Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯
2010. nov. 13. 13:57

Sziasztok!


Most egy darabig nem voltam, mert kórházba kerültem. Nem a bulimia miatt hanem a szakításom miatt. Kikészültem. Pszichiátrián voltam 5 napot. Senkinek nem ajánlom. Egyébként meg decemberben megyek a Semmelweis Egyetem Magatartástudományi Intézetébe első interjúra a bulimia miatt. Bejárós beteg leszek. Ajánlom nektek is hogy lépjetek orvos felé, mert más nem tud segíteni. Se barátok se család, ők csak támogatni tudnak. Remélem sikerülni fog, bár most nagyon nehéz lesz hogy már a "párom" sincs mellettem és miatta is kikészültem. Sok nehézség de tényleg igaz, hogy ami nem öl meg az megerősít. Sokszor omlottam már össze és ez is egy nagy pofon volt mert még sosem kerültem pszichiátriára, de ebből is felállok és erősebb leszek és aki megbántott az csessze meg, nem tudja mit veszít. Mert teli vagyok szeretettel de sajnos bánattal is, de megfogok gyógyulni. Minden területen. Bízok benne. Jó annak akinek a párja kitartó. Becsüljétek meg, de számoljatok azzal is hogy bármikor elhagyhat, mert a férfiak nem bírják a problémákat kezelni, főleg ha pszichés jellegű. Sose támaszkodjatok csak egy férfira mert pofára eshettek. Legyenek barátaitok és legyetek jóba a családdal mert ők azok akik igazán szeretnek és ott lesznek a bajban. Persze ez nem mindenkinél van így mert van aki a szüleivel nincs jóban vagy nincs apukája vagy anyukája vagy elváltak stb de akkor másba kapaszkodjatok. Lehet férfiba is de ne ő legyen az egyetlen mert ő sosem biztos és ha elhagy olyan érzésetek lesz hogy egyedül maradtatok. Ja és ha valaki hátat fordít akkor fordíts te is hátat neki. Főleg ha megbánt és magadra hagy a bajban. Puszi mindenkinek!

8549. browning
2010. nov. 13. 11:29

Bordó körömlakk: te milyen magas is vagy? :) mert én ösz-visz 164 cm XD am igen, ennek a csávókának semmi hangja se volt... sokkal jobbakat is kiejtettek :( asszem a two duo az ebben volt, nem az xfactorban. csodás hangú csaj, tökéletes előadás, erre azt meg kirakták -.-" nemtom am, én is hót lusta vagyok.. úszás?

Victory: egymáshoz szoktatok és már nem zavarnak a másik pici hülyeségei :D ugye? én már megszoktam a photoshop-csajt a reklámban:D

LILIMIAA? hol vagy? hogy vagy?:)


am igen, megvagyok jól elvagyunk mi is a Szerelmemmel :) jövő hét pénteken 19-szülinapja van!:D <3 Rosszcsontom nekem :$ (L)


pusziii:D

2010. nov. 13. 11:17
Engem nem idegesít, mert olyan jó az alakja (szívesen cserélnék vele). Legalább lehet róla példát venni, hogy a kitartásnak milyen gyümölcse van.
2010. nov. 13. 09:26

Brow, gyógyulgass, és küldj nekem sütikét:) Minden ok amúgy? :)


Nálunk minden oké. Zh hetem volt, jövőhéten meg előadást tartok egy programból a nyílt napon, meg zh, de mindjárt vége a félévnek, és legalább már eggyel kevesebb...

De a Szerelmemmel minden a legnagyobb rendben. Tudjátok ez nekem annyira meglepő, ahogy idővel minden csak jobb. Nem mintha eddig rossz lett volna, csak hogy így átalakul, és más lesz, és nagyon jó :$


Bordó körömlakk, én jelenleg 57 vagyok a 167hez, úgyhogy szerintem az átlagot most vezetem. Még sose voltam ennyi... Hát ez van. Szerelmem azt mondta, Őneki így vagyok jó, nem bírja a ropikat. Meg hogy magamnak kell megfelelnem. Mondjuk az nem jó biznisz :D Magamnak megfelelni...

Mi most nyomjuk itt a városba a Zumbát, heti kétszer 1 óra, egy vendégoktatóval egyelőre, aztán majd Párom átveszi ha meglesz a papírja, én nagyon élvezem, pedig utálok mozogni. Persze ez se ingyen van, úgyhogy olyat nem nagyon tudok mondani, ami ingyen lenne. Van fitballod? Egy időben még a fitball gyakorlatokra voltam rákattanva nagyon, és ha veszel egyet, akkor azt otthon is lehet, egyszeri befektetés.


Tegnapi Megasztár: kicsit becsuktam a szemem pihentetni, mire kinyitottam vége lett, de én is úgy gondolom már rég ki kellett volna esnie.


(Mindig itt ez a rohadt narancs fitness ruhás csaj, halálra idegesít, titeket nem?!)

2010. nov. 13. 07:04

Akkor ebben a csoportban én vagyok a legkövérebb a 63 kg-mal? Sebaj... a magasságomhoz képest ez ideális, most már arra kell rávennem magamat, hogy tornázzak is. Túlhajszoltam magam az utóbbi években magam tornával (amit anno nem is vettem észre), most meg, semmihez nincs kedvem. Unom a dvd-ket, futástól fáj a térdem, kondi meg drága. Mit tudnátok nekem ajánlani?

Apropó, tegnap láttátok a Megasztárt? Bealudtam a végére, de most néztem meg a kiesőt és szerintem már jó régóta itt az ideje, hogy annak kellett kiesnie. Nem is értem, mit keresett ott.

8545. browning
2010. nov. 12. 22:55

nekem 51..:S nincs étvűgyam, de ma csináltam barackmag sütikéket- így betegen, hogy pihizzek xdxd...

az ízlik:$


Hogy vagytok emberkéim?:D <3

2010. nov. 12. 17:07
sziasztok megint lemaradtam.őőő én ugye 60rólmost vagyok 56,5 szal már haladok, 52 szeretnék lenni ... csak így tovább alma:D:D:D biztatom magam. szurkoljatok nekem. pusziii :)
8543. EDINA_SE
2010. nov. 12. 11:14

Üdv, Hoxa Portálja Olvasói!


Lehetséges, hogy posztunkat már olvastátok korábban, de bemutatkozunk újra.


A Semmelweis Egyetem Magatartástudományi Intézet és Járóbeteg Osztály kutatókból és pszichológusokból álló csapata vagyunk, Professzor Dr. Túry Ferenc koordinálásával. Munkánk része egy kiterjedt EU kutatási projektnek, melynek célja az evészavarral küzdők segítése egész Európában.


Az EDINA program (www. e-mental-health. eu/edina) egy interneten működő támogató program olyan nők számára, akik az elmúlt év során már vettek részt kezelésben evészavaruk miatt, és akik részére ez folyamatos ingyenes online támogatást nyújt.


Ez a következő elemeket tartalmazza: online információs anyagok az evészavarokkal kapcsolatban, személyi és csoportos chat ülések egy tapasztalt terapeuta felügyelete alatt, fórum, valamint heti ellenőrző és visszajelző elemek. A program teljesen anonim, a résztvevők személye nem ismert egymás előtt, személyes találkozások nincsenek.


A tavalyi év óta már több nő regisztrált a programba, hetente találkoznak a csoportos chat üléseken, hogy kérdéseket tegyenek fel és egymásnak, és támogatást nyújthassanak.


Csak a tanulmány regisztrált felhasználóinak van hozzáférése a fent említett modulok mindegyikéhez. Így ha az elmúlt év során részesültetek evészavar miatt kezelésben, és szívesen részt vennétek a programban, küldjetek egy e-mailt nekünk: edina[kukac]net[pont]sote[pont]hu

Amint megkapjuk e-mailjeiteket, megosztjuk veletek a programban való részvétel feltételeit.


Ha még sosem részesültetek kezelésben, vagy úgy gondoljátok, hogy talán jelenleg is segítségre lenne szükségetek, Prof. Dr. Túry Ferenc és kollégái ingyenes csoportterápiát tudnak biztosítani Budapesten. Miután részt vettetek a kezelésben, regisztrálhattok az EDINA programba.

Akkor is várjuk jelentkezéseteket, ha már meggyógyultatok, és úgy gondoljátok, tapasztalataitokat másokkal megosztva tudnátok nekik segíteni,

Nyugodtan küldjetek nekünk e-mailt, amennyiben érdekel benneteket a program, vagy bármilyen kérdésetek van ezzel kapcsolatban: edina[kukac]net[pont]sote[pont]hu


Várjuk visszajelzéseteket!


Üdvözlettel: az EDINA Csapat

8542. VictoryPurple (válaszként erre: 8540. - Boriboo)
2010. nov. 10. 21:04

Annyira... Megragadtad a lényeget... Csajszi... <3

Ez annyira így van, hogy...

Találni kell valamit, amiért érdemes megtenni. Amire ráfeledkezel, ahogy Te is írtad, hogy nehogy már egyszercsak felébredjek, hogy "hol is voltam eddig?! miért is?!" Az a másfél-két év is szörnyű, hogy ezzel telt el, amíg csak ekörül forgott a világ. De ki lehet belőle lépni.

Ez most bután hangzik, de olyan büszke vagyok Rátok. Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de olyan jó, hogy igenis vannak olyan lányok, akik bármilyen nagy legyen a baj, ki tudnak, ki akarnak jönni belőle. Ez mindenkinek szól, aki itt van!! (Az olyanoknak is, mint Te kittybell, ha nem éreznéd, h változtatni kell valahol belül, nemhiszem hogy itt lennél, és írnál nekünk, akkoris, ha még nagyon távolinak érzed a végét.)

Az emberek többsége példát vehetne erről, kár, hogy ők nem tudják átérezni mi van emögött.


Na bocsánat, érzelmi kitöréseim vannak most, majd írok később, meg visszaolvasok, de holnap még két zh, úgyhogy tanulás.

Puszi, vigyázzatok magatokra, egyetek!!!

Vic

8541. boriboo
2010. nov. 10. 18:49
na hoppá ez egy kicsit hosszúra sikerűltxD
8540. boriboo (válaszként erre: 8538. - Kittybell)
2010. nov. 10. 18:48
De ez nem mehet egész életeden keresztül! Most még lehet ha nem veszed észre, mert leköt, fiatal vagy és minden új! De amikor kicsit idősebb leszel, és látod, hogy a veled egykoruak, a párjukkal sétáltatják a gyereküket, akkor észbe kap az ember, hogy eddig mit csináltam?! Hol voltam eddig?! Vajon még mit nem éltem meg, és már késő mert kimentem az időből.. nemtudom engem ez nagyon zavar, és igyekszem, hogy egy pillanatomat se az foglalja le, hogy mit ettem vagy nem ettem aznap, hanem, hogy barátkozzak, nevessek, olvassak, fessek, rajzoljak, pasizzak, randizzak és, hogy keressem az Igazit, még ha úgy is gondolom, hogy nem létezik, egyszerűen megéljem, nem pedig túléljem a mindennapjaim, persze ide belefér a torna, meg a kalóriaszámolgatás, de ne ez kösse le minden percem!:) és igyekszem ez szerint teljesíteni a napjaim:D és azthiszem egyelőe, ha nem is eszem többet, de a megváltozott felfogásom segítségével lassan lassan kilábalok ebből az egész evészavaros menetből:D képes vagyok rá, persze nem egyik napról a másikra, de úgy érzem mennifog!:D és 2 év múlva talán elmondhatom, hogy igen megcsináltam, bűntudat nélkül megeszem egy haboscsokiskrémes sütit:D:D:))), de addig is maradok szemlélője az ilyen innyencségeknek, de gondolat szinjén már megszületett a dolog:D...:)
8539. browning (válaszként erre: 8537. - Kittybell)
2010. nov. 9. 23:20

ajj csajszi... egyszer...meg kell gyógyulni...tönkreteszed magad :(

Tudod? gyereked hogy lesz? Családod? Nem csak a belső szerveket teszi ez tönkre, hanem az idegrendszert is, a kapcsolatokat is.... :(

<3

8538. kittybell (válaszként erre: 8536. - Boriboo)
2010. nov. 9. 23:19

Hát mindig elcsodálkoznak azon,hogy van ennyi erőm ilyen kevés kaja mellett,de engem szó szerint felpörget,hiperaktívvá tesz a nem evés.

Az az igazság,hogy 2 éve volt az első és egyetlen barátom,de azóta nincs semmi.Az sem volt valami nagy szerelem, inkább csak kisebb vonzalom.Nem annyira érdekel ez a téma,mert nem lenne ahhoz is erőm,hogy a fiúmmal kelljen azon veszekedni,hogy miért nem megyünk el kajálni bárhova.Jó így egyedül, magamban.

8537. kittybell (válaszként erre: 8535. - Bordó körömlakk)
2010. nov. 9. 23:15

Hát az az igazság,hogy nem akarok meggyógyulni,hanem éhezni akarok és elmenni ameddig csal tudok.Innentől nehezen indul meg lefelé rólam a megmaradt háj,de menni fog, mert napról napra látszik,hogy kevesebb zsír van a bőröm alatt.Azt útálom az egészben és ez az egyetlen,hogy szó szerint minden kis erecskét meg lehet látni a bőröm alatt és sajnos nagyon ki is ütnek a bőröm alól,főleg a kezemen.

Nem akarok én semmijen orvoshoz menni,mert az evés nekem egy kín,egyenlő azzal,hogy z életem gyeplője kiesik a kezemből.Már kétszer próbáltam gyógyulni,de nem megy.

Te is étkezési zavarral küzdesz?Vagy már túl vagy rajta?

8536. boriboo (válaszként erre: 8534. - Kittybell)
2010. nov. 9. 06:49

Ufff..!!! Hát ezzel nem tudom, hogy tudsz még tornázni is. Nekem a napi menű az egy bögre tejeskávé reggelre, majd egy tányér műzli, aztán délben még egy bögre tejes kávé és este vagy délután alma, vagy naranacs, vagy valami gyümölcs, s néha ha megkivánom egy kocka csoki... megpróbálom 650-700kcalt naponta megenni, és persze mellette tórna..

2 éve kezdődött az egész, de már az előtt is kisérleteztem ilyen nem evésekkel, akkor csakból, utánna, pedig a fogyás miatt.

De ha mondjuk ilyen családi vacsora vagy ebéd vagy valami van, akkor nem szoktam gondot csinálni, nem hisztizek, hogy nem, mert húst amúgysem erőltetnek belém (vega vagyok) a körettel pedig valahogy elboldogulok..:) s ha tudom, kell enni, akkor előtte nem eszem, ennyi. A kávét viszont nagyon szeretem!:D A nyáron párszr adagóltam magam túl vele, de mostmár tudom hol a határ:) szeretnék kérdezni valamit, nem muszály válaszolnod, nem szeretnék indiszkrét lenni, de amióta anorexiás vagy, azota volt barátod? puszi

8535. bordó körömlakk (válaszként erre: 8534. - Kittybell)
2010. nov. 9. 06:47

Szióka!

Ez az oldal azért van, hogy ki tudjuk beszélni gondjainkat s tapasztalatok útján segítsünk egymásnak, szóval ha segítséget kérsz, te is idetartozol!

Őszintén: hogy akarsz normális testsúllyal és életmóddal élni 3 szem mazsolával és két karika répával naponta. Annyira éhezteted a szervezeted, hogy egyszer önmaga sejtjeit fogja zabálni. Csökkenni fog a csontvelőállomány (törékenyebbek lesznek a csontjait), az izomzatod sorvadni fog, mert ahelyett hogy zsírt bontana a szervezeted, az izomszövetet támadja először. Tényleg ezt akarod? Ja igen, mondtad hogy gyerek: ha tényleg szeretnél majd sajátot, az nem az égből fog pottyanni, hanem neked is kell cselekednem érte. Örök nyomorúság fog gyötörni egész életedben, ha emiatt nem lehetne mert enni fog a bűntudat, hogy "bárcsak elmentem volna orvoshoz".

Azt tanácsolom neked, hogy menj el nőgyógyászhoz és egyél rendesen amiből a tested tápanyagot tud nyerni a sejtjeinek működéséhez. S nem ártana ha a dietetikusnál is megfordulnál plusz egy pszichológusnál. Vagy ha nem mersz elmenni, vannak online tanácsadók, ők biztosan segítenek neked.

Egy a lényeg: ne hagyd így a dolgot, mert ezzel magadnak ártasz a legjobban.

8534. kittybell
2010. nov. 8. 22:21

Hát mindig 150 kcal alatt eszek, szóval kb annyi a menü,hogy a menzai levesből kieszem a répát,aztán mondjuk,ha viszek egy túrós buktát a látszat kedvéért,akkor abból kieszem a mazsolát és délután még mondjuk megeszek egy almának a héját és egy cikket belőle.Mondjuk Ma és tegnap nem ettem semmit ,majd holnap eg kistányér savanyúság lesz.Emellet majdnem minden nap 1 vagy 1,5 órát tornázok.

Nem aggódok már azon,hogy nem jön meg,mert tudom,hogy soha a büdös életben nem fog megjönni ilyen súllyal.Végülis ez ne gond, majd csak akkor lesz ha egyszer gyereket szeretnék,da ez akkor legyen majd a gondom.

Viszon tneked drukkolok,hogy megjöjjön.:)Te miket szoktál enni és mióta vannak ilyen problémáid?

8533. boriboo (válaszként erre: 8532. - Browning)
2010. nov. 8. 21:47
Jaaajj ilyenekkel nem akarok szórakozni.. az már nagyon beteges lenne, ehez az egészhez képest is:)).. és a vicc az, hogy próbáltam enni többet.. és nemigazán ment, vagyis ettem többet, de még mindig sehol semmi.. na nem baj.. valahogy csakmegcsinálom..meg kell, hogy jöjjön!!!!!
8532. browning
2010. nov. 8. 21:40

ha picit szedtek csak fel, akkor lehet azzal szórakozni(tök vicces volt,mikor csináltam:'D),hogy így ha esztek, akkor megjön, ha nem, akkor késik..:D praktikus ha pl nyáron nyaralni akartok vagy ilyen állati hülyeségek:D mondjuk most már megőrülnék ha nem jönne meg... :/ :D

Kittybell: nem zavarsz te senkit, maradj nyugodtan!:) maximum magunkkal rántunk és segítünk!:) egyszer el kell kezdeni!;)

8531. boriboo (válaszként erre: 8530. - Kittybell)
2010. nov. 8. 21:05

Amúgy téged nem zavar, hogy már egy éve már, hogy kimaradt? Én még mindig tiszta para vagyok! Vasárnap a szülinapomra, azt kérem, hogy jöjjön meg!!! Légyszi légyszi légysi!!!:D:D

Akarok gyógyúlni, viszont tudom, hogy az egyenlő a hízással.. szóval nálam ez egy ilyen nagy kérdőjel.. elég nehéz, de mintha inkább hajlanék a gyógyúlás irányába.. azon már gondolkodam, hogy ha meg is gyógyúlok, akkor nem tudnék olyan 6 után már enni, bár akkor nem tudom, mennyire beszélünk gyógyulásról:))) na mind1.. amúgy miket szoktál enni, mármint az a kevés mennyiség miből áll?

8530. kittybell
2010. nov. 8. 19:00
Hát ahogyan itt olvasgattam látom,hogy inkább gyógyulni akartok,szóval lehet,hogy én nem is vagyok ide való, mert én még jócskán benne vagyok.Fogalmam sincsen hogyan lehet kijönni ebből...Én már enélkül el sem tudom képzelni az életemet.
8529. browning
2010. nov. 7. 15:34

ugye-ugye csajok!:D enni nem rossz ám:D

néha engem is zavar, no de sebaj!:D Azt hittem, vagyok már vagy 55 kiló, erre 52 O_O'... nem értem, de örülök:D

Victory:végre!:) Mikddel mizu?:D olyan jó, hogy végre ilyen boldog a "hangod"!:D:D <3

Boriboo: egyél. ne fogyj!:) jó vagy így. :)

ahh.köhögök.:) am megvagyok:)

pusziiii, írjatook!:D <3

Lilimia?

8528. boriboo (válaszként erre: 8527. - VictoryPurple)
2010. nov. 7. 10:30

ÓÓÓÓÓ te Drága!!! Ennek nagyon örvendek!:D:D Bár ki ne feledkezne rád?!:P Szép vagy és szerelmes!:D és ha az ember vigyáz akkor mindkettő élete végéig kitart!:D:D soksoksoksoksok PUUUUSSSZIIII

<3

2010. nov. 6. 21:47

Sziasztok Csajszikáim :)

Csak meg akartam Veletek osztani valamit, amit ma tudtam meg.

Ráálltam a mérlegre és 57 kilót mutatott, mire anyukám megjegyezte, hogy az egyik közös barátnőnk újságolta neki, hogy mennyire csinos lettem, jár hozzánk zumbára, és rám feledkezett miközben táncoltunk. Szóval higgyétek el, a változás igenis jó :)

Tessék egy jót vacsorázni/reggelizni :)

Sok puszi Nektek :)

Vic

8526. kittybell (válaszként erre: 8525. - Boriboo)
2010. nov. 5. 20:08

Köszi:),neked is szép estét!

Nekem már több mint egy éve nem jött meg.Hiába mennék dokihoz,csak akkor tudnám normalizálni a dolgokat,ha elérném a normális testsúlyomat.Szóval emiatt már nem aggódok.

8525. boriboo (válaszként erre: 8524. - Kittybell)
2010. nov. 5. 17:05
Szia! Én nem mondanám magam anorexiásnak, de teljesen átérzem amiket írsz, sajnos nálam is most épp para van, mert egy hónapja késik.. na mind1, mostanában megjelentek a pm szinrdómák:)) úgy hogy boldog vagyok. Igaz egyetemen vagyok, és nem találkozom a szüleimmel, de így is annyit aggódnak, telefonba mindig kezdték, hogy mit ettél ma.. na olyankor érzem, hogy végem.. na nem baj.. ha úgy érzed, hogy segít ha írsz nyugodtan írjál, itt biztos meghallgatnak:D.. vigyázz magadra és szép estét..puszi
8524. kittybell
2010. nov. 5. 14:55

Sziasztok!


Nem szoktam nagyon feljönni ide,tényleg csak ritkán,de gondoltam most már írok, mert nagyon egyedül érzem magamat.Négy éve vagyok anorexiás.Voltak rosszabb időszakok és voltak jobbak,de az anorexia mindig ott volt.A nyáron megint keményen elkezdtem koplalni mivel észrevétlenül felment rám négy kiló úgy,hogy csak pár száz kalóriával ettem többet.Igaz,hogy nőttem is és valószínű eézrt raktározott ennyire a szervezetem.Nagyon lassan megyle a háj,de most már kezdek révbe érni megint,és lejjebb fgok menni,mint edddig.Sajnos itthon nincsen mérleg, de nem baj,mert nagyon ritkán de meg tudom magamat mérni máshol.Most 167 centi vagyok és 43 kiló.A legkisebb súlyom tavaly februárban volt,akkor 42 voltam és 164 centi.Most nemsokára elérem a 42-t,de a nagyvenet célzom meg,ami januárra össze fog jönni,csak az a bj,hogy anyám már megint figyeli,hogy eszem-e.,mert látja,ohgy soványabb lettem.Boldogabb vagyok sokkal,mint nyáron,de néha félek,mert elfog néha a pánik,hogy mennyire egyedül vagyok ezzel az egésszel.


Remélem nem bja,ha néha feljövök ide.

8523. VictoryPurple (válaszként erre: 8520. - Bordó körömlakk)
2010. nov. 3. 15:13

Ha tényleg nem a soványságtól van, akkor viszont figyelni kell rá (mármint a hajhullásra)!

Lehet nem ártana egy vérvétel (én voltam múltkor, olyan rosszak lettek az eredményeim, most elkezdtem kúrálni magam...,és a legjobb, hogy elhagytam a papírt, pedig vissza kell mennem vele a nődokihoz -.-' :S :D), hogy kiszűrjék a nagyobb bajokat, meg ha érdekel azt a kúrát amit most csinálok tudom ajánlani Neked is, de itt nem akarom, mert reklámnak minősülhet, ha érdekel írj egy üzenetet, és leírom, de azért én egy teljes vérképet mindenképp nézetnék...

8522. VictoryPurple (válaszként erre: 8517. - Boriboo)
2010. nov. 3. 15:09

Ma is csókolommal köszöntek nekem a fiúk az udvarunkon... :( És rádöbbentem egy reklámanyagból, hogy nekem már nem is 15+ os arckrémet ajánlanak amit használok, hanem 20+ ... Pedig én már egy ideje 20 vagyok, mégis szar :D Na de azért sok jó dologgal jár. Ilyenkor csak a húszéveseké a világ ;)

(Én mennyire szeretném már, hogy okkal késsen. De még kicsit több mint egy évet muszáj várnom rá :) )

8521. lindsay19
2010. nov. 3. 14:41

Hali!


Régen írtam már.

Én mostanában nagyjából rendben vagyok, egyre jobban érzem magam a bőrömben. Súlyban én most közelebb járok már a 46 kg-hoz, mondják is, hogy nagyon nem kéne már fogyni, mert elég vékony vagyok...Látom én is, de azért még mindig van rész, ahonnan szívesen faragnék le valamennyit.

Nálam a negatív következménye máris megvan, több, mint egy hónapja késik már...Sajnos ahogy 50 alá megyek felborul ez nekem úgy látszik.

Nem tudom, mit kéne tennem (azonkívül, hogy hízzak, mert azt semmi pénzért.)

❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook