Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor nem csenget a Gólya... fórum

Amikor nem csenget a Gólya... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor nem csenget a Gólya...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
293. jsanett (válaszként erre: 291. - D4ae7d0bb0)
2009. júl. 3. 18:09

Helloka, mar eppen azon gondolkodtam hol lehetsz :)


Hallod, akkor meg jo hogy elmentel dokihoz. :S nem semmi, hogy akar egy fertozestol is lehet barnas folyas... En azt hittem hogy attol inkabb sargas szinuek lehetnek, de ezt is jo tudni! Remelem hamar rendbe fogsz jonni!!!


Es mikor kezditek a kivizsgalasokat? Persze gondolom vartok hogy meggyogyulj elobb?!!

292. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 291. - D4ae7d0bb0)
2009. júl. 3. 17:46

Nem is írtam, hogy hüvelygyulladásom van. Újra.:( Már volt néhány éve és igazából úgy érzem, mintha soha nem is múlt volna el.

Mitől jön ez állandóan vissza vagy marad fenn? Úgy tudom, a változókor egyik tünete lehet, de már 35 évesen klimaxos lennék?!!!! Neee!

Lehet, 1-2 hónap múlva újra meg kéne látogatnom a dokit hormonszint ügyben.

Lehet, hogy mégis velem van a baj...?

2009. júl. 3. 17:34

Sziasztok!


Jó régen voltam itt (most épp anyóséknál dekkolunk, amíg átalakítják a lakásunkat, de vasárnap visszacuccolunk). Még nem volt időm elolvasni az elmúlt hét hozzászólásait, majd bepótolom.


Nnnna! Múlt héten voltam dokinál (folyamatos barnás folyás, alhasi fájdalom, olyan megjövős fajta), aztán kiderült, hogy egy jó kis gyulladásom van, ezért a fájdalom és lehet, hogy ettől hullott a hajam is. Kaptam mindenféle bogyókat, kúpot, miegymást.

Aztán említettem neki, hogy szeretnénk még egy babát, de az istenért nem jön össze. Ennek lehetett a gyulladás is az oka, de mivel az elsőre is 2 évig vártunk, így koránt sem biztos.


A doki nekem is azt mondta, mint neked jsanett, hogy 50-50%-ban lehetünk "felelősek", magyarán nem feltétlenül velem van a baj.

És mivel 35 elmúltam, nem 1év után van kivizsgálás, hanem 6 hónap után. Akkor is apával kezdik a "kutakodást".

Szóval még egy ideig próbálkozunk, aztán irány az urológia (apa részéről), nekem meg a nőgyogyó, vérvétel stb.

2009. júl. 3. 17:29
Az ösztönöknek nem tud az ember parancsolni. Attól tartok, hogy a férjem is ezt fogja mondani, mert tudom, hogy belül nagyon rossz neki. te hogy vagy? Mióta próbálkoztok? Már lehet, hogy kérdezte, de eléggé rövid az eszem most.
289. **Kata** (válaszként erre: 288. - E799f80651)
2009. júl. 3. 17:25

igen, jó hogy itt megoszthatjuk a gondokat, és nem nézzük hülyének egymást mert bár mindenki másért van itt, a cél ugyanaz, és ugyanolyan nehéz az odavezető út. (De filozofikus voltam :))

Engem a tesóm borított ki a múlt héten amikor megkérdezte,hogy ha ennyire nem jön össze a baba, miért nem várunk egy PÁR ÉVET ? !!!!! Persze - sosem volt ilyen helyzetben 2 egészséges,szép kislánya van. Nem tudja milyen ez. Mire várjak????

2009. júl. 3. 17:22

Itt vagyok.

Nem mondtál rosszat, csak nem értem rá.de azon gondolkozom, hogy fogom bírni ezt mondjuk 10 évig, mert akár addig is eltarthat. Na nem festem az ördögöt a falra, csak most eléggé padlón vagyok, de majd össze szedem magam. Olyan jó, hogy nincs egyedül az ember, mert aki nincs ilyen helyzetbe az nem érti miért vagyok kikészülve, és már unja a témát.

287. jsanett (válaszként erre: 286. - **Kata**)
2009. júl. 3. 16:47
Amugy neha en is tok lehangolodom :( Nem csak te vagy igy ezzel.. :( De nem szabad feladni!!!!
2009. júl. 3. 16:38

ok, csak hirtelen eltűnt mindenki :)

nem akartam senkit megbántani ezzel a "nyomorékos" beszólással, csak magamra gondoltam ezzel...

de persze magamat sem érzem annak, csak olykor mikor "elkenődöm" és szomorkodom....

amugy Hétfőtől már én sem leszek itt ennyit, megyek vissza dolgozni ott meg nincs net :(

285. jsanett (válaszként erre: 284. - **Kata**)
2009. júl. 3. 16:31
Miert? Szerintem nem irtal rosszat... :) Enmondjuk iszonyat el vagyok havazva a munkaval, azert nem irtam az elmult 1 - 1,5 oraban :S
2009. júl. 3. 16:21
vmi rosszat írtam?
283. **Kata** (válaszként erre: 282. - E799f80651)
2009. júl. 3. 15:39

érdekes, pont erről beszéltünk ma a tesómmal. Mondtam neki, hogy één is így érzek néha. Mikor hazajöttem a kórházból ültem a konyhában és bőgtem, és megkérdezte a férjem, hogy mi a baj (persze tudja, mert csak a baba dolog miatt szoktam sírni)

És mondtam neki, hogy olyan mint ha nem lennék teljes értékű nő. Nem vagyok ilyen konzervatív tipus,hogy egy Nő akkor Nő, ha Anya, ez sztem nem így van - de annyira rossz,hogy nem tudom neki megadni amit szeretne - egy babát. Olyan mint ha valami nyomorék lennék vagy mi...

2009. júl. 3. 15:34
de szokott, és meg is becsülöm. pont ez a rossz az egészbe, hogy nem tudom megajándékozni egy babával.
281. 816fca07b8 (válaszként erre: 245. - Monita8207)
2009. júl. 3. 15:31

szia!


olyan mint egy nagyon hosszú, de nem túl vastag műfütyi óvszerrel,sikosítóval :))


nem olyan vészes,ha nagyon tekergetik bent az kellemetlen lehet,de fájni nem fáj..


lábat be kell hajlítani és lazítani,ennyi

280. **Kata** (válaszként erre: 279. - E799f80651)
2009. júl. 3. 15:29
Tényleg az :) Tiéd nem szokott főzni, meg ilyesmi?
2009. júl. 3. 15:23
Nagyon rendes férjed van Kata, ha főz. Megbecsülendő. Jó étvágyat.
278. **Kata** (válaszként erre: 277. - E799f80651)
2009. júl. 3. 15:18
hát speciel ez a doki (Dr. Gasztonyi Zoltán) ugy sem volt kedves,sem alapos, hogy rendessen mélyre nyultunk a zsebünkben. Ugyhogy amennyire csak lehet melléfogtam vele. És nem is ajánlom senkinek. Nem hiszem, hogy feljelentem, mert nincs sem erőnk sem pénzünk ezzel foglalkozni, de a véleményemet ahol lehet leírom. AMugy velem is beszedette a clostit,ugy hogy nem is kellett volna. Ez a kiszolgálatottság a legrosszabb hogy az ember megbízik abban a dokiban, aztán kiderül,hogy baromira nem kellett volna mert bajt csinált, vagy lehuzott pénzzel, vagy mindkettő... Utólag mindig tudja az ember h mit kellett volna tenni, persze...
2009. júl. 3. 15:11
Sajnos az a tapasztalatom,hogy a dokik csak akkor tudnak kedvesek lenni ha az embernek egy boríték lapul a zsebébe. Az előző dokim úgy szedetett velem be hormongyógyszert a peteérésem segítésére, hogy nem volt vérvizsgálat. Aztán kiderült, hogy azzal nincs baj.
276. jsanett (válaszként erre: 264. - **Kata**)
2009. júl. 3. 15:04

ertem. Hat biztosan ossze fog jonni megint, csak egy kicsit 'lazitsatok',mert meg fiatal vagy, nem kell roanni. Elvezzetek a hazaseletet :)


Mi kepzeld tegnap tollasoztunk, elkezdtunk bemelegiteni a rendszeres sportra. Jovo 7 vegetol, jarni fogunk squasholni. ezzzel utjuk majd el az idot. meg amugy szerintem a mozgas jot fog tenni, annyira gorcsosek voltunk mi mar honapok ota a babaproject miatt, hogy tele vagyunk feszkoval :S

275. **Kata** (válaszként erre: 272. - E799f80651)
2009. júl. 3. 14:59
igen sajnos, jól kell választani ugyanugy mint az orvosoknál. Én az uccsó dokimnál azt hittem Ő lesz az aki tutira segít, aztán mi lett belőle... Felelőtlen,flegma cinikus és lekezelő volt, és még veszélybe is sodorta az életemet, a családom szerint fel is kellene jelenteni.
274. szisza30 (válaszként erre: 272. - E799f80651)
2009. júl. 3. 14:59

Szia!


Hát egyenlőre nem tudok róla, hogy lenne problémám (problémánk)...:-D

Inkább a türelmetlenség, mi még csak 2 hónapja próbálkozunk...


Majd még otthonról írok nektek, ha fent lesztek!


Sziasztok

2009. júl. 3. 14:57
Bocsánat szisza
2009. júl. 3. 14:57

én sokat jártam természetgyógyászhoz de csak a pénzt vitte a betegséget nem. Nagyobb kárt okozott mint volt. A gyógynövények azok jók.

Szia sziszi, neked mi a problémád?

271. **Kata** (válaszként erre: 269. - Szisza30)
2009. júl. 3. 14:55

szia

én is örülök, és köszönöm a tippeket, és a biztatást!

gyere majd!

puszi

270. **Kata** (válaszként erre: 266. - E799f80651)
2009. júl. 3. 14:54

szia :)

én jól, pihizek, dumálgatunk... lassan ebéd. Drága férjecském bevállalta a mai főzést.

mizu?

2009. júl. 3. 14:54

Én búcsúzom....

Megyek haza...Még lehet, hogy otthonról írok...

Örülök, hogy megismerhettelek titeket!

További szép napot nektek!

268. **Kata** (válaszként erre: 267. - Szisza30)
2009. júl. 3. 14:53
én is, abszolút. azon is gondolkoztam, hogy talán érdemes lenne egy természetgyógyászhoz is elmenni, hátha tudna segíteni...
267. szisza30 (válaszként erre: 265. - **Kata**)
2009. júl. 3. 14:48

Én hiszek a gyógynövényekben, ráadásul ezekről egy elég régi gyógynövényes könyvben is olvastam.

Erősítik a méhet, tehát tuti használ...

2009. júl. 3. 14:48

hello csajok

hogy vagytok?

265. **Kata** (válaszként erre: 263. - Szisza30)
2009. júl. 3. 14:40
én még nem. De elterveztem,hogy ha ugy érezzük ujra belevágunk a dologba, azzal fogom kezdeni,hogy méregtelenítek, és elkezdek ilyeneket inni stb...
264. **Kata** (válaszként erre: 261. - Jsanett)
2009. júl. 3. 14:39

hát konkrétan nem. az elsőnél azt mondták biztos vmi kromoszóma rendellenesség, mert hogy egyszer csak már nem fejlődött tovább... tehát nem a beágyazódással volt probléma. a második meg sztem csak hamar jöhetett + akkor rengeteg stressz volt az életünkben és ez így együtt talán tul sok volt. a 3-at meg tudod. az más eset.

de amúgy semmi rendellenességet nem találtak ami miatt ne tudnék kihordani egy terhességet. most az elzáródás a gond : hogy egyáltalán létrejöhet-e az a bizonyos terhesség. ...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook