nemed életmódod paramétereit bediktálod.Nem gondoljátok hogy van összefüggés a kettő között?/Kb 20 ember mögött néztem végigg hogy van összefüggés:)/Ez nem varázsalt:)

-Élettanilag és biokémiailag eléggé átsiklott a tájékoztató afelett hogy hogyan is szűri meg a gép/ami baromira hajaz egy diavetítőre/egy tenyérből a szervezetben lévő szabadgyökökre szakosodott antioxidáns szintet.

-Majd óriási pálfordulatként ha szeded a MI -termékeinket a gép pár hónap múlva pozitív visszajelzést ad.

Mi erről a véleményetek őszintén??

Az enyém az hogy egy többlépcsős üzleti manipuláció áldozatai azok akik ezt beveszik.

-Elsősorban is a mérés dolog elég vicces,hiszen egy számítógépes sémát követ.Kor/nem/élettkörülmények paraméterrel ad egy határértéket,néha szórással egy egy extra jó ill. rossz eredménnyel.A matematikusok biztos tudnak erre a számítógépes trükkre egy jó szót,mert van neve ,és hakllottam is márde nem tudom mi az..

Nos első részben ráparáztatják az embert az egészségi állapotára,majd közlik hogy ingyen méréést biztosítanak x idő mulva ha beszeded a terméket.És előkerül egy gagyi csomagolású egyszerű multivitaminszerűség horror pénzért.Ha szeded a gépvalóban jobb paramétereket oszt,egyrészt a kódszámból tudja ,hogy te nem először méretsz,vagy pedig kontrasztanyaggal megspékeltek a vitaminok amire a gép érzékeny.

-Ha nagyon ügyi vagy és forgalmazol jó sok gagyivitamint kapsz egy gépet kihelyezésre...

ja a hab a tortán a 300 000 Ft körüli beugró az egészbe :)

Most most tényleg baromira kíváncsi vagyok hogy ti belülről hogy látjátok!!!

5. 2d5a00656a (válaszként erre: 1. - Hetimea)
2009. márc. 13. 19:16
gondolom a nuskint szeded:)
4. hetimea (válaszként erre: 3. - 3cf80f2b78)
2009. márc. 12. 16:49
Ez szuper :) én 40.e-ről indultam, Kedvesem, 22e-ről most 50 körül mozog :)
2009. márc. 12. 14:46

Nekem 49 ezer,és 15 ezerről indultam:-)

Lányomnak,12 éves,42 ezres!

Anyukámnak is 42 ezres,22 ezerről indult!

Öcsém 21 ezerről,44 ezresre vitte fel!

2009. márc. 12. 14:30
írjuk le azt is, ki mit szed, eszik, hogy magasabb legyen a szintje..
2009. márc. 12. 14:18

sziasztok, gondoltam indítok egy ilyet topicot is, hiszen lassan többen leszünk , akik azért tesznek sokat és élnek egészségesen, hogy ez a szint mérhetően megemelkedjen.

Nekem 75 ezer volt tegnap :)

Nektek???

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook