Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angyalok szülei lettünk - 1. rész fórum

Angyalok szülei lettünk - 1. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok szülei lettünk - 1. rész

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
76. rekka85 (válaszként erre: 58. - Sünciné)
2010. jan. 27. 17:47
Köszi mindenki nevében a jó kívánságodat! Remélem a lányodnak ezt nem kell túlélnie. Majd Te vigyázzol rá és segítesz neki!!!!
75. rekka85 (válaszként erre: 53. - Emma*)
2010. jan. 27. 17:45
Sajnos én azt gondoltam , hogy kevesen de itt a hoxán rájöttem nagyon sokan vagyunk.
2010. jan. 27. 17:43
Sziasztok! Gyözlek titeket visszaolvasni.
73. 8559ed0e1b (válaszként erre: 72. - **Kata**)
2010. jan. 27. 12:36

Tudod nekem is sokkal könnyebb lett volna ha a terhességem elején történik nem a végén....

Ég és Föld a különbség egy "pár hetes" baba és egy 7 hónapos elvesztése között.Tudom ,mert volt részem korai vetélésben is sajna.(9.héten)

De ez sokkal jobban fáj,és nem lehet feldolgozni!

Azért 7 hónapig érezni valakit,felkészülni az érkezésére,berendezni a szobát...és aztán meghal.Senkinek nem kívánom ezt!!!


Ebben igazad van,mindenki azt tegye ami neki a legjobb.

72. **Kata** (válaszként erre: 70. - 8559ed0e1b)
2010. jan. 27. 11:18
Persze nem ugyanaz a kettőnk ügye, és lehet hogy egy 41 hetes baba vagy hogy is mondjam, tehát egy egészséges kisbaba elvesztése után én is addig mentem volna a doki után amig tudok. Azért az más helyzet... nem tudom Mindenki ugy tegyen ahogy NEKI a legjobb. Már amennyire ilyen helyzetekben "jó" lehet :S
2010. jan. 27. 11:15
fruzsi74, engem is érdekelne,hogy kiderült e valami mi volt a baj? ha nagyon rossz, akkor ne írd le. Megértem. Sajnállak nagyon, borzalmas ami veletek történt...
70. 8559ed0e1b (válaszként erre: 68. - **Kata**)
2010. jan. 27. 11:14

Nekem is ez az álláspontom.

Csinálhatok bármit a gyerekemet akkor sem támasztja fel semmi sem.

Csak magunknak okozunk még nagyobb fájdalmat.

69. 8559ed0e1b (válaszként erre: 67. - Fruzsi74)
2010. jan. 27. 11:11
És mi lett az ügyetekkel?
2010. jan. 27. 11:07
Nem tudom, ez a pereskedés olyan dolog hogy ... Egyrészről persze álljon ki az ember magáért, és az igazáért.De ha TUDOD azt hogy semmi értelme, mert NEM fogják eltiltani, a pénzbírság meg kb senkit nem érdekel akkor én megértem, ha ugy van vele hogy inkább nem. Mert az is csak plusz fájdalom, nyűg, és pénz. Mi is ugy voltunk vele, hogy a 3. vetélésem miatt bepereljük a dokit, de aztán átgondoltam, és inkább ugyanezt az energiát abba fektettem,hogy a lelkemet rendbehozzam... Megérte.
67. fruzsi74 (válaszként erre: 63. - 8559ed0e1b)
2010. jan. 27. 10:58
Ez hihetetlen. Nekem is császárom volt(sürgősségi), de én egy napig nem kelhettem fel. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nagyon kedves és törődő nővérkéket fogtam ki. És én egy hétig bennt voltam a kórházban, mert közben bedurrant a tejem, úgyhogy azt is apasztani kellett, meg jegelnem a melleimet. Nem neked kell vádaskodni! Csak el kell mondanod a rendőrségen hogy mi történt. A többi az ő dolguk. Mi nem hagytuk hogy szőnyeg alá seperjék az ügyünket, emberi felelőtlenség miatt.
66. **Kata** (válaszként erre: 64. - Csillu...)
2010. jan. 27. 10:51
Drága Csillu. Tudom, igen. És ÉN IS NAGYON és köszönöm! <3
65. **Kata** (válaszként erre: 62. - Struki)
2010. jan. 27. 10:50
Igen tudom, és jól is esett, azért emeltem ki.
2010. jan. 27. 10:40

Katám!

...nem írok csak pár sort,úgyis tudod mit gondolok...

nagyon szeretlek és sok kitartást kívánok,meglátod Nektek is sikerülni fog!!!

63. 8559ed0e1b (válaszként erre: 45. - Fruzsi74)
2010. jan. 27. 08:45

Mi sem tudunk beletörődni.

Többen mondták hogy pereljük be a kórházat/orvost..

de abból ki indulva hogy még boncolási jegyzőkönyvet sem kaptunk szerintem nem sok esélyünk van ellenük.

Meg erőm sincs hozzá.


Pedig nem elég hogy a baba meghalt de még a sok megaláztatást is el kellett tűrnöm.

Az intenzíven épphogy magamhoz tértem az altatásból egy bunkó nővér felrángatott hogy irány mosakodni,a gyerekem meghalt ne hagyjam már el magam:(

Ennek meglett a következménye-mivel császár után 6 óráig feküdni kellett volna.

Szerda du.műtöttek,és szombaton haza engedtek a kórházból.(varratok bennem voltak)

Vasárnap a mentő vitt vissza,mert megpattant a varratom.Nem csináltam semmit,csak Wc-re akartam kimenni.

Naná hogy megint a bunkó nővér volt,kaptam tőle elég szidást...


Szóval ezek után nincs erőm ilyen emberekkel vádaskodni.Mert úgy vettem észre kéz-kezet mos,az ügyet ki sem vizsgálták,az orvos tovább praktizál...

Mintha mi sem történt volna...

Csupán a mi életünket tették tönkre.

62. struki (válaszként erre: 57. - **Kata**)
2010. jan. 27. 07:06
Arra gondoltam ezzel, hogy le a kalappal előttetek, hogy ezt végig bírtátok csinálni ép ésszel.
2010. jan. 27. 07:00

Hát ahogy páromnak meséltem én is a történteteteket majdnem elsírtam magam közben. Azt mondta csoda, hogy ezek után még bármennyire is lábra tudtál állni és tovább menni...

Én szorítok nektek nagyon!

60. **Kata** (válaszként erre: 59. - Sünciné)
2010. jan. 26. 23:37
Pedig nekem nemhogy írták hanem mondták is, családon belül ráadásul,u.h. duplán rosszul esett...
59. Sünciné (válaszként erre: 57. - **Kata**)
2010. jan. 26. 23:09
Aki ilyet írna az ( már bocsánat ) de nem normális! Ezen nem hiszem, hogy valaha is túl tudja magát tenni az ember!
58. Sünciné (válaszként erre: 53. - Emma*)
2010. jan. 26. 23:08

Sajnos ez így van!!!!

Még nem kapták meg a büntetést!!!

Bezzeg a markukat tartják!!! Tisztelet a kivételnek!!!


Tiszta szívből örülök akinek már megszületett a szőrnyűség óta a babája!!! Akinek pedig még nem annak tiszta szívből kívánom, hogy jóra forduljon minden!!!


Kitartás mindenkinek!!!!


Lehet, hogy azt mondjátok könnyű mondani, de higgyétek el nem!

Végig olvastam és bizony mindenkiét megkönnyeztem! Bevallom őszintén a lányom a nyáron férjhez megy és már most imádkozom, hogy ne legyen semmi baj ha majd babát vár!!

57. **Kata** (válaszként erre: 25. - Struki)
2010. jan. 26. 23:06
"Le a kalappal előttetek!!! " - ilyet sem hallottam még senkitől. Csak azt hogy "legyél már túl rajta", és "ne görcsölj"...
2010. jan. 26. 22:55

Jó sokan hozzászóltatok a történetemhez, nem is gondoltam volna... Köszönöm mindeninek, aki szánt rá pár percet hogy írjon. Megszakad a szívem ahogy olvasom ezt a sok-sok borzalmas történetet. :( ...


Megírom a folytatást is, mert sok privit kaptam,hogy érdeklődtök mi történt ezek után. Sajnos egyelőre nincs még happy end, ezt előre bocsájtom, de tanulságos a folytatás orvos-téma szempontjából is... :((

2010. jan. 26. 21:55

Bár jól ismerem a történetedet,mégis mindig amikor újra olvasok róla, elsírom magam.

Kívánom, hogy legyen egy harmadik, egy happyendes cikk!! Nemsokára tali.


Puszi:


Hugi

54. Emma* (válaszként erre: 53. - Emma*)
2010. jan. 26. 21:27
szülés=szülész
53. Emma* (válaszként erre: 50. - Rekka85)
2010. jan. 26. 21:27
Sajnos egyetlen egy szülés sem kapja meg a büntetését, amiért bűnt követ el. Hányan fognak még úgy járni, mint mi?
52. Emma*
2010. jan. 26. 21:26

Szörnyű dolgokon mentetek keresztül. Könnyek nélkül ezeket a sorokat (és a hozzászólásokat) nem lehet elolvasni. Most újra előjött az én esetem is. Bár nekünk egy angyalkánk sincs, de semmilyen nem is lehet. Az orvosok gondoskodtak róla, hogy ne legyünk szülők.:-(((


Kívánom, hogy minél hamarabb jobbra forduljon a helyzet!

51. Pöttyi (válaszként erre: 29. - Vica26)
2010. jan. 26. 19:44

Mivel kellet injekcióznod magad ha nem tolakodás a kérdés?

Nekem véralvadásgátlót kellet adni magamnak, mert az első baba elvesztése után trombózisom lett és óvatosságból a nőgyógyászom felírta végig, de nem bántam meg azt a pár 100 szúrást, amint megláttam a végeredményt a gyönyörű kisfiamat már el is felejtettem őket.

50. rekka85 (válaszként erre: 45. - Fruzsi74)
2010. jan. 26. 19:06
Mi elmentünk beperelni a dokit, de nem mentünk vele semmire. Ugyan úgy terhesekkel foglalkozik. Ez van.
49. rekka85 (válaszként erre: 42. - Fruzsi74)
2010. jan. 26. 19:03
Semmi próbléma! Sorsszerű korfolyamatot állapítottak meg. Ebbe minden belefér.
2010. jan. 26. 18:41
Kata nagyon sajnálom hogy ennyit kellett már szenvedned de nagyon drukkolok neked hogy ha eljön az idő és újra babát vársz majd az már veled maradjon és egészségesen szülessen meg hogy végre a sok szenvedés után boldoggá tegye az életed....
47. fd8e423e9e (válaszként erre: 13. - Náíma)
2010. jan. 26. 17:11
Anyukám is ugyanezt mesélte, akkoriban nem császároztak, nem adtak fájdalom csillapítót, meg kellett szülni egy halott gyermeket... írtam én is az egyik hozzászólásomban, hogy anyukám is miken ment keresztül:(
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook