Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alkohol és szex fórum

Alkohol és szex (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
91. gribedli*** (válaszként erre: 87. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 12:44

A szerelemben elfér a féltékenység, de ha nincs, az nem annak a jele, hogy nincs szerelem. Inkább egy megtűrt, természetes érzés, de nem alapkövetelmény, szóval én úgy vagyok vele, hogy ha jó a kapcsolat, akkor nincs féltékenység, nincs mire, de vannak alapból féltékeny emberek, akik csak úgy tudnak szeretni, hogy féltékenyek is.


Nem tagadom ezt az érzést, mert az egyik legősibb érzelem, biztos nehéz lehet elnyomni. De akinél nincs féltékenység és mégis 27 éve szeret téged, csak azt tudom mondani, hogy érzelmileg egy magasabb szinten van, mint te, te meg ne kérd tőle, hogy ebben visszafejlődjön, ha eddig sem volt féltékeny, ne kérd, hogy alakuljon ki benne, mert az neki egy visszalépés. Természetesen te fejlődhetnél abban, hogy egy kicsit elengeded a saját féltékenységedet, de a gyakorlatból is tudom, hogy ez nagyon nehéz, nem tanácsolhatok ilyet. Viszont tény, hogy akiben nincs, vagy nagyon kicsi, elmondhatjuk, hogy egy nagyon nyugodt ember, miért is kellene ezt negativitásként megélned?


Más lenne, ha azért nem lenne féltékeny, mert évek óta szeretőt tart és nem számítasz neki, de ha azt mondod, soha nem csalt meg és nem is féltékeny, miért kellene, hogy az legyen? Egy fokkal feljebb van, ennyi:)

90. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 88. - Noarashi)
2014. jan. 27. 12:40

7 l. és bár okádott volna bele!:)

ez tetszik!

89. gribedli*** (válaszként erre: 88. - Noarashi)
2014. jan. 27. 12:38
Ez viszi!:DDD
2014. jan. 27. 12:36

Nem olvastam végig, de könyörgöm, minek vág bele egy szvinger kalandba valaki, akinek ez ennyire nem megy?

Amúgy 6 liter sör után még az a csoda, hogy nem okádott bele a ribi szájába.

87. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 85. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 12:31

egyébként igen, szerintem neki is féltékenynek kellett volna lennie ahogy én is az voltam. A szerelemhez társul. egy bizonyos szintig még normális, egészséges is.

Hogy eddig nem volt az?

Nem volt oka rá.

De most igen, most volt.

86. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 85. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 12:22

nem volt tudatos, tervezett. Mindegyikünk sokat ivott.

eszembe nem jutott hogy próbára tegyem.


Minket tettek próbára, hirtelen ötletnek feltüntetve, holott utólag már rájöttünk - nem az volt. Az ilyenek keresik a ,,partnereket,, .. nem törődve azzal hogy mit okoznak esetleg egy szép házasságban.

85. gribedli*** (válaszként erre: 83. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 12:19

Ne már, ne legyél ilyen fennkölt, 27 évig nyugi volt, és egyszer csak kitaláltad, hogy na, tegyük próbára...


Ő nyilván a 27 év alatt sem volt féltékeny rád, most egyszercsak legyen az? Egy olyan helyzetben, amikor te buzdítottad a meztelen fürdésre?


Miért mártírkodsz? Nem gúnyból mondom, de tényleg, mi értelme volt így próbára tenni őt? És miért nem józanul tetted próbára, úgy lett volna fair.

84. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 80. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 12:17

ja és igen: a másik kettőt hibáztatom, mert ha korrektek lettek volna akkor normális helyzetben megkérdezik hogy benne lennénk-e ilyesmiben. Nem pedig kihasználva hogy sokat ittunk.

Gyűlölöm őket rendesen is ezért. Menjenek svinger klubba, és hagyják békén a boldog párokat!

És igen: a férjemtől vártam hogy tudja kihez tartozik, még részegen is, ahogy ígérte anno az oltár előtt, s aszerint is éltünk eddig.

Bizonyítani igazán most tudott volna, nem tette...

itthon meg már megint könnyű mondani hogy így szeretlek, meg úgy imádlak, ott nem én kellettem!

83. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 80. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 12:14

igazad van, nem kellett tudnia hogy kit szeret, kivel él, s kivel jó a sex, s kivel akar ez után is élni.

Hülyeség tőlem hogy elvártam hogy a szívére hallgason!

Így volt jó ahogy volt!

Szegény férjem!

Csak tudnám miért én vagyok az aki tönkrement testileg, lelkileg?

82. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 76. - 3d787b167a)
2014. jan. 27. 12:11
Bíztam benne....
2014. jan. 27. 12:03
Te nagyon buta vagy...a te hülyeségedből lett a baj..inkább lapítanál,hogy az egésszet elfelejtsétek.....de lovagolj csak rajta,hátha szétmentek tényleg....ráadásul ,ahogy olvastam a válaszaidat,te sem malmoztál éppenséggel abban a fél órában,hanem te is csókolóztál,"enyelegtél"........szegény férjed.....
80. gribedli*** (válaszként erre: 74. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 11:50

Még mindig nem értem, miért ő tette tönkre? A kolléganőd rámászott, bugatóport tettek az italotokba, részegek voltatok mint a csacsi és még ilyen körülmények között is tudnia kell, hogy ide és ide tartozik, minden ellene van, de úgy kell viselkednie, ahogy te előre kikötötted neki...De ráadásul még rá is beszélted, hogy vetkőzzön, szóval nem tudom, kinek van itt oka panaszra, inkább neki.


A másik kettőt hibáztatod, de csak vele viteted el a balhét, szép!

79. kedd-este (válaszként erre: 78. - Kedd-este)
2014. jan. 27. 11:49
meztelenül - nem ő-vel :D
78. kedd-este (válaszként erre: 74. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 11:47

Végigolvastam a fórumot.

Azt írod, lehet, hogy olyan, mint a többi pasi, hogy "nem tud ellenállni az újnak", szerintem ha tényleg pasi, akkor iylen helyzetben az a normális, ha nem tud ellenállni. Talán egyszerűbb lenne kerülni az "ilyen helyzetet", hogy meztelenől rátekeredik egy meztelen nő.


Írod, hogy fél órán keresztül csókolóztak...

És Te fél órán keresztül nézted őket? Vagy egyáltalán, hogy vetettek véget az egésznek?

77. gribedli*** (válaszként erre: 72. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 11:43

De ha tisztában vagy azzal, hogy csőbe húztak benneteket és azzal, hogy ő részegebb volt, mint te, akkor mi a kérdés? Mi van veled, mit akarsz még, te magad is mentegeted őt, de ha ő próbál mentegetőzni előtted, azt nem hagyod?


Ahogy írtad, önértékelési problémákkal nehéz megbízni a másikban, ezen a ponton teljesen mindegy, hogy hazudik, vagy igazat mond, ha neked úgyis hazugságnak tűnik.


Elsőre, míg nem olvastam, hogy mi volt az alapszituáció, mert csak utána írtad le, nekem nagyon úgy tűnt, hogy hazudik, aki ezt mondja, de így már teljesen más a kép. Mellesleg nem zárnám ki, hogy akkor fog megcsalni, de tényleg, ha nem hagyod békén ezek után sem. Én nő vagyok, de ha engem így a falhoz szegeznének vallatással heti 2-3x, már jóval hamarabb leléptem volna, vagy csaltam volna.

76. 3d787b167a (válaszként erre: 74. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 11:39

Mi van!????



Mosd már meg magad hideg vízzel!


Ki találta ki, hogy menjetek??? TE!!!


Akkor meg!?

A hibás TE vagy, te adtad meg az okot, viseld a következményét!

75. gribedli*** (válaszként erre: 70. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 11:38

És ezt miért nem hiszed el neki? Úgy értem, napi 2x veszekedtek ugyanazzal a kérdéssel és válasszal és te nem hiszed el neki, amire esküszik?


Ha csak a piától nem volt magánál, azon túl tudsz lépni. Ő erre esküdözik, te meg ezt nem akarod elhinni neki, szóval egyről kettőre nem juttok, mert csak az ő szava a tied ellen. Mire vársz, hogy azt mondja egyszer, hogy nem, nem a piától volt és akkor megnyugszol és végre elválsz? Szerintem magadat hergeled ezzel.

74. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 59. - 6b006fc769)
2014. jan. 27. 11:31

Ő tette tönkre, tudnia kellett volna OTT IS, hogy annyira, de annyira szeret. Le kellett volna állnia, főleg ha nem is élvezte (ahogy mondja)

De csak azt bizonyítja hogy olyan mint a legtöbb férfi: nem tud az újnak ellenállni, nem törődve azzal hogy az asszony mit érez, látja, beledöglik.

És hol volt az ő féltékenysége?

Nem ért rá annak lenni, ugye? Lekötötte a ribi.

Vagy csak a piát okoljam, és magam?

Én kezdtem, igen, de neki kellett volna bizonyítani! Tudta ő hogy kihez tartozik akkor is, csak talán azt hitte játék, vagy nem tudom.

Mert most már ő is másképp látja, s nem emlékszik arra sem hogy akkor mit gondolt.

Nagyon sok minden kiesett neki arról a napról.


Nekem nem apróság! Nekem az életem múlik rajta, a további sorsunk.

73. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 65. - C4851bb5de)
2014. jan. 27. 11:20

te vagy az első aki (úgy érzem) nem csak hibáztatni tud, és gúnyolódni, hanem megért talán.

Hibáztam, hibázott igen.

Részegek voltunk - szégyelhetném is, de nem teszem - másokkal is előfordul, főképp egy ,,baráti,, nyaralás során, nem?

Én már arra is gondoltam olia hogy tettek valamit az italunkba.

A férjemnek teljesen kiesett a délutáni teraszos beszélgetés, és én...

Máskor is ittam már ennyit, de ilyen hüje sosem voltam - igaz nem is kerültem ilyen helyzetbe - mégis így gondolom.

72. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 68. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 11:17

Nem volt szüksége még arra hogy a hátamra vegyem, egész jól elálldogált a medence falához támaszkodva, sőt még a nőt is elbírta.

Igen, lehet hogy naív vagyok, amiért azt reméltem hogy 1-2 perc után tudja kihez tartozik, kit szeret, s kit akar ,,kívánni,, ...

Ha szeretném a sört, megpróbálnék meginni annyit én is, hogy tudjam milyen szinten lehetett.

Egyébként ahogy utánanéztem a neten kalkulátorral - ő részegebb volt - s talán tényleg ez lehetett az oka hogy én hamar észhez tértem, ő pedig nem.


Nem akartam semmiféle taperolást, nem akartam átpasszolni sem őt, értsd meg hogy kihasználtak bennünket a szemetek, s mindent rafkós módon pillanatok alatt intéztek.

A hibám csak az volt hogy belementem a meztelen fürdőzésbe, de én ilyesmit akkor sem akartam!!!!!!


Más nem csinált még hülyeséget piásan(vagy akár nem piásan) amit pillanatok alatt megbánt?!?!? Na, őszintén!

71. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 64. - A0c1361e44)
2014. jan. 27. 11:07

Nem vagyok csalódás számára! Naponta 30x mondja el még mindig hogy imád azóta is, azelőtt is, s mindig is fog.

A szeme előtt teszem tönkre magam, előtte történik hogy nem eszem, az üvegeket sem dugom el, mire hazaér a munkából. (mellesleg nem részegségig iszom magam)

Ő nem akar válni, könyörög hogy higyjem el hogy semmit nem jelentett az a nő, s hogy eszébe nem volt továbbmenni.

Én meg azon lovagolok hogy ha semmit nem jelentett akkor miért nem hagyta abba? legalább annyi időre hogy rámnézzen!

Egészen idáig nagyon-nagyon boldogok voltunk.

Soha nem gondoltam volna hogy bármelyikünknek jöhet közbe valami/valaki aki miatt szétmegy a házasságunk. Túl stabil volt, s azért nehéz ezt feldolgoznom.

Azoknak lehet könnyebb akiknek rendszeresen félrelép a párjuk. Már megszokták.. elviselik, tűrik valamiért.

Nem akarnám az orra alá dörgölni sem, csak egyszerűen látja amikor elszomorodom, s jár az agyam, s olyankor jön, hogy beszéljük meg..

Nem tehetek róla, nem akarom kikészíteni sem őt, sem magam. Nem tudatos, így érzek!

70. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 56. - 6b006fc769)
2014. jan. 27. 10:57

Nem érted a lényeget!

Az a kérdés, hogy seggrészeg lehetett-e és azért nem hagyta abba (de akkor a műszer sem reagált), vagy nem volt seggrészeg, csak jól érezte magát, s azért nem törődött velem, s a külvilággal...

Ha ez utóbbi akkor igenis nagy gond van, akkor vége, akkor menjen!

De ha csak a piától nem volt magánál, akkor azon túl tudok lépni..

69. gribedli*** (válaszként erre: 53. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 09:35
Ez azert naivsag, ha egy swingerezo par jelenleteben teszed...
68. gribedli*** (válaszként erre: 49. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 09:33

Azt vartad, hogy eszhez ter 1-2 perc utan? Ez kemeny melo lenne olyannak is, aki nagyon jol birja a piat. Lehet, hogy te jobban birod mint o es ennyi eleg neked ahhoz, hogy ot abban is kritizald, hogy a szerelme nem mindenhato.


Komolyan, 7 liter sor utan az agya csak ugy csettintesre dominalja az egesz testet? Kijozanodjon 1-2 perc alatt mert szerelmes? Ezt te sem gondoltad komolyan. Egyaltalan, abban az allapotban en hatamra vettem volna inkabb, hogy elvigyem aludni, nem megkockaztatni egy medences taperolast...

67. gribedli*** (válaszként erre: 48. - Honeywald)
2014. jan. 27. 09:27
:)
66. gribedli*** (válaszként erre: 40. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 09:25

Hat ha igy??? Te beszelted ra es nem gondoltad, hogy el vele?


Konyorgom, mi kell a noknek? Ha te szoges ellentetesen beszelsz, mint amit gondolsz, hogy tudna kitalalni a gondolatodat? Valahol tudta o, hogy feltekeny leszel, de te pedig, ha csak vaganynak akartal latszani, akkor viseld a kovetkezmemyeit, ha meg megsem gondoltad komolyan, nem kellett volna rabeszelni a ferjet.


Nem ertem, olyan ez, hogy felboritod a csonakot, hogy kimenthesd a fuldoklot de ebben az esetben kicsit elkestel.

65. c4851bb5de (válaszként erre: 40. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 07:28

Keressetek fel szakembert, aki segíteni tud nektek, mielőtt tényleg vége a házasságodnak :( Emberek vagyunk, hibázunk, próbálj meg felejteni.Keress magadnak valami tartalmas elfoglaltságot, hogy az agyad ne ezen kattogjon állandóan.



(Ezt, vagy ehhez hasonló történetet olvashattam már egy másik helyen is?)

64. a0c1361e44 (válaszként erre: 57. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 06:13

A férjednek épp olyan nagy csalódás vagy te is, és ha kiderül az alkoholizmusod, akkor még nagyobb csalódásban lesz része.


Vagy felejtsd el ezt az egészet és ne dörgöld az orra alá naponta többször, vagy váljatok el. Most mi értelme lesz tönkre tenni egymás életét az örökös civakodással?

63. a0c1361e44 (válaszként erre: 61. - Jstefan)
2014. jan. 27. 06:11

Igen, valóban komplex képesség, de az IQ tesztet nem kell hibátlanul kitölteni:)

Szerintem az IQ-nak igen is van köze a szexhez is, ha viszont valóban csak az számítana, amit te írtál egyetemi tanárok, államfők, stb., akkor igen kevés intelligens ember élne a földön...

Az intelligencia nem az iskolai végzettségtől függ és nem az életben elért szakmai sikerekből.

Nem feltétlenül intelligens egy atomfizikus sem, max. ért ahhoz az egy valamihez, amitől ő atomfizikus...


Egyébként a mért IQ-m elég magas, sőt! De ugyan ebben a cikkben olvastam azt is, hogy a darázsderekú nők intelligensebbek. Engem is zavar kicsit, mert nincs darázsderekam:))))

62. 3d787b167a (válaszként erre: 44. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 05:59

??????



Fura ember vagy te hallod!


Belemész egy olyan dologba, amit nem is akarsz, a következményeken meg lovagolsz...


pfff! :/

Tudod, gondolkodtál volna előbb!


Ennyi éves fejjel lehetett volna több eszed is!

Lépj tovább!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook