Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a SOTE I-en szültek, és 2008 ban fognak szülni fórum

Akik a SOTE I-en szültek, és 2008 ban fognak szülni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
7. ALLICS (válaszként erre: 6. - 79d1943975)
2008. júl. 4. 21:27

Mint írtam én csak "véletlenül" kötöttem ott ki,idő előtti burokrepedés miatt a 33.héten.Mivel ott nem volt fogadott orvosom,így pár ügyeletes orvos vizsgált meg.Végül a császármetszést Dr.Szabó Gábor végezte.Nagyon kedves volt,minden nap benézett hozzám,érdeklődött a baba iránt(pedig nem dolga),ha csak a folyosón is futottunk össze megállt velem beszélgetni.

Én mivel nem kisérte végig a terhességemet és úgymond csak az ügyeletében látott el 40 000Ft-ot adtam neki.Biztos nem keveselte,mert a 6 hetes kontrollon is normálisan viselkedett velem és még a kisfiamat is megnézte,és ami nekem nagyon jól esett,hogy emlékezett rám:))

2008. júl. 4. 14:25

sziasztok! tehát akkor jók a tapasztalatok. ugy tudom alternativ lehetőség nincs ugye?

megtudhatom a doki és a szülésznő nevét akinél szültetek? én cs.évánál fogok. ill hogy mennyit és mikor kell-ett fizetnii a szülésért?

5. Verka (válaszként erre: 4. - ALLICS)
2008. júl. 4. 14:18
Hála Isten csak vaklárma volt :), 37 hetes ultrahangon tágul vastagbeleket láttak, és a gyerekorvos javaslatára szültem ott,mert benne volt a pakliban, hogy esetleg bélelzárodás és akkor az I. sz. Gyerekklinikán mindjárt műteni lehetett volna :(, végül kiderült, hogy sok magzatszurok, és Zorka babám teljesen egészséges. Ezért foglalkoznak sokat Vele a tanácsadáson és emiatt volt fontos a vizsgálat a súlya miatt.
4. ALLICS (válaszként erre: 3. - Verka)
2008. júl. 4. 13:58

Szia Verka!

Nem is tudtam,hogy Te is ott szültél.

És miért kerültetek oda,csak nem valami gubanc volt?:(

2008. júl. 3. 16:36

Szia!

Én is ott szültem, Allics előtt egy hónappal! :)

Szintén nagyon meg voltam elégedve mindennel, a gyerekágyas osztály nem egy hilton, de ki lehet bírni.

Az orvosok és a szülésznők is nagyon rendesek voltak, pedig fogadott orvosom se volt, mert én is a szülés előtt kerültem oda 2 héttel.

2008. júl. 3. 15:37

Szia!


Én tavaly aug.-ban szültem őt.

Én mindennel meg voltam elégedve,bár mi csak véletlenül kerültünk oda.

2008. júl. 3. 15:31

sziasztok!


azért nyitom ezt a kérdést, mert én decemberben fogok ott szülni, számtalan kérdéseam van, gondolom másoknak is. barátnőm tavaly ott szült, ő s ellát tanácsokkal, de több szem többet lát, jó és rossz tapasztalatokat megbeszélhetjük, orvosokról, szülészekről, a klinikáról, bármiről.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook