Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


180. Molyka (válaszként erre: 176. - Pólika)
2009. jún. 9. 20:48
Először én sem tudtam, hogy az az... Anatómiailag tökéletes vagyok. ;) Szóval amikor feltolom az utrot, középső ujjal, tövig, akkor ha megmozdítom az ujjam, akkor a végével érzem, hogy mintha egy kis mogyorót tapintanék ki. Akkor nehezen, de az ujjam hegyével körbe tudom rajzolni. Namármost nekem az alsó ujjpercem is hozzáér, akkora mint egy dió és érzem, hogy kissé nyitva van.
179. sparkler (válaszként erre: 175. - Molyka)
2009. jún. 9. 18:41
Hát mondanám, hogy ne légy elkeseredve, és csináld meg a tesztet, de amit írsz azt én is szoktam érezni mielőtt megjön.
178. sparkler (válaszként erre: 153. - Dmimi)
2009. jún. 9. 18:32

Szia! és bocs, hogy eddig nem írtam.


Nekem van itthon "saját" dokim hozzá járok kb. 20 éve, ő javasolta a BMC-t is. Azonban vele is az a baj, hogy ugyan itt nálunk is van rendelője, de Gyöngyösön dolgozik a kórházban. :-(

Igy, még rajta is gondolkodom, mert Gyöngyös is 1 órára van tőlünk keresztül a hegyen. Pedig benne bízom, de ha odajutunk majd meglátom.

177. Bobett (válaszként erre: 175. - Molyka)
2009. jún. 9. 11:58
Csatlakozom Pólikához! Én is most vagyok a negyedik beültetés után, szóval feltettem már jó pár száz darab utrot, de én nem tapasztaltam ilyet! El nem tudom képzelni, hogy ezt hogy csinálod!
176. Pólika (válaszként erre: 175. - Molyka)
2009. jún. 8. 23:05
érdekesen lehetsz összerakva, én ha tornáznék sem tudnám elérni a méhszájam. pedig utróztam egy jó darabig.
175. Molyka (válaszként erre: 174. - Bobett)
2009. jún. 8. 20:45
Szia. Amikor a kúpot felhelyezem érzem hogy puha és a hegye olyan, mintha egy dió lenne ami meg van hasadva.
174. Bobett (válaszként erre: 173. - Molyka)
2009. jún. 8. 19:37
Azt honnan érzed, hogy nyitva van a méhszáj????
173. Molyka (válaszként erre: 172. - Marianna82)
2009. jún. 8. 18:52
Hát pénteken teszteltem volna... de így, hogy nyitva a méhszáj, nem fogok.
2009. jún. 8. 15:34

És mikor kell visszamenned a dokihoz?

Nagyon bízom benne hogy a megérzéseid csalnak és mégis pozitív eredményed lesz:)

Próbálj meg nem aggódni és pozitívan gondolkodni,hidd el sokat segítene!

171. Molyka (válaszként erre: 170. - Marianna82)
2009. jún. 8. 15:28
Hát amikor utrozom, akkor érzem a méhszájam és kezd alászállni és nyílni, az pedig nem jó jel. Pénteken lesz 2 hete hogy megvolt az inszem
2009. jún. 8. 15:24

Szerintem most próbálj megnyugodni(tudom könnyű mondani)mást egyenlőre úgysem tehetsz.

Sajnos néha még az orvosok sem tudják megmondani miért nem lett sikeres a beavatkozás,hát még mi honnan tudnánk:(

Egyébként biztos hogy nem sikerült?

Ha pihensz is egy-két hónapot,legalább meglátod hogy a ciklusod hogyan alakul.

Tudom hogy sovány vígasz,de Nekem még két hónapot kell várnom a lombikig,de a legfontosabb hogy ne keseredj el!

169. Molyka (válaszként erre: 168. - Marianna82)
2009. jún. 8. 15:11
Konczhoz járok... logikusan belegondolva ennek a gyógyszernek csak rásegíteni kéne. Vagy nem? Egyszerűen nem tudom mi történik. Alaposan megvizsgált előtte, nameg a ciklusom is több mint egy évig 28 napos volt... Mást az ég világon semmit nem találtak, csak a PCO-t az inzulinrezisztenciával
2009. jún. 8. 15:05

Nem vagyok orvos,de szerintem ez sokmindentől függ,biztosan nem állt le a petefészek működése,ilyenre ne is gondolj!!!

Melyik doki csinálta az inszemet?

167. Molyka (válaszként erre: 166. - Marianna82)
2009. jún. 8. 15:01

:) de jó hogy van itt valaki! :) Most volt a 3. inszem, nagyon úgy tűnik, hogy nem sikerül, most szünetet kell tartani, de leírom mi aggaszt, de nagyon.

Úgy kerültem be a BMC-be, hogy normál, 28-32 napos ciklusom volt, volt peteérés és a leletek alapján jól stimulálható a petefészkem. Első hónapban minden okés volt, hamar, a 14. napra elértem a megfelelő méreteket, viszont a másodiknál alig-alig, azt is jóval több gyógyszerrel, a harmadiknál nem volt olyan vészes, de csak a 18. nap tudták megcsinálni az inszemet. Mi történhetett? Leállt volna teljesen a szervezetem? Vagy ez a gyógyszer nem rásegít, hanem átveszi a vezető szerepet? Elgondolkodtam, ha most nem sikerül, akkor ki kell hagynunk 1-2 hónapot. . . de ha nekem a 18. napra lett gyogyisan jó a petém, akkor spontán hónapban mi lesz velem??? Leállt volna a működésem? Fogytam azóta 6 kilót, mondhatni diétázom, a vérnoymásom mondjuk a helyén van és mégis ez történik???

166. Marianna82 (válaszként erre: 165. - Molyka)
2009. jún. 8. 14:57

Szia!


Mi a probláma?

Nem szabad feladni,tudom hogy vannak hullámvölgyek,de ne keseredj el kérlek!!!

165. Molyka
2009. jún. 8. 14:48
Sziasztok, van itt valaki? Kicsit el vagyok kenődve és kezdem feladni az egészet!
164. geridina (válaszként erre: 161. - Dmimi)
2009. jún. 8. 12:00

Hát, ez még a legenyhébb az egészben.

Nem elijeszteni akarlak, csak hogy tudd.

2009. jún. 8. 11:55
dmimi az eg hónap semmi ahhoz képest hogy több mint egy éve próbálkozunk. meg próbáld magad lekötni, én a tanulásba feledkeztem:-)
162. Marianna82 (válaszként erre: 159. - Dmimi)
2009. jún. 8. 11:52

Gondolom a 3.20.és 24. cnapos vérvételekre gondolsz?

Én egész türelmes voltam,és reménykedtem hogy minden rendben lesz,a vérvételi eredményeim jók is lettek,aztán a hsg-n derült ki a problémám!!!

Kitartás dmimi!

161. dmimi (válaszként erre: 160. - Geridina)
2009. jún. 8. 11:49
vérvétel, meg a többi kivizsgálás
160. geridina (válaszként erre: 159. - Dmimi)
2009. jún. 8. 11:32
mire gondolsz vv alatt?
159. dmimi
2009. jún. 8. 11:29

Olyan hosszú időnek telik ez az 1 hónap amíg a vv-k vannak. :(

Ti hogy éltétek meg ezt ez időszakot?

2009. jún. 4. 13:49

sziasztok

csatlakozok én is, nekünk az összes előzetes vizsgálat megvan, jövő kedden konzultáció, kicsit izgulok, mit fognak mondani.

157. Pólika (válaszként erre: 156. - Dmimi)
2009. jún. 4. 13:41
Ha a BMC-be jársz, elég ha helyben adsz mintát. Kérjél poharat a recin vagy a vv-nél.
156. dmimi
2009. jún. 4. 11:50

Sziasztok!


Ismét egy kis segítséget szeretnék kérni. Nézegettem a papírokat, az van ráírva, hogy a 20. napon vv, meg nőgyógyászati vizsgálat, meg vizelet. Szóval akkor vinni kell pisit vagy elég ha helyben adok mintát?

155. geridina (válaszként erre: 154. - Pólika)
2009. jún. 3. 11:53
Teljes mértékben egyet értek veled. Futószalag mindenütt van, és én is ezt írtam másik fórumokon is, hogy a BMC a legrégibb a szakmában. Ők kezdték először, és a legjobbak. Én 6 éve folyamatosan az adóm 1 %-át is nekik adom, mert ők segítettek rajtam, és ki tudja, talán össze tudom kaparni a pénzt egyszer egy másik kisbabára is:) Addig pedig hadd vegyenek minél több orvosi műszert, amivel még nagyobb sikerarányt érnek el. Egyébként nekünk 6 éve sikerült, akkor 35 % volt a sikerarány, mára ez náluk 40 %. Ez szerintem jó arány
154. Pólika (válaszként erre: 153. - Dmimi)
2009. jún. 2. 10:33
Nekem spec a BMC van a legközelebb a lakóhelyemhez. Azt azért érdemes tudni, hogy a BMC-nek nagyon jók a statisztikái. Persze megy mint a futószalag, a legtöbb lány UH részideje 20 másodperc, a doki mufurc, de ugyanezt hallottam a Kaáliről, csak ott mellette csengeted a lóvét is. Nekem nincs vele gondom. Meg ha már TB-t fizetek...
153. dmimi (válaszként erre: 152. - Sparkler)
2009. jún. 2. 10:14

Köszönöm szépen! Mi még nagyon az elején, a vérvételeknél vagyunk, de szeretnénk előre tervezni, még nem nagyon vagyunk képben. "Megnyugtató" volt a válaszod. Akkor majd keresek a környéken egy jó dokit.


Egyénként ti hogy vagytok a dologgal? Kerestek (kerestetek) előre dokit, vagy "spontán" az ügyeleti orvos?

152. sparkler (válaszként erre: 146. - Dmimi)
2009. jún. 1. 21:56

Szia!


Nekem kifejezetten azt mondták, hogy az a legjobb ha otthon keresek orvost.

Az indok a következő volt: Általában a BMC-be járók nagy számban iker-babákat várnak, és még egy normál terhességnél is van kockázat, egy iker-babával pedig ha lehet minél kevesebbet zötykölődjek fel vidékről. Végül is korrekt volt a doki. (hozzáteszem nekem ezt a szülészet vezetője mondta, ugyanakkor azt is mondta, ha akarok akkor ide is járhatok.)

151. Bobett (válaszként erre: 150. - Dmimi)
2009. jún. 1. 09:20
Nincs mit! Nagyon szívesen! Szorítok! Puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook