Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


662. Svetus
2012. márc. 8. 19:08

Kedves Ilcsi mama!

Írtad hogy próbáljunk meg peren kivül megegyezni, képzeld felkerestek minket és a végén sajna az jött ki hogy ők nem akarnak megegyezni velünk. Mi megpróbáltunk mindent de nekik az lett volna a legjobb ha nem fizetnek és kész, sajna ezt mi nem hagyhatjuk, és még ők voltak felháborodva. Szóval a megegyezés nem sikerült így várjuk mi lesz...

Egy biztos te megírtad és köszönöm hogy tanácsoltad hogy probáljunk mi is tenni érte hogy sikerüljön,ha nem lennél akkor simán elzavartuk volna őket....de a többi már nem rajtuk múlott és múlik.

Köszönjük Ilcsi mama hogy megmutattad a helyes utat. :o)

661. Ilcsi Mama (válaszként erre: 659. - Aniik)
2012. márc. 8. 18:43
Kedves" aniik", amint ígértem ma az e-mailedre elküldtem a külön ajándékom neked. Üdv. Ilcsi Mama.
660. Ilcsi Mama (válaszként erre: 605. - Aville)
2012. márc. 8. 14:12

Kedves „Aville”. Nagyon örülök a kérdéseidnek, hiszen olyan dolgokat feszegetsz az asztrológiai ismeretek terén, ami gondolom másokat is, érdekelhet. Azt írtad a bejelentkezésedkor, hogy asztrológus vagy! Tudod, nagyon sok gyakorlás – és egyéni intuíció is kell,- hogy a képletelemzés jó legyen.

Idézet még a privi leveledből is:


„Eljutottam egy bizonyos szintre, egy nagyon alap szintre, de egyszerűen nem látom az összefüggéseket. Hiába értem most már a fényszögeket, a házakat, a jegyeket az uralkodó bolygóival, melyiknek mi a jelentősége, nagyjából a bolygókkal is képben vagyok (de ki vannak jegyzetelve) Viszont itt megrekedtem. Nem látom a lényegét az egésznek.

(Valami apró dolog hiányozhat (mint a fényszögeknél, hogy hogyan számolják a 30-60-90 stb. fokokat - így utólag teljesen triviális, de amíg nem világosodtam meg az írásodból, addig egyszerűen ez nem ugrott be).”*** * Ha tudsz, köszönöm a segítséget.


Én azt javasolnám neked és mindenki másnak is itt a fórumon, hogy amikor egy pontos óra-percre a program segítségével felállítod a horoszkóp kört, első lépésként azt vizsgáld, meg, hogy a „Nap” milyen jegyben, milyen uralkodóval található. Ugyan is ezzel meghatározod magadnak, azt hogy kivel is állsz szemben. Ez által ugyan is megismerheted az illető

”ÉN – EGÓ -ját”, amely által a szellem bekeríti az” Isteni szikrát” amely mindenkiben megtalálható, élet ad és az „ÉNT” az EGÓT” jelképezi.

Ebből már lázható az egyén életereje is, a tudatosság, az egyéniség vagyis „ÉN”.

Vagyis az ekliptikában az aranyló NAP a kreatív lelki energia életadó szikráját is jelképezi a horoszkópban. Bárhol is álljon a NAP a horoszkópban az önkifejezés vágya a háznak és annak a jegynek megfelelően, mutatja meg a valóságát a külvilág előtt.

Egyben a NAP - más összefüggésekben például a X. ház, vonatkozásban is, - az apát is jelképezi, vagyis tekintélyes alakként mutatja meg nekünk jegyben a férfias befolyással bíró férfit az APÁT. De ez az állás mutatja meg nekünk azt is, pláne ha kedvező jegyállásban található a képletben, hogy nagylelkű, büszke hűséges, nemes lélekkel állunk-e szemben? Amennyiben viszont a jegyhatás helyzete már eleve nem jó állásban van, akkor az egyén hiú, hencegő, arrogáns, nagyképű embert takar!

Ezt követően nagyon jó, ha a „Napjegyre” vonatkozó állatöv egyes csillagképeinek az általános, jellemzést is elolvassuk.


Nagyon fontos mutatója még a „Radix” születési képletnek a HOLD helye házban/ jegyben/ annak az uralkodója is. A Hold pedig magára az anyára is utalást adhat.


Nagyon fontos értékelést ad maga a felkelőjegy, vagyis Aszcendens jegy/I. ház értelmezése, erre is kaphatok több helyeken is utalást, de most nem régen az 548. számon is írtam róla.


Fontos még megállapítani a személyi bolygókat is, elsősoban a Nap mellett Aszcendens uralkodója tekintetében, illetve, hogy az bolygó milyen házban áll lokálisan.

Ne feledkezzünk meg fontos fényszög állásokról sem, melyről szintén nagyon sok helyeken írok, de nem rég az 507. számon is.


Aztán nagyon fontos mutató és jelölő lehet a képletfejtés során a 4 „Kentra tengely”.I - VII= az öntudatosság, az egyéniség, meg testesülésének kivetítése másokra, vagyis a VII. házas kapcsolatokra és a társakra. IV-X. Tengely pedig= mutatja rejtett belső „ÉNT”a gyökereket a családban és további életünkben a külső”ÉN” a karrier felé. Ezekre is találhattok feltöltött leírásokat.


Ezen kívül jó, ha elolvassátok azokat a feltöltött részeket, minden planéta helyét a házakban, jegyekben való jelentés tartamuk szerit, megtalálhatjátok a következő számokon: 398. Hold, 408-409. Nap, gyorsbolygók pedig: 410 Merkúr, 446 Vénusz, és 447 Mars. Azonban fontosak még a Lassú bolygók, mint a Jupiter, a Szaturnusz, Uránusz, Neptun és a Plútó bolygók.

Ezekről szintén vannak leírások úgy házak, jegyek, és jelentés tartamokra, leírtakra is.


Kedves „Aville” így röviden, ezzel tudnék neked a kérdésedre vonatkozóan segíteni.


Azonban mindenki másnak is, akit érdekel az asztrológia, annak ilyen egyszerű módon való megismerésének az alkalmazása.

659. aniik (válaszként erre: 648. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 7. 16:40
Köszönöm szépen!!!
2012. márc. 7. 12:14

Kedves " sánöfi" Vettem a mostani III/ 7.-i privi üzeneted is. Már II/26-27-én is, válaszoltam az előző kérésre, amikor a hiányzó adatokat kértem tőled.


Itt is meg ismétlem, mert már volt hasonló kérés, de neki is, mint neked is sajnos még várnod kell.


Jelenleg olyan januári kérések soránál tartok. (Ezekből kivételt képeznek azok, akiket a képletük alapján úgy ítéltem meg, hogy sürgős választ igényeltek ezért előbbre vettem őket, azért mert amikorra sorra kerültek volna már eső után köpönyeg lett, volna a segítség).


Igen lehet párkapcsolatra vonatkozóan úgynevezett "Összevetés" horoszkópot készíteni.

Mire sorra kerültök talán lesz időm és lehetőségem, hogy erről a horoszkópformáról is tudok nektek - itt a fórumon- majd leírást készíteni, hogy - hogyan is kell illetve, lehet értékelni a két születési horoszkóp összevetését, vagyis egymásra vetítését, hogy egyes jegyek és házak és bolygók, hogyan kapcsolódnak egymáshoz.


Nagyon érdekes megállapításokat lehet kiolvasni ebből a horoszkópértelmezésből is, ezért tartom fontosnak, hogy majd annak a leírásnak a tanulmányozásával is, nézzétek a saját képleteteket..

657. Ilcsi Mama (válaszként erre: 643. - Luci90)
2012. márc. 7. 11:40

Kedves "luci90". Akkor mst jőjjön neked és más Ikrek jegyben születettek számára is az Ikrek jegy általános jellemzésem:


IKREK.


Az intelligenciával megáldott Ikrek legtöbbjének veleszületett adottsága, hogy bonyolult összefüggéseket és elképzeléseket szavakba öntsön. Röviden szólva a Merkúr bolygó az

„Ész Istene” által nyújtott kommunikációs készségük fejlett. Ezért aztán jó társasági lények.


Alapeleme: a LEVEGŐ.

Uralkodó bolygója: MERKÚR. (az észistene, az értelem, és az intelligencia planétája.)

Alaptulajdonsága: változó

Szimbóluma: két ember (általában férfi és nő), kezük-lábuk alul-felül összekötve.

Az IKREK mottója: "Én gondolom."


Általános Ikrek- jegyelemzés:


Az Ikrek jegyben született emberek alap tulajdonsága, az állandó változás. Egész lényük a folyamatos átalakulás. Így kettős tulajdonságúak. Nehezen kiismerhetőek, a kettősség nem csak személyiségükre jellemző, hanem szinte valamennyi tulajdonságukra is.

Állandó belső feszültségben élnek Uralkodó bolygójuk nem véletlenül a Merkúr. Egyszerre haladók, és maradiak is. Bátrak és egyben gyávák is, magabiztosak ugyanakkor bizonytalanok is, adakozóak, és kapzsiak is egyszerre. Újra és újra más és más alakot öltenek, tevékenyek energikusak, nyugtalanok és főleg ingerlékenyek. Ez az Ikreknek a legnagyobb erényük és legnagyobb problémájuk is

Nagyon színes egyéniségűek, tevékenyek és energikusak. Jellemző rájuk a gyors észjárás. Találékonyság, a jó emlékező készség. Gondolkodásuk logikus, Jószívűek, áldozatkészek, de segítségüket kérni kell.

Ügyes üzleti érzékkel rendelkeznek. Lelkük mélyén romantikusak, de hideg stílusuk miatt, ez nehezen hihető el róluk. Száz százalékig megbízhatóak. Értelmesek, képzettek és igen kötelességtudóak. Az Ikrek inkább értelmi lények, mint észlények, nem materiális beállítottságúak, nekik a földi javak a meleg családi otthon kevesebbet jelentenek.

Igazán akkor vannak elemükben, ha olyan szakmájuk van, amely - pontosságot, alaposságot, kitartást - nem igényel vagy is nem monoton. Ezért többnyire kereskedőknek, ügynököknek esetleg ügyvédnek, sőt politikusnak is alkalmasak. Kitűnő diplomaták, orvosok, illetve természettudósok válhatnak belőlük.

Nagyon korán már szinte gyermekkorukban a saját lábukra állnak. Tényleg olyanok, mint a higany, örökmozgóságuk miatt fő hibájuk, hogy felületesek, nyugtalanok, és csapongóak.

A nehéz kitartó munkát - jellemükből adódóan is - kerülik. Igen kevés Ikerjegy szülöttje alkalmas az elmélyült munkára. Gyakran szétforgácsolják magukat, és nem bontják ki a tehetségüket.

Az Ikreknek van leginkább szükségük arra, hogy őket kiegészítő partnerre találjanak, akinek segítségével sikerül megküzdeniük saját- rosszabbik – énjükkel. S akkor, - ha ez sikerül - harmonikus családi életet élhetnek.

Pár választásnál a legjobban a Mérleg valamint a Vízöntő jegyűek illenek hozzájuk, de jól kijöhetnek az Ikrek jegy szülöttekkel is, már csak a Jupiter= „Fortuna maior”a nagy szerencse, bolygója miatt is.

Szerencsés napjuk: csütörtök a Jupiter nap. A Jupiter nap a 3. számmal párosul.

A három a bölcsesség a kiegyensúlyozottság és a siker számjegye. Ezen kívül még az 5. szám, amely a Merkúr bolygó hatására az egyén kifejezőkészségével, okosságával, párosul.

656. Ilcsi Mama (válaszként erre: 654. - 5d505480f5)
2012. márc. 7. 11:31
Örülök neki biztos voltam benne!
655. Ilcsi Mama (válaszként erre: 647. - Aniik)
2012. márc. 7. 11:29

Kedves Aniik" .Akkor most neked és másoknak is akik a Vízöntőjegybe tartoznak küldöm az általános jegyre vonatkozó leírást.


VÍZÖNTŐ.

Róluk szoktuk mondani, hogy valóban ők a legeredetibb és legtalálékonyabb emberek.

Szinte mindegyikük hajlik arra, hogy felrúgja a szabályokat, hogy kimozdítsa az embereket a langyos állóvízből. Erősen lázadó természetűek. Mindazonáltal a távlati gondolkodás képességével megáldott Vízöntőket rendkívüli emberbaráti hév fűti.


Alapeleme: LEVEGŐ.

Uralkodó bolygólya: URÁNUSZ (az idő istene) és a Szaturnusz (a kötelességtudó)

Alaptulajdonsága: állandó

Szimbóluma: A Vízöntő korsójából kifolyó víz.

Mottója: " Én tudom "

A Vízöntők általános jellemzése.

A Vízöntők igen jóérzésűek, melegszívűek, idealisták, lelkesek, türelmesek, megbízhatóak. Általában is, magasabb rendű embertípusnak is tartják őket. Legszívesebben az egész emberiség problémáját vállukra vennék. Optimista alkat, bár van hajlamuk egy kis melankóliára is. Sóvárgás, nosztalgia valami más után, amit nem sikerül elérniük. Romantikusak és idealisták, még is első sorban az ész, az értelem és gyakorlatiasság irányítja tetteiket.

Nagy akaraterő, szívósság, türelem és kitartás, jellemző rájuk.

Munkájukban elmerültek, olyan munkakörre, hívatásra van szükségük, amelyben örömüket lelik, ha azt megtalálják, azt nagy kedvvel, és szorgalommal, is végzik. Fogékonyak mindenre, élen járnak a tudományok művelésében.

Megnyerő modorukkal, kellemes stílussukkal igen alkalmasak akár diplomatáknak is. Emlékezőtehetségük nagyon jó, felfogó képességük átlagon felüli határozottak, következetesek, Többnyire vezető szerepet játszanak, s adottságaiknál fogva jelentős eredményeket érhetnek el. Jó modorukkal, megnyerő, kellemes stílusukkal könnyen magukkal ragadják társaikat, barátaikat.

Beleérző képességük rendkívüli, önzetlenül, lehet rájuk mindig számítani. Mások gondjait megértik, szívesen és ellenszolgáltatás nélkül is segítenek a bajba jutottakon.

Általában szeretetre méltó és társaságkedvelő emberek, jó és szívélyes házigazdák.

A jegy szülöttjeinek - a Szaturnusz bolygó hatására – kiszámíthatatlan tulajdonságaik is vannak, sokszor utópiákat is hajszolnak, ez némelyüket különccé is teheti.

Társaságban, néha még a munkahelyükön is, ha úgy érzik, hogy nincsenek azonos hullámhosszon a társasággal akkor kissé visszahúzódók, zárkózottak lesznek.

A vízöntő jegyű nő érdekes színes egyéniség, kifejezetten csinos, gyakran megakad rajtuk a másik nem tagjainak a szeme. Ízlésesen, öltözködik, vonzódik a nem mindennapi tárgyakhoz és az érdekes emberekhez egyaránt

A Vízöntő meglehetősen független típus, szerelmi kapcsolataiban is mindig őszinte és hűséges, még a házasságában is szükség van bizonyos fokú szabadságra,

A jegy szülöttjeire a hűség, a jóban-rosszban való kitartás a jellemző, ezért ezt a szabadságot meg is érdemlik. Ha a Vízöntő partnere megértő és bizonyos fokú szabadságot biztosít számára, általában stabil jó házasságban élnek. Életük végéig választott társuk mellett ki is tartanak.

Társválasztásnál az Ikrek, a Mérleg jegyűek illenek hozzájuk. Jó választás még részükre,

- a horoszkóp körben velük szemben álló - Oroszlán jegyűek, akik erős szenvedélyességükkel lenyűgözik, a Vízöntő jegyűeket. Ezért cserében az Oroszlánok, anyagi biztonságot, kellemes szép otthont, jóléttel teli családi életet biztosítanak számukra.

Szerencsés napjuk: a szombat, Szaturnusz nap, a 8-as szám kapcsolódik a Szaturnuszhoz.


Ugyan csak adós vagyok még "Hannusbabynak" a 612.608.549 számon való leírásnál: A


Halak jegy leírással is.

Halak.

A halakat az érzelmeik irányítják. Úgy élik le az életüket, hogy a szívükre hallgatnak.

Egyik fő erősségük az intuíció. Istenadta tehetséggel éreznek rá a mások érzéseire.


Alapeleme: a VÍZ. (a vízen a Merkúr uralkodik)

Uralkodó bolygólya: Jupiter és a NEPTUNUSZ (a tenger istene.)

Alaptulajdonsága: változékony

Szimbóluma: két egymással szemben úszó hal, amiket egy szalag köt össze.

Temperamentuma: melankolikus

Mottója: "ÉN hiszem "


A halak jegy általános jellemzése:


E szülöttben két jellem lakozik. Így a Halak kettősjegyűek. Lelkiállapotuk hullámzó, intenzív lelkiéletet élnek, elsősorban érzelmi és csak másodjára értelmi indíttatásúak, cselekedeteikben. Nyugalmából nehezen lehet kimozdítani, de ha felbosszantják, akkor csak sokára csillapodik le. A Halak az állatöv legönzetlenebb jele.

Embertársaikhoz megértéssel és szeretettel közelednek, rájuk bízvást számíthat, aki elesett, aki beteg és bajban van. Fő jellemvonásuk a szeretet. E jegy típusokból kerülnek ki - főleg a családban - a legjobb beteggondozók, és ápolók. Önfeláldozásuk már szinte végtelen, tetteikért semmiféle ellenszolgáltatást nem várnak. Egész életükben igénylik hogy hívják őket, és ők boldogan szolgálnak.

A Halak-típusúak bár nem számítóak, érdekes módon igen szerencsések anyagi vonatkozásokban, közülük élete végéi ritkán marad szegénységben élő ember, előbb-utóbb rájuk mosolyog a szerencse. Ezt éles eszükkel és jó üzleti fogásokkal is elérhetik, hiszen igen jó érzékük van a vállalkozásokhoz is.

Szakmai sikereik kitűnő szervező képességüknek is köszönhetőek. Kiváló pszichológusok, szociális gondozók, közgazdászok és ügyintézők lehetnek.

Remek zenei, és művészi, érzékkel áldotta meg őket a sors, ezért a művészeti ágaknak a zenével foglalkozó munkaköreiben, valamint táncosként is jó hivatást választhatnak, azonban akik ez utóbbit választják hívatásként, mivel a lábfejük az főleg, amely a betegségre hajlamos, ezért a tánccal, való foglalkozást inkább tanítani, mint művelni tudják.

Jó a nyelvérzékük is, mindezen tulajdonságaik messze a többi jegy fölé emeli őket.

Hibájuk viszont, hogy nehezen tudnak beilleszkedni főleg a munkahelyeiken.

Igazság érzetük igen fejlett, ha bántják, ha méltánytalanságot tapasztalnak, elkeserednek, ami ellen úgy védekeznek, hogy álarcokat öltenek fel szerepeket, játszanak.

A Halak- kényszerből- igazi átváltozó művészek, ez kisé bizonytalanná teszik őket, de erről szinte nem is tehetnek, mivel ez a Hal csillag jegyükből adódóan van, hiszen ez az alapeleműk, - a két egymással homlokegyenest ellenkező irányban úszó hal - ráadásul még a halak egymással, háttal az ár ellen is úsznak.

Rajonganak a tengerért, (vizes jegy) a nagy víztömegekért, szeretik a csillagos égboltot is.

Kedvesek, szerények, mindennek észreveszik a jó oldalát, szerény – nem hivalkodó-megjelenésükkel szeretetet és tiszteletet ébresztenek a környezetükben.

Vendégszeretete felülmúlhatatlan. Számukra a barátságban, szerelemben egyaránt a lelki kapcsolat a legfontosabb. A szerelem eszméjét is izgalmasabbnak, érdekesebbnek tartják, mint magát a testi valóságot, hajlamosak arra is, hogy érzékiségüket plátói szerelembe éljék ki. Ez is megfelel az idealizmusuknak, így legalább csalódás nem éri őket.

Ha azonban még is szerelmi csalódás éri őket, válságba jutnak, depressziósak lesznek.

A család részükre elemi lét, ragaszkodnak családi békéjükhöz.

Amennyiben megfelelő partnert találnak akkor, hűségesek maradnak életük végéig.

Saját családjukra a népes család nem jellemző, általában egy gyermekkel is megelégednek.

Megfelelő társ számukra főleg a Rák, a Szűz, a Skorpió jegy szülöttjei. Azonban a horoszkóp körben közvetlen mellette lévő Vízöntővel és a Kos jegyűekkel is nagyon jó harmonikus kapcsolatot tudnak kialakítani.

Állataik: minden hal, valamint a kutya, cica de a vadállatokat is kedvelik.


Szerencsés napjuk: csütörtök, a Jupiter= „Fortuna maior”a nagy szerencse bolygó napja.

Ehhez kapcsolódik a 3-as számjegy. A bölcsesség, a kiegyensúlyozottság, a siker számjegye.

654. 5d505480f5 (válaszként erre: 653. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 7. 11:28

Kedves Ilcsi Mama!



Elolvastam az oroszlán jegyet is.. és valóban vannak benne olyan részek amik illenek rám.:)

653. Ilcsi Mama (válaszként erre: 651. - 5d505480f5)
2012. márc. 7. 11:10

Kedves" Koporella" Elsősorban azért is örülök a jelentkezésednek, mert ez bizonyítja számomra, hogy pontos a születési időpontod. Ez már biztató jel ahhoz, hogy a "Babaprojektre is" pontos horoszkópot tudok majd neked felállítanom.


Azomban mível Te is jegy határnaphoz közeli napon születtél, ezért olvasd el még itt a Szüz jegyet megelőző Oroszlán jegyet is. Bizonyosfokig ez is árnyalja majd a rádillőséget.


OROSZLÁN - jegy.


Ha egyszer a NAP a jegy uralkodó bolygója, mi más lehetne az Oroszlán, mint maga is egy csillag. Természetük szerint dinamikus, sugárzó és szenvedélyes emberekről lévén szó.

Eredendően feltűnő egyéniségek, akik minduntalan bravúros tetteket visznek véghez.

Büszkeségüknek, fenséges magatartásuknak, és nemes modoruknak köszönhetik tiszteletet parancsoló, fejedelmi fellépésüket.


Alapeleme: a TŰZ (a Tűzön a Mars uralkodik)

Uralkodó bolygója: a NAP (Napisten, legelső a bolygók között)

Alaptulajdonsága: kardinális (alapvető, sarkalatos, nagyfontosságú.)

Szimbóluma: az oroszlán farka.

Mottója: " Én irányítom."


Általános Oroszlán-jegyelemzés:


Az Oroszlán jegyű ember ösztönösen érzi, hogy uralkodásra, vezetésre, parancsolásra született. Könnyű felismerni az e jegybe született embert, mivel vakmerőek és bátrak, kezdeményezőek, roppant erejükkel tisztában is vannak, ez magabiztosságot kölcsönöz számukra. Ha az életben súlyos gondokkal kerülnek szemben, általában győztesen kerülnek ki a harcból. Szeretnek és tudnak is mindenért küzdeni.

Fellépése magabiztos. Nagyvonalú, melegszívű, megbízható, optimista. Az oroszlán jegyűek általában alkalmazkodóak, azonban ez nem minden Oroszlán jegyűnél egyértelmű. Önbizalom hiánya ismeretlen számukra. Céltudatosságuknak köszönhetően igazi győztesek. Pontosan ismerik az emberi értékeket, számom tartják, hogy ki az, aki kitartott mellettük

- az esetleges - rossz időkben is. Mindenből mindig a legjobbat akarják, és azt el is érik.

Nem csak fantáziálgatnak a sikerről, hanem harcolnak is azért, hogy a csúcsra kerüljenek. Elszántan, bátran járják a saját útjukat. Függetlenség és szabadság mindennél fontosabb az Oroszlán jegyűek számára.

Olyan hivatásra van szükségük, amely kötetlen, és amiben örömüket lelik. Ha ezt megtalálják, nagy kedvvel és szorgalommal végzik munkájukat. E közben lankadni nem akaró ereje újra és újra mély benyomást tesz az embertársaira. Sokan szeretik, és csodálják, közkedvelt szűkebb és tágabb környezetében. Az Oroszlán jegy szülöttjeinek igen sok barátja van. Némely Oroszlán jegyű azonban a kapcsolataiban mégsem találja meg azt a harmóniát, amelyet remélt.

Ízlésük nagyon jó, megszokta és elvárja, hogy mindig minden a szája íze szerint alakuljon. Szeretnek irányítani. Az Oroszlánok hiúak is, gyakran sértődékenyek. Elvárják, hogy szeressék és megdicsérjék, de házi cicát soha sem lehet belőlük nevelni. Ha érzi a szeretetet gavallér és nagystílű, jó szíve miatt hamar megbocsát. Az Oroszlán jegyűek sok jó tulajdonságaik mellett, fő hibájuk lehet, a zsarnokoskodás, hajlamosak arra is, hogy az alkohol hatása alá kerüljenek, vagy szerencsejáték rabjaivá váljanak így, szánt szándékkal tönkre teszik magukat és családjukat is. Ilyenkor általában meghasonlanak, vagy a jólétből teljesen lecsúsznak. Ebben az esetben nagyobbat buknak, mint bármelyik más jegyben születet ember. A legmagasabból képesek a legalacsonyabb pozícióba csúszni, s ilyenkor már önmaguktól nincs se kedvük sem erejük, hogy feltápászkodjanak. Csak a szerető családja és hűséges társa segítségével tud ismét a régi Önmagává válni.

Fontos, azonban hogy elfogadja párja, valamint a családja, intelmeit és a segítő szándékukat. Ezért az okos Oroszlán számára legyen tanulság, hogy ne kerüljön olyan helyzetbe, amely nem méltó az Oroszlánhoz.

Sokszor bőkezű, de szereti, ha azt értékelik is. A jegy szülöttjei szeretik szüleiket, főleg az édesanyjukhoz nagy a kötődésük. Mindenben segítik őket még erejükön felül is. Fontosnak tartják, hogy szüleik is jó körülmények között éljenek, ezért megteremtik részükre mind azt a kényelmet, és anyagi biztonságot, mint amilyent a maga és családja részére is minden körülmények között biztosít.

Az oroszlán jegyűek, tegyenek lakásukba napraforgót (még akár selyem-mű virágból is megfelelő) a Nap-növényét, mely segíti majd őket, hogy elkerülhessék a bukást.

Párválasztásnál: a Nyilas, a Kos, a Mérleg, valamint a horoszkóp körben szembenálló Vízöntő jegyűek a legalkalmasabbak.

Szerencsés napja: a vasárnap az APOLLÓ-NAP.

Vasárnap száma: az egy és a négy a Napszám. Egy az ég felé mutató nyílveszőt, míg a négy az állandóság és az erő jelképe.

2012. márc. 7. 10:58

Vissza utalva a 649. számomhoz:


Kedves „bodonyimariaveraeva” , ahogyan neked is ígértem pótolom - a fórum elején már előzetesként feltöltött, de valamilyen ok folytán onnan törlésre került – a hiányzó állatövjegyek általános leírásait.

Nálad mivel a születés hónapjának a napja éppen határnapra esik, ezért bizonyosan, hogy mindkét jegy leírásai valamilyen formában illenek rád, úgy, mint a Skorpió és Nyilas jegy is, ezért most álljon itt mindkettő:


SKORPIÓ: állatöv-jegy.

Senki előtt nem kétséges, hogy a heves és erőteljes fellépésű Skorpió mélyen gyökerező, szövevényes szenvedélyekkel megáldott erős egyéniség. Rejtély és ármány aurája lengi körül, s ez másokat akaratlanul is vonz. Nehéz azonban beleférkőzni a szívébe.

Úgy a családi életben, mint a munkában is mindig az irányító szerepre törekszenek.


Alapeleme: a VÍZ (a vízen a Merkúr uralkodik)

Uralkodó bolygója: MARS (a hadistene.)

Alaptulajdonsága: változó, Szimbóluma: egy skorpió feltartott farkával.

Mottója: "Én kívánom. "


Általános Skorpió-jegyelemzés:

A jegy szülöttjére nagy hatással van a Mars bolygó, ezért fel van vértezve az élet küzdelmeire. Ellentmondásos egyéniség, nehéz kiismerni. Látszatra rideg, de mégis érző lélek.

A Skorpió kellemes társ is lehet, de időnként nagyon fárasztó. Egoista, hajthatatlan, sőt néha kifejezetten agresszív. Nyugalma csak látszólagos, inkább flegma, szinte nincs is barátja, ha még is lenne azok mellett jóban-, rosszban kitart.

Az idegenekkel módfelett bizalmatlan, sajátos képessége van arra, hogy személyiségét előtérbe helyezze. A Skorpiók nem csak védekezni tudnak, nem riadnak vissza a támadástól sem. A Skorpió szülött mindig küzd valamiért.

Szorgalmas, dolgos, kitartó, hatalmas munkakedv és akaraterő jellemzi. Ha kitűz egy célt maga elé, akkor azt tűzön-vízen át megpróbálja elérni.

A munkát, a karriert, sokszor előbbre valónak tekinti családjánál is. A történelem során a Skorpió típusú férfiakból kerültek ki a legjobb katonák, és hadvezérek.

Némely skorpió hibájául róható fel, hogy magának való, kíméletlen, törtető, ellenfelével sokszor kegyetlen is tud lenni. Féltékenyen őrzi pozícióját, és jogait, elkeseredetten védi méltóságát, így nehezen viseli el a kritikát. Természeténél fogva lázadó. Nem vitatkozik, csak odaveti a mondani valóját. Velük szemben nem lehet az arany középutat választani, senki számára nem közömbösek, mindig felhívják magukra környezetük figyelmét.

A Víz, mint alapelemük miatt is hosszú távon érvénye rájuk a mondás:” lassú vízpartot mos”.

Sokszor indulatosak, és heves természetűek. Nem rejtik véka alá véleményüket, ezért igen sok ellenséget szereznek maguknak. A Skorpió szülöttek zárkózottak, mindenkivel bizonyos távolságot tartanak, nem adják ki önmagukat. Figyelemre méltó kommunikációs kézséggel rendelkeznek, ezért befolyásolni tudják az embereket, így másokból könnyen kiszedik titkaikat, azonban azt többnyire azonnal ki is fecsegik.

Intuíciós képességük figyelemre méltó, tulajdon képen ezt is felhasználják, mások”manipulálására.” Nincs könnyű életük e jegyben születetteknek, a bosszúságaikkal, feszültségükkel, betegségeket idéznek elő maguknak.

Kiváló értelmi képességekkel rendelkeznek. Jó vezetők válnak belőlük. Bátrak elszántak, ezért kiváló foglalkozás részükre az egyenruhás munkakörök, a média világa, valamint a vegyészettel való elfoglaltságok. Főleg a férfiak jó sebészek és orvosok lehetnek. Megteremtik és szeretik is felhalmozni a megszerzett anyagi javakat.

Tipikus jellemző még, rájuk a lobogó, nagy szenvedélyes szerelem. Macsó típusnak is tartják őket. Szerelmük tárgyát tejesen birtokolni, kívánják, ezért meglehetősen féltékenyek. Részükről azonban a hűség mégsem az erős oldaluk, házasságában kiválasztott partnere mellett, többnyire kitart, de ez nem akadályozza meg őt abban, hogy másokat is állandóan ostromoljon.

Legjobban a Halak, a Rák és a Szűz jegyű társ illik hozzájuk.

Szerencsés napja: a Kedd a Mars –nap. Mars a 9-es számmal hozható kapcsolatba.


Nyilas - jegy következik.


A nyilas javíthatatlanul derűs és optimista, lelkesedésből túláradó életöröm fakad.

Kifelé forduló típus. Van valami igazsága Nyilasok látnoki képességeiben is.


Alapeleme: a TŰZ (a Tűzön a Mars uralkodik)

Uralkodó bolygója: a JUPITER (a mennydörgés istene)

Alaptulajdonsága: változó.

Szimbóluma: a kifeszített nyílvessző.

Mottója: "Én látom."

Temperamentuma: kolerikus (néha lobbanékony,)


Nyilas jegyűek általános jellemzése:


A Nyilas jegyben születetteket szeretetreméltó tulajdonságok övezik. Tele vannak nemes, szép és jó indulatokkal. Műveltsége és eszessége mellett életvidám kisugárzásáról ismerhető fel, élénk, impulzív, sőt olykor kihívó. Az igazi Nyilas jegyű általában magas, arányos, kisportolt, szálfa termet, méltóság teljes. Értelmes képzett és igen kötelességtudó.

Amint tehetik önállóan, alakítják ki az életviteleiket. Általában azonban csak későn alapítanak saját családot. A Nyilas jegyűek őszinték, nyíltszívűek, utálják a kerülő utakat, a hamisságot. Szeretik embertársaikat, megértők és jó családanyák, és családapák. Általában egy egész életszóló házasságot kötnek

Előnyükre válik még az is, hogy nagyon szeretik nem csak a saját, hanem mások gyermekeit is. Így a tanári, vagy bárminemű pedagógusi állásra alkalmasak, valamint minden olyan foglalkozás kiváló részükre, amelyekben a gyermekek érdekei jelentik a legfőbb szempontokat.

Általában konzervatívak. A jól bevált dolgokat szeretik. Új célokat, és eszméket gyanakvással fogadják. Szeretnek dolgozni, bár igazán kimagasló eredményeket önmagukban nem érnek el. Vezetőknek, ezért nem is alkalmasak, viszont nagyon jó kollégák és barátok válnak belőlük.

Túl sok mindennel foglalkoznak egyszerre, sokszor ez problémát okoz számukra.

Sok Nyilas jegyűből válik jó sportoló. Már gyermekkorukban is és felnőttként is szeretik a szabadságot, ha tehetik, utazgatnak, sokat tartózkodnak a szabadban, imádják a természetet, mozgékonyak és mindig frissek.

Szeretik, és igénylik az élet örömeit, a jó ételeket, a finom italokat, ezért sokszor mennek vendégségbe, vagy étterembe ebédelni vagy vacsorázni.

Lakásukban a kényelem a legfontosabb szempont, sőt a luxus dolgok sem állnak tőlük távol.

A nyilas emberek idealisták, és becsületesek. Nem szeretnek veszekedni, ezért inkább látszólag engednek, és elképzeléseiket másként, de véghez viszik.

Szinte minden Nyilas jegyben született ember, állat barát is.

A természet iránti rajongásuk miatt, főleg a természetes körülmények között élő állatokat szeretik igazán.


A Nyilas jegyűekhez társnak legjobban: a Szűz, a Kos, az Oroszlán, valamint az Ikrek jegyben születettek illenek.


Szerencse napjuk: a csütörtök, amely Jupiter napnak felel meg. Jupiter bolygó száma:

3- a bölcsesség száma.

2012. márc. 7. 10:54

Kedves Ilcsi Mama!


Tegnap elolvastam a horoszkópomra vonatkozó bejegyzésedet, és csak ámultam,mert szinte egy az egyben illik rám jóformán minden :) Ez annyira érdekes és csodás is egyben:)

Mindenképpen maradok a fórumon és remélem hamarosan beszámolhatok a sikerről :)

Köszönöm szépen!

2012. márc. 7. 10:43

Kedves fórumosok. Még egy kicsit +-ként vissza utalnék a 618. számon leírtak kapcsán a víz ívásnak a szükségességére.


Többek közt miért fontos a "Víz" fogyasztása a szervezetnek.


Miért van az, hogy gyakorta vizelünk az éjszaka folyamán?


Amikor lefekszünk a test alsó részei (lábak és belső szervek ) a

vesékkel kerülnek egy szintre, ez - az az állapot, amikor a

vesék kiszűrik és kibocsátják a vizet.


A vízivás idejének pontos meghatározása ebből a szempontból is, fontos és

nagyon is jelentős - mondja egy szívspecialista!


„A vízivás meghatározott időpontokban nagyban befolyásolja a testre

kifejtett hatékonyságát:

2 pohár víz felkelést követően - segíti a belső szervek aktivitását.

1 pohár víz 30 perccel étkezés előtt - elősegíti az emésztést.

1 pohár víz fürdés előtt - segíti a vérnyomás csökkentését.

1 pohár víz lefekvés előtt - csökkenti az agyvérzés vagy szívroham

kialakulásának a lehetőségét.

A lefekvés előtti pohár víz megakadályozza az éjszakai lábgörcsök

kialakulását is. Azonban ilyen gyakori láb görcsökre érdemes nagyobb figyelmet fordítani, mert nagyon sok betegség előjeleként is jelentkezhet.

Mint például alsóvégtagi, de akár nyaki – vagy agyi érszűkületre is utalhat.

A magnézium bevitele gyakorta segíthet a bajokon, de legjobb, ha ezzel a jelenséggel

feltétlenül orvoshoz fordulunk.”

649. Ilcsi Mama (válaszként erre: 645. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 7. 10:36
Kedves "koporella" megkaptam priviben az e-mai címed, elkészítem a babaprojekt horoszkópot és küldöm. Azért ne legyél hütlen hozzánk maradj itt a fórumon és számolj be a történtekről.
648. Ilcsi Mama (válaszként erre: 647. - Aniik)
2012. márc. 7. 10:17
Kedves" aniik". Köszönöm a megértésed. Természetesen tartom az ígéretem és küldök neked olyan ajándékot, melyet a Napjegyedre építve segít neked főleg az "ÉN az Egó" és a jellemed még jobb meg ismerésében, valamint talán, azokra kérdésekre is adhat némi eligazítást, amiket kértél tőlem. Üdv. Ilcsi Mama.
647. aniik (válaszként erre: 644. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 6. 19:30

Kedves Ilcsi mama!

hát igen sajna biztos óra percet nem tudok, de azért köszönöm, hogy időt szánt rám :) olvasni fogom továbbra is a fórumot!!!

646. Beácska77 (válaszként erre: 623. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 6. 17:50
Köszönöm szépen! :))))
2012. márc. 6. 17:47

Kedves fórum látogatók ezt csak azért másoltam ide is be, mert jó lenne, ha olvasnátok a fórumot, hogy tudnátok mire is van szükség ahhoz, hogy a horoszkóp kört elehessen készíteni.

Ugyan is rengeteg sok időt elvesz a privi oda-vissza levelezés is.


Kitôl: Koporella, 2012-03-06 16:23

Téma: .


--------------------------------------------------Üzenet: Kedves Ilcsi Mama!


Én is egy elemzést szeretnék kérni tőled,ha lehetséges. Babát szeretnénk,de ez idáig még nem kopogtatott.


" itt a születés dátum szerepel,természetesen hiányosan"


Nem tudom van-e szükséged még valamilyen adatra,ha igen,írd meg kérlek. Köszönöm szépen!


Privi válaszom!


Kedves Gabi. Igen a születési helyre, és nagyobb terjedelemmel bíró e-mail címre. Legjobb a G-mail! Ugyan is az MB. terjedelem miatt nem tudja más befogadni a küldeményem.


Amennyiben pontos a születési óra perced, akkor pontos lehet a babaprojekt kiszámítása is.


Részletes elemzést sajnos mostanában nem tudok már vállani, mert még decemberi kérések is sorban állnak.


Azonban ha elküldöd a kért adatokat a baba projektre, kivételesen soronkívül is, elkészítem és el is küldöm neked -ajándékként- a horoszkóp körödet. Talán Te magad is sok mindent láthatsz belőle, ha szorgalmasan olvasol a fórumon.


Csak az a kérésem, hogy -ha érdekelnek az asztrológiai dolgok - gyere a fórumra. Ott is írj vagy kérdezz, ha valamit nem értenél a felrakott leírásokból. A Szűz Nap jegyedre vonatkozó általános jellemzést olvasd el a fórumon az 585. számon és hamarosan ismét feltöltöm az Oroszlán jegyet is, mert a határ napon születtél ezért mind két jegy hatással lehet rád. Üdv: Ilcsi Mama.

2012. márc. 6. 17:10

Kitôl: aniik, 2012-03-05 20:47

Téma:


--------------------------------------------------------------------------------


Üzenet: Kedves Ilcsi Mama!

már írtam egyszer önnek elemzésügyben, lehet nem kapta meg a levelet, vagy túl sokan vagyunk erre.

Válasz ma hoxa priviben is, de itt bővebben kifejtve.


Kedves „Aniik” Válaszolva priben írt leveledre, rólad sem feledkeztem meg. Azonban a fejtés tekintetében még olyanok is várnak, akik még a múltévben, decemberben küldték el késüket.


Azonban nálad nem ez baj, már elküldtem a választ neked még február 21. –én is, és már más helyen is, sokszor leírtam, hogy pontos születési idő hiányában nem tudok horoszkóp-kört készíteni. Mivel azt írtad, hogy a férjednek egyáltalán nem tudod az időpontját, ezért neki sem tudom a képletét elkészíteni. A kisgyermekeddel kapcsolatosan pedig már szintén többször jeleztem, hogy gyermekképletet - pláne ilyen 7 éves gyermeknek, mint a Te gyermeked- egyáltalán nem készítek képletet. Esetleg csak pályaválasztás kapcsán lehetséges a leg megfelelőbb jelzés értékű leírást adni a képlet alapján, de ezt is csak már olyan 14 év körüli időkre, ahol az eljövendő bolygó fényszög hatásokat is figyelemmel lehet kísérni.


Ne haragudj meg rám, de szintén csak azt mondhatom, mint más gyermek horoszkópfejtés kérésekre is ez volt a válaszom, hogy nagy felelősség még felnőtnek is, elemezni, hát még ilyen kis gyermeknek. Azt tudom csak neked is javasolni, hogy úgy a férjednek, mint a kis gyermekednek is csak a NAP jegy által tudsz ismeretanyagot találni a fórumon.


Mivel a saját jegyed és a kisfiad jegye is Vízöntő, ezért azt ismételten fel fogom hamarosan tölteni, mert azt a fórum elejéről sajnos a gépház valamilyen ok folytán letörölte, és a férjed Mérleg jegyét pedig a 28. számon olvashatod.


Most rátérve a Te saját képletedre. Látod mennyire, bebizonyosodik az, amit annyiszor elismétlek, hogy csak is pontos születési óra és perc időre lehet jó horoszkópot készíteni.


Az első leveledben azt írtad, hogy 5 órakor születtél. Én arra elkészítettem a képleted és abból látható, hogy a Nap ugye Vízöntő jegy, de a felkelőjegy, vagyis az Aszcendens pontosan a Nyilas jegy 29.38°’ fokon áll. Tehát a Bak jegy határán. Ez még nem is lenne baj, de ilyen határértéknél fontos nézni mást is.

Már pedig 5.00 órakor a Nap és Mars is a Vízöntőben a 3. házban található, de akár még egy perccel előbb is már úgy a Nap, mint a Mars is még a 2. Házban állna. És ugye teljesen nem mindegy ennek a jelentés tartalma, hogy a 3. ház testvérek vonatkozást elemezzük, vagy az anyagi hatásokat. Arról már nem is beszélve, hogy Bak föld - jegyet, vagy Nyilas Tüzes jegyet kell-e nálad az Aszcendensnek tekinteni.


És még nincs vége, pláne úgy, hogy a mai privi leveledben már azt írod, hogy 4óra 30 perckor születtél. Ez aztán az összes fényszög jeleket még is át is, programozza más-más jelentés tartalommal a képletben.


Ebből talán Te is és mások is megértik majd, hogy mennyire nem mindegy AKÁR MÉG EGY PERCES IDŐ ELTOLÓDÁS sem, Vagyis ennek KÖVETKEZTEBEN TÉVES MEGÁLLAPÍTÁS KÖZLÉSE.

Ugyan is ha ezt a mostani 4.30 perces időt tekintenénk a jó Aszcendensednek, a Nyilas-jegyben, akkor 4 bolygó is, STELLIUBA, vagyis bolygóhalmozódásba kerül a 2. második házban, amelynek a jelentés tartamait külön-külön és együttesen is kell értelmezni, sok mindennek a figyelembe vételével, lehet csak következtetéseket levonni.


Vannak bizonyos határesetek, amikor nem ennyire eltérő hatásokat adhat párperces idő eltérés, azt néha még egy jegyen – és egy házon belüli hatásvonatkozásban még lehet értelmezni, de a Te esetedben bizonyos, hogy nem lehetne számodra a legjobb megállapításokat leszűrni és az nem lenne jó neked, és főleg nekem sem.


Így aztán még egyszer elnézésedet kérem, és kárpótlásul az e-mailedre küldök neked csak a Nap jegyre vonatkozó megállapítások alapján olyan dolgokat, amit eddig még itt senkinek sem adtam.


Remélem nincs harag!!! Azonban ajánlom mindenkinek, hogy gondolkozzon el, amiket most „Aniik”-nak írtam.


Hiszen már jeleztem, hogy vannak, akiket már eddig is visszautasítottam, pontosan ilyen vagy hasonló okok miatt. Aztán ki így fogadta, ki úgy a visszautasítást!!!!

643. luci90 (válaszként erre: 640. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 6. 16:35
Értem,és köszönöm a választ.Ikrek jegyű vagyok.
642. Ilcsi Mama (válaszként erre: 638. - Zalakriszti)
2012. márc. 6. 15:12
Kedves "zalakriszti". Hogyan is tudnék rólad megfeledkezni. Azonban a kérdésed május 14, illetve junius elején lévő vizsgákra vonatkozott, így aztán úgy gondoltam, hogy még nem kések el vele egy kicsit későbbi válasszal sem. Ígérem, hogy még e hónap végén írok neked a kérédésedre választ.
641. Ilcsi Mama (válaszként erre: 635. - Andi2379)
2012. márc. 6. 15:07
Kedves" andi2379". Itt a fórumon csak azokat dolgokat szeretném leírni, amelyekből más is tud ismeretanyagot szerezni. Mivel már sok minden alap dolog fel van töltve, de magát a fejtés folyamatát csak is ilyen módon értelmezve lehet követni.És ki-ki a saját horoszkópját nézve betudja azonosítani a bolygó és jegy állásokat. Temészetesen a személyes dolgokat e-mailben szoktam leírni.
640. Ilcsi Mama (válaszként erre: 639. - Luci90)
2012. márc. 6. 15:01

Kedves "lucia90" A válaszom a kérdésedre, inkább úgy szólna, hogy természetesen meglehet nagy munkával és főleg személyi ismeretség alapján, úgy ahogyan írod is " életesemények alapján" meg lehet állapítani a felkelő jegyet, vagyis az Aszcendens jegyét. Ezért ha valaki nam ismeri a pontos szülés idejét itt nem szabad kisérletezni, mert nagyon sok téves következtetésre adhat okot.

Ami meg nem senkinek sem.


Azonban erre én nem vállalkozom! Csupán akkor adok bizonyos fokú segítséget

- ajándékként-, ha valaki tudja a pontos születési időpontját, és valamilyen felmerült probléma megoldásában megerősítésre van szüksége, vagy esetleg látom a képletéből, hogy

- esetleg az egészség hajlamai miatt - ajánlatos - lenne nem elodázni a dolgokat, hanem mennél előbb orvoshoz kellene fordulni. Még mindig jobb, ha azt a választ kapjuk, hogy hál Istennek nincs semmi baj, mint azt, hogy hát sajnos már előre haladott a betegség állapota.


Vagy amennyiben párkapcsolati téren adódnak olyan gondjai valakinek, hogy nem tudja mi is, volna számára a legjobb. Kilépni akár egy régi kapcsolatból, vagy azon munkálkodni inkább, hogy - hogyan lehetne (esetlegesen a család szétverése nélkül), inkább azon gondolkodni, hogyan lehetne javítani a helyzeten, ebből még talán azt is belátni, hogy bennünk is lehet esetleg a hiba?


Tehát neked, azt tudom javasolni, hogy ha nem ismered csak a születési éved alapján a NAP jegyed, akkor a saját jegyedre vonatkozó „állatövjegyre szóló” általános leírást tudod itt a fórum elején feltöltött részekből elolvasni.

(Sajnos valamilyen technikai okok miatt a gépház bizonyos jegyek feltöltését törölte, amúgy is szándékomban áll, hogy a hiányzókat ismét feltöltsem, ezért, ha megírod, hogy milyen NAP –jegy - hez tatozol, akkor nagyon szívesen feltöltöm neked, ha esetleg itt mégsem lenne meg)


Másik ajánlatom részedre, hogy ha hiszel ezekben, a dolgokban, talán bele is tudod ásni magad az ismeretanyagok elsajátításába. Mivel Te ismered saját magad a legjobban, ezért olyan dolgokat is megismerhetsz magadról, amelyeket esetleg eddig nem fedeztél fel magadról. Ugyan is találsz a leírások között például a Fa jegyeken alapuló horoszkópot, valamint a Kínai horoszkóp jelentéstartalmait, jegyekre vonatkozóan, amelyek szintén sok ismeretanyaggal ruházhatnak fel akár a saját, akár a hozzád tartozókkal való kapcsolataidra vonatkozóan is.


Bizonyosan beleolvastál már a fórumba, írtakba és láthatod, ezeknek, a feltöltéseknek elsősorban főleg az acélja, hogy legalább alapszinten megismerjétek, hogy az asztrológia által a saját horoszkóp kör megismerése, egy bizonyos fokú Ön ismeretet is ad az egyénnek.

Ugyan is, az asztrológiai emberismeretek (már aki hisz ebben) hozzásegítenek, hogy nagyobb önismerettel rendelkezzünk, hogy ez által is a legjobban reagálhassunk a bennünket

Nap - mint nap, érő kihívásokra. Ezzel biztosan magunk is hozzájárulunk ahhoz, hogy boldogabbak legyünk és sikeresebb életet élhessünk. Akár ez által az ismeret által is, meg tudjuk teremteni akár magunkban és a környezetünkben a harmóniát, és azokat mindenki a maga javára tudja fordítani.


Vagy esetleg képessé tesz arra, hogy megpillantsd az élet rejtett dolgait.


Hidd el és - higgyétek - el nekem, hogy sokszor csak azon múlik minden, hogy mennyire sikerül az életben önmagunkat és másokat is tökéletesebbnek látni.

Ezért aztán az asztrológiai ismeretek rámutatnak arra is, hogy ami rátok jó hatással van, azt fejlesszétek még nagyobb fokra. Amelyik viszont, rosszat jelentene számotokra, azon akaraterővel – akár szabad akarattal is- igyekezzetek változtatni.

Ha nagyobb figyelmet tulajdonítotok az égitestek által meghatározott pozitív és negatív tulajdonságoknak, könnyebben megvalósíthatjátok a szándékokat és célkitűzéseket, vagy „egyszerűen” megvalósíthatjátok Önmagatokat”

Egyszóval kifejezve az asztrológia jobb megismerésével igyekszel majd úgy javítani az esetleges hibáidon, hogy abban Neked, és másoknak is öröme legyen, mert sokszor csak azon múlik minden, hogy mennyire sikerül az életben önmagunkat és másokat is tökéletesebbnek látni. Az életünk történéseire a legmegfelelőbb válaszokat adni, illetve azokat megkeresni.

Az ön magunk személyiség jegyeivel, az egyéni jellemvonásainknak, valamint az emberi értékeink, vagy az eljövendő várható kudarcaink megismerésével talán számítani tudunk arra is, hogy csak a számunkra a legmegfelelőbb élethelyzetekbe kerüljünk.

639. luci90
2012. márc. 6. 04:05
Kedves Ilcsi mama!Ha valaki nem tudja még hozzávetőlegesen se a születési óra percét,akkor be tudod pontosítani életesemények alapján?
2012. márc. 5. 23:00
Drága Ilcsi Mama ugye nem felejtettél el?Bár nem hiszem mert mindennap tudatod a jelekkel hogy gondolsz rám csak gondolom sok a kérés Viki tett róla hogy a fogyi fórum hozzád költözzön de látom hatalmas asiker és szívből örülök hogy sok ember megismeri a tehetséged és ezáltal örömet okozol nekik!Millió puszi:Kriszti
637. andi2379 (válaszként erre: 634. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 5. 13:39
Rendben átjött, köszönöm szépen!!!!!!
636. Svetus (válaszként erre: 628. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 5. 13:11
Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm,nem is tudnám annyiszor leírni mint ahogy érzem. :o)
635. andi2379 (válaszként erre: 634. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 5. 13:04
Rendben, köszönöm szépen. Ide is irhatod nyugodtan, csak én gondoltam valamiért hogy kell email cim.
634. Ilcsi Mama (válaszként erre: 486. - Ilcsi Mama)
2012. márc. 5. 12:56

Kedves "Andi 2379" Megkaptam az új e-mail címed. A Horoszkóp kört elkészítettem, és most el is küldöm neked. A Fejtésen is már dolgozom, hamarosan jelzem, hogy mikor várhatod.

De azért a kör alapján gyere az asztrológiai fórumra is és próbáld értelmezni a leírások alapján. Ne csak itt a Hoxa priven írjatok levelet, mert mind kettőt nagyon nehéz figyelemmel kísérnem, pláne úgy hogy nagyon sok a kérés. Jelezd itt majd a fórumon, hogy rendeben át ment-e H. kör. Üdv: Ilcsi Mama.

633. Ilcsi Mama (válaszként erre: 611. - MsFlower)
2012. márc. 5. 12:43

Kitôl: MsFlower, 2012-03-03 17:16

Téma: Re: Re: mail


--------------------------------------------------------------------------------


Üzenet: Drága Ilcsi Mama!

Köszönjük szépen, átjött minden aférjem munkaügybeni leíirásra.

Felteheti a fórumra is, nincs semmi gond, ha ez másnak is tanulságos lehet.

Majd ha ráér, lesz 1 kis ideje, kérhetnénk egy olyan mindenes elemzést, mint amit nekem is csinált.

Egészség, család stb.

Ezer köszönet :)


Kedves "MsFlower" No akkor örülök neki,hogy még is átmentek a dolgok. Láthatod a férjed képletéből, pláne ha az előző számokon elolvasod a Vénusz bolygó hatásokra írt dolgokat, hogy Munka ügyben 2-6. ház összefüggése azért jelentős, mert a 6. ház a Bikában áll Vénusz uralkodóval. Tehát most a Vénusz, mint a kis szerencse bolygója ebben az ügyben segítségére lehet. Ez sorszerű nála mert a Szaturnusz, mint láthatod a képletből is, hogy olyan házban áll, ami képességeit jelöli, vagyis a X. házban az MC.-*ben az ég tetején.

És ugye azt is látod, hogy a 2. ház uralkodója pedig a Szaturnusz sorsbolygó, ami meg jelenleg szintén Tranzit módon a Mérlegjegyben jár/ Vénusz uralkodóval. Ráadásul még a Jupiter is ott van, a X. házban és még a Vénusz is lokálisan benne áll a X. Házban. .


Ugyan a képletben a Vénusznak szemben állása van Holddal, ugyan akkor a születési képlet szerint az Uránusz az I. házban együttállva az aszcendens és a Merkúrral is, (ami ugye jó kommunikációs lehetőséget jelöl), Trigon a legharmonikusabb fényszöget adja oda - vissza a Holdnak, ezért az Uránuszi hatás ebben az esetben jó lehet. Mert az Uránusz a Skorpió jegyben pontosan az Aszcendens jegy pontján áll, ezért az Uránuszi dinamizmus a skorpió feszültségével együtt jelentős többlet erőt ad neki. Pláne úgy hogy neki még a rejtett aszcendens is Skorpió, tehát ezt mások is látják. Ugyan is a rejtett aszcendens jelentése:

A rejtett aszcendens meg mutatja az utat a külvilág felé. Azt mutatja, ahogy bennünket más miként lát. A rejtett aszcendens abból tevődik össze, hogy melyik bolygó hol áll a születési képletben, és ezt Ti is láthatjátok a”Jelek táblázatban”, hogy a 9 bolygóból 3. az életházában + 3 a cselekvésházban és a Hold pedig a megpróbáltatások házában áll.


Tehát ez azt is jelölheti, hogy nem volt neki könnyű gyermekkora sem de az élet folyásban is gyakorta lehettek megpróbáltatások.

Mivel azonban intelligens és sokszor csak magának szeretne bizonyítani, magától és másoktól is sokat követel, ezért a munkája terén már gondok lehettek olyan múlt év nyarától. Ezért aztán a 2. házas anyagi vonatkozásban, is hullámvölgyek alakultak ki. Ezen téren viszont pontosan a Jupiter és Vénusz Bikába lépese következtében már sorsszerűen is, javulás várható.

Már csak azért is, mert a Vénusz most Tranzit korforgása során belépett a Bika jegybe, ezért 120° Igen jó Trigon= Legharmonikusabb, előnyös teljesülést ígérő sugárzásba került a bolygó saját magával is és a Jupiterrel is. Ami ebben a munka és az anyagi ügyben is, de akár az egész életvitelben is, csak jókat hozhat.


Sőt, ha netán a párkapcsolat terén is, voltak gondok, ezzel az is mostantól helyre fog állni.


Még azt is megkockáztatom, hogy a 3. ház dolgában esetleg külfölddel kapcsolatos munkalehetőség is adott lehet. Már csak azért is mert a Vízöntő jegynek az ura a Szaturnusz és az Uránusz is, amely gyorsváltozásokat hozhat ebben az esetben, jó ügyben.

Mivel a 3. és a 9. házakban benne állnak a Holdcsomópontok, így nagy jelentőséggel bír nála az, hogy a karmáját már lassan letudja.


Ugyan is a Felszálló csomópont a könnyebbik aspektus, a Jupiter megfelelőjével áll a 9. házban, ami külföldöt is jelez. Valamint azt a pontot jelképezi, mely a legnyomasztóbb feszültséget hozza a múltra. Segítségével kell legyőznünk azokat a mintákat, melyek evilági életünk mélységbeli fejlődéséért felelősek. Maradandó Karmikus* nehézséget, problémát jelenthet az illető életében, amit itt a földi életében még meg kell oldania.


Felszálló holdcsomópont: A jelenlegi életünk céljait, az előttünk álló jövőt is jelképezi, a teljes lelki beteljesülés felé vezető utat jelzi. A tökéletesedéshez vezető utat mutatja meg. Arra utal, hogy bármennyit is értünk már el, mindig tovább tudunk haladni.


A 3. házban lévő Leszálló holdcsomópont pedig: A leszálló holdcsomópontja, vagyis a sárkányfarok a Szaturnusz bolygó megfelelője is. Jelképezi a karmánkat, az előző életeinkben megszerzett viselkedés mintákat. Az előző életünk eseményeit, tapasztalásait, megoldatlan feladatokat jelez. Mindazokat a hibákat, hiányosságokat, amelyek akadályozták a Karmikus feladat teljesítését.


Kedves "MsFlower". Nagyon érdekes megállapítások jöttek ki a férjednek, és azért írtam, most közvetlen azok után, mert pontosan bele illik a Vénusz és Jupiternek a Bika jegyben való haladási hatásaira. Éppen ezért másoknak is nagy tanulságul szolgálna a fejtés lényege.


Hiszen elsősorban az a célom a fórumon, hogy a fejtésből mások is tanulhassanak, ezért azt kérem tőled és férjedtől is, hozzájárultok-e ahhoz, hogy ezt fejtés is főrumon megjelenjen?


Remélem, tudtam segíteni a férjednek is feltett kérdés ügyében? Üdvözlettel: Ilcsi Mama.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook