Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Annamarit keresem fórum

Annamarit keresem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. febr. 25. 16:47
Nagyon sokat öregedett, az elmúlt pár hónapban, szinte összement, teljesen ráncos lett, de ezt leszámítva egész jól tartja magát! Jön megy, kezelésekre jár a derekával, anyuékhoz is le szokott sétállni! Szóval jól van, a betegségéhez képest! Néha még bulizni is szokott, olyankor iszik egy kicsit, de az még belefér.
2008. febr. 25. 16:47
Szerintem is a Tóth Csaba Levente mellett maradok, az nekem is jobban tetszik.
2008. febr. 25. 16:45
Az igen, akkor jól bírja a strapát Kámi. Akkor ma biztosan hamar elalszik, biztosan kifáradt. Mamád hogy van.
2008. febr. 25. 16:42
Nekem jobban tetszik ez a név, hogy Tóth Csaba Levente, legalább az apja neve is benne lesz. Egyébként úgy is te döntöd el, sőt, amíg nem anyakönyvezik benn a korházban még meg is változtathatod a nevet!
2008. febr. 25. 16:40
Aztán délután még elsétálltunk a játszira, ott játszott Icukamamával, amíg anyuval csavarogtunk egy kicsit. Onnan meg alig tudtam elrángatni, busszal jöttünk haza.
2008. febr. 25. 16:38
Szia, most jöttünk éppen haza Kámikával! Képzeld el végig gyalog mentünk anyuékhoz reggel, vittük a kismotort, mert kiváncsi voltam bírja e az utat, szerencsére semmi gond nem volt!
2008. febr. 25. 16:33
Mi újság nálatok? Olyan szép idő volt mostanában, kint vagytok a tökössel? Fú ez a baba mindjárt kiszakítja a hasam, most nagyon elemében van. Képzeld lehet, hogy csak nem Szabolcs lesz, lehet hogy Tóth Csaba Levente. Nem tudjuk eldönteni. Majd amelyik éppen eszembe jut. Olyan nehéz kisfiúnak jó nevet találni. Majd meglátjuk.
2008. febr. 25. 16:27
Remélem tényleg nem 29.-én fogok megszülni. Az tényleg vicces lenne. Már nagyon keményedik a hasam. Most is nagyon gáz. Rugdos is a pici nagyon. Remélem a héten már tényleg megszülök.
2008. febr. 25. 16:24
Na szia. Tegnap már nem volt kedvem netezni. Jól vagyunk ma voltam utoljára tanácsadáson. Holnap NST. A péntekin minden rendben volt.
2008. febr. 24. 18:15
Szia! Fenn vagy már?
2008. febr. 23. 12:43
Na csááá! Az jutott eszembe, mekkora szívás lenne, ha 29-én szülnél, szökőév van, a február most 29 napos! Jól kitolnál szegény gyerkőccel!
2008. febr. 22. 16:31
Szia! Na mi volt ma az NST-n? Rendben vagytok?
2008. febr. 21. 16:49
Pont estére pörög fel, addigra már el kéne fáradnia. Szegénykém nem irigyellek. Valahogy vissza kellene szokatni, de gondolom az nem így működik. Az oviba is kell majd aludni neki. Akkor mi lesz. Na megyek mert most már kényelmetlen. Puszika nektek.
63. sóvágó (válaszként erre: 62. - Annamari 1980)
2008. febr. 21. 16:43
Pihenjél, majd dumálunk,engem itt megtalálsz! És megmondom neki! Puszi: Anita
2008. febr. 21. 16:40
Megyek lefekszem, mert nagyon ugrál ez a "kis" pocaklakó. Kényelmetlen most így ülni. Majd beszélünk, puszika nektek. Ha van valami majd csörgök. Mond meg Kálminak, hogy a piros is nagyon szép szín. Puszika.
61. sóvágó (válaszként erre: 60. - Annamari 1980)
2008. febr. 21. 16:38
Igen, ezek a nyári képek, a többi össze-vissza van telókon, majd összeszedem. Kámika teljesen meg van őrülve, amióta nem alszik délben, estére mindig felpörög, alig birok vele. Próbálok neki húsvéti versikét tanítani, de nem hajlandó!
2008. febr. 21. 16:33
Igen úgy csináltam, de így is lassú. Megnéztem, de én már láttam ezeket a képeket mikor nálatok voltam. Az én telefonomban is van Kálmiról egy jópár kép, majd megmondom tesómnak hogy tegye fel a telefonról és elküldöm neked ha majd egyszer hazajutok. Lehet most hazavisz Csabi szombaton majd akkor, de még nem biztos. Na egy picit már mintha gyorsabb lenne.
59. sóvágó (válaszként erre: 58. - Annamari 1980)
2008. febr. 21. 16:24
Ne lépj ki teljesen, csak az összes fórumra, ill. néha frissítsd! Elég, ha a sóvágóra kattintasz, azzal nem lépsz ki.
2008. febr. 21. 16:22
Most jött haza anyósom, vele beszéltem. Én ezekhez a képfelrakásokhoz nem értek. Van kép rólam, de még nincs felrakva, ma is csinált Csabi egy párat. Mindjárt megnézlek benneteket, de nekem nagyon lassú most a gépem. Ha kilépek egy óra mire visszalép. Nem tudom mi van.
57. sóvágó (válaszként erre: 56. - Annamari 1980)
2008. febr. 21. 16:20
Kámi is ezt mondta, de nem hagytam, csinálja csak ő is. Hamar rájött, hogy semmi ördöngősség nincs benne! Főleg, ha már nagyobb lesz a baba. Amikor hazajöttünk a korházból Kámikával meg sem merte fogni, anyu meg a kezébe nyomta, hogy fogja csak meg, az ő fia. Utánna már nem volt gond vele, ő is felvette mindennap, amikor hazajött.
2008. febr. 21. 16:15
Hát igen. Csak az a baj, hogy ezek határidős munkák és elég jól keres vele. Azt már megbeszéltük, hogy fürdetésre hazajön, de itt lesz anyósom is. Hát igen az ő fia is. Mondtam neki, hogy a babának rá is ugyanolyan szüksége van. A pellenkázáson kívül mindenben benne van, azt mondta azt az egyet nem vállalja be.
2008. febr. 21. 16:10
Ha rákattintasz a nevemre megnézheted a menümet, ott vannak feltéve képek rólunk, főleg kámikáról. Te is tehetnél fel magatokról,mondjuk terhes képet.
54. sóvágó (válaszként erre: 52. - Annamari 1980)
2008. febr. 21. 16:00
Remélem nincs semmi baj, úgy eltüntél!? Képzeld Kámi is hamar hazajött, két óra körül, még jó, hogy idejében kész lett a kaja, mert arra nagyon alergiás.
53. sóvágó (válaszként erre: 51. - Annamari 1980)
2008. febr. 21. 15:45
Szia életem! Én is fenn vagyok, csak más hozzászólásokat böngésztem, izgi volt! Az nem túl jó, ha Csabi nem lesz otthon, Kámi sem sokat volt, de csak míg meg nem született Kámi! Azon a héten egyáltalán nem dolgozott, és utánna is mindig hazajött, mire fürdetés volt. Mondd meg neki, hogy szükséged lesz rá!! Nem hiszem, hogy annyira rászorultok, hogy éjjel nappal dolgozzon, ez baromság, nehogy már egyedül hagyjon a kicsivel, az ő fia is!!
2008. febr. 21. 15:43
Hú fáj egy kicsit a hasam. Lehet hogy tele ettem magam. Pedig csak egy kis meggylevest és egy kis derelyét ettem. Mozog is a pici. Biztosan nem ízlett neki, lehet hogy most anyázik. Már eléggé lent van a hasam. Olyan kíváncsi vagyok mikor akar kibújni, én már nem bánnám. Vasárnap leszünk 39-hetesek. Hétfőn tanácsadás, jó lenne ha már ez lenne az utolsó, mert most még itt van közel, de 3.-ától elköltözik a rendelő az OTI-ba. Remélem addig már nem húzom ki. Na már megint csuklik ez a kis malac.
2008. febr. 21. 15:36
Holnap nem leszek fent, mert megyünk NST-re. Szoríts nekem. Remélem minden rendben lesz. 12 15-re kell menni és Csabi már nem megy be dolgozni, marad itthon velem. Lehet, hogy ez lesz az utolsó nap amit együtt töltünk, mert mostantól már hétvégéken is dolgozni fog annyi melójuk van. Reggel megy este jön. Jó lesz a kicsit is alig fogja látni, nem örülök neki, de hát muszáj dolgozni. Nektek is így volt még régebben. Kálmán is reggel ment este jött. Ez van.
2008. febr. 21. 15:30
Na szia! Végre feljutottam nem tudom mi van a géppel vagy az oldallal, de 20percbe telt mire feljöttem. Nagyon lassú. Na mindegy. Aludtam egy kicsit olyan jó volt. Nem nagyon tudok napközben aludni, de most sikerült. Az esték már nagyon rosszak és korán fent vagyok.
2008. febr. 21. 12:29
Egyébként ha itthon vagyok mindig be van kapcsolva a Hoxa, bármikor jelentkezhetsz ezen a fórumon, válaszolok. Teljesen függő lettem! Még anyuéknál is megnézem, ha a géphez jutok!
2008. febr. 21. 12:28
ok később beszélünk puszika.
2008. febr. 21. 12:24
Megkaptam és köszönöm, jó volt valakinek elmondani, nem emlékeztem, hogy te tudod e.! Egyébként annakidején nem filóztam rajta túl sokat, csak azt akartam hogy Kálmán legyen az. Most el kell mennünk a boltba, kb egy óra múlva fenn leszek megint, írj, ha van kedved. Gondolom elfáradtál, pihenj sokat, puszi anita!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook