Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen steppert érdemes venni és mennyiért? fórum

Milyen steppert érdemes venni és mennyiért? (tudásbázis kérdés)


1 2
47. globus (válaszként erre: 46. - Ildi992)
2017. júl. 2. 19:24
Meg amelyik nem kopog a padlón, amikor alsó helyzetbe kerül... Férjem eladta enyémet, mert idegesítette a csattogás.
2017. júl. 2. 13:59
Felélesztem a fórumot. Szeretnék venni, de milyen fajtát érdemes, ami nem nyikorog?
2009. okt. 24. 10:36

Sziasztok!

Már régen nem járt erre senki sem:) Én azért próbálkozom:)

Vettem egy mini steppert, kicsit nehezebb,mint amire számítottam, persze csak bele kell jönni:)

A kérdésem: Mennyit kell naponta/hetente csinálnom, hogy szálkásítson és ne legyen nagyobb a combom?

2009. jún. 24. 16:13

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy milyen steppert vegyek. Annyi féle van, hogy nem tudok dönteni.

Legyen kapaszkodója vagy sem? Oldalra lépegetős legyen vagy sima? Állíthatós esetleg?

Hol érdemes iylesmit venni?

Köszönöm: Anita

43. verebtunde (válaszként erre: 41. - Jekaterina)
2009. ápr. 25. 21:14

Sziasztok!


Tényleg megjártam a Tesco-s stepperrel.

Első 2-3 használat teljesen jó volt.

Aztán elkezdett nyikorogni, dehát nem baj az, majd nézem hangosabban a TV-t, gondoltam én.

Aztán gyengült egy kicsit.

Most nem mér csak akkor, ha teljesen kilépem, akkor viszont koccan az alján. Tehát mondhatjuk, hogy nem számolja a lépéseimet.


Még lehet használni, szoktam is néha, nem mindig nyikorog, még most sem gyengült el teljesen, csak engem az idegesít, hogy nem látom, mennyit léptem.

42. Rézike 49 (válaszként erre: 39. - 4c648c9b0e)
2009. jan. 17. 08:15
Erre én is kiváncsi vagyok. Én használtan vettem és bizony, nyikorog.
2009. jan. 17. 07:26
Én a Tesco-ba vettem 3990,-ért, nem nyikrorg, eddig semmi bajom vele.
40. moncsicsi83 (válaszként erre: 39. - 4c648c9b0e)
2009. jan. 16. 22:04
Na ez jó kérdés. Én is elkezdtem ezen gondolkodni, mi lesz ha elkezd nyikorogni. Mondjuk az enyémre van 5 év gar, szóval valószínű vinném vissza, de azért jó lenne tudni, mivel lehet olajozni. Majd ha megyek sportboltba és lesz egy okos eladó, megkérdezem :)
2009. jan. 15. 14:02
Én nagyon szeretem a steppert, de mostanában elkezdett nyikorogni. Szerintetek mivel érdemes megolajozni, hogy ez megszűnjön? Mielőtt felkel a család, szoktam használni, de nem akarok mindenkit nyikorgásra ébreszteni ...
38. moncsicsi83 (válaszként erre: 36. - Verebtunde)
2009. jan. 14. 22:35

Először próbáld ki mielőtt megveszed. Nem akarlak elkeseríteni, de nálunk ki volt egy rakva és én ráálltam, hogy összehasonlítsam az én dechatlonos sztepperemmel. Hát tűz és víz a kettő. Na és az a förtelmes nyikorgás???????? Mindenki felém nézett, amikor el kezdtem lépegetni..

Szerintem ha ilyenre ruházol be inkább vegyél egy kicsivel drágábbat. Szerintem az ilyenekre nem szabad sajnálni a pénzt.


Egyébként a dechatlonosra 5 év garancia van. Szerintem ez azért már valamilyen garancia, hogy jó minőségű..

37. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 36. - Verebtunde)
2009. jan. 14. 14:39

hát az lehet nagyon nyikorogni fog!!!


sztem túl olcsót ne vegyél, mert lehet ebben csalódsz.


de a te döntésed.

2009. jan. 14. 10:43

Sziasztok!


Tescoban most láttam 3.990-ért. Lehet, hogy nem a legjobb minőség, de próbának szerintem megéri megvenni, aztán ha tetszik, akkor még mindig lehet venni egy tartósabbat.

35. moncsicsi83 (válaszként erre: 34. - Ebcfbfbb78)
2009. jan. 12. 19:32
Ahhoz viszonyítva drága, hogy milyet láttam tesco-ban, vagy hervisben... :)
34. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 33. - Moncsicsi83)
2009. jan. 12. 07:52

hát tudod kinek mi a drága...


amúgy én súlyzóval 10percig csináltam és úgy nehéz és fullasztó lehet...de ilyenkor közben egy vagy kétszer leteszem taposás közben és utána vissza veszem megint a súlyokat.

33. moncsicsi83 (válaszként erre: 32. - Szenyó)
2009. jan. 11. 23:15
Nekem rózsaszín van és a dechatlonból, de viszont az drága volt :)
2009. jan. 11. 21:43
Láttam egy rózsaszínt. Drága sem volt. Tetszett. Decathlon...
31. moncsicsi83 (válaszként erre: 30. - Ebcfbfbb78)
2009. jan. 11. 19:40
Nem fulladok ki, kellemes mozgás és a 30 perc nekem nem megterhelő. Viszont ma súlyzóval próbáltam ki, 10 perc után letettem. Na az már megterhelő :) Na de majd szépen lassan alakul...
30. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 27. - Moncsicsi83)
2009. jan. 3. 08:29

nem szabad rögtön annyit nyomni sztem első jó pár alkalomkor.

5perc és utána szépen mindig többet. mondjuk én közben vizes palackkal is edzem a felső részeket...és így nehezebbé teszi és a szívet is jobban megdolgoztatja.

azért is kevesebb időt ill lassabban megyek fel az időben. nem bírnám 30percet így közben...


rá is van írva nem szabad kifulladva csinálni mert sokkal nagyobb kárt teszünk a testünkben.

29. moncsicsi83 (válaszként erre: 28. - B201ba6867)
2009. jan. 3. 07:27
az nem nyikorog? Én anno a TESCO-sokat kipróbáltam és 1 perc után idegbajt lehetett volna kapni, annyira nyikorgott, zörgött, csattogott......
2009. jan. 3. 06:23
én a Tescóba vettem alapgép semmi extra
27. moncsicsi83 (válaszként erre: 26. - Ebcfbfbb78)
2009. jan. 2. 22:52
Én most már a 30 percet egybe le tudom nyomni, először a 15-20-at épp, hogy ment... Izomláz nekem is van, de az jó érzés, mert tudom, használ a dolog.. :)
26. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 25. - Moncsicsi83)
2009. jan. 2. 12:34

szia.

hátrom hete vettem meg ugye...

minden másnap dolgozom rajta.

fokozatosan emelve a perceket. és váltva szobabiciklivel...

a stepper en 10-15 percnél tartok már és közben pár percig kis súlyokkal is dolgozom, h a felsőtestet is dolgoztassam jobban....


mérni nem mértem meg magam de hiányzik ha netán nem tudom más naponta csinálni a meló miatt.


izom láz azért az van....

25. moncsicsi83 (válaszként erre: 24. - Ebcfbfbb78)
2009. jan. 1. 17:27
Hogy haladsz a steppereléssel? Remélem megy, és alakulsz is...
2008. dec. 11. 18:20

sokan itt írják, h külön nem lehet lépésmagasságot állítani...

saját magad a lépésed nagyságával ill magasságával lehet szabályozni.


én is hiányoltam persze elsőre - de aztán rájöttem, kitapasztaltam, h jó, meg, h lehet a lépésmagasságot variálni.

2008. dec. 8. 16:50

én is vettem steppert meg bringát....

most szereli a párom össze...


én járok terembe is de van olyan, h nincs kedvem utazni miatta - azért vettem itthonra egy két gépet...

2008. dec. 6. 17:23

sziasztok! hú de sok jót olvastam itt!

én terembe is jártam de mostanság a hidegben macerás, nincs kedvem utazni miatta de hiányzik a mozgás...


biciklit és steppert szeretnék venni.

biciklit ha minden igaz hétfőn veszünk - -ha lesz.


de a stepper az dilemma milyet mert annyi féle van.

az aukciós oldalakon is lehet kapni de félek attól mert garancia ott nincs rám


írják itt, h túl drágát sem kell venni mert mindegyik használ ha használjuk rendesen.


én meg azt hittem a karos ill állványos jó - mert a teremben is állványosok vannak...

21. moncsicsi83 (válaszként erre: 20. - Mel82)
2008. nov. 9. 12:30

Köszi

Nekem még messze van a heti többszöri 1.5 óra, hiszen folyamatos időhiány van, de alakul...

20. Mel82 (válaszként erre: 17. - Moncsicsi83)
2008. nov. 1. 16:14
Én úgy kezdem, hogy naponta fél óra egy héten 3-szor, aztán kicsit mindig emeltem az időt. Most ott tartok, hogy heti 4-5-ször, másfél óra. Nagyon jó, sokkal jobban érzem magam mióta csinálom. Én igazából csak arra szoktam figyelni, hogy egyenes legyen a hátam, ne legyen kinyomva a fenekem.
19. moncsicsi83 (válaszként erre: 18. - Lexi01)
2008. nov. 1. 15:23
Én nem állíthatósat vettem, vagyis még nem fedeztük fel az állíthatóságot rajta, de szerintem így is használ. Az a lényeg, hogy mielőtt megveszed próbáld ki. Pl én amit vettem, láttam másutt is olcsóbban, kipróbáltam és baromira nyikorgott, na meg iszonyat könnyű volt taposni... Az se mindegy, hogy nyikorog, vagy csendes :)
18. lexi01
2008. okt. 26. 20:27

Sziasztok! Én mostanság szeretnék beruházni egy stepperbe, ez tűnik a legjobb megoldásnak, mert kis helyigényű, meghát főleg a combomról szeretnék fogyni, bár azt olvastam hogy az egész testre jó hatással van, ha rendszeresen csinálja az ember.

A kérdésem csak az, hogy egy olyan stepper keltette fel az érdeklődésemet, amin van számláló meg minden, oldalra is mozog, tehát megmozgatja a belső combizmokat is, viszont nem lehet állítani rajta az ellenállást. Ez nagy gáz? Mert nekem igazából zsírégetésre kellene, vagyis izmosodni nem nagyon akarnék (legalábbis egyelőre). Vagyis fogyás céljára jó lesz nekem az, amin nem állítható az ellenállás, vagy azért jobb ha olyan van amin lehet állítani?!

Nagyon örülnék, ha segítenétek ebben a dilemmában.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook