Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor nem csenget a Gólya... fórum

Amikor nem csenget a Gólya... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor nem csenget a Gólya...

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
353. jsanett (válaszként erre: 351. - D4ae7d0bb0)
2009. júl. 8. 11:46

Szia Mindenkinek.


Kludd hogy vagy? Jobb mar kicsit?

2009. júl. 7. 22:36
szia kata mizu? Hogy vagy?
351. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 350. - **Kata**)
2009. júl. 7. 21:23

Szia!


Szívemből szóltál! Gyakorlatilag ugyanezt gondolom én is:) Jól esik itt néha "elsírni" magam.

350. **Kata** (válaszként erre: 347. - Moaz)
2009. júl. 7. 19:03

Szia

Egyrészt sajnálom, h itt vagy mert az azt jelenti h neked sem úgy alakul az életed ahogyan szeretnéd, másrészt pedig örülök. Mert itt csupa jófej kedves segítőkész csajszi van. Én sem olyan rég csatlakoztam hozzájuk,de máris sokat segítettek van ki orvost ajánl,van aki a saját tapasztalataival tud segíteni,és van aki csak meghallgat, és azzal segít,hogy mondd 1-2 kedves szót. Úgy látom rád is rád férne bármelyik. ... Remélem nem sokára teljesül mindannyiunk álma, és akkor nyithatunk egy új babázós fórumot ;)

349. moaz
2009. júl. 7. 18:32
na úgy látom senki sincs itt....megyek tovább takarítani,hátha eltereli a gondolataimat:((((
348. Annamari7 (válaszként erre: 346. - Jsanett)
2009. júl. 6. 20:58
Sajnos még csak a ciklus közepán járok (16. nap) Ma megint voltam dokinál, újabb hüvelyi ultrahang, lent minden működik. Jövőhéten megyek majd laborra, vérvételre. A melleimre meg azt mondta, hogy a hormonok miatt van. De azért nem adom fel!
347. moaz
2009. júl. 6. 16:16

Sziasztok!


Istenem,de megkönnyeztem a cikket.Nem tudtam mindent elolvasni,de máris jobban érzem magam.Nekem van egy 2,5 éves kisfiam,akia 8 hónapi próbálkozásra jött össze.Szeretnénk egy másodikat,de már 10 hónapja semmi eredmény.Egyfolytában terhes nöket látok az utcán és számolgatom,ha most sikerülne,akkor mennyi lenne a korkülönbség a két babó között.Körülöttem persze mindenki terhes és persze mindenkinek úgy jött össze,ahogy tervezte.Selejtesnek érzem magam és teljesen le vagyok törve.szerdán megyek dokihoz, már számolom a perceket.Persze tegnap óta megint reménykedek,elhatároztam,hogy minden nap próbálkozunk,remélem összejön.Örülök,hogy idetaláltam hozzátok és remélem mindenkinek teljesül az álma,akkor majd eggyütt köszönhetjük a gólyának.Asszem megint sokat pofáztam...

346. jsanett (válaszként erre: 345. - Annamari7)
2009. júl. 6. 15:25

Sziasztok. :)


Annamari hol is tartasz? ciklus vege, mert akkor ez eleg jo hir! :)

345. Annamari7 (válaszként erre: 342. - Monita8207)
2009. júl. 6. 12:55

Szia!

Eddig minden rendben van. Már ahogy vesszük. 3. napja, hogy majd le szakadnak a melleim és olyan érzékenyek, hogy alig tűrök meg ruhát magamon. Még szerencse, hogy most itthon vagyok. Este megyek vissza a dokihoz, majd meglátjuk mit fog mondani.

2009. júl. 6. 12:54

Sziasztok!

Van itt valaki?:-D

2009. júl. 6. 12:13

sziasztok!


akit érdekel,megvan annak a dokinőnek az elérhetősége,akinél barátnőmék voltak.


dióhéjban:


a dokinő azt szereti ha a párok együtt mennek,mindekettővel foglalkozik. van egy "csodaszere",ami sokat segíthet,peteérést segíti stb. barátnőmék is kapták,mindkét babájuk elsőre összejött,pedig előtte-és ezt a vizsgálatok mutatták ki amit a csaj csináltatott-derült ki h a barátnőmnek pajzsmirigy problémája van,jó is h elmentek megnézetni magukat,mert vagy nem esett volna teherbe,vagy elvetélt volna e miatt. a férjet is megvizsgáltatta,ő annak a híve h előre utána kell nézni mindennek.


őt rendbehozta és amikor már lehetett próbálkozni, rögtön megfogant. most a második babánál is elment,megnézette a pajzsmirigyét stb. beállították neki és máris összejött nekik.


szóval,akit érdekel,írjon privit és visszaírom az elérhetőséget.

342. monita8207 (válaszként erre: 318. - Annamari7)
2009. júl. 6. 10:00

Szia!


Köszi :)

Hát megpróbálok nem a legrosszabra gondolni rögtön, de akkor nem tudom, hogy miért nem esek teherbe. De nem fogok ezen agyalni mindig, mert annál rosszabb, elmegyek kivizsgáltatni magam és akkor minden kiderül.

Amúgy Veled minden rendben van?

341. monita8207 (válaszként erre: 322. - D4ae7d0bb0)
2009. júl. 6. 09:58
Most olvastam egyel lejebb. Gyógyulgassál, persze, hogy tudom miről beszélsz, nekem még nem volt ilyen bajom, de el tudom képzelni.
340. monita8207 (válaszként erre: 324. - D4ae7d0bb0)
2009. júl. 6. 09:56

Szia!


Köszi, hogy ezt mind leírtad nekem. Amúgy jól vagy?

339. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 337. - Annamari7)
2009. júl. 6. 09:53

Én Baján élek (jelenleg), amúgy pécsi lány vagyok, ott azért vannak jó dokik. Csak kicsit macerás haza mennem. Sőt. Gyerekkel együtt pár hetente húzós és kényelmetlen lenne az utazás. Valahogy megoldom helyben.

Ez a bacilus v. baktérium dolog nekem is ismerős...ureaplazma és gardnerellám volt. Frankó. Másfél év volt, mire rájöttek, hogy ki kéne tenyészteni egy mintát...már az infektológiát is megjártam, mire elküldtek a megfelelő helyre! Megjegyzem, tegnap találtam meg a férjem 5évvel ezelőtti leleteit, amin prosztatagyull. és ureaplazma volt a diagnózis. Ő kapott gyógyszert én nem. És onnantól kezdődött az én kálváriám. Szerintem máig ez a problémám. Bár a gyógyszeres kezelés után negatív volt a mintám.

Jövő héten bejelentkezek dokihoz és elviszem ezeket a leleteket is. A panaszaim ugyanazok, mint akkor.

338. Annamari7 (válaszként erre: 336. - Jsanett)
2009. júl. 6. 08:29
Igen, ha jól emlékszem, nekem is ez volt a problémám. (mármint ez a baktérium)
337. Annamari7 (válaszként erre: 335. - D4ae7d0bb0)
2009. júl. 6. 08:28
ha gondolod, tudok ajánlani egy nagyon jó nődokit itt Budapesten. Bár nem tudom, hogy te honnn írsz.
336. jsanett (válaszként erre: 335. - D4ae7d0bb0)
2009. júl. 5. 22:47

Szia Kludd,


Ha esetleg nem mulik el, menj vissza a dokihoz es esetleg kerd hogy vagyen le egy tenyesztest, lehet hogy Coli bakteriumrol van szo (szekletbakt.) Ez nagyon kellemetlen es alattomos! De remelem 1-2 napon belul haszanl a gyogyo amit eddig kaptal.

335. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 334. - Annamari7)
2009. júl. 5. 19:58

Én is erre tippelek...ugyan mi mindketten kaptunk bogyót és azóta nem is voltunk együtt, mégis gondom van:( Nem viszketés és folyás, hanem az a kínzó égető érzés. És nem most kezdődött. Úgy értem már hónapok óta gyötör:(((

De sajnos baromi nehéz olyan dokit találni, aki lelkiismeretesen kivizsgálja a problémát.

Pedig ez így nem mehet tovább.

334. Annamari7 (válaszként erre: 332. - D4ae7d0bb0)
2009. júl. 5. 19:05

Szia!

nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy igazad van, és nem gomba. Engem évekig kezeltek. Minden hónapban mensi után mentem az oroshoz: gyulladás, viszketés, sűrű, kellemetlen szagú folyás stb. Több orvosnál is voltam (legalább 5nél), mindegik írt fel gombásodás ellen valami antibiotikumot + egy-két gyógyszert. Aztán rátaláltam a mostani orvosomra. Ott kezdődött, hogy a férjem is kapott gyógyszert. Mert ugye, ha gombás fertőzés, akkkor csak adogatjuk egymásnak oda-vissza. Aztn nekem sajna ez sem használt, 2-3 hónap múlva megint mentem vissza. Akkor teljes labort csináltatott és kiderült, valami más bacilus volt a háttérben, amit az antibiotikumok idig-óráig legyőztek, de nem írtottak ki. Kaptam rá gyógyszert, 2 éve teljesen tünetmentes vagyok.

2009. júl. 5. 17:01
Ja és persze a kényelmetlen (inkább baromi szar) érzés mellett azért ott van az is, hogy ugye ne betegen vállaljon az ember gyereket.
332. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 329. - Jsanett)
2009. júl. 5. 16:58

Szia!


Ismerem a Colpo Cleanert sőt, még van is itthon, de nekem nem használt. De lehet, hogy teszek még egy kísérletet.

Írt fel a doki gyull. gátlót (valami Dext...nem tudom, mi. Elfelejtettem. Ez mellé még valami "gombátlanító" vackot, ez kapszulás volt és Mikogal kúpot és kenőcsöt). Az alhasi fájdalmam elmúlt, görcsök elmúltak, meglátjuk a vérzéssel hogy fogok majd állni. Úgy értem kb. 1 hét múlva újra jelentkezik, avagy elmúlt-e. Mert akkor nyilván a gyulladásom is megszűnt...de ez az égető érzés és szárazság nem! Sajnos:( Nem tudom elhinni, hogy ez gomba lenne, mert ekkora adag gombaölő, amit beszedtem, szerintem még egy hegyoldalnyi gombatelepet is kiírtana! Nem tudom, mi ez. Pont ma gondoltam rá, hogy a héten v. jövő héten visszamegyek a dokihoz (ha elmúlt a mensim), mert valami nagyon nincs rendben.:(((

2009. júl. 4. 20:23

úgy látom, sehol senki azóta sem...

Akkor mindenkinek további jó 7végét, lányok! :)

2009. júl. 4. 17:49

sziasztok

:)

329. jsanett (válaszként erre: 322. - D4ae7d0bb0)
2009. júl. 4. 16:41

Sziasztok.

Szia Kludd.


Milyen gyógyszert kaptál? És a doki mit mondott gomba, vagy milyen fertőzés ez? Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz. Sajnos én is évekig ezzel küzdöttem, aztán egyszer csak elmúlt, egyik napról a másikra.

(en akkoriban 1 tonna gyógyszert beszedtem). Nem akarod kipróbálni a Colpo Cleaner hüvelyöblítést? Az talán a közérzeteden javítana? (ismered ezt a készítményt amúgy?)

328. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 327. - E799f80651)
2009. júl. 4. 15:43

Szia!


Épp itt vagyok...akkor a férjem "cégéhez" voltam bejelentve alkalmazottként. De azóta a férjem visszaadta a vállalkozóit, ő is alkalmazott bla-bla-bla. Kicsit bonyolult. A lényeg, hogy gyakorlatilag megszűnt az állásom, ill. a munkahelyem.

Pedagógusként manapság szinte lehetetlen elhelyezkedni. Pedig de jó lenne..!

2009. júl. 4. 15:38

Szia kludd 74

Nem munkából mentél gyesre?

326. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 319. - D4ae7d0bb0)
2009. júl. 4. 12:14
+l +ö(elölről). Elfelejtettem "helyesírni":)))
325. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 321. - D4ae7d0bb0)
2009. júl. 4. 12:12
-is
324. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 315. - Monita8207)
2009. júl. 4. 12:12

Nekem pont a múlt heti vizsgálat alkalmával volt hüvelyi uh, nem mondhatom, hogy borzasztó lenne. Inkább meglepő volt...egy piszok nagy broki, gumival ellátva...Meddig nyomja fel? Hát...gondolj egy méretes négerre...csak ez egy kicsit hidegebb. Talán csak ez volt, ami zavart benne. Túl hidegnek találtam.

Amúgy egyáltalán nem elviselhetetlen.


És készüljetek fel arra is, hogy ha teherbe estek, az első 2 UH (8. és 12. héten) szintén hüvelyi lesz. Akkor még túl pici a baba, hogy hasi UH-n látható legyen.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook