Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik 70 kg környékéről indulnak, és 60 kg felé igyekeznek fórum

Akik 70 kg környékéről indulnak, és 60 kg felé igyekeznek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1503. Lexibaba (válaszként erre: 1502. - Plüsstigris)
2011. nov. 21. 12:09

Szia! :)

Remélem azért a háttérgondok lassan megoldódni látszanak :)

Sztem jó lenne elmenned egy vérvizsgálatra és a háziorvosoddal kiértékeltetni azt. Sztem jó lenne valami hajkapszula, és megannyi tea van. A gyógynövény boltokban, patikában szoktak lenni ilyen készítmények. Mindenki segít, kerdezősködhetsz.

A sav-lúg egyensúlyodat a következőképpen ellenőrizheted. Patikában veszel lakmusz papírt és egy darabkát letépsz és benyálazod. Kb étkezés elött amikor már eltelt egy kis idő az előző étkezés óta, de még más kaja nem befolyásolja a száj pH-dat. Az a legjobb, ha kék. Ha zöld, akkor jobb odafigyelni a lúgosító étrendre, Ha sárga, akkor pedig valszeg valami komolyabb betegség is lehet a szervezetedben, ebben az esetben kötelező elkezdeni a lúgosító étrendet.

ezen az oldalon lúgosító ételrecepteket találsz: htt p://w ww.lugosit oetelek.c om/lugosito_etelreceptek

htt p://ww w.lugositoet elek.c om/lugos ito_etrendkiegeszitok

"Ha úgy érzi, hogy nehéz lenne meglennie édességek, sütemények vagypéksütemények, tészták nélkül, sőt ezeket néha erősen kívánja, akkor biztos lehet benne, hogy a mikroorganizmusok (gombák, baktériumok) már túlszaporodtak a szervezetében, és ezért igénylik a plusz szénhidrát és cukor bevitelt.


Az elsavasodás visszafordítása egyet jelent azzal, hogy olyan belső környezetet hozunk létre a szervezetünkben, amelyik nem biztosítja a mikroorganizmusok túlélését."

htt p://phc soda.5 mp.eu/we b.php?a=ph csoda &o=J7gSX Xl pgn

itt hasznás dolgokat találsz a különböző ételekről, adalékanyagokról, stb :)

Sok sikert :)

2011. nov. 21. 11:38

Sziasztok lányok!


Talán már nem is emlékeztek rám...bizony mostanában nem a fogyókúra volt a fókuszpontomban, összejött minden. Remélem, nektek szép ütemben halad a diéta, és mindenki közelít a karácsony előtti álomsúlyához.:)


Én ugye a "devizahitelesek diétáját" kezdtem el: krumpli, kenyér, tej, és néha ez-az, de a heti 3x1 óra tornát tartom - és szinte minden héten lemegy 1-1 kg, ma mértem: 65 kg vagyok, juhéjjj!:P


Viszont egyre jobban hullik a hajam (ez már túlvan a terhesség utáni hajhulláson sztem), és bizonyos bőrproblémám is erősödni látszik (vagy csak most kezdett el már nagyon idegesíteni), seborrhea dermatitis a neve, bőrgyogyók is csak szteroidos krémekkel kezelik, kigyógyulni nem lehet belőle, ezt írják róla mindenhol. De egyre több olyan természetgyógyászos honlappal találkozok, ahol azt írják: belülről fakad a bőrprobléma is (teljesen ésszerűnek is tartom...), így belülről is kell megoldani.

1. Méregtelenítés

2. Lúgosító étrend, szénhidrátok + állati fehérje mellőzése, viszont sok-sok zöldség.


Nos, ezt szeretném elkezdeni, már nincs nagy étvágyam, úgyhogy azt hiszem, az étrend-résszel nem lesz gond.


Viszont nem tudom a méregtelenítéshez hogy fogjak hozzá, légyszi, ha tudtok vm tippet, megköszönöm!

Igazából lénaptól kicsit tartok, mert szülés után voltak khm.. wc-gondjaim, így a reggeli müzliről nem merek lemondani.

Tehát talán inkább gyógyteák érdekelnének, amiből sokat meglehet inni, és mellette elkezdeni a lúgosító étrendet.


Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerültem, és nagyon-nagyon köszi, ha tudtok vm hasznos tippet!


Plüss.

1501. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 1498. - Dafke)
2011. nov. 21. 10:23
Igen valószínű, hogy egy fitnesz-bolhával jobban jártam volna:-)))))))
1500. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 1499. - Dyus33)
2011. nov. 21. 10:21
Húú de jó lenne:-))))szundi a végtelenségig:-)))
1499. Dyus33 (válaszként erre: 1498. - Dafke)
2011. nov. 21. 09:26
Csakúgy :) Ma mindenki holdacskásat kapott :) Az idő alapján nyugodtan vissza lehetne fekünni :)
1498. dafke
2011. nov. 21. 09:07

Gratulálok én is mindenkinek, aki fogyogat, Krisztának külön, hogy túlélte a séf urat/hölgyet. (Barátkozzál inkább sportolókkal:D)

Dyus, miért kaptam a jó-éjt jelet? Ilyen fárasztó vagyok?:(

:D:D

Most feküdjek vissza? :D

1497. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 1496. - Dyus33)
2011. nov. 21. 09:05
Szorgos hangya mindig előre gondolkodik:-))))
1496. Dyus33
2011. nov. 21. 08:58

Helló Csajszik!


Ma mérlegeredményem 68,1 kg

(miii ez a 10 deka a végééén????)


Tuti a tegnapi diódarálásben izmosodtam !!! Két tonnát kellett kézzel ledarálnom, mivel Édesanyám már a karácsonyi bejglivel izél... Én sütöm az övét is, ő meg a zserbófelelős, 25.-én cserélünk... Csakhogy én végig dolgozom az évet ünnepeket kivéve, úgyhogy dec. 7-8-9-én leszek szabin, akkor "dobom" össze a bájglit és sütés előtti állapotában lefagyasztom... -De ilyenekkel kell foglalkoznom november 21-én?

Dölákátásztróóóf...

2011. nov. 21. 08:50

Carmacode eltűnt......törölte magát észre vettétek???

Ti tudtok erről valamit??????

1494. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 1487. - Dafke)
2011. nov. 21. 08:46
Ott a pont altatás terén:-))))))
1493. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 1481. - Monis29)
2011. nov. 21. 08:45

Jó, hogy újra köztünk vagy:-))))

Nagyika komoly problematika, nehéz ügy, de megfog oldódni hidd el:-))


Súlyodhoz gratula:-)))


Bébimanóhoz csak annyi, hogy a tesómnak van 2 porontya ő elég korán drasztikusan(és nagyon igaza volt!!!)vetett véget a túlzott ragszkodásnak és nem sérült a gyerek egyáltalán, volt hiszti meg bömbölde azt nem vitatom, de megoldódott:-))))

2011. nov. 21. 08:44

Sziasztok!


Szombat reggel olyat láttam a mérlegen amit már nagyon rég szerettem volna: 65.6. :-)))

1491. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 1483. - Lexibaba)
2011. nov. 21. 08:41

:-)))))))

Bombasztik-elasztik:-))))))

1490. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 1472. - Hosi78)
2011. nov. 21. 08:37

Ez remek hír, hogy "életben maradtál":)))

Csak viccelek:-)))))))))))))))))))))

Gyógyulgass tovább és le a kilókkal:-))))))

1489. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 1461. - 5070cf4016)
2011. nov. 21. 08:34
Hát rám is rám férne...tegnap brutálkajálás volt, vendég voltam a séf barátomnál....kész....
2011. nov. 21. 08:33

Halihó Csajszik:-)))

Jelentem stabil 72,7:-)))))

Most vissza olvaslak benneteket:-)))

1487. dafke
2011. nov. 21. 07:41

Sziasztok! Jelentem, 72,5 mehet a táblázatba. :)


Monis, ehhez érdemben én sem tudok szólni. Mi egészen másként csináltuk ezt, a picim egyedül aludt el. Azt hallottam, hogy ha úgy alszik el, hogy pl. ringatom, vagy mellettem fekszik, és aztán felébred, látja, hogy nincs ott anya, apa, akkor megijed.

Így hát megtanítottam piciként egyedül elaludni. Sírdogált, bementem, mondtam neki, hogy itt vagyok, aludjon. Először 5 percenként, aztán 10, 15...persze nehéz megállni. De a törpicsek rájött, hogy attól, hogy nem látja anyát/apát, attól ott vannak.

1486. 5070cf4016 (válaszként erre: 1481. - Monis29)
2011. nov. 20. 22:34

te milyen napot tartasz ma? csak azért, hogy nem vagyunk-e véletlenül összeszinkronizálódva :D

amúgy szoktam ám én olvasni a fórumot attól, h nem adok magamról életjelet, csak ez a sok tanulnivaló... :D


Nagymamádnak továbbra is jobbulást! :( meg a helyzethez is jobbulást... :( jó megoldást kívánok :(


az aranyminősítéshez gratula ;)


Törpikékhez nem értek, abba nem szólok bele :D

1485. 5070cf4016 (válaszként erre: 1483. - Lexibaba)
2011. nov. 20. 22:31
örülök nagyon, hogy ilyen szépséges voltál a bálon :) biztos nagyon csini lehettél :)
1484. mamiii
2011. nov. 20. 21:22

Jóestéket mindenkinek! Remélem nektek jobban telt a hétvége, én végig dolgoztam:(((

Reggeli súlyom 64.8 kg. Ezt a 80 dekát már leküzdöm Karácsonyig, ha addig élek is!:D

1483. Lexibaba
2011. nov. 20. 21:08

Sziasztok lányok. + napra hagytam itt a fórumot és jó idő volt végig olvasni :) Nagyon örülök mindenki sikerének.

Nagyon jól sikerült a bál. Vettem póthajat is. Nagyon szép voltam :) A pocimat egy csőtoppal takartam. A kosztümnaci pedig jót tette a popsimnak és nyújtotta a lábamat a 10 centis magassarkú :)

Folytatom a fogyót :) Visszatértem :)

1482. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 1481. - Monis29)
2011. nov. 20. 20:35

Szia, nagy gratula a súlyodhoz, nagyon turbó ütemben dobod le a kilókat! Nagymamád kapcsán kitartást... az idősek otthona pedig olyan emberi megoldás, mellettünk van egy, a nénik-bácsik mindig nevetgélnek együtt, van társaságuk, látszik, hogy igazán jól érzik magukat.

Az alvásmizériához nemigen tudok hozzászólni, mert az én lányom már 6 éves, és mellettem alszik el csak:) Ugyanez a kiságyhoz-érek-felsírok téma volt kisbaba korában, vagy úgy oldottam meg, hogy szinte ráfeküdtem, amikor betettem a kiságyba, csaknem belefeküdtem én is:), és lassított felvételként húztam ki a karom. De aztán meguntam, és magunk közé vettem, nekem kényelmesebb volt szoptatás miatt is, utána meg egyszerűen csak akkor aludta végig az éjszakát, amit nem akartam feladni:) Egyébként még a mai napig is, ha nagy ritkán mellette alszom délután, alszik 2-3 órát is, ha egyedül, akkor max másfél óra... Esetleg azt meg lehetne próbálni, hogy magad mellett altatod el, és amikor a mélyalvási fázisban van (úgy fél óra múlva), akkor átemelni a kiságyba...

1481. Monis29
2011. nov. 20. 16:59

Sziasztok!


Nah, Kislegény alszik, van egy kis időm! :D


Dyus, köszönöm a jeleket! Nagyon aranyos vagy! :D


Cheesie, de jó, hogy Te is itt vagy! Így nem vagyok egyedül a 90 naposommal. :D Ha valahol szóba kerül a fogyi, mindig kinevetnek a 90 napos hallatán.


Hosi, jobbulást!


Köszönöm Mindenkinek a támogatást. Nagymamám sajnos nincs jobban, de többet már nem tudunk értük tenni. Sajnos nem hajlandók idejönni, mi nem tudunk náluk lenni minden délután, idősek otthonáról pedig hallani sem akarnak. :( Az elmúlt pár hétben majdnem 6.000 km-rt autóztunk el. Többet már nem bírunk, sajnos az anyagi keretünknek is van határa... :( Remélem, hogy azért ha bejönnek a kemény fagyok napközben is, talán mégis hajlanak valamiféle kompromisszumra.


Súlyeredmény: 62 kg! :D


Még egy jó hír: tegnap minősítő versenyen volt a csoportunk és kiemelt arany minősítést kaptunk, egyedüliként az indulók közül!!! :D


Egy kis segítséget kérnék a kisgyerektől: Kislegény (15 hónapos) megint nagyon anyás. Ezt értsétek úgy, hogyha meglát nem jó senki sem, csak én. Vagyis: egész délelőtt együtt vagyunk, a szó szoros értelmében (pl. mosogatás vagy hordozókendőben vagy mellettem állva a széken), ebéd után együtt alszunk (ez mondjuk eddig is így volt), délután az Apjával csak úgy van el, ha nem lát (mondjuk a szobájában vannak, csukott ajtóval), este csak én altathatom el, de letenni már nem tudom. Amint a kiságyához ér, egyből felsír. Így most az új fektetési módszerünk, hogy elaltatom, aztán szólok az Apjának, aki elmegy vele aludni, én pedig dolgozok éjjel, ameddig bírok. Ja, és egykezemen meg tudom számolni, hogy eddig hányszor aludta át az éjszakát születése óta. Van valakinek valami ötlete, hogy mi ilyenkor a megoldás? Imádom a kissrácot, de nagyon kemény hetek vannak mögöttünk, és bár optimista, kevés alvásigényű típus vagyok, lassan tényleg a teljesítőképességem határához érek. :(

2011. nov. 20. 16:23
Lányok, holnap akkor az új eredményekkel megy már a táblázat - kíváncsi vagyok nagyon, ki hol tart a "létrán"! Én sajna toporgok, ahol voltam, mondjuk, csoda, hogy nem híztam, amennyit összekajáltam a héten:P De most már ügyesebb leszek, ünnepélyes fogadalom:)
1479. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 1471. - Dafke)
2011. nov. 20. 16:21
Gratula, most már nagyon közel a 6-ossal kezdődő!
1478. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 1468. - 5070cf4016)
2011. nov. 20. 16:21
Ismerem ezt, sajnos, nagyon is. De én kijöttem belőle, és ki fogsz te is! Végül is, ha egyszer lefogysz, súlytartó étrendet már könnyedén lehet követni, nem kell majd rajta annyit görcsölni, és szépen hozzászoksz. Fogsz még ott tartani, nyugi, nem is olyan sokára!
1477. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 1444. - Omimano)
2011. nov. 20. 16:17
Nagy gratula, innen már egyenes az út!!! De, láttam, hogy hiába töltöttem fel az új táblázatokat, beragadt a régi. Azt fogom csinálni, hogy holnap törlöm azt a bejegyzést, és úgy töltöm fel a táblázatot - ma már nem nyűglődöm vele, holnap úgyis új eredmények lesznek, remélhetőleg mínuszokban:)
1476. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 1441. - Hosi78)
2011. nov. 20. 16:15
szegényke, jobbulást!
1475. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 1433. - Dafke)
2011. nov. 20. 16:14
hát igen, a low carb nem annyira favorizálja:) remélem, bejön neked, én minden low carb után akkorát jojóztam, hogy csak na...
1474. 5070cf4016 (válaszként erre: 1472. - Hosi78)
2011. nov. 20. 12:32

örülök, hogy jobban vagy, de azért vigyázz, ne terheld túl a gyomrodat, nehogy kijöjjön...

a tk palacsinta tényleg nagyon fincsi! :)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook