Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


60. Bobett (válaszként erre: 58. - D58b988bee)
2009. ápr. 23. 12:04
Szia! Vért nem vesznek, hüvelytisztaságot nem néznek, hanem a beavatkozás után fogsz kapni egy receptet, azt kell kiváltani, s szedni pár napig! Ez egy antibiotikum, ami megelőzi a fertőzés kialakulását! Ne aggódj Te sem !
59. Bobett (válaszként erre: 57. - Gaabessz)
2009. ápr. 23. 12:03
Szia! A röntgenben csinálnak mindent! Szóval ezen ne aggódj!
58. d58b988bee (válaszként erre: 55. - Bobett)
2009. ápr. 23. 11:54
Köszi. Vért nem vettek tőled aznap ugyanis mindenhol olvasom, hogy ki kell zárni a gyulladás lehetőségét, mert akkor szövődmények lehetnek, na itt totál beszartam. Sőt szoktak hüvelytisztaságot is nézni. A fájdalom nem érdekel szültem már, szóval inkább attól rinyálok, hogy nehogy gáz legyen vagy mi van, ha van esetleg egy kis gomba, mert ugye az sem kizárt. Jajj be vagyok szarva.
57. Gaabessz (válaszként erre: 55. - Bobett)
2009. ápr. 23. 10:47

Szia Bobett!


Nekem is 30-án kell HSG-re mennem a BMC-be. Én is kellőképp be vagyok ijedve, mert nem tudom elképzelni, mire számítsak. Azért, ha nem zavar, kérdeznék tőled egy praktikus kérdést.

Először is a katétert hol helyezik fel? Még a BMC-ben, vagy már a röntgenvizsgálat helyén? Ezt azért kérdeztem, mert azt hallottam, hogy nagyon rossz vele még ülni is, nem beszélve a járásról...

56. Bobett
2009. ápr. 23. 09:00

Nem akartalak még jobban elijeszteni, de becsapni sem szerettelek volna! Tényleg mindenkinél más, mint ahogy a beültetés is! Valaki sírva jött ki, én meg meg sem éreztem! Ez sajna egyéntől függ!

Tényleg az lebegjen a szemed előtt, hogy a babádért teszed!!!!Szorítok Neked nagyon!

55. Bobett (válaszként erre: 53. - D58b988bee)
2009. ápr. 23. 08:58
Szia! Ez egy petevezeték átjárhatósági vizsgálat! A BMC-be kell menned, s onnan majd egy nővér átkísér a többiekkel együtt a röntgen épületébe!Az út közben nekünk elmondták, hogy hogyan zajlik ez az egész! Mielőtt átmentek, kaptok egy fájdalomcsillapító tablettát, ami szerintem annyit ér mint halottnak a csók! Mire vége a vizsgálatnak, addigra hat! Belecsípnek a méhszájba, ami egyáltalán nem kellemes,s fogsz érezni egy menstruációs görcs szerű érzést, bár én azt hittem, hogy szétszakadok, utána szólnak a röntgenes dokinak, hogy jöhet, akkor felfecskendeznek a méhbe egy bizonyos kontraszt anyagot, s megnézik, hogy elfolyik e a petevezetéken! Hát nem egy kellemes a vizsgálat az biztos! Én nem vágnék bele még egyszer, de persze ez is mindenkinél más!Nekem nagyon fájt, valaki meg sem érzi!Gondolj arra, hogy a babádért muszáj!!! Vigyél magaddal rendes betétet, mert utána lesz vérzés! Akkor nekem elég erős volt, de másnapra már elmúlt! Nekem nem kellett a vizsgálat után ott maradnom négy órát, ahogy az a papírra van írva, de azért vigyél magaddal hálóinget, papucsot, köntöst meg törölközőt, az a biztos! Utána visszamentek a BMC-be és meg is kapod az eredményt a zárójelentéssel! Én egy óra múlva már a vonaton voltam hazafelé! Ne izgulj, tényleg nem kellemes, de ki lehet bírni!
54. geridina (válaszként erre: 53. - D58b988bee)
2009. ápr. 23. 08:42
Nekem nem a BMC-ben csinálták, mert már az eredménnyel mentem oda, de ne félj tőle annyira. Kicsit kellemetlen, mikor nyomják be a festékanyagot a fecskendővel, de egyébként olyasmi mint egy rákszűrés
2009. ápr. 23. 07:44
Lányok, akinek hsg-t csináltak a BMC-be írja le nekem, hogy volt aznap mit néztek, hogy zajlott a vizsgálat? Köszi előre is. Be vagyok tojva tőle.
52. Bobett (válaszként erre: 51. - Molyka)
2009. ápr. 16. 08:10

Nekem is mindent vizsgáltak, csak nem tűnt fel nekik szerintem,hogy magas a prolaktin, vagy nem tudom! Hónapokkal ezelőtt szóltam a dokimnak Pesten, hogy ha megnyomom a mellem, akkor anyatej szerű anyag folyik ki belőle egy csepp! Közölte, hogy biztos azért,mert beképzelem, hogy terhes vagyok! Hát nem! A gyógyszer papírja is írja, hogy ha túl sok prolaktin termelődik, akkor ilyen tüneteket okoz!

De már nem is érdekel! A lényeg az, hogy most már jó kezekben vagyok és kezelnek a dologgal, májusban meg már remélem meglesz a beültetés is! Teljesen nyugodt vagyok, most már nem aggaszt az sem, hogy miért nem tapadtak meg a babák, ha az orvos szerint minden rendben volt! Most már tudom, hogy mégsem volt minden rendben! Nagyon bízom a sikerben és az orvosomban egyaránt! De majd meglátjuk!

51. Molyka (válaszként erre: 50. - Bobett)
2009. ápr. 15. 20:32
:) Akkor megvan mi a baj. De hogyhogy nem néztek hormont a BMC-ben??? Ezt nem értem, nekem mindent vizsgáltak.
50. Bobett (válaszként erre: 49. - Geridina)
2009. ápr. 15. 09:43

Szia! Én is kaptam az utolsó két beültetésnél, mert kértem, de nekem nem sikerült!Persze nem ez miatt, most már tudom!

Tegnap Pécsen megtalálták, hogy miért nem tapadt meg a BMC-ben egy babám sem a hétből!

Magas a prolaktin szintem! Egy laborból feltűnt az orvosomnak, Pesten meg megcsináltak három beültetést, s mégsem vették észre! Nagyon-nagyon sokat csalódtam bennük! Remélem Ti pozitívabb tapasztalatokat gyűjtötök majd!

49. geridina (válaszként erre: 46. - Molyka)
2009. ápr. 15. 08:17

Sajnálom nagyon Kaptál progeszteron injekciót?

Nekem az első nem sikerült, és hallottam, hogy azok kaptak, akiknek már a sokadik nem sikerült, kérdeztem, hogy "ugye én is kapok most?" Mondta a doki, hogy csak a harmadik sikertelen után szoktak, de kaptam. Én azt mondom, hogy azért sikerült:)

2009. ápr. 14. 11:16

Sziasztok!

Én holnap kérek időpontott hsg-re.Eléggé félek tőle.Most egy hetet késett(nem szokott)kezdtem örülni hogy megúszom,de biztos csak bestresszeltem magam:(

47. Bobett (válaszként erre: 46. - Molyka)
2009. ápr. 13. 20:46
Szia! Sajnálom, hogy így alakult, de örülök, hogy így állsz a dolgokhoz és nem adod fel! Ez már fél siker!
46. Molyka (válaszként erre: 44. - Geridina)
2009. ápr. 10. 22:42
Szia, van, megjött. De látott valami gyűrűt, ami arra utal, hogy megtermékenyültem, de abbamaradt a dolog. Be se ágyazódott a baba. Folytatjuk. :)
45. Molyka (válaszként erre: 44. - Geridina)
2009. ápr. 10. 18:25
Szia, van. Megjött sajnos, de nem adjuk fel. :) Úgy volt, hogy kimarad egy hónap, de mégsem. :)
44. geridina (válaszként erre: 43. - Molyka)
2009. ápr. 9. 09:41
Mi a helyzet? Van már valami hír?
43. Molyka (válaszként erre: 42. - Geridina)
2009. ápr. 6. 21:30
Köszi az infot. Olvasom itt a fórumon, hogy van akinek megjön az utro mellett is. A hasam néha fáj, a mellem egyáltalán. :s
42. geridina (válaszként erre: 39. - Molyka)
2009. ápr. 6. 10:46
Nekem is fájogatott a hasam, amikor sikeres lett a lombik. Az első sikertelennél véreztem, úgyhogy tuti volt, hogy nem sikerült. Úgy kellett végigvárnom a sok hosszú órát, hogy tudtam, hogy feleslegesen várok a jó hírre. Az első inszem volt, akkor pedig ugye nem 2, hanem 3 hetet kellett várni, mert vizeletből nézték. Az nem sikerült, de nekünk nem is próbálkoztak több inszemmel, mondván, hogy felesleges, úgysem fog sikerülni
41. geridina (válaszként erre: 20. - Bobett)
2009. ápr. 6. 10:43
Hűűűű, ezt nagyon jó, hogy leírtad, mer éppen most gondolkodtunk rajta, hogy el kellene kezdenünk összegyűjteni valahogy a pénz a következő gyerekre. De így nem biztos, hogy visza akarnék menni a BMC-be. A futószalagos dologban egyébként tökéletesen igazad van.
40. Bobett (válaszként erre: 39. - Molyka)
2009. ápr. 4. 11:33
Szia! Hát ebben sajnos nem tudok segíteni, meg amúgy is mindenkinél más és más! Ne agyalj, ne idegeskedj, pihenj sokat, s majd 9-én kiderül! Tudom, hogy nem könnyű, de muszáj! Próbáld meg! Nagyon szorítok Neked! Puszi
39. Molyka (válaszként erre: 38. - Bobett)
2009. ápr. 4. 10:07

Igazad van, de totál elgyengültem :S

Fáj a hasam, de vérnek nyoma sincs. Remélem nem csak az utro tartja vissza. Ilyenkor már van pecsételés... Mármint ha azt vesszük, hogy hétőre nem kellene megjönnie.

38. Bobett (válaszként erre: 37. - Molyka)
2009. ápr. 4. 09:45
Látod-látod! Feleslegesen stresszeled magad! Mondtam, hogy ne tesztelj, mert közel sem biztos még az eredmény amit mutat! Lehet, hogy ott van a babó, csak még a teszt nem érzékeli! Szerintem korai volt!
37. Molyka (válaszként erre: 36. - Juttta)
2009. ápr. 3. 21:49
Mármint mikor tesztelnél? Ma reggel negatív volt... :(
36. Juttta (válaszként erre: 35. - Molyka)
2009. ápr. 3. 21:27
Szerintem tesztelj nyugodtan! Én is teszteltem és két halovány csík lett. Sajnos rosszul végződött 9 hetesen. De ha ott lennék én is tesztelnék.
35. Molyka (válaszként erre: 34. - Bobett)
2009. ápr. 3. 15:43

Sziasztok lányok!

Nem tudom hogy fogom kibírni. Ma alig fájt a hasam, kicsit erősödött a folyásom is. Betegesen kezdem figyelni minden rezdülésemet. :(

Remélem a legjobbakat. Hétfőn lesz 14 napja hogy megvolt az inszem... Jaj nekem...

34. Bobett (válaszként erre: 32. - Molyka)
2009. ápr. 3. 14:12
Szia! NE TESZTELJ! Egyrészt még nagyon korai lenne, másrészt nem valószínű, hogy valós eredményt fog mutatni, s csak felesleges stressz! Az egyik lány a vérvétel reggelén csinált tesztet és negatív lett neki! Délután meg közölte vele az orvos, hogy valószínűleg ikrei lesznek! Szóval még tényleg korai lenne, s én nem javaslom! De persze a Te döntésed! Szorítok!
33. d58b988bee (válaszként erre: 32. - Molyka)
2009. ápr. 3. 13:12
Szorítok érted, aztán, gyere írd meg mi az eredmény.
32. Molyka (válaszként erre: 31. - Bobett)
2009. ápr. 2. 21:44
9-én kell mennem, akkor leszek az inszem 17. napján. Hétfőn kéne megjönnie ha simán megjönne. Lehet kedden csinálok egy tesztet. :)
31. Bobett (válaszként erre: 30. - Molyka)
2009. ápr. 2. 21:21

Szia! Örülök, ha segíthettem!Itt többen vagytok, s remélem, hogy tudtok majd segíteni egymásnak, s tudjátok bíztatni egymást! Mikor lesz eredményed? Szorítok Neked nagyon-nagyon!

Majd azért benézek ide is, nem hagylak magatokra Titeket, hisz kíváncsi vagyok a sok pozitív eredményre! Mindenkinek sok sikert kívánok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook