Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik 75 kg körülről indulnak, és 10 kg-ot fogynának fórum

Akik 75 kg körülről indulnak, és 10 kg-ot fogynának (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
480. szundika90 (válaszként erre: 478. - Csorenehomororsi)
2013. ápr. 17. 15:46

na igen mikor van eredménye annak amit csinálsz,akkor csak mégjobban azon vagy hogy elérd az álmaidat.



na a ruhákat ne is mond :S még 65 kg és néha vettem olyan gatyót ami pont jóvolt.és egyszer vettem egy gatyót ami tökjól nézett ki,de épphogy rámjött még 65kg-san.csakazért vettem meg mert levolt árazva és hát nem hagyhattam ott.hát most 73kg-as....inkább nem is mondok semmit :D multkor felpróbáltam és csak a combomig jött fel.mondhatom gyönyörű...

nem szerettem sose nadrágot venni van olyan 13db de rifle.abból 3-at ha tudok hordani,a többibe lógnak a hájacskák..:S

479. gombszem (válaszként erre: 452. - Csorenehomororsi)
2013. ápr. 17. 09:21

Sziasztok, mindenkinek szép napot!!!

Én márt hónapok óta olvasgatlak benneteket, de nem szóltam hozzá, mert én több kg vagyok mint 75, de én is fogyózom...

" csorenehomororsi" szeretnék kérdezni tőled, ha nem zavarlak... :-)

Tetszik amiket írsz, és érdekelne ez a Norbi diéta!!??

Ha tudsz benne segíteni, h hol és miket kell venni és alkalmazni ?? Ha lehet esetleg a neten olyan oldalakat kérlek linkelj már nekem priviben, ahol ezeknek utána lehet nézni .

Előre is köszönöm!!! :-)

Am. gratulálok,a nagy fogyásodhoz, és kívánom, h sikerüljön az álomsúly, neked és mindenkinek!!!!

2013. ápr. 17. 05:58

En valtozatlanul nyomom itthon reggel-este a bicos edzeseket,plusz ha vhova mennem kell en is bicoval teszem mev a tavot...imadom...es azt vettem eszre,h igy a 4. Edzeshonap utan sokkal konnyedebben tekerem az igazit is..:-)))

Nagyon bejott es ami pluszban jo,h nekem latvanyosan azokrol a kritikus helyekrol dolgozza le a felesleget,ahonnan kell...csipo,comb,popo,has....

Anyukam tegnap betuzte megint egy par gatyamat...eelviszi leszukiteni oket...van egy tok szupi farmerom,rojtos,szaggatott...kb 5-6 eve vettem...par honapog hordtam,mert kihiztam sajna...oktoberben mielott kezdtuk volna az eletmodvaltast alig tudtam felrancigalni,majdnem szetrepedt a combjaimon..nem tulzok...

Utoljara szilveszterkor bujtam bele...akkor is feszult rendesen,foleg hastajekon...

Tegnap belebujtam....kb 8-10 centit kell elvenni a derekabol,konkretan szet kell szedni az egeszet...combomon is ugy log,h begombolva terpeszallasban siman lecsuszik...anya azt mondta,tobbet mar ne fogyjsk,mert ha megegyszer be kell szukiteni mar ossze fonak erni a farzsebek...:-))

Ez olyan pozitiv elmeny vokt...ezek viszik elore az embert:-)))

60-ig jo lenne lemenni juni kozepere,akkor lesznek a babak egy evesek...a kaloriabazis azt irta ebben az utemben siman elerheto,most vagyok 67,ey az meg durvan...9 het...renelem meglesz!

Mondtam a ferjembek is,ha 60-at fog mutatni a merleg,akkor a popmat a foldhoz fogom verdrsni oromomben...meg soha nem latott 60 kilosan,pedig 11 eve egyutt vagyunk es elotte 6.5 evig baratok voltunk,szoval majd 18 eve ismerjuk egymast...en vagyok most 31!!!:-))

Itt az ideje!!;-))

Szoval vannak ilyen motivalo ereju dolgok a fejemben...:-))

477. Gyagyus
2013. ápr. 16. 20:16
Igen én is elkezdtem végre kigyomlálni a veteményes kertet, mert lassan el kell kezdeni ültetni, elég későn jött a jó idő, úgyhogy ideje van. Mostanában ennyi a mozgás.
2013. ápr. 16. 16:45
én meg a kertbe krumplit ültettem :DD oké ez nem torna de legalább mozogtam :D és ahogy sütött a nap :DD
2013. ápr. 16. 11:38
Jó idő van végre,mi biciklizünk oviba,elég messze van,+fél óra torna,de most még ettől is iszonyat izomlázam van.
474. csorenehomororsi (válaszként erre: 473. - Szundika90)
2013. ápr. 15. 12:39
Csak hajraaaaaaa!:-)))
473. szundika90 (válaszként erre: 470. - Csorenehomororsi)
2013. ápr. 15. 12:11

gratula :DDD


ah én meg most akarok neki állni RR-ni :D egyik alakreformos órájára akarok tornázni de vhogy nem akaródzik elkezdeni.. :DD de muszály lesz...

472. csorenehomororsi (válaszként erre: 471. - Gabóca10)
2013. ápr. 15. 11:54

Kosziiii:-)))

Igyekszik az ember...;-)

471. Gabóca10 (válaszként erre: 470. - Csorenehomororsi)
2013. ápr. 15. 11:18
Nagyon ügyi vagy,Gratula!
2013. ápr. 15. 08:02
Hello mindenkinek! 67, 4 vagyok,lement 0, 6 kilo megint,16, 1-nel jarok...meg 3 het az elso celig es 1, 9 kilo van hatra!
469. csorenehomororsi (válaszként erre: 468. - Patapucs)
2013. ápr. 14. 21:02
:-))))
468. patapucs (válaszként erre: 467. - Szundika90)
2013. ápr. 13. 20:23

Gondolj bele: hagyma (tabletta) reklám:

Jön Drakula. Sötét, kihalt utca ahol csak egy fiatal lány léptei kopognak....

Vámpírunk hírtelen elé lép, halk sikkantás, majd a lány nyakához hajol...és egy óriási hapci a nyakára és hátratántorodik döbbent tekintettel. :-)

A lány pedig mosolyogva odaad egy zsebkendőt és előhúz egy f.hagyma tablettát.

"Ha gyors segítség kell, csak kapj be egy ....tablettát"

467. szundika90 (válaszként erre: 466. - Patapucs)
2013. ápr. 13. 19:01

beteg vámpír :D lool..

amúgy nekem is van utóíze számba a hagymától :D de a büdös hagymalehelet evvel jár :DDD persze ha olyan helyre megyek nem eszek...:DD

466. patapucs (válaszként erre: 465. - Szundika90)
2013. ápr. 13. 17:16

A sült vörőshagymát most már szeretem, a nyerssel még nem tudtam megbarátkozni. Bablevest, brassóit, babfőzeléket imádom, de nagyon ritkán eszem ilyeneket. Evés után mindig van egy utóíz a számban amit nagyon utálok. Akármit csináltam utána (evés, fogmosás), nem múlt el.

Egyébként én is ritkán vagyok beteg. :-)

Lázas meg kb 10 évente....bár beteg vámpírt se láttam még. :-))

2013. ápr. 13. 13:03
lehet azért betegszek meg olyan ritkán mert sok hagymát eszek :DD
2013. ápr. 13. 13:02
hát a vámpír tőlem is elájulna...10km-es környezetbe nem is jönne közelebb :Dimádom a hagymát..az egyik kedvenc kajakiegészítő :D rizsával,husival,főzelékkel,főtt krumplival..vagy csak sima sajtos kenyérrel :DD isteni...na meg a foghagyma :D IMÁDOM :DDDD
463. csorenehomororsi (válaszként erre: 462. - Patapucs)
2013. ápr. 13. 05:45
VÁMPIRIIII!Akkor tolunk elajulnal:-)))
462. patapucs (válaszként erre: 461. - Csorenehomororsi)
2013. ápr. 12. 20:42

Szerintem én vámpír lehettem az egyik előző életemben. :-D

Méterekről kiszagolom a f.hagymát. A barátomnak a bőrén is szoktam érezni, ha előző nap bevesz ilyen tablettát. :-)

461. csorenehomororsi (válaszként erre: 460. - Patapucs)
2013. ápr. 12. 20:13

Nem mondod....imadom a fokhagymat...forro piritos vele,meg tejfollel.v spenooooot!

Zsiroskenyer lilahagymaval...:-ppp

460. patapucs (válaszként erre: 459. - Csorenehomororsi)
2013. ápr. 12. 20:06

Annak, aki szereti. :-)

Engem a nyers hagymákkal és a f.hagymás ételekkel lehet kikergetni a világból. :-)

2013. ápr. 12. 19:14
Pedig kremsajtos kenyeren majonezzel isteniiiii
458. szundika90 (válaszként erre: 457. - Csorenehomororsi)
2013. ápr. 12. 17:09
én is szeretem a halat,de csak a hagyományos kirántott halat..ilyen konzerves paradicsomos meg kutyafüle halakat nemtudok megenni....pedig próbáltam már,de nem ment le :SS
457. csorenehomororsi (válaszként erre: 456. - Szundika90)
2013. ápr. 12. 06:42
En imadom a halat....nincs is jobb mint nyaron egy frissen sult gozolgo hekk a balcsin:-)))))
2013. ápr. 11. 22:07
az nem kifejezés......szereted a tonhalat?pfuuuuu én utálom.....az volt a tegnapi salimba...elfelejtettem kivetetni belőle
2013. ápr. 11. 19:38

Kozben lehet egyszer egyszer bunozni...

Jol erezted magad,ez a lebyeg;-))

2013. ápr. 11. 17:26
aj tegnap nagy bűnbe estem :SSS....a barátommal elmentünk pizzára....de én salit kértem meg melléje ajánlott vmi sajtos-foghagymás vmit....mondom majd egy kis kenyér az még belefér....de neeem :D egy nagy kerek pizzanagyságú kenyér volt :DDD no mondom ez ki fogja enni....:DDD hát a felét megettem....
2013. ápr. 11. 11:17
Nagyon jó olvasni a sikereket,mindenkinek gratula akinek sikerűlt,remélem már nekem is megindúlnak lefelé a kg-ok,és hasonló jókat írhatok.szép napot mindenkinek
452. csorenehomororsi (válaszként erre: 451. - Patapucs)
2013. ápr. 8. 19:59

Igen,nov1-jen kezdtuk a ferjemmel az update eletmodvaltast,ez a 6.honapunk es 15,5-nel jarok....szerintem es az eredmeny is ezt mutatja,az a jo,ha atlagban heti0,5-1 kg megy le!

Az abszolut realis orvosi szempontbol is,a szervezetnek sem megterhelo,es tarthato igy a folyamat!

451. patapucs (válaszként erre: 450. - Csorenehomororsi)
2013. ápr. 8. 19:51

Akkor te nov. elsején kezdted?

Hát igen, én januártól. Még van 87 napom, hogy lemenjen 12-3 kg. Végülis ha heti egy lemegy, az jó. :-)

Csak még jobb lenne, most gyorsan ledobni 3-5 öt, mert "összement" a bőrkabátom... :-)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook