Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik 70 kg környékéről indulnak, és 60 kg felé igyekeznek fórum

Akik 70 kg környékéről indulnak, és 60 kg felé igyekeznek (beszélgetős fórum)


2011. szept. 9. 16:04
de lassan mar nagyok*
2011. szept. 9. 16:03

szia,


én 72kgrol indultam, és ma mertem magam 63,3 vagyok :) ezt egy ev alatt kb. igaz volt amikor 2-3 honapig nem igen fogalalkoztam a dologgal csak sulyt tartottam.


az en modszerem a mozgas mozgassal, és életmodvaltas. lehet h kiloban nem fogytam sokat de 38as kicsit szuk volt mikor kezdtem, most 36os ruhakat hordok, de lassan mar nagyon


elkezdtem nagyon szepen formalodni izmosodni, nincs narancsbor, csak izom :)


szoval mozogj nagyo nsokat mert ez csak igy fog menni, kulonben plottyedt lesz a borod :SSS

2011. szept. 9. 15:59

Sziasztok, gondoltam, könnyebb úgy segíteni egymásnak, ha kb. azonosak a méretek és a célok:)Légyszi, írjátok le a magasságot, a végcélt és a módszert...

Én 173 cm vagyok 69-70 kg, és 60 a végcél... Nem lesz könnyű, mert ezek már "az utolsó kilók", csaknem 80-ról indultam. Módszerem hol ez, hol az, most éppen fehérje+zöldség+gyümi+kevés teljes értékű ch...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook