Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
8640. annuccia
2010. dec. 7. 22:56

5 nap alatt 2 bnőm is meg akart halni. Egyik sok cataflam meg algoflex meg bor, a másik dupla depi gyógyszer adaggal.

Lehet én leszek a következő? Most komolyan...mire jó ez a sok szenvedés, senkinek nem tudok segíteni, még magamnak sem! :@

8639. boriboo
2010. dec. 7. 18:15

A nőgyógyászhoz nekem is el kell mennem. Novemberben sem jött meg.. nem is tudom, hogy hány kilós vagyok.. viszont mindenki akinek nem jött meg, vagy kimaradt 1 hónanpnál több időre, és ki van zárva az állapotosság esélye, az sűrgösen menjen nőgyógyászhoz! Ez már nem vicc.. jövő héten szerintem én is megejtem a ˝találkát˝


Victory Drága! Összehozod ne aggodj azt a 44 kreditet! Menni fog, és meg is csinálod! <3:*


Csajok legalább a Karácsonyi szezonba emberelje meg mindenki magát és egyen, olyat is amit ˝nem szabad˝! Én is azt fogom csinálni, amint hazakerülök, van még 1 hetem..

Itt értem persze a normális adagokat és nem a falásrohamokat.. normális keretek között, és a normális nem a mi fejünk által mért dolgokra értettem!

Na szép estét.. puusszzii mindenkinek!!! Vigyázzatok magatokra!

8638. VictoryPurple (válaszként erre: 8632. - A2d0ded793)
2010. dec. 7. 17:40

Csak csatlakozni tudok: "NE fogyózzatok ,szépek vagytok,a pasik a normál testű nőket szeretik".

A héten vagy valamikor rámjött a hogynézekki dolog, mire Kedvesem megint közölte velem, sok más kedves dolog mellett, hogy nem szereti a ropikat :) És ezzel a legtöbben tényleg így vannak. Persze van egy-két abberált barom, de gondolom nem abberált barmokat szeretnétek életetek párjának, szóval ők alapból kiesnek a szórásból.

És én a nőgyógyász javaslom minél előbb, nehogy valami maradandó következménye legyen, mert hogy akkor nem számolsz el a lelkiismereteddel az is biztos... :S :(


Miújság Veletek?

Itt Szerelem, evés téren minden rendben van, a hétvégén voltunk Szekeres Adrien koncerten, és azt mondta a Szerelmem, hogy elvisz a héten HP7-re, mert játsszák már az olcsó moziban is, nem csak a CinemaCityben. Anyagi téren viszont nagy gáz van, valami suli mellett végezhető melót kéne találnom, csak elég nehéz úgy, hogy köv. félévben 44 kreditet kéne teljesítenem az általános ~30 helyett...


Na, de mindjárt Karácsony, kis pihi :) Jó lesz, már nagyon várom. Még összeeszkábáltam magunknak egy adventi koszorút is, régi maradékokból, egész csinos lett :)


Meséljetek, ki hogy van.

Pusszantás!

8637. browning
2010. dec. 7. 15:26

Britta: tényleg menj el dokihoz, feltéve, hogy életben akarsz maradni, végre vékonynak akarod látni magad (te is) és ha akarsz még gyereket...jobbulást, légy okos!:)

Halloween: de azért már kb megvan a tesód, ugye?:) milyen magas?:)

vigyázzatok magatokra!!

Applebaby: szerintem most vagy olyan súlyba, miről már nem lenne egészséges tovább fogyni. a szervezet érzi, és nem engedi. a holtpontok..ami már tényleg sok, főleg x idő alatt... állj!:)

többiek?

Victory?

pusziii:ő

8636. Britta22
2010. dec. 7. 11:29
Köszönöm a tanácsokat! Dokihoz járok, mert nem mellesleg kényszeres vagyok és ez valószínűleg ebből alakult ki. Nagyon félek, hogy nem lehet babám!
2010. dec. 6. 17:17
ezt nem hiszem el ma is ettem ... és ....hm reggel 54 vtam...hnaptól télleg muszáj megemberelnem magam...:(
8634. a2d0ded793 (válaszként erre: 8630. - Britta22)
2010. dec. 6. 15:31
Menj el nőgyógyászhoz,húgom is oda ment elöször,és sajnos lehet,hogy neked is szükséged lesz,sőt BIZTOS! PSZICHOLÓGUSRA.Ha halogatod,később komoly problémáid lehetnek emiatt.Hajritkulás,vitaminhiány,meddőség,immunrendszergyengülése stb.A nőgyógyász majd tanácsot ad neked,de ehhez az kell,hogy fogadd meg a mi tanácsainkat,mert különben életveszélyes helyzetbe fogsz kerülni.
8633. bordó körömlakk (válaszként erre: 8630. - Britta22)
2010. dec. 6. 15:24

Szióka!


Első dolgod az legyen holnap hogy elmész egy nőgyógyászhoz. Később ha gyermeket akarsz s nem lehet amiatt mert nem törődtél magaddal, akkor aztán tényleg a padlón lehetsz! A testnek energiára van szüksége hogy működjön. Ez olyan, mint amikor a kocsiba benzint töltesz hogy járjon és tudj vele menni. Ha nem töltesz bele semmit, nem fog működni. A szervezeted is ilyen. Csak ha nem törődsz vele, azt megjegyzi s tüneteket vált ki, s hosszú a regenerálódási ideje. Igaza van az előttem levőnek, ne hagyd, hogy ilyen fiatalon beleess ebbe a csapdába, mert ha egyszer elkezded, k....a nehéz lesz kimászni. Tégy ellene amíg nem késő!


Valaki 100 kg-san sem érzi hogy kövér, te miért érzed úgy?

8632. a2d0ded793 (válaszként erre: 8631. - 1d472d0461)
2010. dec. 6. 15:20
A húgom is anorexiás volt 48ról 35re fogyott le,elmaradt a menstruációja,és vett neki anyunk egy cseppet,és az segitett neki,különben hormont kapott volna.DE utána pár hónapig minden hónapban aggódot,hogy megjöjjön neki,annyira nehezen állt vissza a hormonháztartása,és még nem téma,de lehet ,emiatt később nem lehet gyereke.Visszahízott szép lassan vékony testalkatra,és,ha felszed egy kilót,akkor másnap kevsebbet eszik.Egyébként csajok,nála beválik az,hogy 3szor eszik egy nap,plusz mindennap egy kis nasi,és 6után már nem eszik.Így vékonyak maradtok.NE fogyózzatok ,szépek vagytok,a pasik a normál testű nőket szeretik,és a többi életveszélyes rizikóról nemis bezsélve.
8631. 1d472d0461 (válaszként erre: 8630. - Britta22)
2010. dec. 6. 13:10

Figyu, Britta, te a legszebb korban vagy, gyönyörű fiatal lány lehetsz, ne hagyd, hogy a bűntudat irányítson! Tudom, hülyeség, hogy pont én adok tanácsokat, mikor én sem vagyok egy főnyeremény, de segítséget kéne kérned egy szakembertől! Én most voltam pszichológusnál, és ezeknek az evészavaroknak minden esetben lelki háttere van...

Az pedig, hogy már fél éve nem jött meg, egyértelműen azt jelzi, hogy túl vékony vagy! (hacsak nem vagy terhes, de gondolom, azt észrevetted volna :D:D:D)

Puszillak, kitartás!

8630. Britta22
2010. dec. 6. 10:21

Sziasztok!

22 éves vagyok és 39-40kg. Elvileg vékony vagyok, de én még mindig kövérnek látom magam. Evés után bűntudatom van. Lehet, hogy anorexiás vagyok, nem tudom. De már több, mint fél éve nem jött meg. Tudom, hogy vissza kellene híznom kb 48kgra, de nem tudom, hogyan. Valaki segítsen!!!

2010. dec. 5. 21:52
ma este bezabáltam.... hánytam is utána ...akaratlanul.most már télleg nem eszek többet 50ig.esküüü
8628. Kalüpszó (válaszként erre: 8627. - Málna92)
2010. dec. 5. 17:33

Szia!


Nálam 12 éve tart de nem folyamatosan. Voltak kisebb nagyobb kihagyások. Nálam 1 éve nagyon komolyan jelen van. Minden nap többször is. Sok orvost megjártam, decemberben megyek pszichiáterhez aki kifejezetten étkezési és magatartás zavarral foglalkozik. Nálam is úgy kezdődött kamaszkoromban hogy csak kipróbálom és nálot itt tartok. Te még nagyon az elején van. Most hagyd még abba amíg tudod és nem fajul el. Ne akarj oda jutni hogy a 10-ik évet taposod madj és akkor jössz rá hogy elment az idő. Ha van kedved írhatsz privibe is de ha publikus és itt jobb akkor ide. Vagy ha kérdésed van kérdezz nyugodtan. Szerintem itt a fórumon én vagyok aki a legrégebben csinálja ezt. Na pusza.

8627. málna92
2010. dec. 5. 15:13
Sziasztok! Aki bulimiás közületek mióta szenved ebben?:S Én még "csak" február óta...eleinte azt hittem hogy 1-2x fogok csak hányni ha véleltlenül többet eszek de most már minden napos lett a dolog van h 1 nap 2-3 is:S Néha sikerül 1-2napot kibirnom de többet nem nagyon:(
8626. Priscilla004 (válaszként erre: 8622. - Bordó körömlakk)
2010. dec. 5. 09:23
én nem tudom mennyit edzhettél meg milyen gyakorlatokat.De csak annyit szabad csinálni ami jól esik, és persze nem durr bele hanem szépen apránként.én nem hajszolom tul magam, mindenből pont annyit csinálok hogy a végére már elfáradjak, de edzés legvégén szemernyi fáradtság sincs bennem csak joérzés!! :)
8625. Kalüpszó (válaszként erre: 8624. - 40ae8fa448)
2010. dec. 4. 20:44
Köszönöm szépen az együttérzést, nagyon jól esik. Igen most nagyon nehéz és főleg hogy jön a karácsony. Látom mikor hullik a hó és a kidíszített üzletházakat a boldog embereket stb. és nagyon fáj, hogy egyedül vagyok. S mivel beteg is ezért erőtlen és sok mindenen testileg is fáj de még is dolgoznom kell menni és életben kell maradnom. Bár néha nem érzem minek. Olyan nehéz minden, egy szakítás után meg pláne. Nehéz túltenni ezen magam, hogy megbántottak és hogy a másik fél éli világát én meg boldogtalan vagyok. Utálom hogy megint így kell várni a karácsonyt és az újévet. Szerintem nézek valami másodállást és végig dolgozom az újévet. Nincs kedvem bulizni. S azért mert 2011-et fogunk írni nem szűnik meg semmi rossz ami 2010-ben volt. Ez van. Neked is sok pusza!
8624. 40ae8fa448 (válaszként erre: 8618. - Kalüpszó)
2010. dec. 4. 19:38
na mégis csak visszaolvasgattam,Kalüpszó... hát ez szörnyű... :S a bulimia am sztem súlyosabb betegség,mint az anorexia,én a héten életemben először meghánytattam magam amit soha többet nem csinálok mert egyrészt hányok am is, meg ugy fájt a nyelőcsövem,hogy majdnem meghaltam :S micsoda fájdalmat érezhetsz most te drága,küldök puszit jobbulást szivem....
8623. 40ae8fa448 (válaszként erre: 8622. - Bordó körömlakk)
2010. dec. 4. 19:30
csont és bőr igen az a szép. én nem járok edzeni kutyával szoktam futni meg napi 3 szem aszalt szilvát eszek kb így fogyózok.na meg a bulizás, a tánc örömet is okoz és fogyaszt is. te meg gondolj arra h régen miért szerettél edzeni és akkor majd a régi emlékek motíválnak. amugy gáz van állandóan megy a hasam pedig nem is eszek,néha még a gyümölcslevet is kihányom és ma ettem pogácsát és egyből ki is hánytam,szóval nem tudom az 50et hogyan fogom majd tartani ha a szilárdat kihányom... :S amugy meg rájöttem hogy nekem az 50 se elég ... de muszáj mert itthon mindig basztatnak h miért nem eszek, állandóan át kell vágnom a szüleimet h ettem :S meg másokat is... meg is kaptam mostanában h kezdek undorítóan vékony lenni én viszont sajnos kövérnek látom magam... hm, ma elmegyek bulizni remélem ti is elmentek : ) amugy nem olvastam el kivel mi van ... bocs ...lusta voltam. ezentul majd aktivabban követlek titeket.csók mindenkinek:)
2010. dec. 4. 16:23

Sziasztok!


Miért jó az 50 kilós álomsúly? El tudom képzelni hogy nézhettek ki: csont és bőr, semmi több. Azt viszont tényleg csodálom hogy heti 4szer jártok edzeni. Anno amikor fanatikus konditerembe járó voltam, én is heti 4szer mentem le. Mára már kifáradtam és elment a kedvem az edzés gondolatától is. Kérlek adjatok valami biztató/ösztönző jeligéket hogy újra legyen kedvem a mozgáshoz. Nem vagyok kövér, nem azért szeretnék mozogni hanem a mozgás öröméért!


Remélem azért pang ennyire a fórum mert mindenki írja a leveleket a Mikulásnak! :)

2010. dec. 4. 12:02
53 kg :) már csak 3 kiló:D:D:D
2010. dec. 4. 11:33

Sziasztok!


Elég komoly változáson mnete keresztül az elmult időszakban.Heti 4szer járok edzeni, bár igyekszem ez ne legyen rögeszmés hogy csak azokon a napokon merek nyugodtabban enni ha tudom utána irány a terem.54 kilora felhiztam......ez fura..utálom a mérleget de már nagyon kevésszer állok rá egy nap.Nem tetszik amit mutat, de gondolom az edzés miatt nem látom magam annyira gusztustalannak, mint ahogy hittem hogy fogom.Bár az ebédek után és estére gyülölöm magam, hogy hogy ehettem ennyit.....de igyekszem gyözködni magam közben.Például ma id reggel5kor(éjszaka dolgozom) ettem egy tepertös pogit mert tudtam nem tudok elaludni ha annyira fáj a gyomrom.Utána elhatároztam oké ma reggeli-estebédes étkezésemből kimarad a reggeli. Barátom győzködött ne legyek buta az a apogi semmi és reggelizek nyugodtan mert nem lesz semmi bajom.Viszont most reggeli után annyyyira utáltam magam, de az esti étkezést nem hagyhatom ki mivel éjszak dolgozom és nem birnám szuflával.SZal összefoglalva egyre büszkébb vagyok magamra mert jóval bátrabban eszem és normálisabb adagokat, de az utána lévő rossz érzés még mindig meg van.

8619. LittleKaty (válaszként erre: 8616. - 40ae8fa448)
2010. nov. 29. 17:43

Majd 7végén állok mérlegre;)Ha olvasod a naplóm, akkor megtudhatod és nyugodtan kérj tanácsot;)

xoxo

8618. Kalüpszó (válaszként erre: 8615. - Bebe19)
2010. nov. 29. 11:29
Hát tudod elég összetett. Egyrészt itt ez a betegség ami nagyon is kiborít. Bulimiás is vagyok meg depressziós is. Kórházban is voltam pár hete mert aznap hagyott el a fiú és előtte még jól megbántott én kiborultam és bevittek a kórházba. Anyagi problémáim is vannak. Szóval összejött rendesen. Igaz az anyagi a bulimia és a depi már megvoltak régebben is de az hogy elhagyott a fiú az a végső csapás volt mert azt hittem ő a támaszom. Megszeretette magát velem utána meg elfordult mert már nem szeretett és ezzel a betetséggel sem tudott mit kezdeni és besokallt. Sajnos nagyot csalódtam benne mert rendes ember ő csak a végén még is nagyon megbántott és a kórházban magamra maradtam. Úgy értem a szüleim ott voltam meg barátnőm de ő nem. Így kellett egy szakítást átélnem. S most egyrészt hiányzik másrészt gyűlölöm azért amit tett és amit okozott. Viszont van bennem tartás. Töröltem mindenhonnan mert ha belém rúgnak én azt nem tudom elfelejteni és nem is akarom. Szóval öröm így várni az karácsonyt és az újévet. Remélem már érted miért vagyok boldogtalan. De ti ne legyetek. Örüljetek hogy jobban vagytok. Egyszer eljön az én időm is, ha megélem. Na puszi mindenkinek.
8617. browning (válaszként erre: 8615. - Bebe19)
2010. nov. 28. 22:36

a barátja... olvass vissza, nem oylan régen írta:S


am én is díszítettem icipicit..bár a szobám alapból inkább nyárias-tavaszi hangulatú..(vajon miért XD)


végigbőgtem most másfél órát kb.

am meg csodálatos estém meg délutánom volt Vele!:)<3 imádom az ilyen napokat am:)


egy 4-es gyertyatartóba(fehér XD) raktam 3 fehér teamécsest XDXD...advent powa:''D

8616. 40ae8fa448 (válaszként erre: 8604. - LittleKaty)
2010. nov. 28. 19:29
köszike:) neked még mennyi van hátra?:)
8615. bebe19
2010. nov. 28. 18:31

Kalüpszó, amitől ennyire boldogtalan vagy az nem publikus? mert ha igen, sztem senki nem úgy reagálna rá h te hangulatrontó.. engem érdekel is..

puszi

2010. nov. 28. 02:02
Sziasztok! Örülök, hogy mindenkinek ilyen jó kedve van. Őszintén szólva már le se merem írni velem mi van, mert úgy érzem ezzel csak tényleg lelomboználak titeket. Jó akinek van ilyenkor párja és várja a karácsonyt vagy annak aki lelkileg jobban van és nincs párja de úgy is várja a karácsonyt. Nem utálom a Karácsonyt és az Adventet egyszerűen csak rossz megint egyedül várni. Hiába család, barátok magányos vagyok. Még csak 3 hete hogy elhagytak, megjártam kórházat meg a mélységet és látom hogy minden csillog villog ami nagyon nagyon szép még sem érzem át. Nem is értem hogy már megint eljött ez az időszak hogy Karácson és én már megint boldogtalan vagyok. Nem úgy érzem hogy rám bármi jó várna akár most akár az újévben. Beteg vagyok, elhagytak, anyagilag is szarul állok. Mi kell még? Na ne haragudjatok. Örülök hogy ti jól vagytok és nem akarom hogy sajnáljatok csak hát ha régebben leírtam mi fáj azért mert most mások nem úgy éreznek gondoltam azért leírom. Lehet egy hét múlva ti éreztek majd ugyan így de ne legyen soha igazam ebből a szempontból. További szép ünnepvárást és várjátok helyettem is. Gyújtsatok egy gyertyák helyettem is. Puszi mindenkinek.
8613. boriboo
2010. nov. 27. 23:15

JJaaajj één úgy várom a Karácsonyt!:D:D Megyek akkor haza, és 3 hétig otthon leszek..:D be vannak szerezve az itteni szobámba a vanilia és fahéj illatú illóolajok füstölünk is kegyetlenül, szóval a hangulat megvan, és hétfőtől az ajándékoknak is nekiállok.. már csak a hó hiányzik.. de felpörögtem annak ellenére, hogy kéne lefeküdni.

Na de megpróbálkozom az alvással, mert ez most pihenős hétvége lesz.. ma nem ettem semmit csak egy tejeskávét és 2 pohár vizes cappuccinót.. de valahogy nem is kivántam a szilárd táplálékot.. holnap főzünk valami jóóót:D

Na de szép álmokat, és mindenkit látogasson meg a Karácsony 4 szelleme.. varázslatos estét mindenkinek. PPPuuuuusssziii

2010. nov. 27. 19:14

Én is örülök, hogy vagytok:DD És annak is browning,hogy várod az ünnepet:):)) Jah, milyen muffint sütöttél???:D

Réka...írtam a naplómba választ;):)

xoxo

8611. browning (válaszként erre: 8610. - 9e7e9b7307)
2010. nov. 27. 19:09

lehet, hogy igazatok van , és elkezedem várni én is az üünnepet!:D

végül is...a szülinapomra is azt hittem, szörnyű lesz, de volt aki bearanyozta *-*

azt hiszem, ma este feldíszítem már a szobámat:P:D

és kéne egy mini-koszorú is!:)

köszi, hogy vagytok! :D

szép estét!


aa sütöttem muffinokat*-* nagyon cukik lettek!:D <3

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook