Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik 75 kg körülről indulnak, és 10 kg-ot fogynának fórum

Akik 75 kg körülről indulnak, és 10 kg-ot fogynának (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
360. szundika90 (válaszként erre: 358. - Cullinan)
2013. márc. 20. 17:20

nemtudom h egyről e beszélünk de ez isteni finom....hát igen nem mindenki szereti a magvaskenyereket....ettem már én is rossz kenyeret de ez.....nemtudom szavakba önteni annyira finom...csak sajnos nálunk ilyet nemtudok beszerezni penny marketbe vettem ami nálunk nincs....

amúgy én most rizst eszek már 2hete....és még nem untam meg....sajnos velem is az a bsj h gyorsan megunok mindent és hamar feladom...

359. csorenehomororsi (válaszként erre: 357. - Cullinan)
2013. márc. 20. 15:21

Ket 9 hobapos ikerbabank van itthob,en gyeden...

Minden honap elejen bevasarolunk a shopjaban olyan 15.000-ert,lisztet,cukrot,lekvart,teyztat...a tobbi hozzavalot a fozeshez nyilvan boltban veszem..krumplit,borsot,tejfolt,hagymat stb...

Nyilvan mindenkinek a sajat penztarcajahoz kell mernie a lehetosegeit,de mi ugy vagyunk vele,h inkabb most megveszem a dragabb cuccokat(amitol sokkal laktatobb a kaja,nem birunk olyan mennyiseget enni),minthogy idovel meg elhizottabbak legyunk,cukrosok,majd jon a magasvernyomas es egyeb finomsagok....amik kezelese penzbe kerul...inkabb megesszuk!!

Hulye pelda lesz,de az emberek sok mas szarra elkoltik a penzuket...cigi,edesseg,vagy vegyuk a wc papirt...nekunk jo a tescos ujrahasznositott csunya barna,vki a 3-4*-eseert megveszi az illatos mintanyomottat....

Csak ilyen aprosagokbol hamar osszejon 10-15 ezer,amibol mi megvesszuk a cuccait!

Plussz az elso ket honapban konkretan elraktam mibden kiadast,akar buszjegy,v rago v barmii....nem jottunk ki dragabban a cuccokkal mint elotte!

De ez nyilcan mondom mindenki eletviteletol es eletceljatol fugg...en sokaig szeretnek egeszsegesen elni....

Egy szo mint szaz,nekunk bejott,es nem sajnaljuk ra a penzt,mert ez valoban hasznal nekunk,es eszunk mindent,amikor csak akarunk...magyarul nem fogyokurazunk,hanem eletmodot valtottunk!

358. cullinan (válaszként erre: 347. - Szundika90)
2013. márc. 20. 15:07

Jó, hogy emlited, nekem is többen ajánlották már.

Állitólag nagyon hatásos.

Én egyszer megettem egy zacskóval, elég undoritó, sok sok folyadékot mellé inni, talán ért valamit, de az a baj, nincs hosszu távon kitartásom ezek fogyasztására:(

Utálom, hogy mindig azon trükközek, mit vegyek be, mit igyak, hogy el tudjak menni Wc-re:((

De próbáld ki, állitólag használ!

357. cullinan (válaszként erre: 355. - Csorenehomororsi)
2013. márc. 20. 15:04

ez mind szép és biztosan hasznos is, amit leirtál, de mindez mennyibe kerül??

Baromi drága a norbiféle kaja, ezt max ugx lehet megtenni, ha valaki többet keres az átlagnál, vagy még gyerek nélkül.

Három kamasz gyerek mellett, szerintem az egy heti bevásárlást nem fedezné a havi fizetésem:)

2013. márc. 20. 13:37
tegnap Wellnes kenyeret vettem :D életembe nem láttam még ilyet vki hallott erről vagí evett már?.... isteni finom...barna kenyér tele külünféle magvakkal....:D egy új kedvenc
2013. márc. 20. 05:46

Szia!szivesen valaszolok,kerdezz nyugodtan...:-)

Mi ugye norbizunk,ebbol kifolyolag up 1-eseket eszunk a kodrendszere szerint.

Vesszuk a kenyeret,mundenfele szenyot szoktam csinalni reggelire,jo sok zoldseggel,meg a majonezevel ketchupjaval...a kemeny sajtokat engedi.

Vacsira van h tojast eszunk,vagy a kenyerebol toastot csinalok,vagy vmi salit,korozottet,de pl van h smarnit csinalok es a ferjem este 8- kor eszi meg.mivel a lisztjevel meg a cukraval keszitem el,ez is up1,szoval barmikor megehetjuk!

En napi 2*fel orat szovabicozom,en 6 utan ezert mar ritka ha eszem,mert 7 korul szoktam a bicora pattanni,utana meg mar nem vagyok ehes...:-)

De ha megis ennek vmit,v a pudingjabol szoktam enni,v almat majszolok.

Igazabol nekunk azert jott be a dolog,mert semmirol nem kell lemondanunk...acuccaival barmit meg tudok fozni sutni...nagyon tesztasak vagyunk,sokszor csinalok bolognait,spenotos tesztat,rantott husit...madartejet,turotortat,gofrit,porkoltet nokedlicel,mibdenfele fozekeket a lisztjevel suritve...tenyleg mindent!

Van pl rizstesztaja,szoktam rakottbrokkolit csinalni belole....isteni!

V tesztasalit a csavart tesztajabol...ugyanolyan mennyisegeket eyzunk mint elotte,csak mivel up1 nem hizunk,mint a rendes feherlisztes cukros kajakt hiznank,hanem fogyunk...,

Tenyleg hihetetlen,de ez a 4,5 honap a modszert igazolja:-))))

354. ircsipircsi (válaszként erre: 353. - Csorenehomororsi)
2013. márc. 19. 22:33
Szeretném kérdezni, hogy mit szoktatok általában reggelire és vacsira fogyasztani ? Én reggeli nélkül kibírom, nekem mindíg a délutáni és az esti időszak a kritikus.Ti tartjátok azt, hogy este 6 után már nincs evés? Mennyit sportolsz ? Bocs a sok kérdésért, csak az ember mindíg kíváncsi arra, hogy akinek sikerült fogyni, az mit tett érte. Már 5-6 kg fogyastól is boldog lennék, de van pm alulműködésem is, bár jók a hormonszintjeim.
353. csorenehomororsi (válaszként erre: 352. - Ircsipircsi)
2013. márc. 19. 21:55
Sikerult megoldani!ifen,ikrek....
352. ircsipircsi (válaszként erre: 346. - Csorenehomororsi)
2013. márc. 19. 21:09
Köszi, hogy tettél fel képeket és fantasztikus a változás ! Gyerekeid ikrek esetleg, látom egy fiú és egy kislány - aranyosak !!
2013. márc. 19. 18:32
minden nap lehet inni....akár naponta többször is......most olvastam utánna.....erről is sok jót írnak...de hát kinek h hat.........nem is az a hashajto h egész nap híg székleted van....hanem normál széklet ami nekem nagyon kell
350. csorenehomororsi (válaszként erre: 349. - Szundika90)
2013. márc. 19. 16:50

Uuhhh...hat hajraaa:-))

Igyal akkor sok vizet melle majd,nehogy beragadjon a cuclimucli....mert az ilyenek a vizet is felszivjak a belbol.

Majd kivancsi leszek a hatasra...meddig kell enni??

349. szundika90 (válaszként erre: 348. - Csorenehomororsi)
2013. márc. 19. 16:44
ez béltisztító.....olyan mint a fűrészpor...szóval gondolhatod....
348. csorenehomororsi (válaszként erre: 347. - Szundika90)
2013. márc. 19. 16:37

Koszonom a dicsero szavakat:-))

En nem ismerem amit vettel....mire valo??

347. szundika90 (válaszként erre: 346. - Csorenehomororsi)
2013. márc. 19. 16:33
de csinos vagy.....megnéztem a képedet....és igen nagyon látni a változást még egyszer grat ehhez a teljesízményhez......én ma vettem utifő maghéjt.....erről tudtok vmit?mihejst hazajöttem megittam egy pohárral az elején nemvolt undoríto de a vége......pfoj...azt hittem visszajön....van egy ismim aki használja ezt ő jogurtal szokta megenni....szerintem én is avval fogom vagy teával.......
2013. márc. 19. 12:42
Sikerult felraknom kepeket az adatlapomra!eleg egyertelmu lesz melyik a mult es melyik a jelen:-))) Akit erdekel nezze meg
345. csorenehomororsi (válaszként erre: 343. - Szundika90)
2013. márc. 19. 06:59
Kuldenek de nem mukodik a fenypostaaaaa;-))))
2013. márc. 18. 21:40
javítom:másfél kg.....
2013. márc. 18. 21:39

szép havas estét nektek is :D mondhatom örülök a hónak....grrr.... csorenehomororsi gratulálok az eredményedhez......csak így tovább....de igazán küldhetnél már nekem is egy updates finomságot hadd kóstoljam meg :DDDD

én ma rááltam a mérlegre és 73-at mutatott....nem értem .....nem és nem és nem és nem........pár napja 1-5 kg kevesebbet mutatott ..ugyanúg eszek és 73-at mutat....:SSS

342. csorenehomororsi (válaszként erre: 341. - Ircsipircsi)
2013. márc. 18. 20:56

Updateozunk a ferjemmel,ez az 5.honap!:-))

O is 14,5 kg-nal tart!:-)))

En 83,5 rol indultam nov 1-jen!o 99-rol!

Mindent eszunk,sutok fozok,csak epp az o alapanyagaical!

Ma gofrit sutottem a baracklekvarjaval!:-))))

Imadjuk..nekunk nagyon bejott!

Semmirol nem kell lemondanunk,jokat eszunk,tele ahasunk es fogyunk:-))))

341. ircsipircsi (válaszként erre: 337. - Csorenehomororsi)
2013. márc. 18. 20:47
Én is tiszta szívből gratula-igenis büszke lehetsz magadra ! Pontosan milyen elveket tartasz be, hogy ilyen szápen lefogytál ?
2013. márc. 18. 15:40

sziaszok

én sajnos megálltam a fogyásban, mit tegyek??

339. csorenehomororsi (válaszként erre: 338. - Gyagyus)
2013. márc. 18. 15:36
Koszonom,igyekszem:-)))
338. Gyagyus (válaszként erre: 337. - Csorenehomororsi)
2013. márc. 18. 15:28
Gratula orsi ügyi vagy!
2013. márc. 18. 06:33
Szep jo reggelt minden kedves forumtarsamnak!! Eljott ez a reggel is,ami boldogabb mar nem is lehetne..... Ma telt le a 20. Hetem a 27- bol amit elso korben kituztem.... A mai suuuuulyooom Tadadadadaaaaaammmm:69,2!!!!megint lement 0,9 kg. -18 kg az elso cel(akkor leszek 65,5),ebbol mar megvan 14,3:-))))) Kb.10 eve kezdodott 6-ossal a merleg(ami szomoru igy visszagondolva,mert 30 eves vagyok)de majd moooooost:-))) NAGGGGGGYON BUSZKE VAGYOK MAGAMRA!:-)))
2013. márc. 17. 10:40
én ma tartok pihinapot................... :DDDhurráá...
2013. márc. 16. 20:46
Hello!en ma pihunapot tartottam edtes tren,hetfon merlegelek,aztan jovoj negosztom ..ez mar a 20.hetem vege lesz:-))(
334. minerva77 (válaszként erre: 333. - Szundika90)
2013. márc. 16. 20:26
hát én mindent csinálok, csak nem edzem... a fogyi se akar menni, hétvégi családösszeröffenés, sütihegyek stb. ááááá...
2013. márc. 16. 11:12
na sehol senki..mindenki keményen tornázik....azért egy kis pihit tartsatok és tessék ide is pötyögni vmit :DD
332. csorenehomororsi (válaszként erre: 331. - Szundika90)
2013. márc. 15. 16:30
;-)
331. szundika90 (válaszként erre: 330. - Csorenehomororsi)
2013. márc. 15. 15:38
elolvasva :D
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook