Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Alkalmas 8 éves gyereknek játékra ez a gép? (például Minecraft meg hasonlók) fórum

Alkalmas 8 éves gyereknek játékra ez a gép? (például Minecraft meg hasonlók) (beszélgetős fórum)


11. Sz123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 20:07

Vegyél bele +4GB memóriát, akkor a minecraft megy majd rajta.

DE! Kérdezd meg a gyereket, mivel akar még játszani! Mert puccosabb játék ezen a gépen már nem megy el.

2022. júl. 23. 16:12

Ennyi a kereted rá? Mert akkor akkor értem, hogy 1-2 évre ezt a kombinációt veszed.

Gondolom, utána néztél mennyi a Minecraft minimum gépigénye...

[link]


Fel kéne hívnod a boltot. Biztosan vannak ott olyanok, akik ebben pontosabb választ tudnak adni, hogy ne legyen csalódás a gyereknek.

9. 71ddaa07fa (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 14:26
Csak nehogy a Mein Kampfot vedd meg neki tévedésből. Ennyi idősen azt még nem hiszem, hogy értékelné. :)
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Sz123)
2022. júl. 23. 13:46
Minecraft meg hasonlók
2022. júl. 23. 13:41
De tényleg attól függ, hogy mire használná.
2022. júl. 23. 13:38
Mire használná? Attól függ a gépigény. Amúgy ez elég gyengusz, I3 és 4GB memória van csak benne. (Nem véletlenül olcsó)
5. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 13:10

Szerintem hétfőn hívd fel őket, és el fogják mondani, hogy melyik jó. Inkább valaki olyan véleményére adj, aki ezzel foglalkozik, mint itt egy "akárki" tanácsára. Sok itt, aki azt hiszi, hogy mindenhez is ért, aztán igazából semmihez.

Már csak azért is, mert ha nem a megfelelő kategóriát veszed meg, a fiad nem fog örülni, ha a kedvenc játéka nem indul el rajta, te meg szegényebb leszel egy rakás pénzzel teljesen feleslegesen :)

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 13:03
Ja, értem. Azt hittem a szállításban. Mert írtad, hogy nem tudsz érte elmenni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. júl. 23. 12:59
Hogy milyen teljesítményű memóriakártya stb számítógépet vegyek neki.
2022. júl. 23. 12:58
Miben kérsz segítséget?
2022. júl. 23. 12:43

[link]


A fent belinkelt számítógépet szeretném kisfiamnak megvenni. Személyesen nem tudok elmenni mert idehaza vagyok térdműtét után de őt mindenképp szeretném meglepni a születésnapjára.

Ha van jobb amit ti ajánlotok azt is elfogadom.

Köszönöm szépen a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook