Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te dua shpirt. Ezt mikor mondják és mennyire lehet komolyan venni? fórum

Te dua shpirt. Ezt mikor mondják és mennyire lehet komolyan venni? (tudásbázis kérdés)


1 2
52. Guruljka (válaszként erre: 50. - Balogh Zsani)
2019. aug. 24. 21:28
De itthon éltek? Vagy Albániában?
51. Asinel 75 (válaszként erre: 50. - Balogh Zsani)
2019. aug. 24. 21:27
Jó ilyet is olvasni. Általában a netre mindig a negatív példák kerülnek fel és sokan ezen dolgok miatt általánosítanak.
2019. aug. 23. 23:09
Sziasztok..az en ferjem koszovoi szarmazasu, 1996 ban ismertük meg egymast, 2001 ben hazasodtunk, 2 gyermekünk van 16 es 19 evesek, sose varta el tölem azt a viselkedest, amit az alban nök müvelnek,szerintem ott a nökkel van a gond, ha hagyjak magukat. Anyosom rendes volt mindig hozzank, testverei is. Pedig nagy csalad. Mai napig kedves a csaladja. Es jol megvagyunk. De igen vannak ott sokan akik a vizumert sokmindenre kepesek. Sokat hallani.
2019. aug. 13. 16:22
48. Asinel 75 (válaszként erre: 43. - Nussss)
2019. aug. 8. 22:46
Igen, valószínűleg így van.
47. Guruljka (válaszként erre: 46. - Nussss)
2019. aug. 8. 21:42
Én is ilyeneket találok. "Az én párom, egyszer hazautazott Koszovóba, mert az apukája haldoklott, nekem ezt mondta. Valójában az esküvője volt, azóta született gyereke, akit Magyarországon mindenki előtt letagad. Mi Érden laktunk, ő viszont egyéb okok miatt, egy éve nem jöhet Magyarországra. Szóval, ha újra kezdhetném az életemet, ezt a 3 évet kitörölném."
46. Nussss (válaszként erre: 44. - Guruljka)
2019. aug. 8. 20:35

verésről én nem tudok, viszont az asszony melletti asszonyváltásról annál inkább

meg nagyon putriban nőttek fel, az igénytelenség a felhőig hát..

egy olyannal ismerkedtem, akinek étterme volt, csinálták a lakást, de bent cigiztek, és kézmosás nélkül gyurták tovább a tésztát cigivel a szájban ..

2019. aug. 8. 20:17

[link]


- itt még több tapasztalatot olvashatsz.

2019. aug. 8. 20:15

"Németországban élő vagyok. Az én szomszédom albán, és bizony egész nap kendőben jár. A többi albán ismerősöm pedig mind férfi, és ők mind úgy gondolják, hogy természetes, hogy néha meg kell verni az asszonyt. Hát nekem ez nem jön be.


Ettől persze biztos nem mind ilyen, de én csak ilyeneket ismerek."

43. Nussss (válaszként erre: 42. - Asinel 75)
2019. aug. 8. 20:13
igen, lehet vannak köztük normálisak is. de elenyésző, véleményem szerint :)
42. Asinel 75 (válaszként erre: 39. - Nussss)
2019. aug. 8. 20:04

Minden országnak megvannak a maga szemetei, de nem szabad általánosítani. A magyar nőkről is az a hír járja, hogy r...cok, de mi nyilván tudjuk, hogy nem mind az.😁


Egyébként több nő meg azt mondja, akinek albán férje vagy ismerőse van, hogy mennyire rendesek, hogy sok magyar férfi tanulhatna tőlük, hogyan kell viselkedni, bánni egy nővel.

41. Guruljka (válaszként erre: 40. - Asinel 75)
2019. aug. 8. 19:59
Nyilván, de tényleg általában nem zavarta őket, ha egy lány fiúval volt.
40. Asinel 75 (válaszként erre: 38. - Guruljka)
2019. aug. 8. 19:56
Alighanem megérdemelték. 😆😁
39. Nussss
2019. aug. 8. 19:47

azt hozzáteszem, hogy egy barátnőm találkozott az egyikkel, mert ketten voltunk el az albánokkal.

és a csajnak megvolt éppen, de a csávó eppenhogynem megerőszakolta.

vigyázni kell velük..

2019. aug. 8. 19:45

Némi elégtétel, hogy Budapest belvárosában, akkor még a Felszab. térnek nevezett Ferenciek terén megtörtént, hogy két pár nőtagjaira vetettek szemet.

"papa megy, mama jön" szavakkal rángatták volna a két nőt a kocsiba, de nem tudták, hogy a csajok mögött battyogó két "papa" az akkori vízilabda-válogatott tagja, és az a válogatott híres volt a vagányságáról.

Rövid úton visszaszerezték a lányokat, majd nyomatékosan elmagyarázták az olasz fiúknak, hogy ki megy és hova. Némelyik a fejével előre préselődött vissza az autóba...

37. Nussss
2019. aug. 8. 19:42
egyáltalán nem. volt "dolgom" albán pasival, majd kiderült, hogy a gyermek anyjával együtt van, akiről azt mondta, hogy nem.. mondott mindenféle szépet, még angol fordítózott is (nem tudnak angolul), megszerettem, majd a felesége, majd' kést döfött belém :D hagyd a picsába. egy ideig vonzó, majd rádragaszkodnak, elhitetnek veled mindent, vízum az nagyon kell nekik, de a repjegyed is fizetnék oda..
36. Asinel 75 (válaszként erre: 35. - Guruljka)
2019. aug. 8. 19:39
Ez igen. Nagyon durva.
35. Guruljka (válaszként erre: 32. - Asinel 75)
2019. aug. 8. 19:34

Valahogy divatba jött, hogy akár az egész nagy család összedobta a pénzt, hogy a gyerek nyaralhasson egyet Magyarországon. Akár a tűzpiros Alfa Romeo bérlését is megoldották, pláne ha többen utaztak együtt.

Sajnos voltak lányok, akik néhány pár harisnyáért is elmentek a fiúval, szóval ezek azt hitték, minden lány ilyen. Képesek voltak gimnáziumok előtt lesbe állni, egy-egy kiszemelt lány mellett hosszasan haladtak lépésben és undorító módon, hangosan és pofátlanul buzdították a kapcsolatfelvételre. Még berángatták volna a kocsiba is néha, aki nem vigyázott.

Sokáig a fal mellett közlekedtem miattuk a saját bejelentett lakóhelyemen, Budapesten...


Aztán volt olyan lány is, aki férjhez ment egy olaszhoz, és Szicíliában landolt anyós felügyelete alatt, nagycsaládban, és mivel nem tudta a nyelvet, őrizgethette a kecskéket. Mert ugye letelt a szabadság, elfogyott az összedobott lóvé, az Alfa bérlete lejárt... Alig tudtak többen hazajutni, a magyar követséget is nehezen érték el.

2019. aug. 8. 19:23
Albán pasitól én is visítva menekülnék, meg mér jó pártól. Tudni sem akarnám mit ír:)
2019. aug. 8. 19:22
Én sem tudom mit, de rosszul hangzik.
32. Asinel 75 (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2019. aug. 8. 19:18
Miért mit műveltek???
31. Guruljka (válaszként erre: 30. - Asinel 75)
2019. aug. 8. 19:09
Én nem felejtettem el az olasz pasiknak, amit a 70-es években műveltek Magyarországon, úgyhogy ez nem jó érv.
30. Asinel 75 (válaszként erre: 29. - Guruljka)
2019. aug. 8. 18:02

Én még eddig azt sem terveztem😊


Egyébként hónapok óta ismerem ezt az illetőt akiről szó van. Hét éve Olaszországban él. Nyilván Albániában is vannak olyanok, akik többre vágynak.


És valljuk be őszintén Magyarországon is vannak olyan elvetemült emberkék, hogy a szuperbalkán megirígyelhetné őket. 😆

29. Guruljka (válaszként erre: 28. - Asinel 75)
2019. aug. 8. 17:51

Látom, olvasom.

Az ország is szép, de én inkább maradnék esetleg turista.

28. Asinel 75 (válaszként erre: 27. - Guruljka)
2019. aug. 8. 17:36
Igen, bár az utóbbi pár évben ott is sokat lazult ez a dolog.
27. Guruljka (válaszként erre: 25. - Asinel 75)
2019. aug. 8. 17:26

Egyéneket nem lehet általánosságban megítélni, de amilyen kultúrában felnőttek, abból ezt-azt le lehet szűrni.

Úgy tűnik, az udvarlásban csodálatosak, de a feleség számára még igencsak kötelezőek a régi hagyományok.

26. globus (válaszként erre: 22. - 0adc8842b1)
2019. aug. 8. 16:58
Albán tortáról?
25. Asinel 75 (válaszként erre: 24. - Guruljka)
2019. aug. 8. 16:49
Meg is találtam, de a neten sok hülyeség is terjeng. Gondoltam hátha erre téved valaki aki jobban ismeri őket. 😊
24. Guruljka (válaszként erre: 23. - Asinel 75)
2019. aug. 8. 16:40
Mert amit én találtam a neten a kapcsolatok albán felfogásáról, azt Te is megtalálod.
2019. aug. 8. 16:38
Sok érdekes dolgot megtudtam, de úgy látszik albán szakértő még nem járt erre. 😆
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook