Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angyalok szülei lettünk - 1. rész fórum

Angyalok szülei lettünk - 1. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok szülei lettünk - 1. rész

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
286. vasyl (válaszként erre: 285. - 3a92f8d690)
2010. febr. 8. 21:41

Nálunk mindenki padlón volt.Én tartottam bennük a lelket.1.unoka.Amikor látták legalább miattam nem kell aggódni ...,na onnan omlottam én. K.O.

A mai napig állítom,hogy innen csak úgy lehet talpra állni,ha szülsz.Persze Őt senki nem pótolja,mert midig tudtam,hogy kettőt szültem miért van egy, hármat szültem mégis csak kettő...

A terhességeim a rémálommal felértek,mert nálunk genetikai probléma volt a háttérben.És persze annak idején is rendben volt minden vizsgálat.

Akkoriban azt mondtam(jó idegállapotban voltam): ha bele döglök is szülök két gyereket.Lehet,hogy elrettentettem vele a balsorsot és megkönyörült rajtam. De a "hasamhoz" egyik terhességemnél sem beszélt többször a férjem ...

285. 3a92f8d690 (válaszként erre: 284. - Vasyl)
2010. febr. 8. 21:08

Sajnálom.én ilyen nyugtatókat soha nem kaptam de lehet jobb is.Mindenki máshogy dolgozza fel sajnos nekem nincs családom csak a férjemé feléjük meg nem nyílok úgy pedig 15 éve vagyunk együtt a párommal!!Anyós az anyós szépem bemutatkozott a nyáron mikor meghalt a kislányom .........senkire nem számíthattam még a párom is bezárkózott vele nem tudtam erről beszélni mikor hazajöttem a kórházból hála mindent visszavitt a szobát pedig visszafestette ....de másban nem kaptam segítséget mindenki úgy kezelt mint akivel nem történt semmi talán ezért is tudtam felállni nem babusgattak sírni is csak akkor tudtam ha elbújtam vagy ha a gyerekkel együtt voltam egyem meg olyan szépeket tudott mondani a 3és fél évével......de az nagyon fájt mikor integetett a felhőknek hogy neki ott van a testvére......


2 hétig az utcára sem tudtam kimenni mert valami szégyenérzetet éreztem.2 hét után is csak a dokmhoz mentem baccus biciklivel:-)Visszafogyva gondolhatjátok ő is csak lesett!!!de a felszívódó varratokat kiszedettem na vele 2 szer is beszélgettem 2 hetesen és a 6 hetesen is jól esett mert ő volt velem végig ugyanis a párom dolgozott és a gyerekre is vigyázni kellett!alig tudott jönni látogatni hétfőtől voltam benn péntekig..magamra voltam utalva a dokim áldott jó ember és a szülésznők is velem voltak nem hagytak magamra a kórházban töltött napok alatt sem a dookim minden nap 3 szor bejött stb ........ez az egy hogy nem tudok senkt hibásnak találni talán ez is sokat jelent a felépülésemben!!!!!


Bocsi a sok beszédért de más ilyen fórum nem volt....és most jó írni....

284. vasyl (válaszként erre: 283. - 3a92f8d690)
2010. febr. 8. 20:19
Sajnos én is elveszítettem egy angyalkát. Éppen 10 éve lesz,de nem sokkal könnyebb ma sem. 1. gyerkőc. Mint ha magamat olvastam volna.Boldogság, berendezett kuckó...és a család tájékoztatása miközben úgy le vagy nyugtatózva,hogy csak azt tudod hajtogatni: Ne haragudjatok rám! És,hogy: MIÉRT?! Azóta született 2 gyönyörű fiam,de lányom már soha nem lesz...
283. 3a92f8d690 (válaszként erre: 282. - Fruzsi74)
2010. febr. 8. 19:34
Szia köszi szépen igen én is ezt mondtam a dokinak engedje meg mert úgy érzem sikrülni fog van erőm hozzá!!!Szerencsére ha lehet így fogalmazni könnyű szülés volt megtanította a kis drága hogy ne féljek a szüléstől menni fog remélem nemsokára bekopogtat hozzánk:-) igen 8 hónapja lesz ..........
2010. febr. 8. 18:40

Kedves Barbi!

Őszintén sajnálom ami veled történt! Nagyon szomorú a történeted. Kb. egyidősök lennének a kisbabáink... Ezt tényleg csak az értheti meg akivel szintén megtörtént ez a tragédia. Minden tiszteletem a tiéd, hogy volt még erőd megszülni! Minden jót kívánok neked!

2010. febr. 8. 13:54

12 re kellett visszamenni ismétlésre ...visszamentünk már nem volt szívhang..........nem kívánom senkinek 35 hetes voltam 5 orvos nézett meg jöttek mentek de sajnos meghalt..mikor délben odamentünk még volt csak hol az enyémet hol a babájét hallották már akkor fuldoklott és végül mint később a boncolásiból kiderült a rövid 32 cm es köldökzsinórja meghúzódott és a vérellátása megszünt..a méhlepény is feleakkora volt mint amennyinek kellett volna lenni.

Bepánikoltam mintha nem is velem történt volna mintha kivűlről láttam volna mint 1 filmet....felkisértek csak azt hajtogattam miért ...meghogy el van készítve neki minden a szobája is ki van festve stb ilyen hülyeségeket....

Párom kinn várt nem tudtam szólni a telefonba neki semmit csak annyit hogy megkeresem a teraszon.Elmondtam összeomlott minden........

Végülis beszéltem a dokival hogy szeretném megszülni semmiféleképpen nem engedem a sászárt mert akkor ha lesz köv gyerekünk akkor nem lehet már simán mondta ok de ha érzek valamit a heg helyén azonnal szóljak de 1 napnál tovább nem lehet tovább bennem a halot baba.Du 3 kor feltettek 1 zselét és 5 kor kelhettem fel utána vártuk a fájásokat a dokim is velem volt sokáig és a tündéri szülésznők párom a gyerekkel otthon.....rendeződtek éjjelre a fájások és hajnalban 6 kor burkotrepesztett a dokim utána szinte egybefüggő fájásaim lettek de nem mondanám elviselhetetlennek 7.40 re meglett a drága kis angyalkám 2430g és 43 cm volt.Gyönyörű volt az arca és a kis teste tökéletes de hamr elfutottak vele..kikötöttem hogy nem akarom látni de csak nem bírtam ki hogy ne nézzek oda.Könnyű szülés volt mi lett volna ha élve születik még könnyebbb ...4 öltésem volt össz visz végig nagyon rendes volt velem mindenki persze alig bírtam felfogni.Ott meghaltam én is.........a barátnőmmel beszélgettem a szülőágyon vagy 1 óra hosszat ő tartotta bennem a lelket a párom meg nem tudott jönni csak mikor már toltak le a szülészetről a nőgyógyra .A lelkem mai napig sajog de elengedtem és beletörődtem nem hibáztatok senkit erről senki nem tehet 35 heteseket csak úgy passzióból nem császározgatnak mert ne úgy mozog ahogy kellene nem gondolta ezt senki......

Szóval most kiírtam ide is a naplómban benne van a kis képe és a nagy pocim.Barbikának a címe a 2009 júliusi babavárósk készítették az emlékére .

Köszönöm hogy leírhattam!!


Nekem könnyebb így hogy tudom nemsokára beköltözik a kistesó és hogy senkit nem hibáztatok.

280. 3a92f8d690 (válaszként erre: 272. - **Kata**)
2010. febr. 8. 13:37

Szia tegnap este vettem észre a cikked sajnálom tiszta szívemből ami veletek is megtörtént elolvastam az összes hozzászólást nem goldoltam volna hogy ennyi meindenkivel történik ilyen tragédia akkor én is leírom a miénket kicsit könnyítek magamon ahogy a többiek is.


Első kisbabaánkat 18 hetesen meg kellett szülnöm mivel a kisagy nem volt kifejlődve ezt a 16. heti afp igazolt .Végül Debrecenben mondták ki a klinikán meg kell szülni...hamar túl voltam rajta 2004 ben történt hála nem voltak nagy fájdalmaim félig bújt csak ki a lába így vittek a műtőbe ..lehetmég gyerekünk hát lett is nem adtam fel baba hozza rendbe a lelekem 2006 febr Zsokkó megszületett császárral mert faros volt de mivel az első kisfiunk beteg volt így a terhességem alatt 3 szor voltunk a klinikán Debrecenben,hála minden ok Erős kisfiú!!!A Császárból azt hittem sosem épülök fel 3 hónapig szenvedtem a felüléssel és lefekvéssel am a seb szépen gyógyult de azt mondtam soha többet gyerek Zsokkó 2.és fél múlt mikor Nov nem jött meg ez 2008 ban volt 2 csíkos teszt a kezemben ht mit mondjak berezeltem nagyon megíjjedtem a császár golndolatától nagyon féltem.....na jó ilyen soha nem fordúlna meg ezek után a fejemben hogy elvetessem ha jönni akar had jöjjön de mindenkinek azt mondtam nem terveztük...de úgyis 2 gyereket akartunk csak nem ilyen korán úgy félidős lehettem mikor már kezdtem beletörődni kineziológushoz jártam hogy a császártól való félelmeimet oldja!!

3 szor voltunk Debrecenben genetikán minden ok:_)Juppi KIslány 2. alkalommal 18 hetesen látták!!Ekkora öröm fiú után kislányom születik:-)Annyira örültem hogy sírtam mikor kijöttem az ajtón persze párom megíjjedt hogy mi van vele azt hitte hogy beteg a baba dehogy is teljesen egészséges elnebóveztük Réka Éduának de szép kis neve lett volna..........sokszor néztek magándokim is volt szülésznőm aki ráadásul rokonom.

31 hetesen elmentünk 4 dre minden ok még a doki viccelt is hogy de játszik azzal a köldökzsinórral nem akarja az arca elől elvenni de hallgatot ránk és 15 perc múlva megmutatta a gyönyörű kis arcocskáját ...jó fél óra mozi minden ok!!

34 hetesen nem éreztem mozogni már úgy fél napja már minden bajom volt de végül csak bementünk unokatesóm szólt a szülésznő kollegáinak hogy megyünk várjanak minket 2 óra hosszat benn voltam nst nagyon rossz volt szülésznő szerint de hiába vitte a papírt az ügyeletesnek hazaengedtek de csak nézte a szülésznő hogy a kis feje nincs beilleszkedve pedig már be kellett volna (mekkora öröm volt hogy nem faros minden esélyem megvan a természetes szülésre)Másnap reggel ismét ott voltunk mindig rossz eredmény de ráhagyták ez van a végefelé már nem úgy mozognak úgy éreztem minden ok Kedden Andival az uncsitesómmal is beszélgettünk hogy elmennek nyaralni de ha hazajönnek akár szülhetünk isde várjam meg....ez ment 06 12-06 22.ig szinte minden nap nst rossz rossz de a dokim is így mondta elszórakozgatunk mi ezzel még pár hétig.....Hát nem sokáig szórakozunk ugyanis ez volt pénteken ....hétfőn mentünk 10 re nem annyira jó de mintha éreztem volna mozogni a kicsi lányom alig éreztem a 10 nap alatt.....

279. Sünciné (válaszként erre: 278. - Krautmanno)
2010. febr. 8. 12:16
Köszönöm! Kb. 60 fő. A Művészetek Palotájában lesz a szertartás és a lagzi is! Remélem minden rendben lesz!!!
278. krautmanno (válaszként erre: 274. - Sünciné)
2010. febr. 8. 12:14
Gratulálok!Nagy lagzi lesz?
277. krautmanno (válaszként erre: 269. - Rekka85)
2010. febr. 8. 12:13
Igazad van.Hogy érzed magad?
276. krautmanno (válaszként erre: 273. - **Kata**)
2010. febr. 8. 12:12
Jó munkát.Mit dolgozol?
275. Sünciné (válaszként erre: 269. - Rekka85)
2010. febr. 8. 11:58
Egyetértek!!!!!
274. Sünciné (válaszként erre: 266. - Rekka85)
2010. febr. 8. 11:58
Bocsiiiii! Július 24-én! Nagyon készülünk már! Még a ruhával vannak gondok! A képekhez képest már 21 kilót fogyott. Ráadásul még a menyasszonyi ruha is karcsúsítja! Olyan szép volt mindegyikben!!!!!
2010. febr. 8. 11:51

Na lányok, köszönöm a beszélgetést, most mennem kell dolgozni. Este fél 10 körül érek haza akkor már nem biztos h leszek. Inkább holnap d.e.

Puszi mindenkinek, és szép napot!!!

272. **Kata** (válaszként erre: 271. - Rekka85)
2010. febr. 8. 11:47
Már ráveszem magam lassan ,mert még utána kb 1 hónap lesz mire aktiválódik ...
271. rekka85 (válaszként erre: 270. - **Kata**)
2010. febr. 8. 11:46
ok. Szólj ha megírtad!
270. **Kata** (válaszként erre: 269. - Rekka85)
2010. febr. 8. 11:43
Igen, azért megyünk most máshova mert tavaly nagyon elszúrtuk az orvos választást. Pedig híres,elismert dokiról van szó aki az RTL klubban, és a TV2-n is szokott a témában nyilatkozni. És az árin is érezhető volt h "nem akárki"... :S Mi jól megjártuk vele, és még bunkó is volt, de a részleteket majd a cikkben...
269. rekka85
2010. febr. 8. 11:39
Én a helyedbe több dokival is beszélnék. Lehet, hogy erre vannak sokkal jobb megoldások.
268. **Kata** (válaszként erre: 262. - Rekka85)
2010. febr. 8. 11:35
Igen, egynél voltam. Most majd ha összejönnek a dolgaink, amit a baba előtt még el kell intézni akkor a BMC be fogom menni.
267. **Kata** (válaszként erre: 261. - Krautmanno)
2010. febr. 8. 11:34

Nem kérdezel hülyeséget! :) Pl Leiden-t nem néztek, ami azt mutatja,hogy esetleg nem vagyok e hajlamos a trombózisra, mert ha igen akkor a méhlepény rögösödése miatt nem képes táplálni a babát. Ez kezelhető,úgy tudom.

Illetve nem néztek progeszteron szintet ami ugye az egyik legfontosabb hormon a terhesség megtartásához...

266. rekka85 (válaszként erre: 264. - Sünciné)
2010. febr. 8. 11:25
Nem válaszoltál multkor. Mikor lesz a lányod mennyasszonyból asszony?
265. rekka85 (válaszként erre: 264. - Sünciné)
2010. febr. 8. 11:24
Semmi extra! Szerdán megyek dokihoz, majd kiderül meddig enged még egyben maradni. Vasárnapra vagyok kiírva.
2010. febr. 8. 11:21

Rekka!


Nálatok mi a helyzet????????

2010. febr. 8. 11:21

Kat!


Hidd el SIKERÜLNI FOG!!!!!!!!!

262. rekka85
2010. febr. 8. 11:11
Egy dokinál voltál?
261. krautmanno (válaszként erre: 260. - **Kata**)
2010. febr. 8. 11:08
Ezek milyen vizsgálatok?Így utólag nem lehetne megcsinálni őket?Bocs ha hülyeségeket kérdezek.
2010. febr. 8. 11:05

Ezt a második cikkben majd leírom. Röviden a válasz: igen, és nem találtak semmit. Volt hormonvizsgálat, UH, HSG (ez elzáródást mutatott de nem biztos h jó az eredmény) sperma (ezzel minden ok volt).

Viszont azóta már jobban utánanéztem a dolgoknak, és egy pár vizsgálatot nem is csináltak meg amit kellett volna (csak akkor még nem tudtam)

259. krautmanno (válaszként erre: 255. - **Kata**)
2010. febr. 8. 11:00
Azt kivizsgálták,hogy miért nem sikerült a kihordás?
2010. febr. 8. 11:00

Sziasztok!

SIKERÜLNI FOG KATA!Reméljük hamarosan.

2010. febr. 8. 10:57
Bízom benne!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook