Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antioxidans szint, tapasztalatok-észrevételek fórum

Antioxidans szint, tapasztalatok-észrevételek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. márc. 16. 19:47
ja,de azt tényleg kérdezem ,hog az antioxidánsok feloszlása a karotinoidok javára honnan veszed hogy 80 % körüli??Nem olvastam ezt így sehol/ez nem jelent semmit,folyamatosan tanulok:)/baráti és nem kekeckedő,valós érdeklődő kérdés!!!
2009. márc. 16. 19:44
Mennyi az értéked/a sajátod??/
51. hetimea (válaszként erre: 50. - 2d5a00656a)
2009. márc. 16. 19:43
szuper.. :)
2009. márc. 16. 19:40
Oksi:)
49. hetimea (válaszként erre: 46. - 2d5a00656a)
2009. márc. 16. 19:38
mindenki elmondta a magáét, lehet, hogy ezt lezárjuk és elkezdjük normálisan újra?? :))
48. Cszsuka (válaszként erre: 47. - Hetimea)
2009. márc. 16. 19:38
köszi:)
47. hetimea (válaszként erre: 43. - Cszsuka)
2009. márc. 16. 19:35

szia , a hozzászólásom csalánlevélnek szólt, nem neked, ezért nem is látom értelmét annak, hogy valóban sértegetsz, bár azt mondtad nem akarod..

én is írhatnék a stílusodról, mint sok már emberéről, de nem tezsem, pláne nem egy nyilvános topicon. no comment.

46. 2d5a00656a (válaszként erre: 45. - Cszsuka)
2009. márc. 16. 19:27
Azért köszi hogy ismeretlenül bevédtél,és miután én már utaltam a ló méretére ,és Timi érzékeltette hogy nem érezte hogy "föntről beszél" velünk,ezért azt gondolom nagyon értelmes,és aranyos lány.Csak megszállotja egy témának,lelkes ,és ez nem baj,főleg ha keres is vele.De teis kedvesvagyhogy ilyen érzékenyen reagáltad le:)
45. Cszsuka (válaszként erre: 43. - Cszsuka)
2009. márc. 16. 19:24
mivel most olvastam csak végig az egészet, utólagosan bocs, hogy beleszóltam.
2009. márc. 16. 19:23

Nem csak én:) A 38.-asban is elhangzott egy kérdés.Nem tudom eldönteni hogy mennyire meggyőződésből ,vagy inkább üzletpolitikailag hiszed el 100%-ban amit oktattak nektek??

Tudom hogy ebből aki megszállott meg tud élni,alapszinten.Mi/akiknem vagyunk érdekeltek/a hatékonyságáról,és a szükségességérőlbeszélgetünk,veletek akik érdekeltek benne pedig mára létjogosultságáról.

Nincs értelme,tényleg,és igazad van.

Más a malom....


Én megértem a nézőpontodat,mert neked az hogy ez a termékcsoport feddhetetlen legyen az életedet érinti,mi meg csak oknyomozunk.Nem is biztos hogy akarsz tudni,látni ,másnézőpontot:)

és mégegyszer igazad van,ha ez neked bejött:)

43. Cszsuka (válaszként erre: 29. - Hetimea)
2009. márc. 16. 19:19

Tényleg, most, hogy felhívták rá a figyelmemet, érdekessé vált számomra, hogy milyen okosnak tartod magad. Azért, mert megtanultál mindent, amit odaadtak a munkádhoz, még nem tudsz mindent (ahogy én sem), s talán alacsonyabb lovat kellene választanod, mert nagyot zuhanhatsz.

Ne haragudj, nem akarlak sértegetni, csak a stílusod olyan..


Egyébként honnan tudod, hogy nem értené? Ismered? Tudsz róla mindent?

42. Cszsuka (válaszként erre: 30. - 2d5a00656a)
2009. márc. 16. 19:16

köszi, nekem fel sem tűnt...:)

Már megszoktam, hogy kétféle ember van az én esetemben: az egyik egyetért velem, a másik nem...:)

Akik nem értenek egyet velem, sokféleképp fejezik ki, s már fel sem zaklat :)

41. hetimea (válaszként erre: 40. - 2d5a00656a)
2009. márc. 16. 19:07

ok-megvolt az oda vissza válaszadás, kezdjük újra!

Valóban nem éreztem hogy tudálékos lennék, eddig senki nem olvasta a fejemre. NEM DIREKT!!

ezer bocs mindenkitől, aki úgy érzi , ahogy te..

természetesen nem megfutamodok, hanem ezt a vitát akartam befejezni. az elején normálisan zajlott, avégére bedurvult picit. ennyi.

40. 2d5a00656a (válaszként erre: 37. - Hetimea)
2009. márc. 16. 18:58

Ja,ha nem bólogatás van rá,széles mosollyal ,akkor kilépsz???Ez így megfutamodás!!!

Igen midenki magából indul ki,én egy érdeklődő,miden dolog után járó ,tudományos beállítottságú ember vagyok.Lehet ez baj egy ilyen cég termékénél,de bocsi erről indítottál/vagy indított aki kiírta/fórumot.

2009. márc. 16. 18:55

NézdTimi!/Gondolom a Nicknevedből hogy ez a kersztneved,ha nem bocsi/

Lehet hogy nem érzed,de fensőbbséges stílusban,mintegy a tudás birtokosának magabiztosságával írsz.Lehet,és remélem nem direkt,és valóban elküldted az anyagot.

Ha nem lett volna jogos a megérzésem bocsánatot kérek./összeadodott a másik lány "kedves"megjegyzésével/

De /itt a de /az hogy nem valószínű hogy megérted kontra keress rá a neten mi is az antioxidáns ,az én olvasatomban nem kedves:)

2009. márc. 16. 18:54
Van róla valami meggyőző kutatási eredmény, hogy a karotinszint összefüggésben van az egészségi állapottal? Nem kötekedni akarok, tényleg érdekel.
37. hetimea (válaszként erre: 35. - 2d5a00656a)
2009. márc. 16. 18:53
vitatkozni nem állok le senkivel, mindenki magából indul ki, mint mondtam. Csak azt mondom amit ÉN képviselek, ha ez neked nem tetszik, igazán sajnálom. Amúgy ez a topic sem azért született, hogy vitakozzanak rajta ,ezért be is fejezem ezt a témát!
36. hetimea (válaszként erre: 26. - Hnora)
2009. márc. 16. 18:51
szia Hnora, ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan, a termék árát biztos a kiskereskedelmi listán láttad, ha beregisztrálsz fogyasztóként akkor a nagyker ár alatt kapod meg..de erről majd privátban, ha érdekel :)
35. 2d5a00656a (válaszként erre: 33. - Hetimea)
2009. márc. 16. 18:50

Vajon hogy magyarázod azt, hogy egyéb jónevű cégek magas karotin tartalmú szerei nem működnek a gépnél,csak a Nuskines termékek??

"Tehát itt nem az emberek bepalizása a legfontosabb feladatunk és nem is az, hogy mindenáron fogyasztót csináljunk belőlük."

Én voltam a tájékoztatón:)Ugye ezt nem nekünk csak magadnak akarod elsősorban berakni a kéreg alá?:)

34. hetimea (válaszként erre: 31. - 2d5a00656a)
2009. márc. 16. 18:49

szerintem nem viselkedtem veled bunkón! a legelejétől kezdve, ha végig olvasod ott volt a mosolygós arc minden hozzászólásomban!, sosem vettem piszkálódásnak amit írtál, hanem megpróbáltam rá a választ megadni és eddig sem tudorkodtam, hanem küldtem neked az anyagokat sorban priviben..

így sajnálom ha magadra vetted, de teljesen jogtalanul!!!!

33. hetimea (válaszként erre: 27. - 2f4fe453b8)
2009. márc. 16. 18:46

A válasz tök egyszerű.. eddig nem lehetett mérni és senki nem tudta, hogy valóban jót szed-e , illetve beépül-e vagy sem.. most itt ez a technológia és aki elkezdi szedni az természetes, hogy kontroll alatt akarja tartani. Mielött ismét támadnátok, nagyon sok esetben nem rendelik meg rögtön a termékeinket, hanem tudatosan odafigyelnek az étkezésükre és a gyümölcsfogyasztásra.. 1 hónap után döl el, hogy mennyit emelkedett. Tehát itt nem az emberek bepalizása a legfontosabb feladatunk és nem is az, hogy mindenáron fogyasztót csináljunk belőlük.. aki ezt gondolja, az magából indul ki.

A lényeg, hogy rá tudunk mutatni, hol tehet az egészségéért, és végre rendelkezhetünk egy olyan biomarkerrel, amiről eddig fogalmumk sem volt. Igazából megdöbbent amikor ennyire szkeptikus emberekkel találkozom. Hát nem az a legfontosabb, hogy tudjunk tenni magunkért, amikor látjuk, hogy még tehetünk? Nem akkor amikor már az orvos gyógyít, hanem, amikor mégcsak a vészcsengő szólal meg..

2009. márc. 16. 18:45
Amikornem ütöm be a szóközt az nem azt jelenti hogy bunkó vagyok,és nem ismerem a magyar nyelvben ezt a funkciót,csak hogy felidegesítettek!
31. 2d5a00656a (válaszként erre: 29. - Hetimea)
2009. márc. 16. 18:43

Miből gondolod hogyelégképzetlen lennékahhoz,hgogyne értsem mega mondandódat???

Én senkirőlelsőrenem feltételezem a butáságot,csak ha okot szolgáltat rá!!

Egy témáról beszélgetünk,és a nézőpontjainkat versenyeztetjük.Nem hiszem ,hogy ti itt azért mert ennek a dolognak a "tudorai"vagytok,jogosultak vagytok rá,hogy lenézzetek vadidegen beszélgetőtársakat.

Mehet az ilyen hangnem is,ha ilyen kardosa hangulat,de nem értem a hangnemet!

30. 2d5a00656a (válaszként erre: 20. - 3cf80f2b78)
2009. márc. 16. 18:40

"Te mekkora hülyeséget írtál!"Szerintem intelligens ember nem kezd így egy idegennel beszélgetést aki segítő szándékkal fordul felé,ésnem teszi ezt még akkor sem ,ha egy olyan helyzetet vázol fel ami nem álljameg a helyét.és akkor sem ,ha valaminek azelkötelezett híve vagy,ami esetleg nemisbiztos hogy 100%.-banmegállja szintén a helyét:)

Ha valaki megtisztel azzal hogy kedvesen beszélgetésbe elegyedik veled ,akkor tiszteld meg azzalhogy nem ilye bunkó mondattal kezded a közlendődet!!!

29. hetimea (válaszként erre: 28. - 2d5a00656a)
2009. márc. 16. 18:39
küldhetek neked olyan anyagot is amit onkológus üzlettársammal szoktunk orvos kollégáknak odaadni, de nem biztos hogy sokat értesz belőle, persze ha ez az ami meggyőz..nagyon szívesen küldöm, bár ha rákeresel az anitoxidans szóra pár millio találat közül válogathatsz is.. hm?
2009. márc. 16. 18:36

"a karotinoidok az antioxidansaink 75-80 %át teszik ki,"ezt honnan veszed?/A Nuskin referencia anyagból?/

Akkor a "C" vitamin többek között tényleg tök mellékes lehet....

2009. márc. 16. 18:25
Miért fontos mérni is a szintet? Nyilvánvaló ha szeden a pakkot akkor megemelkedik a B karitin szintem. De miért fontos ellenőrizni?
26. hnora (válaszként erre: 25. - Hetimea)
2009. márc. 16. 14:31

Szia!

Bocs, hogy beleszólok, anno nekem is volt ilyen mérésem, már pontosan nem emlékszem, de ha minden igaz, nem volt túl fényes az eredmény (igaz, közvetlen azután volt, hogy letettem a cigit).

Akkor nem vettem komolyan, és be kell valljam most sem egészen, de ezt a fórumot olvasva próba-szerencse alapon utánanéztem ennek a "csodaszernek". Egy hónap kipróbálás senkinek nem árt meg - gondoltam.

A termék hivatalosnak tűnő holnapján 25 ezerért árulnak egy dobozzal, persze azt elfelejtik odaírni, hogy ez hány embernek mennyi időre elég. Nyilván nemcsak magamnak, hanem az egész családomnak vennék - ha 1 csomag 1 főnek 1 hónapra elég, akkor egy 4 (felnőtt) tagú család havi 100 ezer forintba kerül... hát nem mondom, ez egy kicsit azért soknak tűnik...

25. hetimea (válaszként erre: 24. - Cszsuka)
2009. márc. 16. 12:48
erre csak azt tudom mondani, hgy akinek nem elég erős a célja, az, amiért bármire képes, akkor egy kis csalódás elviszi rögtön.. nekem is, és másoknak is biztos van olyan időszaka, amikor nehezebben megy, kevesebb sikert hoz, de ha tudom miért csinálom, nincs az az ember, aki el tudna tántorítani.. persze nem tudom mi történt vele, így nem alkothatok véleményt róla.
24. Cszsuka (válaszként erre: 21. - Hetimea)
2009. márc. 16. 12:27
Nem feltételeztem, hogy hazudott volna, mert jó ismerősöm. El is jutott a 250ezres fizetésig, aztán valamit nem jól csinálhatott, mert megint fix bérért dolgozik és csalódott. Pedig azt hangoztatta, hogy ő most a rákkutatás egyik partizánja, vagy mi...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook