Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angyalok szülei lettünk - 1. rész fórum

Angyalok szülei lettünk - 1. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok szülei lettünk - 1. rész

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010. jan. 26. 11:07

Sziasztok. Muszály mennem, mert elkezdtem bőgni. Újra átéltem minden fájdalmat.

Legyen szép napotok!

15. a3028ee38c (válaszként erre: 13. - Náíma)
2010. jan. 26. 11:03

"Amíg tisztitottak, az én angyalkám aki kislány lett volna, mindvégig ott feküdt elöttem egy fém asztalon. Már nem éreztem semmi fájdalmat, csak őt néztem, a halott kis testét, a pici száját, az aprócska kis kezeit."

Ugyan ezt éreztem én is, mikor megszültem az első babámat. Sokszor, ahogy elnézem a nagyfiamat, sajog a szívem, és arra gondolok, hogy "van" egy 15 éves lányom is. Volt, hogy elképzeltem, milyen lenne most, ennyi idősen? Bolondság tudom, mert csak magamat kínzom vele. De ezt egy anya nem tudja elfelejteni.

2010. jan. 26. 10:55

Kívánom, hogy minden jóra forduljon!

2 gyermeket vesztettünk el mi is. Mindkét alakalommal megszakadt a szívem, ahogy most, a te soraidat olvasva is. Szörnyű. Nekem 15 éve volt egy halvaszülésem a 38. héten. Borzasztó volt. Láttam az én kicsi lányomat, ahogy lemérik, majd egy lepedőbe csavarva elviszik. Meghaltam én is. 1 év múlva megszületett a nagyfiam. 6 évvel később jött a kislányom, majd 2 év múlva egy vetélés a 12. héten. Pont költöztünk, egyedül voltam otthon egy seregnyi gyerőccel, mert éppen fiam szülinapját ünnepeltünk, ráadásul estére vendégeket vártunk házassági évfordulónk volt. Este jutottam kórházba, ahol nem törődtek velem. Ez szombati nap volt, hétfőn!!! értesítették a dokimat. 2007.-ben megszületett legkissebb gyermekem. Mai napig hiányoznak az elvesztett kicsinyeim, pedig nem is ismerhettem őket.

13. Náíma (válaszként erre: 5. - **Kata**)
2010. jan. 26. 10:53
Szia !Nagyon sajnálom ami veled történt.Sajnos velem is megtörtént háromszor.Az első kettő csak pár hetes volt,de a harmadik már majdnem 26 hetes.Át éltem a poklok poklát!Négy napig próbálkoztak mindennel,amire meg tudtam szülni.Úgy éreztem meghalok.A férjem mindvégig velem volt,de nem tudtam már másra gondolni csak a gyerekeimre.Csak telefonon tudtam velük beszélni és csak sírtunk.Amíg tisztitottak,az én angyalkám aki kislány lett volna,mindvégig ott feküdt elöttem egy fém asztalon.Már nem éreztem semmi fájdalmat,csak őt néztem,a halott kis testét,a pici száját,az aprócska kis kezeit.Ennek már másfél éve,de olyan mindha tegnap történt volna.Elfelejteni?Soha nem fogom!Hála a Jó Istennek van három egészséges gyermekem,akik felejtetik velem a történteket.De azért még próbálkozom,hátha sikerül.Minden jót kívánok neked!Szia
12. JUL17
2010. jan. 26. 10:43
Nem szabad feladni,szorítok értetek ,hidd el nemsokára a szülésed történetét fogod velünk megosztani,amit kíváncsian várunk...SOK SOK ERŐT,KITARTÁST NEKTEK
2010. jan. 26. 10:33
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen,nagyon jól esik!!! <3
10. misz (válaszként erre: 5. - **Kata**)
2010. jan. 26. 10:30

Most jelent meg ez a hsz-od a monitoromon. :(

Most már biztosan rendben kell lennie a következőnél mindennek.!!! Egyszerűen muszáj!!!! :)

És úgy is lesz!!! :)

Nagyon szorítok érted!!!

9. misz
2010. jan. 26. 10:28

Drága Kata!

Végtelenül sajnálom, ami veled történt. A külföldi nyaralást leszámítva, ugyanezen mentem keresztül én is. Nekem is 2 Angyalkám van. Én is ismerem az az az iszonyú sustorgó csöndet az UH-n 12 hetesen, és a legborzasztóbb vörös színt, ami a baba elveszítését jelzi.

Azóta viszont született egy kislányom és egy kisfiam. :)

Szívemből kívánom, hogy most már véget érjenek a szörnyűségek, és végre igazán Anyuka lehess!!!! :)))

2010. jan. 26. 10:27

Nagyon sajnálom, ami Veletek történt.

Láttam az egyest a cikk címében....reméltem, hgoy a második rész majd vidámabb lesz. De akkor ezekszerint nem :-/

Nagyon drukkolok, hogy hamarosan szülessen egy (vagy inkább több) egészséges babátok!

7. **Kata** (válaszként erre: 4. - Dorottya84)
2010. jan. 26. 10:22
Köszönöm.
6. **Kata** (válaszként erre: 3. - 8559ed0e1b)
2010. jan. 26. 10:21
Sajnálom, szörnyű ez... :(
5. **Kata** (válaszként erre: 2. - Loch ness)
2010. jan. 26. 10:21

Szia. A történetnek itt nincs még vége azóta túl vagyunk egy kivizsgáláson, kb 200-250 000 Ft volt ,magándokinál, és egy méhen kívüli terhesség lett a vége. Napra pontosan a 1 évvel a görögországi KH-ba kerülésem után kerültem be 1 hétre az István KH ba... Majd leírom, mert tanulságos a folytatás csak nem akartam hosszabb cikket írni+ kiv. voltam, egyáltalán érdekel-e valakit az én történetem...

Köszönöm a tanácsot és a jókívánságot!

2010. jan. 26. 10:14

Szörnyű amin keresztűl mentetek :(

Kívánom NEKTEK hogy mihamarabb szép egészséges babátok legyen!!!!

2010. jan. 26. 10:14

Sajnálom ami veled történt.


Velem ez tavaly májusban történt,sajnos a terhességem végén halt meg a baba:(

Csak a nagy fájdalom maradt -ami a mai napig sem enyhült- meg az elrontott császármetszés következményei.


Sokszor azt érzem "szerencsés" az ,akivel ez az első hónapokban történik és nem a terhesség végén.


Minden vágyam egy baba,de a történtek után nem merünk belevágni.


Sok kitartást mindenkinek aki így járt,és kívánom többet ne legyen része gyermek elvesztésében.

2010. jan. 26. 10:10

Szia!


Ez nagyon borzasztó lehetett neked. Viszont van egy ötletem: nem vagyok híve a hazugságnak, de szerintem tedd azt, amit az egyik hoxás társunk: ő két vetélés után elment egy másik orvoshoz, azt hazudta, hogy volt már neki három, elküldték kivizsgálásra és meglett a baj. A harmadikat is elvetélte volna, így meg elkezdték a kezelést és hamarosan lett egy egészséges kisbabája. Szerintem ne várd meg a harmadik terhességet, mert ezt harmadszor átélni nagyon nem kellene. Vagy menj el magánorvoshoz, ott te diktálsz.

Kívánom, hogy minden rendbejöjjön és megnyugodjatok!

2010. jan. 26. 10:03
2 éve december elején tudtam meg, hogy babát várok. Soha nem felejtem el a pillanatot, amikor megláttam a két csíkot a teszten. Le kellett ülnöm, mert hirtelen forogni kezdett körülöttem minden. Potyogtak a könnyeim...

Ugrás a teljes írásra: Angyalok szülei lettünk - 1. rész
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook