Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akinek nőgyógyász a férje/barátja, milyen ember a párkapcsolatokban? fórum

Akinek nőgyógyász a férje/barátja, milyen ember a párkapcsolatokban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. márc. 2. 11:20
Most komolyan gondoljatok már bele,hány pu...cit lát egész nap meg szép hasakat pont majd egy tünik fel neki.Miért nem az arcodat ,szemedet dicséri..Amugy milyen sürün jársz oda hogy ekkora jelentöséget tulajdonitasz neki..Tudsz rola valamit,házas,meg ilyenek..Hivd el akkor kávézni ott milyen lesz veled..
130. 0946ae53c1 (válaszként erre: 116. - Mamagirl)
2012. márc. 2. 07:25

Mindenkinek a kapcsolatában lehetnek hullámvölgyek, amikor nem érzi magát az ember tökéletesnek. Valóban ilyenkor hajlandó mások bókjait, egy jó szavát felnagyítva látni. Könnyen megtetszik egy másik férfi - most tökmindegy, hogy a nőgyógyász, vagy a sarki fűszeres, aki kedvesen mosolyog, s a két szép szemedért neked adja a legszebb zöldséget. Férjnél vagy, s nekem úgy tűnik, azért megcsalni nem akarod a párod, még ha tetszik is a dokid. Akkor vagy felhagysz az ábrándozással, s törlöd ezt a képet, hogy tetszik neked, s elűzöd a gondolatokat is, hogy ne legyen a férjed felé lelkiismeretfurdalásod, vagy kiélvezed az álmaidat, s ábrándozol kicsit amikor nála vagy. De ennyi, s nem több, hisz úgysem lehet több. Jól látom a helyzeted?


Ezt én átéltem a fogorvosommal :)

Még ma sem tudom, ő is vonzódott-e hozzám, vagy csak én képzeltem bele túl sokat, s ő csak szimplán kedves volt. De amint otthon minden tökéletesen rendbe jött, el is felejtettem őt. Ha akarod priviben még beszélhetünk erről.

129. 0946ae53c1 (válaszként erre: 121. - A14deb9047)
2012. márc. 2. 07:13
:DDD
128. 0946ae53c1 (válaszként erre: 109. - Porzellanpuppe)
2012. márc. 2. 07:13

Az én fogorvosom is elkérte az e-mail címemet...igaz, csak azért, hogy átküldje a röntgenleleteket...:(

:D

127. 0946ae53c1 (válaszként erre: 118. - E438349773)
2012. márc. 2. 07:11

Az én hasamat is mindig megdicséri az én nőgyógyászom, még így hosszú évek múltán is, "Hogy milyen szép a császármetszés hege!"

Persze, ő csinálta!

:DDD

126. 0946ae53c1 (válaszként erre: 123. - Ee1dc9ba06)
2012. márc. 2. 07:09
:)))
125. 0946ae53c1 (válaszként erre: 102. - Mamagirl)
2012. márc. 2. 07:08

Általános suliban volt egy fiú osztálytársam, aki akkor elhatározta, ő szülész-nőgyógyász lesz. Azért, mert :"milyen jó dolog életeket világra segíteni". Mára már - lassan 40 éves - nőgyógyász. Felesége van, van egy gyerekük is. Teljesen normális családi életet él. Ő azt mondta, ha bemegy hozzá egy páciens, a női testet csak biológiai vonatkozásban nézi. Ő sosem néz a nő szemébe az arcára a vizsgálószékben, közben tárgyilagosan tájékoztat: Igen, minden rendben, most lazítsa el magát, kicsit hideg lesz. De nem keresi a szemkontaktust. Csak akkor mikor vizsgálat előtt és után beszélgetnek.


Nem sűrűn találkozom vele, úgyhogy nem szoktunk erről beszélgetni. De egyszer mondtam neki, hogy elhiszem, hogy jó doki vagy, de sosem mennék hozzád. Azt mondta, nem is vállalna. Ez most onnan jutott eszembe, hogy ez a másik oldal.

Lehet, nem jó úgy ismeretséget szerezni, hogy a vizsgálóasztalról, de fordítva is ez van: nem jó személyes ismerőst páciensként viszontlátni. A felesége is szakmabeli, szóval nem a vizsgálóasztalon ismerte meg, s soha meg nem vizsgálta.


Egyébként az én orvosom is hasonlóképp viselkedik: Vizsgálat előtt és utána kedves, mosolygós,(olyan a mosolya és a szeme, mint Bruce Willisnek, tényleg!!!) bár távolságtartó, "X-né kedves"-nek szólít, de amint közeledik a vizsgálóasztalhoz felvesz egy fapofát, s csak alulra koncentrál. Ha kérdez valamit,s választ vár, akkor sem néz rám soha vizsgálat közben.

Szóval, lehet, hogy azt tanítják, hogy így kell viselkedni...

S ha már a dicséretnél tartunk, minden alkalommal megjegyzi, hogy: "Szép a méhnyakam!"

Na ilyen bókot csak egy nőgyógyásztól kaphat az ember lánya!

2012. márc. 1. 22:07

- Mit mond a nőgyógyász, amikor munka után betér a kocsmába?

- ??

- Végre ARCOK!!

:-D

123. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 48. - 0946ae53c1)
2012. márc. 1. 22:03

Azonnal mondd meg, HOL RENDEL??

:))))

122. nzs2001 (válaszként erre: 107. - Mamagirl)
2012. márc. 1. 20:15
Igen, a fogorvos jól keres, ott ritkább a rendelési időn túli elfoglaltság, és az egy külön kar az egyetemen, ma már általános orvosi diplomával nem mennek fogorvosnak
2012. márc. 1. 19:50
Anno Budapesten sztori volt a '80-as évek elején, hogy egy híres nőgyógyász (dr. H. I.) majdnem a Dunába hajtott, mert meglátott egy pár gyönyörű női lábat... Csak ennyit... nem többet...
2012. márc. 1. 19:39
Van ,aki szerint a nőgyógyász annyira belefásul a sok női nemiszerv látványába,hogy inkább hom...lesz...
2012. márc. 1. 19:31
Ez engem is érdekel, mindjárt végig is olvasom,és jövök...:)
118. e438349773 (válaszként erre: 114. - Mamagirl)
2012. márc. 1. 19:09
szoval tobbmindent dicser.. h szep a hasad.. :) szerintem is tetszel neki!
117. Mamagirl (válaszként erre: 115. - 937a2a883a)
2012. márc. 1. 18:53
Igen, bocs, valaszkent mentettem de igazabol nem neked irtam hanem ugy altalanossagban es gunyolodni eszemben sincs
2012. márc. 1. 18:50

Ja, ennek az egesznek nem is keritettem nagy feneket az evek alatt, mostanaban igen, itthon nem a legfenyesebb, de nem vagyok egy megcsalos fajta, hat tepelodom, tepelodom. Es amugy is magamban kerestem/keresem a hibat, ezek utan az ilyen korulottem levo ferfiak megjegyzesei mas hangsulyt kapnak (amire regen alig figyeltem oda), es koztuk ez a nogyogyasz aki a gyengem.


Most emiatt lehet anyazni engem is, oke, tenyleg, el kellene gondolkoznom hogy "bevarratom", soha tobbet nem szortelenitek, kimegyek papucsban, susogos szabadidoruciban, igy legalabb nem lesz temam, nem lesz min gondolkozni, felejtsen el a vilag, az urammal az elen, nem?

115. 937a2a883a (válaszként erre: 113. - 937a2a883a)
2012. márc. 1. 18:46
Amúgy meg mindenkinek leesett és mégis csak nekem írtál ilyen gúnyosan...
114. Mamagirl (válaszként erre: 111. - Crawley girl)
2012. márc. 1. 18:42

Hat nemigazan kellettem magam, amilyen kontesztusban megismertem az kb az volt hogy meg szules utan voltan 1 hettel, nehany oltes bennem, vereztem is rendesen, egyaltalan nem hianyzott a szex, sot pont mikor bementem, inkabb megvizsgaltattam volna magam egy oreggel, mert igy nagyon cikis is volt a helyzet, pityeregtem is ugyhogy voros szemek, smink nelkul, hat nem voltam egeszen tip-top:) nem tangaban mentem oda ha ez szamit


A dicseret elotte is volt, hogy szep a hasam, utana meg mikor

mar meggyogyultam akkor mar mast is megdicsert (igen, uriemberesen es igen, meglehet hogy nem csak engem, nem nyomozgatok utana)

113. 937a2a883a (válaszként erre: 47. - Mamagirl)
2012. márc. 1. 18:41
Mi az,hogy leesett?Hidd el kapásból,ugyanis ez volt az első hozzászólásom,ha feltűnt.
2012. márc. 1. 18:14
Nem akarok látatlanba okoskodni de el tudom képzelni hogy te flörtölsz vele és ugye egy pasi meg ad jelet vissza,de valoszinü csak ennyi az egész..
2012. márc. 1. 18:12
sosperec igazad van,most gondold el ha egy huszonéves fiatal csaj vetközik le nála,lehet öt is dicséri,de én azt mondom ha egy nö nem kelleti magát a doki megtartja a 3 lépést ez tuti,,szerintem neked ezen a pasin jér az eszed sexre,,ö meg ezt látja ennyi az egész..pasibol van..
110. porzellanpuppe (válaszként erre: 99. - Mamagirl)
2012. márc. 1. 18:11
mikor mesz megint?:)
109. porzellanpuppe (válaszként erre: 108. - 3cde375c32)
2012. márc. 1. 18:11
az uzeneted bizonyos reszevel egyetertek viszont szerintem ezt egy no megerzi ha valakinek tetszik es arra h elkerte az email cimet???nah azert ez mar nem orvosi kedvesseg na meg engem eletemben nem puszilt le meg orvos...szerintem meg tetszik a pasinak...vagy tenyleg minden novel ezt csinalja mert kihasznalja h szep h doktor. stb
108. 3cde375c32 (válaszként erre: 102. - Mamagirl)
2012. márc. 1. 17:55

arra gondoltál már,hogy elhet,h rajtad kívül még vagy 10 paciensével is pont ezt csinálja esetleg?

hogy egyszerűen ilyen a stílusa,és unatkozik a kapcsolatában,illetve ki akarja használni azt a helyzeti előnyt,hogy már levetkőztél neki(igaz,más okból) ezért könynebben meg fogod tenni újra,ha odakerül a sor..

ezen meg felnőtt nőként ne hatódj már meg,hogy megdicsér"ott alul,úriemberesen" ez egy nagyon olcsó fogás szerintem tőle.

107. Mamagirl (válaszként erre: 105. - Nzs2001)
2012. márc. 1. 17:37
A fogorvos is jol kereso:) es ott van unnepnap
106. Mamagirl (válaszként erre: 103. - 59e8d18315)
2012. márc. 1. 17:35
Az en szuleseimet nem o vezette le, egyiket sem, de mar akkor is ismertem, nem is tudom, hogy alakult volna, lehet, hogy az kellett volna hogy kiabranduljak belole es csak orvoskent nezzek ra, passz:)
105. nzs2001 (válaszként erre: 102. - Mamagirl)
2012. márc. 1. 17:33
Alapvető tévedésben vagy. A nőgyógyászokat nem a női test iránti érdeklődés vezeti erre a szakterületre. (Ezzel a logikával az urológusok homoszexuálisak lennének.) Ez egy manuális szakma, tehát aki operálni akar annak alkalmas. Testi erő és állóképesség is kell hozzá (ezért gyakrabban a férfiak szakmája) legtöbbször nincs ünnep, hétvége, éjszaka, ha szül a betegük (ezért sem sok nő választja) Na és az sem mellékes, hogy jól kereső szakma az orvosok között.
104. 59e8d18315 (válaszként erre: 103. - 59e8d18315)
2012. márc. 1. 17:13
Egy boncolást is baromi szivesen megnéznék...
2012. márc. 1. 17:12

Engem bevitt egyszer a szülőszobába az ügyelete alatt,végignéztem 3 szülést egymás után...tök jó volt...:)

Volt róla szó,hogy bevisz császármetszésre is...de sajnos az valamiért mégis kimaradt...

102. Mamagirl (válaszként erre: 101. - 2a69f78972)
2012. márc. 1. 17:09

Nem, en a nogyogyaszra vagyok kivancsi, a kerdest jol tettem fel.


De kiderultek itt altalanositgatasok hogy ok is csak ferfiak. Speciel igaz, hogy nem csak apolt nok jarnak egy nogyogyaszhoz, hanem ugye megyunk betegseggel is vagy mennek idosebb holgyek is meg minden.


En azt vettem alapul, hogy azert nap mint nap levezet szuleseket is (legalabbis az enyem egy nagyvarosban, nagy forgalmas korhazban dolgozik, szoval van ott minden). Ezt miert valasztja valaki mint szakma, ugy ertem a ferfiak eljutnak odaig hogy az asszonyt agybaviszik de itt kimerul a noi test iranti kivancsisag. Mig egy nogyogyasz vilagra segit babakat is, sok-sok vert lat de nem ugy am hogy a beteg mar elaltatva hanem azt a sok vert es fajdalmat is amit egy no atel ezalatt a fontos pillanat (orak) alatt.


Nekem ez mar onmagaban nem a szokasos ferfimodell, egy kicsi plusz. Ezert kivancsi voltam hogy ez a kicsi plusz a maganeletbeli viselkedesre hogy hat ki, kesz. Es azt is meg akartam erteni, hogy most ezt az egeszet fogjam fel kezdemenyezesnek vagy sem. Ahogy elnezem, nem lettem tole okosabb hogy itt kerdeztem, amugy meg batorsagom ugy sincs hogy direkt rakerdezzek nala (mert mi van ha tenyleg csak mero kedvessegbol tesz igy es kesz)


Hogy 3 gyerekkel mit ugralok, hat nem tudom, van aki meg ugy gondolja hogy 3 gyerek utan egy no nem no? Minden tekintetben no.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook