Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Annamarit keresem fórum

Annamarit keresem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. febr. 21. 12:19
Válaszoltam remélem megkaptad a sóvágó névre küldtem.
2008. febr. 21. 12:07
Most küldtem el, írd meg a véleményedet, te úgy is megértesz!
2008. febr. 21. 12:04
Már elküldted, még nem kaptam meg.
2008. febr. 21. 12:00
ok!
2008. febr. 21. 11:57
Van valami, amiről nem rég dumáltunk, és nem hagy nyugodni, elküldöm privátban ha érdekel. A saját menüd alatt az üzeneteidben kell megnézni.
2008. febr. 21. 11:57
A védőnő nem szólt, csak az orvos küldött el vizsgálatra, de csak egy kis ejnye-bejnye volt, mondtam a dokinak, hogy nem falom a fehér kenyeret és a tortát. Ennyi volt sok folyadék napi többszöri étkezés csak kevesebbet.
2008. febr. 21. 11:55
Persze, ahogy megkapom írom is a választ! Egyébként ha olyat akarsz írni, ami nem publikus válaszd a privát üzenetet, akkor csak én kapom meg az üzeneteimbe.
2008. febr. 21. 11:53
Ez tényleg ilyen lassú????? Én egyfolytában itt ülök a gép előtt és ahogy megkapom az üzeneted egyből válaszolok is. TE? Pedig ki lépek szinte mindig és így is ilyen lassú lenne, vagy mi lehet a gáz? Te egyből válaszolsz?
38. sóvágó (válaszként erre: 37. - Annamari 1980)
2008. febr. 21. 11:53
Én is várom,hogy nyár legyen és gyertek hozzánk, meg mivel végre te is otthon leszel a kicsivel mi is tudunk menni! Óriási lesz!!! 26kg-ot híztál, az nem kevés! A védőnők baszogatnak mi? Az első hétben kb 15-öt le fogsz adni, kimegy a baba súlya,a sok magzatvíz, a lepény, és fokozatosan a sok víz az egész testedből!!! A maradék kilókkal neked kell majd megküzdened, de ha szopizik a fiú az is könnyű lesz!
2008. febr. 21. 11:48
Hát figyelj most vagyok 91kg. Nagyon gáz!!!! Összesen 26kg-ot szedtem fel. Pedig tényleg nem zabáltam. A hasam is óriási. Gondolhatod!!!
2008. febr. 21. 11:45
Anyósom az szabit vesz ki, de anyu is jön majd minden nap. Ott van még Ica is ő is biztosan segít majd. Szerintem a főzéssel nem lesz gond nekem sem, mert így sem nagyon kell. Tudod anyósom konyhán dolgozik így minden nap hoz valami kaját hétvégén meg ő főz. Nekem meg marad a baba és a könnyú házimunka. Jön a jó idő is már alig várom majd megyünk nyáron hozzátok a stradra.
35. sóvágó (válaszként erre: 33. - Annamari 1980)
2008. febr. 21. 11:41
figyelj drága! A terhességi csíkok biztos, hogy halványodni fognak, de idő kell nekik, és most pár hónapról beszélek. Nem tudom mennyit híztál, de nyár elejére nagyjából vissza fog térni a súlyod, persze nem tökéletesen, de nem hiszem, hogy gond lenne.
34. sóvágó (válaszként erre: 32. - Annamari 1980)
2008. febr. 21. 11:37
Igazad van, egészségesnek kell lennie, az a fő, minden mást meg lehet oldani segítséggel. Ha megszülsz és hazamentek, hagyd magad kényesztetni, nekem is legalább hat hétig anyuék hozták a kaját, én nem igen főztem, minden nap feljött valaki, hogy én tudjak pihenni, nagyon hálás vagyok ezért mindenkinek! Így tudtam igazán a gyermekemre és magamra koncentrálni.
2008. febr. 21. 11:36
Hát ezekről a dolgokról nem tudok semmit sem. Remélem nem lesz gond, mondjuk így is nagyon elhíztam szegény Csabi már ki van tőle. Remélem azért majd helyre jön a testem, mondjuk a terhescsíkok azok biztosan megmaradnak. Képzeld el a hasamon a fenekemen még a combomon is van. Hát elég hányadékul nézek most ki! Hiába vettem én ilyen meg olyan krémet semmit sem ért. Remélem azért idővel helyre jövök, ha nem is leszek olyan mint voltam, de legalább ezek a csíkok halványodnának el. Na majd kiderül ez van nem tehetek róla.
32. annamari 1980 (válaszként erre: 29. - Sóvágó)
2008. febr. 21. 11:31
Hát igen félek is egy kicsit tőle, ahogy fogy az időm, de már jobban szeretnék babázni, és tudni, hogy jól van és egészséges. Tudod nekem ez a rettegés még mindig bennem van. Biztosan nagyon nehéz lesz, de valahogy majdcsak megoldjuk, remélem nem lesz beteges, és jó alvó lesz. Ez minden anya álma, egy egészséges jó gyerek. Hát olyan lesz amilyen, majd kiderül.
2008. febr. 21. 11:31
Nem tudom,hogy beszéltél e róla valakivel, de a szülés után nekem legalább is nagyon megváltozott a testem, és nem feltétlen jó irányban. Iszonyatosan kitágultam lenn, és attól féltem sokáig, hogy Káminak így nem lesz jó a szex, rólam nem is beszélve! Aztán ez nagyjából megoldódott, de nem lett tökéletes.
2008. febr. 21. 11:27
Én szerintem megkaptam a leveleket. Szorítok nektek remélem összejött a baba. Tök jó lenne ha megint babát várnál! Biztosan Kámi is örülne egy tesónak. Nekünk sajnos már az elejétől fogva nem lehet ...... azt mondta a doki. Meg fájt is mikor próbálkoztunk így nem is erőltettük. Gondolhatod milyen készen vagyok. Még Csabi el is van, ha érted mire gondolok, azért gondoskodtam róla, de én, hát nagyon szar, de ez van. Majd utánna, remélem nem lesz gond köztünk.
2008. febr. 21. 11:27
Most azt hiszed, hogy ez nehéz, -és tulajdonképpen az is-, de hidd el csak szülés után jön a java. Az állandó aggódás, kialvatlanság!!! Most az elmúlt hónapok sétagaloppnak fog tűnni utólag, de nem a fájdalmak miatt, hanem a kialvatlanságtól. Az a legkegyetlenebb érzés akár hiszed, akár nem.
2008. febr. 21. 11:22
Én tényleg tiszta hülye vagyok. Azt hittem, hogy már március 21.-e van. A babáról gondolkoztam, hogy márciusi lesz és halak és már el is könyveltem a februárt márciusnak. Úristen!!! Na jó, akkor előre Sok Boldog Szülinapot, majd felköszöntelek márciusban is. ok? Néha csinálok ilyen hülyeségeket, már megvagyok bolondúlva annyira várom már, hogy túllegyek rajta. Ez a vége már tényleg nagyon nehéz, az alvás ülés menés minden. Na remélem nem sok van már.
2008. febr. 21. 11:19
Van egy olyan fórum is, hogy Mikor szexeltél utoljára, mostanában nem győzök felmenni! hahaha Egyébként azt mondják a szex beindítja a szülést, ha gondolod, próbáld ki!
2008. febr. 21. 11:17
Elolvastad, amiket írtam? Néha lépj vissza a fórumokba, úgy látszik te sem kapod meg mindig a választ.
2008. febr. 21. 11:17
Én megvagyok most kaptam meg az üzeneteket. Kicsit lassú a rendszer egyszerre jött meg mind.
2008. febr. 21. 11:15
Na mi a helyzet?
2008. febr. 21. 11:13
Mi a baj, eltüntél?
22. sóvágó (válaszként erre: 18. - Annamari 1980)
2008. febr. 21. 11:03
ááá, nekem majd március 13-án lesz, Kámikának volt most csak szülinapja 14-én, de azért előre is köszi. Nálunk sosem számított az ilyesmi, mi ketten már túlléptünk ezen!
21. sóvágó (válaszként erre: 19. - Annamari 1980)
2008. febr. 21. 11:01
Kámi csak négy körül jön haza, ráérek akkorra megfőzni, nekünk még van ebéd tegnapról. Amúgy majd makarónit főzök magunknak, Kálmánnak meg fasírtot, mert ő azt jobban szereti. Ja, és karfiollevest, de az hamar megvan.
2008. febr. 21. 10:59
Képzeld, 20.-án volt a J napom (peteérés), és előtte egy csomót szexeltünk, remélem összejön nekem is, ha igen akkor már nem fog megjönni jövő hónapban. Szurkolj nekem, már nagyon szeretnék babát!
2008. febr. 21. 10:59
Ok! majd megnézem később. Most még dumáljunk ha ráérsz. Nem főzöl, mit csináltok.
2008. febr. 21. 10:57
Hú neked is most volt a szülinapod, bocsi hogy elfelejtettem!!!!!!!!!!!!! Mostanában mindig kihagy az agyam. Nagyon Sok Boldog Születésnapot!!!
2008. febr. 21. 10:56
Figyelj! Lépj az összes fórum második oldalára, és kb. a lap közepén van egy olyan kérdés: Párhoroszkóp: a párod és te összeilletek e asztrológiában. Kb ez a címe, lépj be ha kiváncsi vagy, és a hozzászólások közül keresd ki az oroszlán-szűz kapcsolatot. Nem muszály most, majd ha dumáltunk.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook