Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor nem csenget a Gólya... fórum

Amikor nem csenget a Gólya... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor nem csenget a Gólya...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. júl. 10. 17:03
igen az endora emlékeztem. mikor derül ki, van már vmi időpont?
2009. júl. 10. 16:54
petevezeték elzáródás vagy endo vagy máhszájseb, ezekre tippelünk a dokival. sajnos évekig volt candidám es lehet, hogy vannak összenövések, mert az okoz ilyeneket.
411. **Kata** (válaszként erre: 408. - Csibi23)
2009. júl. 10. 16:51
Örülök,h neked sikerült, és remélem minden rendben lesz! jó h írtál.
410. **Kata** (válaszként erre: 407. - E799f80651)
2009. júl. 10. 16:25

mit lehet eddig tudni? mármint h rólad, hogy mi lehet a gond. ?

tüneteim, nincsenek, a szagokat nem bírom, de más nincs. Azért nem szeretném most mert, az elzáródás tudod, hogy nehogy megint méhen kivül maradjon .

most bele is halnék szerintem. (mármint hogy átvitt értelemben) ha megint át kellene mennem ezen...

2009. júl. 10. 13:39

szia

köszi a biztatást, ránk fér minden kedves szó.

gratulálo, és vigyázzatok magatokra.

408. csibi23
2009. júl. 10. 11:49

Sziasztok!

Most találtam ezt a fórumot és nagyon megfogott ez a cikk, mert én is hasonló cipőben jártam.

Mi a férjemmel 2 és fél éve döntöttünk úgy, hogy babát szeretnénk. A fogamzásgátló abbahagyása előtt elmentem orvoshoz, ami fertőzésem volt kezelte és kezdhettünk próbálkozni. De eltelt 1 év és nem történt semmi. Majd elküldte a férjemet vizsgálatra, ahol azt mondták, az ő eredményei is rendben vannak. De újabb hónapok teltek el, és nem jött a baba. Aztán orvost váltottam, aki megállapította, hogy velem minden rendben, a férjemet pedig újabb vizsgálatra küldte, és azt az eredményt kaptuk, hogy nekünk esélyünk sincs a természetes úton való fogantatásra. Elkeseredésünk a csúcson volt és bejelentkeztünk a lombik bébi programra. Az orvosom pedig elkezdte a felkészítő kezeléseket (hogy megtisztítson minden bacitól), én túlestem 3 antibiotikumos kezelésen, az utolsó alkalommal a férjemnek is felírt egyet, hogy ne fertőzzük oda-vissza egymást. Közben voltunk lombik megbeszélésen Pesten, és bár nem voltam oda teljesen, de kezdtem ráhangolódni az őszi beültetésre. És az első hónap volt kivételesen, hogy vártam, hogy megjöjjön, hogy tudjak kontrollra menni és minél előbb a beültetésre. De nem jött meg. És ez volt az a kikapcsolás, az a görcsös várakozás elmaradása, amiről mindenki beszélt, de elképzelni sem tudtam, hogy tudnék kikapcsolni és nem arra gondolni, hogy mikor esek teherbe. Most 10 hetes terhes vagyok. Mikor a teszt pozitív lett, nem hittem el. Annyit csalódtam már,hogy csak pár nappal később az orvosnál tudatosult, hogy valóban igaz. Persze most sem vagyok teljesen nyugodt, most amiatt aggódom, hogy kibírjuk a következő 30 hetet és egészségesek legyünk, de már ez megnyugtató, hogy sikerült. Nem tudom hogyan, de sikerült.

És nektek is sikerülni fog. Én is szorítok mindenkiért, mert nem lehetetlen. Nekünk 0% esélyt adtak erre a terhességre. De lehet, hogy azt az eredményt csak a stressz, valami fertőzés mutatta, de a férjem az eddig nem túl stabil bizalmát is elvesztette az orvosokban. Én viszont úgy érzem, hogy az én orvosomnak sokat köszönhetünk. Az biztos, hogy elengedhetetlen hozzá.

Én azt tudnám csak tanácsolni, hogy nyugalom, biztos nektek is össze fog jönni. És ez a fórum is nagyon sokat segít, mert legelőször azt hiszed egyedül vagy ezzel a problémával, mindenki terhes lesz körülötted csak Te nem, és közben észreveszed, hogy sajnos mennyien küzdenek ugyanezzel a gonddal. És legtöbbjüknek sikerül.

Elnézést a hosszúra nyúlt hozzászolásomért, de a cikk hatására úgy éreztem ezt meg kell osztanom veletek, mert talán ebből is erőt tudtok meríteni.

Sok sikert mindenkinek!

407. e799f80651 (válaszként erre: 405. - **Kata**)
2009. júl. 9. 22:01

a férjem eredménye 96%, egészséges mint a makk. most én jövök és félek, hogy kiderül valami rossz.


szorítok,hogy ne jöjjön meg 9 hónapig. vannak tüneteid?

406. **Kata** (válaszként erre: 397. - Jsanett)
2009. júl. 9. 18:51
igen, legalább már egyel "beljebb" vagytok. Az az eredmény nagyon jó. Örülök. :)
405. **Kata** (válaszként erre: 394. - E799f80651)
2009. júl. 9. 18:48

szia

de aranyos vagy! :) vasárnap Apunál voltunk "strandolni" (medence), azért nem voltam. Jó volt nagyon igen :) Lassan itt a hétvége megint. Jó lenne tudni milyen idő lesz, h lehessen tervezgetni. Nem görcsölök abszolut, sőőt. Már akutális lenne,h megjöjjön,és semmi... és pont azt kérdeztem tegnap a férjemtől,hogy "ugye nem rontottuk el egyszer sem"... nem szeretném ha bármi is lenne most. veletek, mizu??

404. jsanett (válaszként erre: 403. - E799f80651)
2009. júl. 9. 15:04
Az sem keves :S
2009. júl. 9. 14:51
kb 1,5 hónap
402. jsanett (válaszként erre: 400. - E799f80651)
2009. júl. 9. 14:39
Nalatok milyen hosszu a varolista?
401. jsanett (válaszként erre: 400. - E799f80651)
2009. júl. 9. 14:39

A mehszajsebet most tav.el, igy azzal mar nincs gondom. :)

Meg most hivtam fel a dokit, a Chlamydia es a HPV eredmenyeim is negativak lettek!!!! Vegre 1 jo hir! Johet a lapar, es remelem Piroskazasom is hamar elmulik!!!


A varolista 1-3 honap. :( Sajnos, jo lenne ha minel hamarabb sorra kerulnek mar vegre!

2009. júl. 9. 14:20
nem tudom még nincs időpontom, de ilyen hosszú a várólista? te mikor mész? nem megbízható a másik lehetőség. ilyet kimutat, hogy: méhszájseb, endo...
399. jsanett (válaszként erre: 398. - E799f80651)
2009. júl. 9. 14:10

Laparoszkopia a kov.nalam is. Figyi. Nekem felajanlottak, hogy lapar helyett ateshetek a petevezetok rontgenes atjarhatosagi vizsgalatan is, de megiscsak a lapart valasztottam. Itt talan tobbet latnak es igy nem 2x kell "fordulni". Mert ha megcsinaljak a rontgenest es aztan megintcsak jonnek a panaszok, akkor megintcsak a lapart fogjak javasolni. Szoval igy 2 az 1ben lesz :)


Neked mennyi a varakozasi ido a laparra, elore lathatolag.

2009. júl. 9. 13:57

most hívom fel a dokit( szeretnék szakrendelésre menni, mert csak egy időpont kell a laparra), aztán lesz egy laparoszkópiám. de szeretném valami fájdalom mentesebb beavatkozásra rávenni, nem tom, hogy bele megy e.


te, hogy vagy? rád mi vár mostanában?

397. jsanett (válaszként erre: 396. - E799f80651)
2009. júl. 9. 13:51

Na de legalabb mostmar "szukul a kor". Orulok, hogy jok az eredmenyei. 96% az (szerintem) nagyon jo eredmeny. Fel a fejjel.

Mi a kov. lepes nalatok? Neked mikor lesznek a kivizsgalasaid?

2009. júl. 9. 13:48
de kész és aférjem 100%- ból 96% -ot ért el teljesen egészséges. én vagyok a hunyó úgy néz ki
395. jsanett (válaszként erre: 394. - E799f80651)
2009. júl. 9. 13:21

Hellosztok, hogy vagytok?

Angi, nem ma van kesz vmi eredmenyetek?

2009. júl. 8. 21:48

szia kata

hogy vagy, kerestelek hétvégén, de nem találtalak. Jól telt a hétvége? nem görcsölsz ugye?

393. jsanett (válaszként erre: 392. - **Kata**)
2009. júl. 8. 21:33
Persze tudom mirol beszelsz. :) Mindesetre azert probaljuk meg, hogy ne gorcsoljunk. :)
392. **Kata** (válaszként erre: 391. - Jsanett)
2009. júl. 8. 17:44
az a baj h szerintem ezt nem lehet megtanulni. Persze ez csak az én véleményem. Szerintem akkor csináljuk jól,ha megpróbálunk úgy élni,mint ha nem ez lenne a legfontosabb. Próbáljuk iszonyú komolyan venni a munkánkat pl, vagy a sportot, vagy sokat jönni menni minden felé, szórakozni meg ilyesmi. Csak ugye ez azért is nehéz, mert a mi esetünkben komoly előkészületek szükségesek ahhoz h beköltözzön vki a pocakunkba. És ha ugy tellik egy nap, h reggel megmérem a hőt, aztána reggelihez bekapok egy Elevitet, du figyelem,hogy pl megjött-e, este beveszem a Clostit, közben 2 naponta különböző orvosokkal beszélek meg ilyen olyan időontokat, akkor elég nehéz úgy csinálni mint ha nem minden a várva várt picike körül forogna..... szóval 1 szó mint 100, aki azt mondja ne görcsöljek nem tudja miről beszél... Nem?
391. jsanett (válaszként erre: 390. - **Kata**)
2009. júl. 8. 17:36

Hello Kata,

JAJA. Hihetetlen. Ezt kellene megtanulni Manokatol, hogy ne gorcsoljunk es ne koncentraljunk allandoan arra hogy "most jon ossze" :D

390. **Kata** (válaszként erre: 388. - Jsanett)
2009. júl. 8. 17:26
az a baj h annyira mondják már ezt h "ne görcsölj", hogy már néha azon görcsölök hogy ne görcsöljek :D
2009. júl. 8. 17:24

sziasztok

KisManó20100131 - nek gratulálok, és jó,h írtál, tényleg ránk fér h ilyen történeteket is halljunk néha :) legalább is én elmosolyodtam,és picit jobb kedvem is lett.

388. jsanett (válaszként erre: 386. - KisManó20100131:))
2009. júl. 8. 17:23

Persze elhiszem, hogy ahogy megkaptad az aug-i idopontot mar nem gorcsoltel. :)

Valahogy igy kellene nekunk is. Most meg letiltas alatt van nalunk az osszebujas, mert csak most volt par hete a mehszajseb eltavolitasom. Aztan meg jon a lapar. Szoval a nyar igy fog elmenni. De bizom abban hogy megkapjuk a mi kis Ajandekunkat hamarosan :)

387. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 383. - KisManó20100131:))
2009. júl. 8. 15:52
Gratulálok! Akkor most ezerrel készültök a babázásra:)))
386. KisManó20100131:) (válaszként erre: 384. - Jsanett)
2009. júl. 8. 15:37
Hát én is görcsöltem annyit már legszivesebben minden szex után csináltam volna tesztet . meg sztem ezt mondják és én tényleg nem hittem el hogy ennek van jelentősége de ne akard annyira próbálj ugy szeretkezni hogy eszedbe se jusson hogy terhes lehetsz ne idegeskedj hogy ugyan most jó lesz-e vagy sem sztem ez nekem is sokat számitott márciusba megbeszéltük a dokikkal az aug-i beültetést mert hogy már "nincs rá más esély" és én teljesen beletörődtem hogy hiába idegeskedek rajta ugy se leszek terhes és igy szex közben sem járt már a fejembe egyáltalán . sztem ez nagyon sokat számit hogy ne görcsölj rajta !
385. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 382. - Jsanett)
2009. júl. 8. 15:24

Néhány éve ugyanezt éreztem. Nem akartam elhinni, hogy még mindig vizsgálatokra kell mennem és még mindig semmi eredmény. Csak feltételezések. És egyik sem stimmelt. Én is hogy untam!!! De az iszonyú fájdalmak mégis hajtottak.

Bele tud fásulni az ember, nem? Én sokszor ezt éreztem. És ami a legrosszabb volt, hogy itthon sokszor mégis kijött rajtam az elnyomott feszültség. Vagy zokogtam vagy dührohamot kaptam a tehetetlenségtől és nyugtalanságtól. Nagyon kemény évek voltak.

384. jsanett (válaszként erre: 383. - KisManó20100131:))
2009. júl. 8. 15:22

Ez nagyon jo hir!!! :) Gratulalok!

Velem csak az a "baj" hogy en mar a kornyezetvaltoztatast megtettem, Angliaban elek... :) Nekem masra is szuksegem van, talan a nem "gorcsolni"-re... :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook