Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akinek nőgyógyász a férje/barátja, milyen ember a párkapcsolatokban? fórum

Akinek nőgyógyász a férje/barátja, milyen ember a párkapcsolatokban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
11. Mamagirl (válaszként erre: 7. - T_marcsi)
2012. márc. 1. 13:38

Ah, ezt ugy vegyem hogy akkor megis csak paciens vagyok?


Ugy ertem, mindenkivel ilyen kedves, csak en latok bele tobbet? :/

10. Mamagirl (válaszként erre: 5. - Jeva)
2012. márc. 1. 13:36

Engem ez a resze nem erdekel, inkabb arra ertettem, hogy mittudomen mennyire lehet erzekibb a maganeletben?


Mar egy jo ideje bokol a nogyogyaszom, szoktunk levelezni is, soha nem vettem "ugy" a kozeledeset, bokjait. De mi van, ha a maszk mogott...


Mi van, ha amikor ugy bucsuzik el a mail-ben hogy: olellek, nemcsak veletlen? Most arra var hogy lepjek vagy tenyleg csak baratsagbol csinalja? Vizit utan puszival bucsuzik, ezt sem vettem komolyan, velem egyidos

2012. márc. 1. 13:35
Nekem is nőgyógyász volt a korábbi párom,az egyetlen férfi,akibe igazán szerelmes voltam...:)
2012. márc. 1. 13:35

Nem értem mi köze a kettőnke egymáshoz.


"ugy ertem mit valtoztat a hozzaallasukon az hogy nap mint nap ezzel foglalkoznak?"


Mármint mivel avval foglalkoznak nap mint nap...


Szerintem egy orvos jelen esetben nőgyógyász a betegségekkel (megelőzés/kezelés) foglalkozik nap mint nap és nem a nőkkel...

2012. márc. 1. 13:34

Ismered a mondást: "Hazamegy este a nőgyógyász, ránéz a feleségére és felkiált: -Végre egy arc!"


De visszatérve a kérdésre: ők ezt ugyanolyan munkának fogják fel, mint bármi mást. Ne félj, totál normális emberek a párkapcsolataikban!

6. amaal1 (válaszként erre: 5. - Jeva)
2012. márc. 1. 13:30
Szerintem egy kellemes masszázs nem hasonlítható össze egy nőgyógyászati vizsgálattal. Vagy csak nem a megfelelő dokihoz járok? :)
5. jeva
2012. márc. 1. 13:28

Ez jó kérdés..

Én tuti nem bírnék mit kezdeni a foglalkozásával.. volt masszőr barátom és teljesen kivoltam, hogy más nőket "tapogat".. hátmég egy nőgyógyász.......... húúúúúúúúú

Bocsi, hogy irtam ide, hisz nem válaszoltam a kérdésedre, mivel nincs tapasztalatom, csak kikívánkozott belőlem a véleményem:-)

2012. márc. 1. 13:25
Bovebben: az erdekelne, hogy miutan egesz nap csak szettart labakat lat, noi gondokkal foglalkozik, ugy er haza egy nogyogyasz hogy kivan ettol az egesztol vagy inkabb romantikusabb? Tudom, embere valogatja, szoval hulye a kerdes, de ezert elnezest kerek:) az is erdekelne hogy milyenek az agyban ha nem tul indiszkret, ugy ertem mit valtoztat a hozzaallasukon az hogy nap mint nap ezzel foglalkoznak?
2012. márc. 1. 13:22
kíváncsi
2012. márc. 1. 13:21
Mélyrehatoló :-)
2012. márc. 1. 13:19
Akinek nogyogyasz a ferje/baratja, milyen ember a parkapcsolatokban?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook