Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? fórum

Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
207. szompi
2009. nov. 26. 12:36
Sziasztok,Partnert keresek a barátnőmnek, aki meg akarja csinálni a fogyi kúrát. A Nyugatiban olyan karácsonyi akció van,hogy 20 ezer egy tízes bérlet harminc helyett ha párban vásárolnak bérletet. Én már túl vagyok rajta,fogytam tíz kilót és lekésett rólam.Akkor még nem volt ez az akció.
206. ryta
2009. nov. 26. 08:01

jó reggelt mindenkinek!

ma reggel 73,5 kg-ot mutatott a mérleg:-)de a 73-hoz közelebb volt:-)de nem csalunk!!

Talán beindul valami..

205. ryta (válaszként erre: 204. - KINGABRINGA)
2009. nov. 25. 09:21
igen,eszembe jutott,veszek is ma:-)
204. KINGABRINGA (válaszként erre: 203. - Ryta)
2009. nov. 25. 09:19

ryta!

a múltkor priviben írtam neked arról amit én iszok minden este:))) és minden okés a széklettel másnap:)))

203. ryta
2009. nov. 24. 19:04

na csajok,megjöttem a 4.bökésről.A hölgy azt mondta,várjuk meg míg megjön a menszeszem és elmúlik,ha akkor sem fogyok,akkor kitalál valamit.

Persze kiderült,h a probléma abból is adódik,h nincs minden nap székletem.A mályvateát ajánlotta,amitől eléggé ódzkodom.

202. ryta (válaszként erre: 201. - KINGABRINGA)
2009. nov. 24. 15:44
HÁT ÉN NEM TUDOM,vannak 40-50 éves nők velem együtt bökésen és olyan szépen fogynak, mint a csuda:-((
201. KINGABRINGA (válaszként erre: 199. - Ryta)
2009. nov. 24. 15:19
Én tuti elájulnék, ha az derülne ki, hogy változó korba léptem:))) már úgy értem, hogy 37 évesen:))). egyébként én is filóztam a nem fogyásomon- és lehet, hogy valami bajom van- azért nem tudok fogyni. de én sem túl régen voltam vérvételen- szűréseken és minden okés.
200. KINGABRINGA (válaszként erre: 198. - 7aab4d3657)
2009. nov. 24. 15:16
Szia:))) gratula a vizsgádhoz- lazíts egy picit- megérdemled:))))
199. ryta (válaszként erre: 198. - 7aab4d3657)
2009. nov. 24. 13:31

kb 4 hónapja voltam vérkép vizsgálaton,akkor minden rendben volt.Hát nagyon remélem, h még nem vagyok a változó korban:-)

Lehet, h kicsit türelmetlen vagyok,hiszen 3 bökésen vagyok túl és november 14.-én kedtem diétázni.Bár én nem vagyok hajlandó azokat az önsanyargató diétákat végigcsinálni,amiket a többiek (káposztaleves stb.),inkább csak a magam módján,kevés,szinte semmi szénhidrát,sok fehérje,sok gyümölcs,de csak délelőtt és persze a sok folyadék

2009. nov. 24. 12:52

Sziasztok!


Itt vagyok, levizsgáztam, de még nem akupuntúrázom, csak spontán fogyásba kezdtem: olyan gyomorfertőzést szedtem össze (vagy nem tudom, minek hívják), hogy nem tudom elhagyni a mellékest. Lehet, így jön ki belőlem a stressz (meg még egy csomó dolog :-)).


Ryta, a vérképed rendben? Azt is mondják az okosak, hogy hormonális problémák esetén nem igazán hatásos az akupunktúra. Te ahhoz még fiatal vagy, hogy menopauzás hormonális változás lassítsa a fogyást. De lassíthatja nem jó pajzsmirigy működés stb.

197. ryta
2009. nov. 24. 08:30

kicsit megkésve,de Jó reggelt mindenkinek!!

Kitartás,hölgyeim:-)

196. ryta
2009. nov. 23. 18:28
én azt hiszem az áhított súlyt soha nem fogom már elérni....annyira hittem ebben az akupunktúrában,de most túl a 3.bökésen...elbizonytalanodtam.Mindenesetre most folytatom a csökkentett kalóriabevitelt,hátha végre reagál a szervezetem..
195. KINGABRINGA (válaszként erre: 194. - Ryta)
2009. nov. 23. 14:45

Nekem abszolut megtiltotta a nő a tornát- semmilyen mozgást nem javasolt- max sétát. mondjuk ez volt az egyetlen aminek betartását meg tudtam ígérni:)))-rajtam ne múljon....

azt mondta, hogy miután elértem a kívánt súlyt- akkor kezdjek el mozogni...de én már nem mondok semmit- mert lehet hogy egy földönkívülihez járok:))))

194. ryta (válaszként erre: 193. - KINGABRINGA)
2009. nov. 23. 13:56
igen,tudom, h nem 2 hét alatt...de ha belegondolok, hogy most mennyivel kevesebb kalóriát viszek be és még mellette elkezdtem ellipszis trénerezni,előtte meg súlyokkal gyalogoltam és alig megy le valami
193. KINGABRINGA (válaszként erre: 192. - Ryta)
2009. nov. 23. 13:25

...igen ez így van- minden nap ajándék:))))) sokszor örülök, ha csörög az órám és felébredek reggel:)))

egyébként meg nyugodj meg te is- és legyél kicsit türelmesebb- elvégre nem két hét alatt híztunk meg:)))). ha időnként nem kaparnám a falat az éhségtől akkor nem is lenne semmi bajom!!

192. ryta (válaszként erre: 191. - KINGABRINGA)
2009. nov. 23. 13:20

hát igen...ennek is örülni kell...

tudod...30 fölött minden nap egy ajándék...meg minden cm is:-)))

ezentúl én is mérni fogom

191. KINGABRINGA (válaszként erre: 190. - Ryta)
2009. nov. 23. 13:03
ezt én sem értem-:))))de így van. nekem is más hívta fel rá a figyelmemet- és most már elkezdtem erre odafigyelni. figyelj én mikor letettem januárban a cigit- nem akartam elhinni májusban, hogy 6 kg híztam. sem az arcomon- sem a ruháimon nem volt érezhető- sőt senki nem tette szóvá- még olyan sem aki tavaly szilveszterkor látott. én magam sem értettem, hogy ez hogyan lehet - de a 6 kg az tuti volt..:((( Egyébként én sem vagyok attól boldog, hogy mondjuk 3 cm-rel kisebb a combom körfogata- mert -5 kg nak jobban örülnék:)))de én már ennyi idősen nem válogathatok-mindegy csak menjen le valahonnan...
190. ryta
2009. nov. 23. 09:49

de esemény előtt vagyok sajnos...

ezt soha nem értettem,hogy kg-ban nem ,csak cm-ben érződik???

189. KINGABRINGA (válaszként erre: 188. - Ryta)
2009. nov. 23. 09:16
szia, nem vagy éppen menses előtt?- iszol eleget? én mondjuk nem álltam mostanában mérlegre- de nem is biztos ám, hogy kg-ban érződik a fogyás- próbáld meg hogy leméred a kritikusabb pontokat magadon- mert én pl a nadrágaimon felsőimen érzem, hogy nem annyira szűkösek.
188. ryta (válaszként erre: 187. - KINGABRINGA)
2009. nov. 23. 08:52
nekem egyáltalán nincs tartós tűm,hetente 2x megyek 40 percre.Súlyom változatlan, pedig igencsak keveset ettem a hétvégén:-((
187. KINGABRINGA (válaszként erre: 186. - Szompi)
2009. nov. 23. 08:40

..mondom én, hogy rossz helyre járok...

majd a héten rákérdezek erre is:)))bár ahogy eddig tapasztaltam, ha valami elsőre nem megy, az általában halálra van ítélve.

186. szompi (válaszként erre: 184. - KINGABRINGA)
2009. nov. 23. 08:01
nem tudom megállapítani,hogy ez a kombináció(mert sok van)mennyire hatásos.Itt két nap szünet van a két kezelés között.Az alkalmi tűből 6-7 et tesznek a fülbe,a tartos tűből hatot tesznek.És a diéta mellett még vannak különféle instruálások.
185. KINGABRINGA (válaszként erre: 181. - Szompi)
2009. nov. 22. 16:23
tudod, én azt hittem, hogy elfelejtek majd enni és eszembe sem jut, hogy kaja:))) bár lehet, hogy rossz helyre járok kezelésre...
184. KINGABRINGA (válaszként erre: 181. - Szompi)
2009. nov. 22. 16:19

Szia!

én egy héten egyszer megyek- akkor 5-5 tűvel a fülemben ülök kb 45 percet. utána tartós tűt kapok amit egy hétig viselek. emiatt lehet az hogy nekem ez kevés és már a harmadik napon éhes vagyok- de ha őszinte akarok lenni, már a második napon sem mondanám azt, hogy nem tudok enni:(((

2009. nov. 22. 16:18
kitartást neked!! ez még lemaradt:))))
182. KINGABRINGA (válaszként erre: 180. - Ryta)
2009. nov. 22. 16:17
ryta! ne hagyd abba semmiképpen.. ha nem vagy éhes és jóval kevesebbet eszel mint korábban hidd el hogy el fog indulni. én azért keserettem el, mert éhes vagyok. illetve a mai napom már jobb volt- nem éreztem azt a kínzó éhséget, de nálam az is gond, hogy én mindenre nagyon hamar immunis leszek:(( de ha nálad az éhség nem jelentkezik és gond nélkül tudod tartani magad- kaja szempontjából- sztem folytasd. ha megcsinálsz még pár bökést ahogy írtad- akkor sztem a kilóid is megindulnak.
181. szompi (válaszként erre: 179. - KINGABRINGA)
2009. nov. 22. 16:14
sziasztok.Nem tudtam hogy ahová jártok,csak tartos tűt tesznek.Ahová én jártam,ott egy héten kétszer kell menni,az egyik nap alkalmi tűvel 40 percig ott ülünk,a hét másik feliben kapjuk meg a tartós tűt,ami hétvégén van benn. És senki nem panaszkodott arra hogy éhes lenne.
180. ryta (válaszként erre: 179. - KINGABRINGA)
2009. nov. 22. 09:50

szia,

mondhatnám azt is, hogy ne add fel,de én is hasonló cipőben járok.Nekem nem az éhséggel van gondom,hanem azzal, hogy a súlyom egy helyben toporog.

Tegnap alig-alig ettem valamit,éhes sem voltam igazán,a mérleg mégis ugyanannyit mutat.

Azt hiszem még megcsinálom a 4-5 bökést,aztán szépen elbúcsúzom az akupunktúrától.

Ez sem jött be:-(

Azért szép napot és kitartást!!

2009. nov. 22. 08:21
Sziasztok! hát tegnap nagyon kész voltam, egész nap éhes voltam. nyomkodtam a fülemen lévő tapaszokat- de semmi hatása nem volt. nem tudom, hogy ez mitől lehet mert már múlt héten is tapasztaltam ilyet. majd szerdán rá is fogok kérdezni, hogy ez normális-e?. szabály szerint egy lovat meg tudtam volna enni:))) Most igy korán reggel nem vagyok éhes, de még előttem az egész nap:))) lányok- sztem ez nálam nem fog működni.. vagy legalább is a tartós tű nem jön be. nem normális az, hogy három nap után már nincs jóformán hatása a tűnek.. már egy csomó pénzemben van és éhezek:((( na megyek elásom magam nagy bánatomban...
178. ryta
2009. nov. 20. 09:00
Köszi és mindenkinek kitartást!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook