Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik 75 kg körülről indulnak, és 10 kg-ot fogynának fórum

Akik 75 kg körülről indulnak, és 10 kg-ot fogynának (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
540. szundika90 (válaszként erre: 539. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 8. 16:19
csak el ne tűnj a nagyvilágba :DDDnemhogy láthatatlanná válsz :DD
539. csorenehomororsi (válaszként erre: 536. - Szundika90)
2013. máj. 8. 08:19

Vannak csikjaim nekem is,de ahogy fogytam,egyre jobban szukultek ossze,es most mar ki is feheredtek,szoval alig latni oket mar!

Nyaron majd ha bebarnulok kb eszrevehetetlenek lesznek:-))

538. csorenehomororsi (válaszként erre: 537. - Zebracsikó)
2013. máj. 8. 08:17
Koszi!
537. zebracsikó (válaszként erre: 524. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 6. 22:00

Jó ez a mondás!!!


Gratulálok az eredményeidhez!!!

536. szundika90 (válaszként erre: 535. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 6. 21:57

bizony mindenki maga érzi h milyen a saját bőrébe :D

és azt megkérdezhetem hogy vannak a bőrödön azok a csíkok..tudod a gyors fogyás vagy hízáskor jönnek ki...striák vagy minek nevezik?


Nekem basszus mindenütt vannak,évek óta persze...derék,cici sőt még a térdemnél is..nem elül hanem hátul ott a hajlatba....kész katasztrófa vagyok....


már hete óta tervezem hogy a nadrágjaimat is szétszortírozom..mármint ami nemjön rám azt félre rakom :D félek 15-ből 5 fog rámjönni :D :S

535. csorenehomororsi (válaszként erre: 534. - Szundika90)
2013. máj. 6. 15:51

Szerintem sinan sikerul majd elerned a 60-at!

A masik dolog...az ember sokjal kritikusabb sajat magaval szemben...most h lefogytam ennyit,azt erzem,h sokkal kritikusavb lettem magammal szemben...meg maximalistabb....ha mar ennyit elertem akkor a tojeletest akarom...a 60-at!

Pedig a kornyezetem mondja,h mar ne fogyjak...de en meg erzem h kell az az 5-6 kilo!

Es az a durva,h evekig elvoktam a 78-85 korulivel....

Fura am az ember nagyon....:-))))

534. szundika90 (válaszként erre: 533. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 6. 14:37

hát első cél 72-ről 65-re,de amúgy 60kg nekem az álomsúly....mikor 65voltam akkor is belefogtam egyszer hogy lefogyok 60-ra,de az atyaúr istennek se ment le egy deka...aztán ahogy elkezdtem a cukrászdába járni dolgozni és ugye a első napok idegeskedésekkel teltek...na akkor 62-3 között voltam...mondom még hasznom is lett abból h idegeskedek,de aztán visszaálltam 65-re ...na és jottek sorba fel a kilók....


szerintem nekem 65 az a ideál....onnnantól nemvagyok képes leadni egy kilót se....de annak ellenére hogy most is 2kg ha nagy nehezen lement 100x jobban érzem magam a bőrömbe...igaz most is megkell válogatnom h mit vegyek fel....de nincs az az érzés bennem hogy megint telezabáltam magam és szétpukkadok,hanem csak televan a gyomrom és kész....:D

533. csorenehomororsi (válaszként erre: 532. - Szundika90)
2013. máj. 6. 14:22

Nekem is tetszenek a szamok:-))))

Ha jelzett a szervezeted h utanpotlas kell,akkor semmi go d....ez van,ha ritjan akkor meg plane jo!...

Menj tovabb...

Mennyi az alomsulyod???

532. szundika90 (válaszként erre: 531. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 6. 13:36

gyönyörű számok :DDD bassus ha én ennyit leadtam volna egy bombanő lennék :DD



én ma inkább rá se állok a mérlegre...mert tegnap annyira fájt a fejem gondoltam mert éhes vagyok...néha szokott ettől,de az ritka....hát így ettem,persze mindenből egy keveset,de ettem...:D

2013. máj. 6. 07:16

Vege az elso szakasznak,esmegvan a kituzott -18 kilo!:-))))

Centik a novemberi indulohoz kepest:csipo-17 cm,derek-24 cm,comb-12 cm,has-20 cm!

Irany tovabb a 60-hoz:-))))))

530. csorenehomororsi (válaszként erre: 529. - Gyagyus)
2013. máj. 5. 12:40

A kajat nem irtam,az elejetol kezdve csak a hetfoi merlegeleseket vezettem...eredmenyekkel,aztan kb 1 honapja fenn vagyok a kaloriabazison....ott nar vezetem minden nap,h mit eszem mennyit,mit sportolok,mennyi kaloriat egetek vele...stb.nagyon bejott,szupi kis kobtrollkiegeszites nekem!:-)))

Ajanlom neked-nektek is!

A baratnom pl fogyott 11 kilot es negalt a sulya ket honapra...se fel se le...miota hasznalja az oldalt,ujra fogy!

O nem kovet semmilyen modszert,csak arra figyel h ne lepje tul az oldal altal szemelyesen ra kiszabott kaloriamennyiseget...es fogy ujra..eszik mibdent,csak a kaloriat kontrollalja!:-)))

529. Gyagyus (válaszként erre: 524. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 5. 10:41
Köszi Orsi, hogy leírtad. Tényleg jó és tetszik. Azt is írtad, hogy mit eszel, tehát a köztes napokra is jegyzeteltél, vagy csak a hétfői napokon írtad az eredményt?
528. szundika90 (válaszként erre: 526. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 5. 10:20
hát büszke is lehetsz magadra :D
2013. máj. 5. 06:42
Holnap telik le az elso celkituzes...180 nap-18 kilo...majd megirom mi a merlegeles eredmenye:-))
526. csorenehomororsi (válaszként erre: 525. - Gabóca10)
2013. máj. 5. 06:41

Koszi;-)

Megmondom oszinten,h most mar en is nagyon buszke vagyok sajat magamra....sokan nem hittek benne a kornyezetemben h vegigcsinalom mivel elotte szamtalan hasonlo probalkozasom volt...

De most vmi bekattant jo ertelemben nalam....:-)))

525. Gabóca10 (válaszként erre: 524. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 4. 20:21

hÚ...ez nagyon tetszik!!!Gratulálok!

Szerintem sokunknak nagyon jó példa vagy!!!!


Már régen írtam ide,de sajnos semmi változás,és így nincs mit írnom!!!De nem akarom feladni!

524. csorenehomororsi (válaszként erre: 523. - Gyagyus)
2013. máj. 4. 06:14

Semmi extra nincs amugy benne!

Oktober vegen leultem es kigondoltam mennyit akarok fogyni...-18 volt nekem az elso cel...utananeztem h mi a szervezet egesuseges uzeme...0,5-1 kg/het

Beallitottam magamnak,h akkor ladok magamnak 10 bapot 1 kilo fogyashoz....az ugye 180 napra jott ki,26 -27 het durvan...

Elore megcsinaltam a tabit,minden hetfoi datumot felirtam,azok lettek a merlegeles napjai....az ugye nalam adott volt,h updateval fogok operalni:-))

Aztan nov 1-el belevagtam...mindig csak az adott hetre koncentraltam,abba adta bele mindent,h a kov hetfoi merlegeles jo legyen!

Mindig beirtam a mereseket bmi-vel,centivel:has csipo derek comb....

Es igy haladtam hetrol hetre....

Nem frusztraltam magam,h meg mennyi van hatra,csak a kovetkezore koncentraltam...

Nekem bevallt...:-))))

Hetfon jar le a 27. Hetem es mar a heten megvokt a -18 kilo....amit kituztem.

Olyan jo visszanezni is h hogy haladtam elore a celig....

A masik,h nekem azert is jott be ezaz elore megtervezes,mert nem akartam bunozessel elrontani a hetfoi merlegeleseket,magammal szemben szegyeltem vol a,ha nincs eredmeny ey azt kell beirnom..:-)))

Nekem nagy visszatarto ero volt!

Es bejott!

Meg soha egy lefogyasi kiserletet nem csinsltam vegig sem,hat meg ilyen elszantan es becsulettel...

Probald ki esetleg...

Es olyan jol ment,h most irany tovabb az igazi alomsuly fele a 60-hoz...

Elsore nem is mertem ekkorat almodni,azert nem ezt tuztem ki eloszor...de most h egy karnyujtasnyira vagyok,elerheto mar ez is:-))))

Szoval hajraaaaa!!!

Aki tenni akar mibdenre talal megoldast,aki nem akar tenni minddnre talal kifogast!:-)))

Ez az egyik kedvenc mondasom....

A legmotivalobb pedig:ADDIG VAGY LEGYOZHETETLEN AMIG FEL NEM ADOD!!!!!

Ezt kb minden nap mondogatom magamnak;-))))

Merits erot es allj neki!

Meg tudod csinalni!:-))))

523. Gyagyus
2013. máj. 4. 00:06
Köszi, hogy megpróbáltad
2013. máj. 3. 20:17
hát igen majd ha ott tartasz akkor eldől...
521. csorenehomororsi (válaszként erre: 520. - Szundika90)
2013. máj. 3. 16:29
Pont ma gondolkodtam ezen es igazabol a szervezetem jeleit fogom figyelni...mivel en nem fogyozom hanem eletmodot valtottam es sportolok napi tendszeresseggel,valoszinusitem,h a szervezetem altal megizelt idealis sulynal ugyis megallok a sulyvesztesben....ez nem biztos h egyezik az en elkepzelesemmel,a 60 kiloval,lehet 62-nel megallok,marmibt a szervezet,de lehet mondjuk h 57 re all be az idealis...kiderul...most vagyok 65,4!
520. szundika90 (válaszként erre: 514. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 3. 15:11

számomra az még nagyon nagyon messze van :D na de majd beszámolok a fejleményekről :D


és ha te eléred az állomsúlyt akkor milesz?próbálsz majd tovább fogyni vagy....

519. csorenehomororsi (válaszként erre: 517. - Gyagyus)
2013. máj. 3. 08:04

Tul nagy...visszadobta a mailt a rendszer....:-(

Pedig a joszandek megvolt!

518. csorenehomororsi (válaszként erre: 517. - Gyagyus)
2013. máj. 2. 16:36
Mar elkuldtem a citromailesedre
517. Gyagyus (válaszként erre: 516. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 2. 16:32
oké, köszi előre is
516. csorenehomororsi (válaszként erre: 515. - Gyagyus)
2013. máj. 2. 15:44

En a tablazatomra gondoktam h atkuldom,amihez hasonlot csibalhatsz te is ami motivalo ereju!

Programom kimondottan nincs,csak annyi h mi updateozunk!ott meg tudom mi egyes,azaz egesz nap fogyaszthato...

A tabit atkuldom,jo?nezd meg,aztan irj h tetszett-e!

515. Gyagyus (válaszként erre: 511. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 2. 14:50
Szívesen elfogadom a programodat,hátha tényleg erőt ad, az biztos, hogy könnyebb, mert nem kell állandóan azon rágódni, hogy most mit lehet és mit nem.
514. csorenehomororsi (válaszként erre: 513. - Szundika90)
2013. máj. 2. 14:46

Ha 70,9-et mertel az miert van messze???max ket het,akkor csak heti 0,5 kilos fogyassal szamolva...abszolut elerhetoooo:-)))

Csak OPTIMISTAAAAAAN!!!!

513. szundika90 (válaszként erre: 512. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 2. 11:33
na az fantasztikus lenne bizony...de az még messze van....most próbálok erős lenni és nem rohanni a hűtőbe is felfalni mindent :DDD
512. csorenehomororsi (válaszként erre: 507. - Szundika90)
2013. máj. 1. 19:55
Gratula...nemsokara 6-ossal kezdodik a merleg.....olyan izgi,nem???:-)))))))
511. csorenehomororsi (válaszként erre: 506. - Gyagyus)
2013. máj. 1. 19:54

Koszi!

60 az ogazi alomsuly....:-)))

En is azt tudom tanacsolni,h vagj bele....de gondold at,mit hogyan akarsz csinalni,milyen utemben akarsz fogyni,szoval tervezz elore,estarts ki....akkor ha van terved konnyebb elerni,h kitarts...

Nekem van heti programom,ha erdekel atkuldom h csonaltam...elore megirtam a heteket...es mar nem lett volba pofam hagyni,v csalni,mert nem mutattak volba jol ki a rossz eredmenyek a tablazatomban...most meg mar tok jo es motivalo visszabezni,tenyleg erot ad,h latom hetrol hetre h haladtam elore...:-))))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook