Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MIRZATEN 15 mg tablettát írt fel a pszichiáter nekem álmatlanságra alvásproblémákra? Na de ez egy antidepi tabletta! fórum

MIRZATEN 15 mg tablettát írt fel a pszichiáter nekem álmatlanságra alvásproblémákra? Na de ez egy antidepi tabletta! (beszélgetős fórum)


2023. máj. 6. 13:52
Sanval, 10 mg - 0 hatás.
4. globus (válaszként erre: 2. - 820e00bff1)
2023. ápr. 17. 09:31
3 hétnél korábban nem érdemes egyiket sem abbahagyni, az olyan, mintha ki sem próbálnád... sőt, eleinte akár rosszabbul is lehetsz átmenetileg, előfordul. Ennél korábban nem váltanak gyógyszert.
2023. ápr. 16. 19:43
Az Allergodil meg allergia elleni, és a covid ellen jó eredménnyel vetették be. Vannak gyógyszerek, amik nemcsak egy betegségre hatnak. Döntsd el,mennyire kell altató a pihenésedhez!
2023. ápr. 16. 19:43
Nekem is felírta, ès azt mondta,csak akkor segít az alvásban, ha rendszeresen szedem. Persze,este vedd be. Meg kèrdezd meg a dokidat is . Èn nem szedtem sokáig,mert rám nem hatott .
2023. ápr. 16. 19:30
MIRZATEN 15 mg tablettát írt fel a pszichiáter nekem álmatlanságra alvásproblémákra? Na de ez egy antidepi tabletta! Valamit nem értek akkor... este kell szednem alvás előtt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook