Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Annamarit keresem fórum

Annamarit keresem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. febr. 25. 18:42
Igazad van, talán ezért kellene valamilyen elfoglaltságot keresnem magamnak, hgoy ne ezzel foglalkozzak állandóan. De, ha feljövök a Hoxára akkor is csak az ilyen jellegű fórumokhoz szólok hozzá, már tiszta dili vagyok!
2008. febr. 25. 18:22
Ne idegeskedj, mert tudod a stressz is nagyon befolyásolja a fogamzást minél jobban akarod annál nehezebb. Hátha hamarosan összejön, csak ne akard görcsösen. Tudod nálam is így volt egy darabig aztán amikor már végképp nem számítottam rá akkor sikerült. A végén már tesztet se vettem, mert biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes csak már mikor a 7. napon sem jött meg akkor kezdtem izgulni, de még akkor sem gondoltam volna.
2008. febr. 25. 18:17
Én is kiszámoltam, ha most teherbe esnék, akkor lány lenne, de 4-es a faktorom. Ha márciusban, akkor fiam lenne 3-assal. ha áprilisban akkor lány, de kérdőjeles, májusban pedig fiú, de kérdőjellel. Most már nekem teljesen mindegy a neme, ahogy telik az idő, és hónapról hónapra kudarc, ha megjön. Egyre rosszabbúl viselem, és ezért szakadt el a cérnám azon a kis köcsög csaj beszólásán, pont olyan mintha nekem írta volna.
2008. febr. 25. 18:12
Nem tudom mennyire igazak ezek a dolgok nem akarok véleményt mondani, mert nem ismerem ezt a módszert, de biztosan van benne valami. Sajnos úgy néz ki, hogy nekem bejött, mert tényleg volt gond az elején.
102. sóvágó (válaszként erre: 101. - Annamari 1980)
2008. febr. 25. 18:07
Persze, tudom, de látod, hogy van benne valami, a négyes rizikófaktor nálad bejött. Nem ment minden simán, de megúsztad. A fiú meg egyértelmű volt júniusban, szóval bízhatok ebben. Ebben a hónapban nekem is négyes a rizikófaktorom, de nem érdekelt.
2008. febr. 25. 18:03
Én úgy számoltam, hogy június 8 9 vagy 10.-én fogant. Plusz minusz egy két nap, de az biztos hogy fiú, tudod a kromoszómavizsgálat xy lett.
2008. febr. 25. 18:01
Légyszi, írd már meg szerinted mely időpont a nyerő a három közül, nagyon kiváncsi vagyok, de nincs kedvem számolgatni, melyk hónap lehet.
99. sóvágó (válaszként erre: 97. - Annamari 1980)
2008. febr. 25. 17:56
Az szerintem Kriszti, nem emlékszel rá, ők már régebben járnak együtt, mint mi Kálmánnal. Imádták egymást, ők aztán megérdemlik, hogy babájuk legyen ennyi együtt töltött idő után.Hát nem egy szépség az a csaj, de már Peti sem a legjobb pasi!
2008. febr. 25. 17:54
Figyelj, 2007 04. 17. ekkor volt peteérésed, ha akkor fogant volna lány lenne, és 1-es rizikófaktor, ami nagyon jó. 2007. 05 17. ekkor volt peteérésed, ha ekkor fogant akkor fiút ír, de kérdőjellel, ami annyit jelent, hogy lehet lány is. 2007 06. 15. ha ekkor fogant akkor egyértelműen fiú, de 4-es rizikófaktorral, ami már veszélyes. 1-3 jó a faktor, 4-9 már veszélyes, vetéléshez vezethet.
2008. febr. 25. 17:52
Nem is mondtam kit láttam a Kenézyben. Rásó Petit és a barátnőjét nagy pocakkal. Szegényke olyan kis csúnya egy hosszú szőke hajú csaj.
2008. febr. 25. 17:46
ok, nem baj azért utánnanézek mindjárt, csak egy programba kell beírni.
2008. febr. 25. 17:45
Hát percre pontosan nem tudom 1980 08 11 hajnalban 4 óra körül.
2008. febr. 25. 17:41
meg tudod mondani, hogy mikor születtél pontosan év, hó, nap, óra, percre??? Akkor kiszámolnám neked is, csak kíváncsiságból, hogy Jónás módszer szerint is fiú lenne-e! Ha tényleg tudod a születési idődet! Egyébként közben már meg is vacsiztunk, degeszre tömtem magam hot-doggal.
2008. febr. 25. 17:32
Hát akkor tényleg ügyes a kis tökösöm. Olyan nagy fiú már. Úgy eltelt az idő, már 3 éves. Jajj annyira ugrál ez a manó! Én is szeretném ha a második kislány lenne, de annak nagyon örülök, hogy ennek a pocaklakónak tökilye van. Azért csak kell egy nunis is.
2008. febr. 25. 17:22
Kámi nagyon okos, értelmes kisfiú, de legalább olyan akaratos is, és bizony sokszor engedek neki, mert imádom!!! Szóval lehet, sőt biztos hogy el van kényeztetve. De azért büszke vagyok rá, tudja már hogy melyk a jobb, meg a bal keze, ma gyakoroltuk az utcán, hogy jobbra forduljon vagy balra. Megtanulta, hgoy meg kell állni az úttest előtt, szét kell nézni, stb...
2008. febr. 25. 17:16
Remélem összejön nektek tök jó lenne. Majd összehozzuk a fiammal a lányotokat. Nagyon szorítok nektek, jön a tavasz hátha sikerül. Az tényleg jó lenne négy év az pont ideális. Kámi sokat okosodik és nem lesz olyan féltékeny, és magatokra is lenne idő, mert Kámi már ovis lesz. Szóval most tényleg jó lenne az időzítés. Akkor ezerrel!!!!!!!!!
2008. febr. 25. 17:10
Most arra gyúrok ezerrel, hogy terhes legyek, nem sok értelmét látom, hogy munkát keressek, ha bármely hónaptól terhes lehetek. Tudod, hogy vágyom még egy gyerkőcre, az időzítés most nagyon jó lenne, csak négy év lenne kb. köztük, már talán szeretném, ha lány lenne, Kálmánnak is hadd legyen meg az öröme!!!
2008. febr. 25. 17:08
Kámika most jött haza ismét, most az apjával elsétálltak az utca végén lévő boltig, mert kámi mákoslaskát kíván vacsira, és nem volt itthon se mák se laska. Egyébként tévét néznek, az előbb idejött, hogy anya kész van már a vacsora? Én hot-dogot csinálok, már fő a virsli.
2008. febr. 25. 17:04
Még nem mondtad. És egyébként veled mi újság, melót nézegetsz vagy te is nézel valami tanfolyamot?
2008. febr. 25. 17:02
Mit csinál a kisfiad?
2008. febr. 25. 17:02
Jól tetted, utálom az ilyen hülye picsákat. Az ilyen minek kér tanácsot.
2008. febr. 25. 17:01
Azt írtam már, hogy fél család megy tanfolyamra? Öcsi megy nehézgépkezelőire, Erika, apu, Zsuzsi meg boltvezetőire. Most indul márciusba, és ingyenes, tök jó. Csak nekem már megvan az a papír.
2008. febr. 25. 16:59
nekem is ki kell lépni a fórumra, különben várhatnám
2008. febr. 25. 16:59
Az a lényeg, hogy lealázta Are nevű ismerősömet, mert nem jött be neki a jónás módszer, mert fiút írt nem pedig lányt. Are pedig nem érdemelte meg a beszólásokat, meg hogy kinevesse, hogy nem jön össze neki a gyerek. Are szokott segíteni mindenkinek, hogy kiszámolja a születési dátum alapján hogy mikor eshet teherbe, milyen rizikófaktorral,és fiú lesz e vagy lány. Nekem meg felment a pumpám, amikor olvastam, hogy cikizi, azért osztottam ki a csajt.
2008. febr. 25. 16:58
ok. majd megnézem. Nekem mindig ki kell lépni és úgy kapom meg a válaszodat. Neked?
2008. febr. 25. 16:55
Persze, mert nem írtam oda a fórum címét: Jónás módszer: fiú, vagy lány ezt keresd 5. oldal
2008. febr. 25. 16:54
Ok köszi. Nem értem hol keressem megnéztem az 5.- 6.old. milyen 100-nál, írd már le pontosabban, mert tudod, hogy hülye vagyok ezekhez.
2008. febr. 25. 16:52
Kétnaponta kell azt hiszem, és ha túlhordod mindennap, még az is lehet, hogy be kell olyankor feküdni.
2008. febr. 25. 16:50
Figyu, azt nem tudod, hogy a így a vége fele milyen időközönként kell menni NST-re?
2008. febr. 25. 16:50
Képzeld, itt a Hoxán összebalhéztam egy csajjal, egy idióta csajjal, mert beszolt egy nőnek, aki a barátom lett, sokat segít nem csak nekem. Ha kíváncsi vagy rá, nézd majd meg a balhét, kb. az5-6. oldalon van itt a fórumban. A 100. írástól olvasd vissza, úgy fogod megérteni az egészet. Nem sok. De majd csak ha dumáltunk!!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook