Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajándékozott már valaki gravírozott evőeszköz készletet gyereknek? Hol lehet kapni erre alkalmas evőeszközöket? fórum

Ajándékozott már valaki gravírozott evőeszköz készletet gyereknek? Hol lehet kapni erre alkalmas evőeszközöket? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 28. 13:00
Ja, és mi is úgy kaptuk ajándékba, kb. fél éves volt a fiam. Nem raktuk vitrinbe, a mai napig büszke rá hogy névre szóló evőeszköze van, és most ahogy néztem, egyáltalán nincs elcsunyulva.
2009. máj. 28. 12:56

Szia!

A miénk ilyen:

[link]

Ez egy tramontina készlet, a végén állatok vannak, szuperül gravírozható, és a kisfiam 6 éves de még tudja használni! A kanál kicsit lapos, levest nem eszik már vele mert estig nem fejezné be. Mi nagyon szeretjük, babakorában is ezzel evett, és mivel a kés ártalmatlan, ezzel tanult meg később késsel-villával enni.

Csak ajánlani tudom!:) Háztartási boltban is kapható.

7. d@nu (válaszként erre: 6. - D@nu)
2008. júl. 5. 20:35
Ja és igen: a Fiskars készletet szerintem lehet gravíroztatni, csak egy nagyon jó, már bevált gravírost keress, akinek számít a végeredmény is, nem csak az, hogy legombolja rólad a pénzt. Szerintem egy "sima" készlet is lehet ugyanolyan szép és értékálló ajándék, mint az ezüst.
6. d@nu (válaszként erre: 5. - Fahéjbarna)
2008. júl. 5. 20:32

Hááát, ha az a cél, hogy valami maradandó emléket kapjon a bébi, akkor szerintem jó az ezüst is, feltéve, hogy szánsz rá annyit. Ha azt szeretnéd, hogy használja is, akkor szerintem jobb egy sima rozsdamentes készlet, legalábbis az biztos, hogy én nem adnám a kezébe, nem dobnám a többi közé, azaz nálunk valahol porosodna a lakásban és a bébi használná a többi evőeszköze valamelyikét.

Az én lányomnak egyébként ilyen van (és nagyon szereti):

[link]

2008. júl. 5. 20:10

Ez a Fiskars készlet nagyon szép! Ezüst kanálkát én is láttam, de tízezer felett van az az egy árva kanálka...nem tudom, ér-e annyit.


Valami személyes és értékálló dolgot szeretnék, azért gondoltam gravíroztatni.

2008. júl. 5. 18:04
Vasedény boltban lehet gyermek evőeszközt, akár tányérral és pohárral is kapni, amire bármit lehet gravírozni , és ékszer boltban ezüst evőeszközt láttam már bébinek, kisgyermeknek.
3. d@nu
2008. júl. 5. 17:43

Vannak nagyon jópofa készletek különböző mintákkal. Megmondom őszintén, én inkább ilyet választottam eddig mindig ajándékba, mert néhányszor már gravíroztattam különböző tárgyakat és szinte mindegyiket megnyomták gravírozás közben, amikor befogatták. :S Ahhoz meg egy kicsit drágának találom a gravírt, hogy még ráadásul garanciát se vállaljanak arra, ha munka közben sérül a termék.


A fiskarsnak egyébként van sima készlete, a neten lehet is rendelni belőle, egyébként fogalmam sincs, hol árulhatják, mert én üzletben még csak késeket és ollókat láttam tőlük.

[link]

2008. júl. 5. 17:23
Még nem,de úgy gondolom,ha minőségit választol,talán bármelyk gravírozással foglalkozó cég vállal efféle munkát
2008. júl. 5. 17:08
Ajándékozott már valaki gravírozott evőeszköz készletet gyereknek? Hol lehet kapni erre alkalmas evőeszközöket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook