Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antioxidans szint, tapasztalatok-észrevételek fórum

Antioxidans szint, tapasztalatok-észrevételek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. márc. 31. 23:54

A Magyar Orvosi Kamarának ez a hivatalos oldala:


[link]


Van kereső. Rákereshetsz a kulcsszavakra.

112. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 110. - 262ea735e7)
2009. márc. 31. 23:50

Közben én is megtaláltam itt.:


[link]


(Egy hamis MOK oldal)

111. 262ea735e7 (válaszként erre: 108. - 2f4fe453b8)
2009. márc. 31. 23:47
Nézd, már próbáltam néhány készítményt, egyik sem volt meggyőző, mert nem volt kézzel fogható a hatása. Engem az objektív számok meggyőztek: 1 hónap alatt jelentősen javult a szint!
2009. márc. 31. 23:45

Én is a Google keresőben találtam rá: a lenyíló oldal linkje: [link]

A kereső címszavak "magyar orvosi kamara biofotonikus szkenner"

109. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 107. - 262ea735e7)
2009. márc. 31. 23:30
Segíts kérlek! Nem találom a mok.hu archívumában.
2009. márc. 31. 23:28

"rémületemben ( a rossz eredmény miatt) azonnal megrendeltem az általuk gyártott terméket"


Igen. Pont ez a célja ennek a remek marketing eszköznek. :)

107. 262ea735e7 (válaszként erre: 106. - 2f4fe453b8)
2009. márc. 31. 23:27
A Magyar orvosi kamara a saját honlapján méltatta a biofotonikus szkennert már 2006-ban!
2009. márc. 31. 23:22

"az orvosi kamara is melléállt"


Biztos?

105. hetimea (válaszként erre: 100. - Hnora)
2009. márc. 28. 08:02

szia Hnora, kerestem neked anyagot, hogy tudományosan is utána nézhess a lifepak hatásosságának :) elküldtem neked priviben.

üdv, Timi

104. hetimea (válaszként erre: 100. - Hnora)
2009. márc. 25. 19:10

én "csak" 10 hónapja szedem a Lifepak-et, mellé még a halolaj kapszulát, megy a G3 juice-t, és 40 ezerről, felment 75 ezerre, itt most stagnál :)

Nálam a leglátványosabb hatása az, hogy mivel a sejtjeim mindent megkapnak, ezért szinte nem érzek olyat, hogy " hűű de ennék ezt vagy azt", vagyis semmit sem kívánok meg, nem tör rám az amúgy régebben szokásos főzési kényszer. Picit furcsa, mert imádok főzni és kipróbálni új ételeket, de ez most eltűnt, ergo fogytam is :)

103. hetimea (válaszként erre: 102. - Stonehenge)
2009. márc. 25. 19:05

jó hogy már ketten mondtuk Hnorának, hogy mi a pozitív az ADP-ben, mert így remélem elhiszi, hogy nem csak a elfogultság beszél belőlünk :)

Mindenképpen használd el a csomagot, de mielött beszeded, méresd le magad, hogy legyen viszonyítási alapod, így látni fogod, hogy valóban működik Nálad is :) Ha szeretnéd, tudok segíteni abban, hogy hol tudod megmérni magadat.

102. stonehenge (válaszként erre: 100. - Hnora)
2009. márc. 25. 18:38
Most újraolvastam az üzenetedet és csak annyit még:ha valakinek elég jó az egészségi állapota,akkor elég napi egy tasak LifePak.És akkor a doboz tartalma két hónapra elég.ráadásul ,aki az automatikus csomagküldőszolgálaton keresztül rendeli meg,a nagyker.árból még 10 % kedvezményt is kap.hat hónap után ez a kedvezmény15%,egy év után 20%.Ha utána számolsz,ez egy év után majdnem két doboz ára.Én azért szedek napi két adagot,mert nem ehetek meg akármilyen gyümölcsöt és zöldségféléket.Egyébként a cég G3 nevű terméke egy hét fogyasztás után megoldotta a két éve húzódó rekedtségemet.
101. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 99. - Stonehenge)
2009. márc. 25. 07:38
Egyetértek!Soha nem fogok más terméket szedni,mert 1 éve teljesen másképp élek!!Jobban!!!!Egészségesebben!!!49.000 a szintem!
100. hnora (válaszként erre: 99. - Stonehenge)
2009. márc. 24. 23:23
köszönöm, épp ilyenekre vártam:)
99. stonehenge (válaszként erre: 98. - Hnora)
2009. márc. 24. 21:43
Én másfél éve szedem a lifePak-et.Eredmény:az antioxidáns szintem 16.000-ről 42.000-re nőtt.Sokkal nagyobb az ellenállóképességem,nyugodtabb vagyok,ritkultak a migrénes fejfájásaim ( persze én is kevés folyadékot iszom).Egész télen nem voltam megfázva.Sorolhatnám még a jótékony hatásait családi példákon keresztül.Amíg élek,nem cserélem le másik készítményre!
98. hnora (válaszként erre: 97. - Cszsuka)
2009. márc. 24. 09:49
Nekem meg több olyan volt, amihez annyira hozzászoktam, hogy konkrét elvonási tüneteket okozott, amikor abbahagytam. Legutóbb pl egy kitűnő fogyasztó tea után minden reggel megszédültem és elestem... (igaz, itt én is hibás voltam, mert tovább ittam, mint lehetett volna...)
97. Cszsuka (válaszként erre: 95. - Hnora)
2009. márc. 24. 09:28

Meg tudlak érteni, én nem a Life-pak-et védtem, csupán volt egy gondolatmenet, amelyen elakadtam. Én bizony bevallottam, hogy volt több is, amit kipróbáltam és nem használt.

Ezt a Life-pak-et a férjem próbálta ki, de neki sem lett jobb az eredménye.

Attól, hogy nekünk nem működött, még másnak működhet.

96. hnora (válaszként erre: 93. - Cszsuka)
2009. márc. 24. 09:17

Sziasztok!


Igyekszem röviden válaszolni, és tényleg nem támadásból írom ezeket.


Viszonylag tájékozott, felvilágosult embernek tarom magam, aki szeret alaposan körbenézni a döntései előtt. Főleg, ha az egészségemről van szó. Valami vitamint kerestem magamnak, ajánlották a LifePak-et, és elkezdtem utánanézni. Több tanulmányt, cikket olvastam el a neten (amik pl a szabadgyökökről szóltak), de én szeretek mindennek a "hétköznapi" oldalának is utánanézni, ezért kerestem rá különböző fórumokban.


Így jutottam ide, nem innen értesültem a LifePak létezéséről, hanem ez csak egy része volt az én tájékozódásomnak. Szerettem volna olyan embereket találni, akik csak fogyasztók, bár lehet az se lenne teljesen objektív: ki az, aki azt mondaná egy vitaminra, hogy semmit se ér, miután 20 ezer forintot kifizetett érte??? (placebo-hatás...)


De ez nem is lényeges. A másik, a dietetikus: teljesen véletlen futottam össze egy szakemberrel NEM tanácsot kértem tőle, és nem is ajánlott konkrét vitamint... De örülök, hogy egy valóságos személlyel tudtam beszélni.


(A szkepticizmusom pedig onnan ered, hogy magam is írtam már jópár pr-szöveget (egészségügyieket is), pontosan tudom, hogy egy silány alapot is ugyanolyan jól fel lehet turbózni, mint a valós eredményeket...)

95. hnora (válaszként erre: 93. - Cszsuka)
2009. márc. 24. 09:17

Sziasztok!


Igyekszem röviden válaszolni, és tényleg nem támadásból írom ezeket.


Viszonylag tájékozott, felvilágosult embernek tarom magam, aki szeret alaposan körbenézni a döntései előtt. Főleg, ha az egészségemről van szó. Valami vitamint kerestem magamnak, ajánlották a LifePak-et, és elkezdtem utánanézni. Több tanulmányt, cikket olvastam el a neten (amik pl a szabadgyökökről szóltak), de én szeretek mindennek a "hétköznapi" oldalának is utánanézni, ezért kerestem rá különböző fórumokban.


Így jutottam ide, nem innen értesültem a LifePak létezéséről, hanem ez csak egy része volt az én tájékozódásomnak. Szerettem volna olyan embereket találni, akik csak fogyasztók, bár lehet az se lenne teljesen objektív: ki az, aki azt mondaná egy vitaminra, hogy semmit se ér, miután 20 ezer forintot kifizetett érte??? (placebo-hatás...)


De ez nem is lényeges. A másik, a dietetikus: teljesen véletlen futottam össze egy szakemberrel NEM tanácsot kértem tőle, és nem is ajánlott konkrét vitamint... De örülök, hogy egy valóságos személlyel tudtam beszélni.


(A szkepticizmusom pedig onnan ered, hogy magam is írtam már jópár pr-szöveget (egészségügyieket is), pontosan tudom, hogy egy silány alapot is ugyanolyan jól fel lehet turbózni, mint a valós eredményeket...)

94. hetimea (válaszként erre: 92. - Hnora)
2009. márc. 24. 08:14

szia , én is picit furcsának érzem, hogy a dietetikus ilyen könnyen lezárta benned ezt a kérdést. Az rendben van, hogy tanácstalan vagy és tanácsra, útmutatásra van szükséged, de szerintem egy dietetikus ( mivel nem ez a szakmája-ergo ő is csak a saját véleményét mondta!!!) nem feltétlenül a legmegfelelőbb szakember ennek a kérdésnek a megválaszolására. Ha ennyire kíváncsi vagy, akkor sztem nézz utána inkább Te magad, és hozd meg te a döntést.

Azt hogy kinek mennyi a szabadgyök támadása valóban csak onnan tudjuk, hogy a kutatók és a tudósok tanulmányaikban leírták, mi laikusok vagy elhisszük nekik, vagy nem. De én inkább elhiszem azoknak, akik az életüket tették erre a kutatásra.. Mi csak azt látjuk, hogy sokkal több az allergiás, meg a daganatos beteg, egyre fiatalabb embereknél jön elő a magasvérnyomás, cukorbetegség.. stb. folytathatnám még a sort. Egy szóval amit látunk, az a folyamatos egészségi romlás, aminek a hátterében a szabadgyökök állnak.

Ha elfogadod tőlem: nem azért tettem le a voksomat a Lifepak mellett, mert üzletileg is érintett vagyok. Fordítva történt, én is utána néztem, sokat olvastam-kerestem a cégről és mikor éreztem a hatását láttam az eredményt, akkor kezdtem el foglalkozni vele. Én maximálisan elhiszem annak a 130 Phd-s orvos-kutatónak, hogy ez a termék úgy van összeállítva, ahogy a szervezetünknek a legmegfelelőbb.

Már megint sokat beszéltem, bocsánat :)

93. Cszsuka (válaszként erre: 92. - Hnora)
2009. márc. 24. 07:52

Az egész oké, amit leírtál és egyetértek vele. Az utolsó mondatodhoz azonban szeretném megkérdezni:

a dietetikus ránézésre tudja, hogy neked mennyi antioxidánsra van szükséged? Honnan tudja, hogy pont az a jó, amit ő ajánlott?

Azért, ha alaposan kikérdezek egy beteget, s esetleg meg is vizsgálom, akkor tudok következtetni, hogy mennyi antioxidánsra van szüksége. Ez ugyanis sokmindenen múlik.

92. hnora
2009. márc. 23. 22:59

sziasztok,


ma összefutottam egy dietetikussal, és végleg választ kaptam minden kérdésemre. Anélkül, hogy elkötelezve lenne bármelyik antioxidánsban gazdag termék mellett, a következőket mondta. Tény, hogy a szervezetnek szüksége van antioxidánsokra, ám ha túl sokat viszünk be, az is árt. Ha ugyanis nem tud mihez kötődni, akkor ÖNMAGA hoz létre szabad gyököket (amik ellen ugye eleve küzdünk). Tudom, konyhanyelven van az egész, de szerintem érthető.


Nem tudhatja az ember (szerintem), hogy benne mennyi szabadgyök van, így azt sem, mennyi antioxidánsra van pontosan szüksége. Amint látjuk, túladagolni nem feltétlen szükséges... A dietetikus nekem egy jó minőságű multivitamint ajánlott, azt mondta abban épp annyi antioxidáns lesz, amennyire szükségem van...

2009. márc. 23. 18:06
Én hallottam már róla,voltam előadáson is,de nem győzött meg!Maradok az én jól bevált dolgaimnál:-))
2009. márc. 23. 09:30

érdekes, ilyenről még nem hallottam..szívesen utána néznék, csak hogy többet tudjak róla. tudsz egy linket csatolni, ahol olvashatnék a hatásáról stb?

kíváncsi lennék, vajon valóban beépül-e és tényleg emeli az antioxidans szintet??

köszi

89. stonehenge (válaszként erre: 88. - Hetimea)
2009. márc. 20. 19:53
Elolvasva az utolsó hozzászólásokat,újra csak gratulálni tudok Neked a fórum létrehozásáért.Nem vagy "Pusztába Kiáltó".Talán rájöttél már,hogy ugyanahhoz a "családhoz" tartozom.És nagyon büszke vagyok a hovatartozásomra!Érdeklődve olvasom a Többiek hozzászólásait is,mert ezekből a kérdésekből,kifogásokból is sokat lehet tanulni!Azt hiszem,nagyon lelkes olvasója leszek ennek a fórumnak.Üdv mindenkinek.
88. hetimea (válaszként erre: 83. - Stonehenge)
2009. márc. 20. 15:39

Köszönöm, kedves vagy.

Szerintem belerázódunk majd mindannyian, túl leszünk az első civakodásokon, és nem utolsó sorban megismerjük egymás stílusát. Jó lesz ez a topic is, majd kialakul a törzsvendég csapat.. és mindig lesznek akik kételkednek, vagy akik tanácsra vágynak :)

87. hetimea (válaszként erre: 84. - Hnora)
2009. márc. 20. 15:31

szia , sajnálom, hogy nem kérdeztél meg engem, hogy ez hogy is megy, bár tudom, úgy döntöttél, hogy nem azoktól kérsz tanácsot, akik forgalmazzák, mert elfogultak a termékkel kapcsolatban..

Kétféleképpen lehet terméket rendelni, az egyik variáns, amit Te is csináltál. Egyszeri vásárlásokhoz valóban ez a jobb választás, ilyenkor valóban egy EGYSZERI reg. díjjat számol fel a cég, de ez nem átverés, sok helyen működik így egy regisztráció.

A másik lehetőség, amikor a havi rendszerességű kiszállítást kéred ( ADP), aminek feltétele, hogy min. 12000 ft értékű legyen a rendelésed. (Ilyenkor nincs reg. díj.) De ez így is volt, mert LifePakot rendeltél. Amennyiben a havi rendszeres kiszállítást kéred, akkor a cég kedvezményt ad, mégpedig a nagyker. ár minusz 10 %-át számolja fel.

Nyugodtan bejelölhetted volna hogy havi rendszerességgel kéred, hiszen ez nem jelent semmiféle kötelezettséget Rád nézve, ha nem lennél megelégedve a termékkel, vagy a céggel, egyszerűen le lehet állítani az egészet 1 hónap után is. Így olcsóbban kaptad és megvan annak a lehetősége, hogy ha mégis tetszik a termék és folytatod, akkor idővel nem csak a 10 %-ot kapod meg kedvezményként, hanem 15, 20 %-ot is, bármit is rendelj. Ennek csupán egyetlen feltétele, hogy havonta rendszeres legyen.

Remélem tudtam segíteni!

86. Cszsuka (válaszként erre: 84. - Hnora)
2009. márc. 20. 14:57
Ha akarod el is adhatod...:D
85. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 84. - Hnora)
2009. márc. 20. 13:43
Hidd el,nem átvágás!Az ADP-t pedig kérheted két havonta is,vagy le is lehet mondani,miután kiviszik a csomagodat!
84. hnora
2009. márc. 20. 13:08

Sziasztok!


Látom pár nap alatt nem sokkal haladt előre a beszélgetés. Én viszont megpróbáltam betartani, amit ígértem. Regisztráltam ennek a terméknek az oldalára, úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Hiszen azt mondta itt mindenki, hogy úgy talán nem 20 ezer forint egy havi adag.


A harmadik lépésnél a következő lehetőséget kínálták fel: vagy fizetek (a semmiért!!!) 5 ezer regisztrációs díjat, vagy bejelölöm az ún. ADP-t, tehát ezentúl minden hónapban automatikusan küldik az "adagomat", és levonják a pénzt a bankszámlámról.


Ezek után ember legyen a talpán, aki meggyőz, hogy ez az egész nem egy nagy átvágás!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook