Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


150. dmimi
2009. máj. 31. 20:02
Köszönöm az infot!
149. Bobett (válaszként erre: 146. - Dmimi)
2009. máj. 29. 19:09
Szia! Ha sikerül, akkor az első 3 hónapban kell oda gondozásra járnod, de utána nem! Sok sikert !
148. tücsi29 (válaszként erre: 146. - Dmimi)
2009. máj. 29. 18:11

szia!

én úgy tudom h nem kell!

2009. máj. 29. 18:11
sziasztok lányok..van itt valaki??
146. dmimi
2009. máj. 29. 18:03

Sziasztok!


Csak egy kérdésem lenne, ha tudtok, válaszoljatok. Szóval, ha a BMC-be járok, akkor oda kell terhesgondozásra járni? És később ott szülni?

145. sparkler (válaszként erre: 143. - Geridina)
2009. máj. 25. 19:37

Hát ez szép.


Elolvastam a cikket. Az egész arra játszik, hogy Ő is részesüljön az OEP támogatásból.


Én nem kívánok neki semmi rosszat, de az tuti, hogy ilyen jellegű gondja még nem volt a családjának, és valóban ha lenne is mellényzsebből fizetné az egészet. Sajnálom, hogy vannak köztünk ilyen gondolkodású emberek is. Ilyenkor igazán szomorú vagyok.

144. Bobett (válaszként erre: 143. - Geridina)
2009. máj. 25. 17:24
Gyönyörű! Az ilyennek kívánom, hogy kerüljön ebbe a cipőbe! Bár neki ez sem okozna gondot, mert tuti, hogy egy milliomos köcsög! Bocsika! De most nagyon felhúztam magam!
2009. máj. 25. 14:23

Sziasztok lányok.

Belinkelek egy érdekességet, nézzétek meg, főleg a kommenteket. Pár embernek kinyílt a bicska a zsebében. Mi éppen most gondolodunk második lombikon, de nem tudjuk összehozni rá a pénzt. Azt hitte, Horváth Ágnessel együtt az ötlete is a süllyesztőbe került, de mégsem.


[link]

142. Bobett (válaszként erre: 140. - Marianna82)
2009. máj. 19. 21:05
Köszönöm szépen! Hiszem, hogy így lesz! Idén az orvoshoz menet láttam az első gólyát, remélem, hogy ez jelent valamit!
141. Molyka
2009. máj. 19. 20:25

Lányok, az inszem fórumon babásodnak, legtöbbjük gólyát látott. Itt egy gólya sincs. :(

Jobbulást Mariann, izgalmas idők következnek! :D

140. Marianna82 (válaszként erre: 139. - Bobett)
2009. máj. 19. 20:04

Nagyon köszönöm.

Tudom hogy Neked sem könnyű mostanában,ne keseredj el!Előbb vagy utóbb Téged is megtalál a "gólya"!!!!Teljes szívemből kívánom hogy sikerrel járj!

139. Bobett (válaszként erre: 138. - Marianna82)
2009. máj. 19. 19:54

Szia! Mielőbbi jobbulást kívánok! Tudom, hogy miről beszélsz, én is átestem ilyen műtéten és nekem is volt cső a hasamban! Hát tényleg nem kellemes!

Gyors gyógyulást és sikeres lombikot kívánok!

2009. máj. 19. 19:52

Sziasztok!


Túl vagyok a laporoszkópon,ma engedtek haza.

Sajnos kivették mind a két petevezetéket,a bal oldali nagyon csúnya volt ezért sebágyi draint is kaptam,amit borzasztó volt elviselni,de a lényeg hogy túl vagyok rajta.Pénteken varratszedés,pihi,aztán jöhet a lombik:))

137. geridina (válaszként erre: 136. - Molyka)
2009. máj. 19. 14:52

Azért, mert az első inszem úgy zajlott, hogy végigcsinálták a stimulálást, injekciók, minden egyéb, és aztán jött a beavakozás, apától anyag levéve, én fent fekszem az asztalon, jön felém a doki a katéterrel, benne a gyerkőcökkel, és egyszer csak azt mondja, hogy "na, én most berakom, de semmi értelme, mert úgysem jó a spermaeredmény".

Na gondold el, azt hittem lefordulok az asztalról. Az utolsó reményemet is elvették. Aztán mondta, hogy ha ez most nem sikerül, akkor nem is próbálkoznak tovább az inszemmel.

136. Molyka (válaszként erre: 134. - Geridina)
2009. máj. 19. 14:35
Szia, miért tértetek át lombikra? Nekem végig kell csinálni az inszemeket. Remélem ez lesz az utolsó :)
2009. máj. 13. 08:52
Lányok. Ha valaki közben fogyizik is, ajánlom az update és babaprojekt fórumot, ott mindannyian fogyózunk, közben próbálunk teherbe esni. VAn aki már a lombiknál tart, van aki még csak kacsingat felé.
134. geridina (válaszként erre: 133. - Molyka)
2009. máj. 13. 08:51
Én is Konchoz jártam, másodikra sikerült a lombik. Igaz, az első inszem volt, de azt mondták, teljesen felesleges azzal próbálkozni, így jött a lombik, ami nem sikerült, aztán a második lombik már igen.
133. Molyka
2009. máj. 12. 22:45
Sziasztok Lányok! Kicsit visszaolvastam, látom többen is jártok Zekéhez. Én Koncz tanár úrhoz járok, meg vagyok vele elégedve, holott már 2 sikertelen inszemen vagyunk túl. Ti hol tartotok? Erre vonatkozó infóig nem tudtam visszaolvasni.
132. Bobett (válaszként erre: 126. - Jasmine)
2009. máj. 11. 19:09
Szia! Engem a kisfőnököm küldött el betegállományba, mert elkezdték kirugdosni az embereket, s ő tudta, hogy mire készülök! Ja! S betegállomány alatt nem rúghatnak ki! Ha ne adj Isten, most sem sikerül, akkor vissza kell mennem dolgozni, akkor viszont már egy hónap letelte után kirúghatnak! Na én csak ezen fogok aggódni!
131. Pólika
2009. máj. 11. 18:53

Én fogom gépelni: csak annyit hogy én xy tájékoztattam a közvetlen főnökömet hogy ettől és ettől a naptól ilyen és ilyen kezelésre járok. Alatta: Tudomásuél vettem: na ott írja alá.


Jasmine, szerencséd van hogy van helyettesed. Nálunk a 63 főből egyedül én végzek ilyen munkát, nekem nincs helyettesem. Ha több mint 1 hét szabira megyek akkor Laptop - Radmin.

130. Jasmine (válaszként erre: 128. - Pólika)
2009. máj. 11. 18:39
És kivel írattad a papírodat?
129. Jasmine (válaszként erre: 128. - Pólika)
2009. máj. 11. 18:38

Fú ez nagyon jó, h ezt csinálod! Na, ez elgondolkoztatott... Hát ha ez lenne a vége, akkor én is beavatom. A közvetlen főnöknőm rendes különben, titokban tartotta a laparomat is!

A fő fő főninő már lehet nem ilyen engedékeny de ilyen papírral már lehet beljebb vagyok. Nálunk azért nehéz ez, mert középvezető vagyok, a kolléganőmmel ketten dolgozunk 1 területen és ha én kiesek, Neki sok lenne a meló és pl. beülti után 2 hét is kell ami pihi lenne, azt viszont valahogy meg kellene oldaniuk helyettesítésbe és arra egyelőre még nincs is terv, mert ez ilyen fasza cég! :-)

Ezért nem tudom mit tegyek. A kolléganőm rendes, tudja mire készülök, meg segít is bármiben, meg nem sápítozik, ha túlóráznia kellene, Ő is anya, tudja mit szeretnék, talán ezért is könnyebb így de azért mégsem tudom hogyan etikus ez, vagy hogyan kezeljem ezt a helyzetet.

128. Pólika (válaszként erre: 123. - Jasmine)
2009. máj. 11. 18:07

Jasmine, én ezt úgy oldottam meg hogy szimplán bementem reggel 7-re laborra, és sorbanállással együtt is 11-re beestem melóba. Ilyankor kínosan ügyeltem hogy előző nap szóljak hogy később jövök, és ugyanannyival tovább is maradtam bent.

Most hogy 2 naponta kell járnom, és csak du. 2-re érek be, beavattam a főnököm, akivel alá fogok iratani egy papírt, hogy erről a kezelésről tájékoztattam és ő tudomásul vette. Így le leszek védve. Munkajogilag is véd a törvény mert aki ilyen kezelésen esik át, olyan mintha már terhes lenne. Ez persze csak rendes felmondásra alkalmazható, rendkívülivel továbbra is bármikor kitehetnek.

127. Pólika
2009. máj. 11. 18:01

Nekem is a Zeke a dokim. Mufurc, de leszarom mert jó irányban haladunk. Pénzt nem kért, én meg nem adtam. A doki lehet hogy mufurc, de a dolog nem rajta múlik. Injekciót ápolónő mutatja meg hogy kell beadni, vért is ő vesz. Általában ugyanezek nővérek vannak a recin is, tőlük kapod a legtöbb tájékoztatást. Kedvesek, diszkrétek, kellő empátiával rendelkeznek.

Amúgy nem kell ezt személyes sértésnek venni, a dokik mindenkivel ilyenek, nincs különbség. Ha meg már eldönthetem, hogy pénzért vagy ingyen legyenek velem mufurcok, inkább az ingyenességet választom.

126. Jasmine (válaszként erre: 125. - Bobett)
2009. máj. 11. 17:22

Jesszus, augusztus óta? Lassan 1 éve? ÁÁÁÁÁ, engem addig simán kirúgnak! Adja Isten, h sikerüljön elsőre, mert akkor el kell inkább mennem munkanélkülire vagy fogalmam sincs mi lesz!

De sikerülni fog elsőre!

125. Bobett (válaszként erre: 123. - Jasmine)
2009. máj. 11. 16:28
Szerencsére nekem nem kellett hazudnom, mert mindenki nagyon segítőkész volt! Én táppénzen vagyok augusztus óta!
124. Bobett (válaszként erre: 122. - Jasmine)
2009. máj. 11. 16:27

Az én dokim az nagyon tudja a dolgát! Hidd el! Két vérvételből megállapította, hogy mi a probléma nálam! Pesten húsz vérvételem volt és nem tűnt fel senkinek, hogy mi a gáz! Szerintük minden rendben volt! Most kikezelt ez a doki, s hiszem, hogy most sikerrel járunk!

Ő a Pécsi Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán van, s ott csinálták az országban az első lombikot ( 20 éve ), úgyhogy van tapasztalatuk!

123. Jasmine
2009. máj. 11. 16:22
A másik ami érdekel, h a melóból való kiesést ki, h oldotta meg közületek?? Mert még ez a nagy kérdés!! Ugyanis feltett szándékom, h nem mondom el itt, h hova készülök! Nulla közük van hozzá! Viszont sok szabim nincs ugye a korom miatt is. A háziorvos rendes, mert azt mondta bármikor ad 1 napról is TP-t de eddig nem vtam beteges, most ki hinné el, h hirtelen az lettem? De gáz ez az egséz úgy ahogy van! Hogy lehet ezt bírni idegekkel? Hazudni, tűrni, csalni...
122. Jasmine (válaszként erre: 121. - Bobett)
2009. máj. 11. 16:20
És akihez jársz az a pécsi Kaáliban van? Különben tényleg sokat számít a doki!!!!!Mondjuk engem nem érdekel, ha nem kedves de figyeljen arra amit csinál Velem! Azért ez nem játék! Nekem nem baj, ha csak 10 percet vagyok bent ha tudja a dolgát! De honnan tudjam, h tudja-e a dolgát??
121. Bobett (válaszként erre: 120. - Jasmine)
2009. máj. 11. 16:17
Szia! Nekem az unokatesóm ajánlotta a BMC-t! Ő el volt ájulva tőle, én meg nagyon megszívtam velük! Ha visszaolvasol, akkor megtudod, hogy mi történt! Én is elkezdtem keresgélni és nekem is fontos volt, hogy normális legyen az orvos, szánjon rám kellő időt és ne legyen pénzéhes! És hála a Jó Istennek megtaláltam! Igaz Pécsen van, de nem érdekel! Tündéri egy manusz, még azt is elmutogatta, hogy hogyan kell beadni az injekciókat, s amikor megkérdezem, hogy mivel tartozok, akkor átkarolja a vállamat, a szemembe néz, s azt feleli, hogy azzal, hogy teherbe esek és megszülöm azt a babát! Ma is voltam nála, most értem haza, s továbbra sem tudok rosszat mondani róla! S hidd el nagyon sokat számít, hogy az ember hogyan viszonyul az orvoshoz! Én ezt tapasztalatból mondom! Ha esetleg kell a doki száma, akkor szólj, s elküldöm! Puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook