Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Áldott-áldatlan" állapot fórum

"Áldott-áldatlan" állapot (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Áldott-áldatlan" állapot

1 2 3
2012. okt. 23. 16:10

Hát nem tudom tényleg hogy ennyire aggódni miért kell amikor egyik terhességgel sem volt probléma.

Ez a cikk tényleg olyan mintha egy sokáig küzdő,babát,babákat elvesztő anyuka írta volna.


Én egy babát vesztettem el így féltem a kisfiamnál de nem így,nem ennyire,legalábbis amikor túl lettünk egy bizonyos időn.Most várjuk a Kistesót és félek még de valahogy azt is érzem hogy minden rendben.Várom a 12hetes Uh-t.Nagyon nagy izgalommal.

Hidd el nem lesz semmi baja a gyermekednek.

2012. okt. 23. 15:55
Hát igen én ezért nem néztem szülés videókat és kapcsoltam el a tv-t ha azt hallottam, hogy kismama meghalt a szülésbe. Igen vannak ilyenek de ha folyton ezen rágódik az ember az sem jó. Sajnálom, hogy a terhességed nem egy pozitív élmányként maradt meg.
2012. okt. 23. 15:01

Nagyon sajnállak Téged, ha így élted meg a terhességeid hónapjait. Ez egy csodás időszak és nem szabad ennyire beleélni magad a félelembe. Nem olvasunk rémtörténetet, mert bár igazak, nagyon sok esetből egynél fordultak elő.

Arról nem is beszélve, hogy a folyamatos idegeskedés a babácskának sem tesz jót. Nehogy még ettől legyen valami baj.

14. Yaweb
2012. okt. 23. 13:40

Mi 5 evet vartunk a dragamra. Mar feladtuk a remenyt mikor jott. A terhesseg maga: borzaszto volt, fajdalmas es kellemetlen. A terhessegi cisztam nagyobb volt mint a kicsikem majd 15 hetig. Mentot kellett hivni, negykexlab voltam. Vizesedtem, a csipom majd szetszakad es az allando pisiles 5 percenkent.A szules: surgossegi csaszar a 3. napi vajudas utan. Majdnem mindketten ottmaradtunk. De megerte :-)

Egy gyonyoru szep kisfiam van aki mindjart 1 eves es szeretnenk neki kistesot :-)

2012. okt. 23. 12:29
Úgy éreztem magam mint egy buldózer ami minden akadályon átgázol. Tényleg.
2012. okt. 23. 12:27

Akkor valszeg és szörnyű anya lehetek mert Én egyáltalán nem rettegtem semmitől. Pedig a teherbeesés is nagyon nehéz volt és a várandósságom sem volt sima. De mindig bíztam az ösztöneimben és tudtam, hogy semmi baj nem érheti a fiamat.

Hidd el veletek is minden rendben lesz, ne idegeskedj mert az senkinek sem tesz jót. Csodás dolog a babavárás, élvezd amíg lehet.

2012. okt. 23. 11:53

Az én terhességem nem volt semmi: amnion szalag....vesegörcs miatt vesevezetéket viseltem 8 hétig ....és agyvérzést kaptam a 35. héten..Na ez már gáz. Azonnali császárom lett emiatt.


Szóval én parázok, hogy mi lesz a 2, babánál......Nem szeretném ezt űberelni..

2012. okt. 23. 11:49
Na, ezt a cikket mintha én írtam volna! 3 terhességből 3 édes kincsem született, de mindháromnál majd' megőrültem a sok parától....:D
2012. okt. 23. 11:42

szerintem mindenki rettreg, en is feltem. mindig az volt, hogy igaz nincs semmi baja? igaz, minden rendben? igaz ez, igaz az. Azert mindenkiben van eyg kis retteges, hisz ott van bent es nem latjuk. ma epp nem mozgott annyit, ah vajon jol van, vajon nem fekudtem ra ejszaka?

akiben nincs, szerintem irto ritka...mint a feher hollo

2012. okt. 23. 11:27
Hogy tudsz végigrettegni egy várandósságot? Ez a babának egyáltalán nem tesz jót.
2012. okt. 23. 10:11

Megértelek:)

Mennél több rosszat hallasz(bár honnan) annál jobban aggódsz.Tudom, én is végigcsináltam...ötször :)

2012. okt. 23. 09:56
Szia! Szerintem ne aggódj, ha rosszra gondolsz be is vonzhatod! Én nem aggódtam, pedig három gyermekem van, bár az is igaz, hogy akkoriban nem olvastam, és nem halottam annyi rosszat! Mindig csak pozitívan! Boldog babavárást!
2012. okt. 23. 09:53

Nem is értem, hogyan lehet félelmekkel végigélni egy terhességet?

Nekem volt vetélésem és mégis a fiamnál annyira nyugodt voltam, mert éreztem és tudtam, hogy ő meg fog születni!

Megnehezíted és megkeseríted a csodás terhességedet:-S

2012. okt. 23. 09:25
Szia! Teljes mértékben megértelek, én is nagyon sokat aggódtam, főleg a második baba várásakor, de úgy, ahogy nálad is rendben lesz minden, itt is gyönyörűen fejlődött a kicsi. A napokban lesz 9 hónapos a kis csibész. Nyugodj meg, sajnos ez az aggódás is része a várakozás heteinek, de milyen jó lesz a NAGY NAPON bele nézni a pici szemébe. :-) Jó egészséget nektek!
2012. okt. 23. 09:23

Nem értem miért rettegsz amikor mindkét gyermeked egészséges?Ahogy olvasom a harmadik babád is.

Az retteghet aki már veszített el babát, aki már sok negatívumon van túl.De csak azért mert az internettel "kinyílt" a világ?

2. Elassona (válaszként erre: 1. - Barnánécsilla)
2012. okt. 23. 09:13
Minden rendben lesz,ne aggódj;-)
2012. okt. 23. 09:08
Közhelyként hangzik el oly sokszor, hogy a terhesség áldott állapot. Ezzel egyet is értek, de nem hiába hívjuk ugyanakkor terhességnek. Kettős állapot ez, egyrészt csodálatos, másrészt rettegéssel teli várakozás.

Ugrás a teljes írásra: "Áldott-áldatlan" állapot
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook