Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alvásproblémákkal küzdünk. fórum

Alvásproblémákkal küzdünk. (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. Évi81 (válaszként erre: 2. - AViki)
2012. szept. 30. 17:52

A mi védőnénink is azt mondta ellehet vinni ilyen alvásszakértőhöz de azt is mondta szegény gyerekek nem nagyon bírják a bedrótozást így ő nem is nagyon ajánlja.

De én is gondolkodok hogy elviszem mert hátha valami baja van?vagy csak rossz alvó..

2012. szept. 30. 16:13

Az én fiam 23 hónapos koráig nem aludt végig egyetlen éjszakát sem. Volt,hogy 5-6-szor keltem hozzá éjszakánként.

Aztán egyik napról a másikra rendeződött a helyzet.

Nem hinném,hogy bármi komolyabb probléma lenne.

Köztetek pedig sztem azért nyugtalan,mert érzi,hogy ott vagytok,és nem tud olyan mélyen aludni.

2012. szept. 30. 15:33

Sziasztok!


Ennyi idősen a gyermeknek valami lelki problémája, vagy megrázó élménye lehetett, amit éjjel újra és újra át él. Van akinél fokozatosan elmúlik magától /a gyermeknek sikerül egyedül feldolgoznia/ de van akiknél nem ilyen egyszerű a dolog. Minden esetre ha nem csökken ez az éjszakázás, mindenképpen mutasd meg a gyermeket orvosnak.

2012. szept. 30. 14:19

Az én kis fiam is ilyen idős és hasonlóan alszik mint a te fiad, sose aludta át még az éjszakát.

Nekünk a védőnő mondta, hogy lassan már fel lehetne keresni esetleg alvásszakértőt mert elég idős lesz hozzá. A neten olvastam véleményeket róla régebben és felesleges pénzkidobásnak írták, hogy elmentek szakértőhöz, mert semmi újat nem mondott...


Van másik anyuka ismerősöm akinek szintén ilyen rossz alvó a kis fia és éppen arra várnak, hogy hátha ha óvodába megy jobb lesz.

Na meg olyan is akinek a lánya volt az első 3-4 évben ilyen rossza alvó, de most már úgy alszik mint a mormota :)

2012. szept. 30. 13:37

Kisfiam 21hónapos soha nem volt egy jó alvó de amit most művel azt már nem tudjuk kezelni.

Amikor kisebb volt mindig azt mondták jön a foga,új dolgokat tanul stb.ezért alszik rosszul.

A próbléma a következő:csak ugy tud elaludni ha anya,apa vagy mindkettő ott van vele és fogja valamelyikünk kezét.Ez annyira nem gond inkább aranyos:)amikor elaludt akkor bekerül a saját ágyába ahol alszik kb.éjfélig vagy 2ig.Utána elkezd forogni,sír néha és odakell menjek hozzá.Visszaaltattom,de van hogy fél órán belül megkell ezt ismételnem,és megint és megint...nagyon fárasztó.Amikor nincs erőm visszaaltattni akkor köztünk alszik tovább.Na itt van a próbléma mert lehetetlen aludni mellette forog mint egy ringispil,vagy a lábávan csapkod...ezt miért csinálhatja???Lehet orvoshoz kellene fordulni?

Várok véleményeket vagy esetleg valakinek volt ilyen próblémája?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook