Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Annyira ideges és elkeseredett vagyok. Muszáj kiírnom magambol. :(( fórum

Annyira ideges és elkeseredett vagyok. Muszáj kiírnom magambol. :(( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
4. nyunyu91 (válaszként erre: 3. - 3d787b167a)
2014. nov. 22. 17:32
Igazabol semmit nem tudtok nyilvan, csak jol esett leirni,hatha talakozom itt par kedves emberrel, aki nem utasitja el a mondandomat, mert a csaladomban mar csak ugyintezonek kellek sajnos.
2014. nov. 22. 17:30

Sajnálom! :(

Mit tehetünk érted?

2. nyunyu91 (válaszként erre: 1. - Nyunyu91)
2014. nov. 22. 17:29
bocsanat az elirasokert,mobilrol vagyok
2014. nov. 22. 17:26
3 éve meghalt Édesanyám. Szörnyű, hiányzik. 55 éves volt és nagyon értelmetlen halála volt. (autóbaleset). Ma van a születésnapja. Írtam tegnap a nővéremnek és a bátyámnak, hogy akkor ugye megyünk ki anyuhoz? Nővérem nem ér rá mert edzése van, után a pasijával mennek moziba meg vacsizni, bátyám csodálkozva kérdezett vissza,hogy -tééényleg? holnap? nem is tudtam!- hát ő nem ér rá mert céges bulija lesz,úgyhogy egész nap szervezkednie kell. A temetés óta én vagyok az egyetlen hármunk közül aki jár hozzá. Se anyák napján, se halottak napján, se a szülinapján nem voltak kint egyszer se azóta. Az egész temetést egyedül szerveztem meg. Szájhuzogatva adtak bele pénzt a temetés költségeibe. Idén halottak napján se jöttek ki egy mécsest meggyújtani, mert akkor már sétálni kellene 100 métert a kocsitól es ki kéne adni 200 Ft-ot egy szál virágra. Bezzeg a lakását árulni kell anyának, de azt is intézzem én. Nővérem egyszer nem volt évek óta a lakásban. Fogalma sincs, hogy mennyi munkám volt kitakarítani, hogy le lehessen fényképezni eladásra,hogy milyen lelki teher volt összepakolni anya ruháit és személyes tárgyait, mert oda jöttek segíteni,merr lusták. Az egyetlen dolog ezzel kapcsolatban amit tett az, az, hogy felhívott és lecseszett, hogy milyen szar képeket csináltam. Ő nem menne át képet csinálni miközben itt lakik 10 percre anya lakásától, kiadja hogy én Zuglóból rohanjak át neki azonnal. Ha írok neki hogy mi újság nem is mindig válaszol, csak akkor ír rám, ha a pénzről kérdez. Teljesen kivagyok, hogy anya emléke ennyire nem ér semmit nekik, csak a lakáspénz kell neki utána szintem el is tünnének az életemből. Ma nagyon kibuktam ezen. Nagyon hiányzik. :(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook