Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alkohol és szex fórum

Alkohol és szex (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
121. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 117. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 16:48

A csajjal nincs kapcsolatom, hogy gondolod? Meg tudnám ölni!! Pár levelet írtam neki, és ennyi.

És figyelem az órát, hogy nehogy akkor menjek le amikor eljön a házunk előtt munkából hazafelé, mert nem tudom hogy kibírnám-e hogy leköpjem, vagy megtépjem. Aztán meg jönne a férje, s jól megverne..

Nem kakasdomb, nem ücsörgök, egész életemben dolgoztam érte, eredményesen.

Mindenben tökéletes voltam a férjem számára.

Mind háztartás, mint feleség, anya, szerető.


és nem csak ,,hittem,, magam különbnek, az is vagyok. Az én szememben - ő egy igazi rib anc.

Nem tudom mit szólna a gyereke, vagy az anyja, anyósa ha megtudnák ki is ő valójában.

120. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 117. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 16:42

igazad van, bántja a hiúságomat, de a csaj nem tudta hogy magamban én elítélem, valószínű csak gondolhatta. Hisz aki szerint az a tökéletes házasság amiben én hiszek, az nyilván elítéli az ilyen nyitottan élőket.

valóban jobb lett volna ha ez nem vele történik.

De a lényeg számomra akkor is az, hogy:

mindegy kivel szemben, de nekem kellett volna nyernem! Ha már egyszer annyira, de annyira szeret..

119. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 116. - 832344dc9d)
2014. jan. 27. 16:40

Ha macsónak akarja érezni magát - ne előttem tegye, úgy hogy közben ,,elcserél,,.

Akkor hol a tisztelet, hol a szeretet ha képes elcserélni?

Örülök hogy ő nem így látja az életet, ahogy te, ill. a legtöbb férfi.

Neki csak én voltam, és ez tuti!

Megkapott mindent tőlem amit neked, vagy másoknak csak több nő ad meg.

S ha megvan minden, miért kellene más?

Mitől tisztelne jobban? Ha elnézném a nőügyeit?!?!

Én nem tudok annak örülni hogy ,,társnak,, én kellek.

Ha megtudnám hogy más lukba helyezte - menjen a francba.

Igy látom, és sokan vagyunk ezzel így mi nők.

Nem alkuszom meg, és nem osztozok.

118. ina87
2014. jan. 27. 16:31
Kész megtörtént,vagy elfogadod vagy tanultál belöle,akár menyire részeg a férfi vagy a nő csak észbe kap h nem a párjával csinálja,az a baj h sokan rá fogják a piára a teteiket pedig sok esetben tudják h mit tesznek,az lenne a kivétel ha a férjed anyira kiütöte volna magát h el aludt volna na ez valos lett volna.de ez nem kifogás,talán lépj túl rajta,probáld magadba is letisztázni es idővel jobb lesz!
117. gribedli*** (válaszként erre: 115. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 16:09

Szerintem nem azert vigasztalna, mert akkor bizonyitek, hogy o is szeret, hanem azert, mert ahogy az elobb irtad, eliteled a csajt nagyon es most ezzel ott vagott vissza, amiben te nagyon kulonbnek hitted magad.


Maga a ferjed szamtalanszor elmondta azota is, hogy szeret, amin fenn vagy akadva, az az, hogy megsertette a csaj a hiusagodat (es ez meg mindig a versenges resze).


Egyreszt soha ne mondd, hogy soha, masreszt a hazassag nem egy kakasdomb, amin ucsoroghetunk, meg kell erte dolgozni nap mint nap. Engedd el ezt a versengesfelet, ami benned van, es a ferjedre is kevesbe fogsz haragudni, kevesebbet veszekedtek majd. Plusz nem kotelezo a csajjal tartani a kapcsolatot

2014. jan. 27. 15:50
Nekem a párom mellett van alkalmi 2 szexbarátnőm de egyik sem tudna elcsábítani mellőle, mert egyedül vele élhető az élet. Ha 27 évig kitartott melletted akkor szeret veled élni, jó vagy neki mint társ, hagyd hogy hadd érezze egy kicsit macsónak magát, az égadta világon semmi bajod nem lesz abből, sőt talán még jobban fog tisztelni. A többi csak pina, hidd el nekem. Nem akarok minden pasi nevében szólni de pontosan tudjuk ki a lúk és ki a társunk az életben. Végy erőt magadon és rázd le magadról ezt a nyomasztó terhet, mert el fogod veszíteni értelmetlenül!
115. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 114. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 15:47

Egyáltalán nincs értelme, semmi nem lesz jobb tőle, tudom.

De az hogy a csaj csak pukkasztásból tette - nem vígasztal.

Az vigasztalna ha a férjem kitartott volna mellettem, s nem csak azelőtt, s azóta lennék jó.

Az vigasztalna ha tudnám hogy ilyen piamennyiség másra is ugyanígy hatott volna, s tudnám hogy lehetetlen volt számára gondolkodni. Tette amibe ,,belekergettem,,.

Vigasztalna ha tudnám hogy igaz, hogy tényleg nem élvezte, mert nem is élvezhette olyan részeg volt.

De nem tudom milyen állapotban lehet az ember gyereke 13 ü sör után...

114. gribedli*** (válaszként erre: 112. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 15:33

Jo, akkor most tanultok a hibabol es legkozelebb nem mentek bele ilyenbe:)


De komolyan, ha tudod, erzed, hogy a csaj pukkasztasbol tette, van ertelme inni, veszekedni, stb.?


Legkozelebb nem mesz bele ilyenekbe, mert az nem te lennel es ennyi, nem?

113. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 109. - 3d787b167a)
2014. jan. 27. 15:30

neked nem válaszolok - igaz.

és tudod miért? Mert folyamatosan csak vádaskodsz, és gúnyolódsz. Erre nincs szükségem.

Eszembe nem jutott lepedőt gyűrni a faszival!

Még részegen sem!

Nem mondtam hogy az övék szép házasság, ha ők annak is tartják - én mélységesen elítélem őket!

De a miénk az volt.

Egy meztelen fürdőzés beleférhet - gondoltam.

Ennyi. Többet nem akartam. S piásak voltunk, s nem én kezdtem. Ha figyelnél, vagy elejétől olvasnád, talán értenéd.

112. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 111. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 15:26

A beszélgetés a házasságainkról 7 éve volt. Én nem nézek le senkit azért mert az ő házassága nem olyan jó mint az enyém, amit tökéletesnek mondtam, mert az is volt.

Inkább azt gondolnám, hogy ő irigyelhette az én ,,tökéletes,, házasságomat, s gondolta most hogy ilyen alkalom adódott (közös nyaralás) most megmutatja. Hát sikerült neki!

Ez legyen a legnagyobb öröme az életben!

Mellesleg, ő is boldog lehet a saját házasságában, hiszen egy ribi, és azt teheti amit csak akar.

A férje csak örül ha új kant visz haza, mert a férje ezt imádja: nézni a feleségét mással...


Csak mást jelent a boldogság neki, és mást nekem. Ég és Föld! Ha ezt tudom róla, nem mentünk volna el velük az tuti. Az ilyenek számomra nem emberek!


Megosztani a férjemmel nem volt idő.

ahogy a döntésre sem sok,hogy belemenjünk-e vagy sem. Utána már nem volt alkalmunk kettesben lenni/beszélni a férjemmel.

Pedig úgy lett volna korrekt részükről, hogy ezt hagyják, hogy beszéljük meg. Mert ha nem akarnának házasságokat szétrombolni, akkor tutira kell menni, úgy értve hogy biztos legyen hogy mindkét fél akarja.

Van szánk, nyelvünk - beszélni kellett volna.

111. gribedli*** (válaszként erre: 101. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 15:08

Akkor volt a reszedrol egy kis versenges is, kicsit lenezted ot, amiert az o hazassaguk nem volt olyan jo, mint a tied. A csaj felvette a kesztyut es nem mondom, hogy nyert volna, mert szex vegul megsem lett, de te ennel nagyobb diadalra szamitottal es elfelejted, hogy most ezert is a ferjed kap, a sajat hiusagodert is.

Elbenazta, kesz, beavathattad volna kicsit jobban es akkor lehet, hogy osszejatszott volna veled es tetszeleghettel volna abban a szerepben, amit te akartal, ennek ellenere egy smar erejeig megkapta....


Mit mondjak? Szerintem nem tortent annal nagyobb baj, mint amennyire egy ilyen szituban barki szamithat, sokkal rosszabb lett volna, ha jozanul tette volna es szex is lett volna. Plusz vedd figyelembe, hogy te is ott voltal, valamennyire rabeszelted, nem pedig elkeredzkedett egy munkahelyi iszogatasra, stb. Nem tervelt ki semmit a ferjed, es jozanul visszautasitotta volna.

110. gribedli*** (válaszként erre: 100. - Noarashi)
2014. jan. 27. 15:00
A ferj, mert a peniszebe ment ver...XDDD
109. 3d787b167a (válaszként erre: 86. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 14:33

:DDD


Egy szép házasságban nem szoktak pucérkodni egy másik szép házasságban élő párral. :/

108. 3d787b167a (válaszként erre: 85. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 14:31

Erről csak utólag derült ki, hogy próba....


Ha ő ment volna lepedőt gyűrni a másik pasival, akkor nem lenne itt probléma, mert az más.....

107. 3d787b167a (válaszként erre: 84. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 14:29

?????????????

Ha már pucérkodtál velük, mi a fenét vártál????



Komolyan! Hány éves vagy?

106. 3d787b167a (válaszként erre: 82. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 14:28

Na ne!


Oké, most dühöngsz, de mi van, ha te bonyolódsz bele a másik fasziba????



Akkor is itt rugóznál?


Egyébként azért az marha szép, hogy TE NEM AKARSZ SEMMIÉRT FELELŐSSÉGET VÁLLALNI.


Na meg a kérdésre szinte nem is válaszolsz.....

105. Noarashi (válaszként erre: 104. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 13:55
Nem értem, hogy 7 liter sör utána, hogy lehet valaki még olyan állapotban hogy cicózzon mással.
104. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 93. - Noarashi)
2014. jan. 27. 13:53

az utolsó előtti mondatodat, kérdésedet nem értem?

,,Amúgy hogy a pi-ába lehet sörtől.... ,, ?

103. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 102. - Lanvin)
2014. jan. 27. 13:26
nem tudok angolul..
102. Lanvin (válaszként erre: 70. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 13:14
Akkor hidd azt, hogy a pia miatt nem volt magánál, és lépj tovább. That's so easy.
101. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 98. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 13:08

Igazad lehet...

Csak tudod ne felejtsd el, hogy én ezzel a nővel 3 évig dolgoztam. Sokat beszélgettünk anno, kedveltem is. Érdeklődött, hogy milyen a házasságunk így 20 év után. (ők akkor 10 éve voltak együtt)

Mondtam, hogy tökéletes, szerencsém volt, kifogtam a világ legjobb férjét. Nagyon szeretjük egymást, és tuti hogy sosem lépett félre, s nem is fog.

Utólag azt gondolom hogy igenis tudatos volt, tervezett ez részükről. A nő talán be akarta bizonyítani hogy az én férjem sem külömb mint a legtöbb egy ilyen helyzetben.


Ő a magukéról annyit mesélt hogy amikor 5 éves házasok voltak ő félrelépett. Aztán lebukott a férje előtt. A férj megkereste a szeretőt, egy kocsmában meg is találta, s együtt ittak.

Na eddig tartott a stori. Én már ezen is kiakadtam kicsit. Mert ugye normális esetben, ha a felszarvazott férj megkeresi a szeretőt, nem ivócimborát lát benne.

Na jó, ő dolguk - gondoltam.

S most hogy felvettük a kapcsolatot tavasszal, s kitaláltuk a közös nyaralást, estefelé elmesélték ugyanezt a storit, de akkor már más lett a vége.

A férj nem csak ivott a szeretővel, hanem hazavitte, s hármasban bújtak ágyba.


Nem értem magam sem magamat, hogy ezek után hogy mehettem bele, hogy hogy hihettem hogy csak annyi lesz hogy fürdünk, hülyéskedünk...

2014. jan. 27. 12:58

Én amúgy nem is értem, hogy mi a baj. VAgyis értem...akkor ott jó ötletnek tűnt, részegen lazán, igen az ember ilyenkor felszabadult, szabad, vagy szabados. Aztán hirtelen felvillant a stop tábla.

Viszont most ott a bűntudat, hogy úr Isten milyen erkölcstelen vagyok és mit csinál ilyenkor a legtöbb ember, hárít mint őrült. Itt aztán mindenki hibás, a gaz szvingerezők, a férj mert péniszébe ment a vér, csak én nem, aki ha csak pár pillanatig is de benne lettem volna egy ilyen kalandban.

Szóval lapozni kell és kész. Akár még a saját kis szexuális életünket is felpezsdíthetjük egy ilyen majdnem kalanddal.

99. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 91. - Gribedli***)
2014. jan. 27. 12:56

Szerintem pedig normális, s kell is hogy legyen egy minimális féltés. Ha igazán szeretünk valakit, akkor magunknak akarjuk egészen. (ezért nem értem a svingereket, de ez más téma, s nem is folynék bele)

Az eddigi életünkben nem nagyon volt okunk féltékenykedni egymásra.

Az első években én mégis az voltam, mert a férjem nagyon jó pasi, fiatalok voltunk, s ő sok szebbnél szebb csaj közt dolgozott.

Én pedig itthon voltam a 2 picivel.

De ez rég volt, s nem is tartott sokáig, mert rájöttem hogy bízhatok benne. Ehhez idő kellett.

Ő is volt féltékeny, s ez még jóleső is tud lenni, nekem az! Mert túlzásba nem vitte, viszont ezzel is kimutatta hogy fájó látni bármilyen veszélyt is hogy másé lehetek, esetleg elcsábíthatnak.


Amúgy az eddigi életünk féltékenység-mentesen telt, mert bíztunk egymásban.

De, egy ilyen helyzetben, hogy más férfi meztelenül lát, s közeledik hozzám - igen, elvártam volna hogy féltékeny legyen, ha nem is azonnal, akkor rövid időn belül.

98. gribedli*** (válaszként erre: 94. - Crista29)
2014. jan. 27. 12:52

Valószínű, hogy a swinger pár sem mérte fel a fórumindító lelki hátterét, mert abban a szituban lazábbnak látták, és így azt gondolták, hogy nem lesz baj, más, ha tudták volna, hogy ekkora tragédia lesz belőle, nem biztos, hogy nekiálltak volna, az már az emberen múlik, hogy ezeket tudva mégis ráhajt egy másik emberre, aki nem akar csoportos bulizást.


De itt erről sem volt szó, mert azon az estén a fórumindító nem önmaga volt, hanem megpróbált felszabadultabb lenni, ezt ők bátorító jelként is vehették, most már mindegy. Ha szemétségből csinálták, akkor is mindegy, mert megtörtént, ha meg tudtuk nélkül gázoltak bele, az is mindegy, mert ők a csaj másik oldalát látták, vagyis, hogy benne van nagyon is.

97. Noarashi (válaszként erre: 92. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 12:49
Az én régimódi felfogásom szerint a szex is de a meztelen fürdőzés is páros dolog. De tudom, elavult vagyok már :)
96. c4851bb5de (válaszként erre: 73. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 12:48
Egyedül csak te tudsz ezen túljutni. Senki nem tudja neked itt megmondani, legyen az nő vagy férfi, hogy mit érezhetett a férjed akkor. Kapd össze magad, táplálkozz és meríts erőt a házasságod ama idejéből, amikor még minden rendben volt.Ott az erő, mivel gondolom nem semmiért húztatok le együtt 27 évet. Ez, amit most teszel, az önmarcangolás, a vádaskodás sehová nem vezet, és a legrosszabb taktika!
95. gribedli*** (válaszként erre: 92. - 4dc1cb6d97)
2014. jan. 27. 12:47

Nem. Nem csinálnak ilyen ökörködéseket.


Akiket láttam meztelenül barátok között, mindig visszafogott kontesztusban volt, pl. egy szaunázás vagy gőzfürdő és ökörködni csak ruhában szoktunk.


Igen, elszámítottad és naiv volt azt gondolni, hogy sokan mások is ökörködnek meztelenül:)

2014. jan. 27. 12:47
Te sem vagy ártatlan,mint ahogy az előbb is írtam......azért te mentél tönkre testieg,lelkileg,mert játszod a mártírt......szvingerek azért nem ilyen aljassak,nem így keresnek maguknak párt,meg van nekik ehhez a kapcsolataik,nincs szükségük ilyen trükkökre....beittatok,el kezdte ez az egész izgatni a fantáziátokat,engedéjt adtál rá a férjednek,te is elszórakoztál,ami állítólag nem esett jól,csak a férjednek...most meg rá kened az egésszet,mártírkodsz......
2014. jan. 27. 12:46

Szerintem máskor kerüld az ilyen kalandokat, nem kell éjszakai fürdőzés négyesben, és hasonlók. Az van, hogy sokan iszonyat lazának akarják mutatni magukat, szabad szellemnek és belemennek ilyen kalandokba, aztán utána jön a válóper.

Szerintem ne a témán lovagolj, hanem max. a férjeden és felejtsétek el ezt a kis kitérőt. Nem történt itt nagy dráma. Hogy a férjed ráizgult-e a laokon csoportosulásra? Hát ha nem impotens, akkor tuti. Nem csak ránk áll a zászló, mégha szeretnénk ezt hinni. Nem baj, ha feláll másra, de tartsa a helyén, és csak nálunk vegye elő.

Amúgy hogy a pi-ába lehet sörtől berúgni, úgy hogy ne okádj és még merevedésed is legyen??? Nem értem.

92. 4dc1cb6d97 (válaszként erre: 88. - Noarashi)
2014. jan. 27. 12:45

Abban az állapotban nem gondoltam át, nem jöttem rá hogy mit akarnak. Pár perc múlva már igen.

Tudom hogy naivnak tűnök, de tényleg csak valami ökörködésre gondoltam, mivel már csak 4-en maradtunk a medencében, s ezt kihasználhatjuk.

De nekem már ez is nagy dolognak tűnt, meztelenkedni....

Mellesleg szerintem ilyet csinálnak más emberek is, anélkül hogy egymás párjával akarnának dugni. hm?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook