Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik 20 kg-ot fognak leadni életmódváltással fórum

Akik 20 kg-ot fognak leadni életmódváltással (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
265. 55Judit
2019. dec. 31. 15:37

Boldog új évet, és nagyon jó egészséget kívánok minden kedves fórumtársnak!


Szeretettel: Judit

264. 55Judit
2019. dec. 27. 13:52

Hahó! Van itt valaki?

Én már nem tudok hova életmódot változtatni. A pénztárca kímélő módszereket már mind bevetettem, a többihez meg nincs tehetségem. Kész, ennyi volt. Maradnak a párnácskák! De annyi azért megvan, hogy tényleg odafigyelek, hogy csak egészséges dolgokat rakjak be a számba. Ebből nagy baj nem lehet. Járok gyors gyalogolni is, végzem a meridiántornát, fontolgatom hogy újra elkezdem a tibeti 5 rítust is és részemről ennyi.

És ti hogy vagytok??

263. 55Judit (válaszként erre: 262. - 55Judit)
2019. nov. 5. 16:19
Megvan. Írd a keresőbe hogy Gynostemma. Az első találat lesz az.
262. 55Judit (válaszként erre: 261. - Keszazsu)
2019. nov. 5. 16:18
Ha ideírom, kitiltanak. :))
261. Keszazsu (válaszként erre: 239. - 55Judit)
2019. nov. 5. 15:30
Hol veszed a Gynostemmát?
260. 55Judit (válaszként erre: 259. - 55Judit)
2019. nov. 5. 15:13
Lehet, mégis fogyok kicsit. Nem olyan pontos a mérlegem, de kicsit visszafelé lengedezik és a gyaloglás is egyre élvezetesebb. Nyilván könnyebb vagyok kicsit. Szedem a Ginostemmát rendesen,annak jönne már a hatása? Szerintem korai még. Mindegy. Talán ha még eltelik egy hét, biztosabban tudom. :))
259. 55Judit
2019. nov. 4. 14:53

Gratula mindkettőtöknek! Nagyon ügyesek vagytok!

Én nem fogyok, de azért most is a gyaloglásra készülök. Elállt az eső. :)

258. Era57
2019. nov. 4. 14:26

Én - 9 kg - nál járok.

Sajnos betegeskedem ez is közre játszik a fogyásomban.

Mozgásnak marad a lassú séta.

257. Glori88
2019. nov. 4. 13:50
-5 kg-nál járok és már látható is :)
256. 55Judit (válaszként erre: 255. - Napsugár8)
2019. okt. 30. 16:20

Köszönöm, de nem vettem bántásnak. Szerintem magamat bántom folyamatosan. Mert ha jó lennék magamhoz, nem is lenne túlsúlyom. De azon vagyok hogy változzanak a dolgok. :)

Most is éppen egészséges és egyszerű recepteket gyűjtök.

255. Napsugár8 (válaszként erre: 254. - 55Judit)
2019. okt. 30. 15:54
Nem akartalak bántani, nekem végülis mindegy, mit teszel, vagy nem teszel. Én elfogadlak úgy is, ahogyan most vagy! :))
254. 55Judit (válaszként erre: 253. - Napsugár8)
2019. okt. 30. 15:34

:)

Majd megváltozok. Az elhatározás már megvan. :)

253. Napsugár8 (válaszként erre: 252. - 55Judit)
2019. okt. 30. 15:31
Kedves egészségedre! :)
252. 55Judit (válaszként erre: 251. - Napsugár8)
2019. okt. 30. 15:28

Igen ám, csakhogy évekig nevelgettem a fügebokrokat, mire értékelhető termés lejött róluk, idén először. Készítettem cukormentes fügelekvárt, és kb. 2 kilónyi füge a fagyasztóba is került gyengén megaszalva. Sajnos imádom, és így délután megpusztulok ha nem ehetek valami édességet. Csokikát már nem akarok venni, de az édes gyümölcsről képtelen vagyok lemondani. Abban reménykedek hogy előbb-utóbb jön a Ginostemma hatása, és megszűnik ez a szörnyű vágyakozás.

Bűntudattal eszem meg a tiltott dolgokat, de utána olyan jó!!!!

251. Napsugár8 (válaszként erre: 250. - 55Judit)
2019. okt. 30. 15:16

Tényleg az vagy! Az előbb olvastam, hogy elfogyott az összes csoki, nincs több bűnözés, és most már valóban csak a fogyi... egyáltalán miért kell megvásárolni olyasmit, aminek nem tudsz ellenállni???

Azt nem mondom, hogy dobd ki, de most pl. kiszedném a helyedben összeset, és átvinném a szomszédba, egyék meg!!!

250. 55Judit
2019. okt. 30. 15:10
Reménytelen vagyok. Nincs itthon nasi, hát nem eszembe jutott a fagyasztóban van egy csomó félig aszalt füge? :D Egy kompótos tányérral már mellettem van.
249. Glori88 (válaszként erre: 234. - Napsugár8)
2019. okt. 30. 14:36
Igen, a lényeg, hogy elindult.
248. Glori88 (válaszként erre: 236. - 55Judit)
2019. okt. 30. 14:35
Igen, jó ez a kezdeti -3 kg. Amúgy is azt mondják, hogy a lassú fogyás a jó. S hát bár világéletemben súlyproblémáim voltak, nem két hét alatt lettem ennyire molett. Még fontosabb talán, hogy fizikailag és lelkileg is sokkal jobb erőben vagyok. Gátlások nélkül megyek már az uszodába fürdőruhában. Nem szégyellem már a testem.
247. 55Judit
2019. okt. 29. 09:47

Megkaptam a Gynostemmát, nem is várok 1.-éig, már szedem is. Haladjunk!


Tegnap alakformáló edzés részekét meg akartam pucolni az ablakokat. A kinti virágcserepek leszedése közben meghúzódott a derekam, ezért nyújtó gyakorlatok és heverészés lett helyette. ma is tornával-nyújtással kezdtem, de még fáj. Eső is esik, így pucolja az ördög az ablakot. :))

246. Andi.Bobi (válaszként erre: 245. - 55Judit)
2019. okt. 28. 19:24
🍀🍀🍀🍀
245. 55Judit
2019. okt. 28. 09:25
Megrendeltem a gyógynövényes cuccot. Kérlek drukkoljatok nekem hogy használjon, mert eddig bármit ettem, mozogtam, fogyóztam, fogyis bogyókat szedtem, semmitől nem változott semmi.
244. 55Judit
2019. okt. 27. 16:48

Ja, és elfogyott a csokika, holnaptól nincs bűnözés, ezt meg kell állni. Mondjuk nagyon ritkán 1 pici, hogy ne legyek feszült. :))

A mai vacsorám párolt káposzta és egy tükörtojás lesz.

243. 55Judit (válaszként erre: 242. - Andi.Bobi)
2019. okt. 27. 16:44

Valószínű mindenkinek más jön be, hisz másak is vagyunk. Én is szedtem sokáig a ganodermát, és ganodermás kávét is ittam, de én más okból. Közben fogyhattam volna is tőle mert lett volna rá sok idő, de egy picit sem fogytam. Én semmilyen módszertől sem. Réges-régen mikor sokkal tájékozatlanabb voltam mint most, még fogyókúrákkal is próbálkoztam. Az egyre sokasodó kudarc után bevezettem az egyre egészségesebb táplálkozást és a mozgást. Ettől sem megy le semmi. Most is éppen az 1 órás gyors gyaloglásból értem haza. Úgy érzem még van plusz energiám, így ha bekapcsolom a tévét, a trambulinon helyben járás közben nézem majd. na ez megdolgoztatja derékig az izmokat rendesen. Ugrálni nem tudok a térdeim miatt, de így is edz.

Hanem az a 23 kiló fél év alatt nagyon soknak tűnik. Ha rólam csak 1 lemenne, üdvrivalgásba törnék ki. :)

242. Andi.Bobi (válaszként erre: 241. - 55Judit)
2019. okt. 27. 15:20
Én ganoderma gomba kapszulát szedtem sokáig. Fogytam tőle,plusz energiám is volt ...persze az evésre is figyeltem,sokat sétáltam,tornáztam.. 5-6 hónap alatt 23 kg ment le..Na van még sok..szeptember óta nem szedem,a kilók szépen lassan jönnek vissza. Pedig egy évig tartottam a súlyom,ettem amit gondoltam,a kapszulát szedtem...Most egy kicsit nehez időszakban vagyunk,sajnos temetés is volt,minden összejött, nem vettem ..nem figyeltem az evésre.. újra össze kell kapni magam,nem akarok megint ott tartani ahol kb másfél éve,mikor elkezdtem.
241. 55Judit
2019. okt. 27. 12:35

Megebédeltem, és elővettem a rejtett tartalék csokikát, hogy ne este jusson megint eszembe. :)) Nincs több.


Gondolkodtam a Gynostemmán. Állítólag a kísérleti személyeknél 3 hónap alatt tűnt el zsírtömegük 10%-a. Nem egy gyors hatású cucc, de én örülök ennek. Legalább ha abbahagyom, nem jön vissza ha továbbra is egészségesen eszem. Márpedig úgy lesz, mert nem ma kezdtem, csak a vétkezést kell abbahagyni ami nem is olyan gyakori. Az is öröm, hogy kifejezetten a zsírbontásban segít, mert egyébként minden fogyókúránál az izomzatot is veszíti az ember. Ahhoz képest hogy semmilyen praktikával nem tudok semennyit fogyni, az 1 kilónak 3 havonta nagyon örülök. Csak nálam is bejöjjön!


Pár nap múlva elfogy a kertből a gyümölcs, így nem fogok kísértésbe esni. Meg fogom tudni csinálni a rizskúrát, ami megszabadít 2-3 liternyi víztől. :)) Már megvan a kerek szemű barna rizs.

240. 55Judit (válaszként erre: 237. - Andi.Bobi)
2019. okt. 27. 11:52
Szívesen. :)
239. 55Judit (válaszként erre: 238. - Napsugár8)
2019. okt. 27. 11:50

Tudom hogy nem cikizel. Én is megértelek, mert a saját tapasztalatod alapján írtad.

Szerintem nem mint terméket reklámozta, hanem beírta a gyógynövény nevét. Ebben az esetben azért a gyógynövény neve az étrendkiegészítő neve is pl. ott ahol én vásárolok), mert abból tartalmaz legtöbbet. Szerintem akkor érthetnék úgy hogy terméket reklámoz, ha konkrétan megmutatja, vagy beírja hol vegyük meg a terméket mert neki ott van érdekeltsége. nem hiszem hogy Szendi olyan. nekem ellenszolgáltatás nélkül segített, igaz hogy megmondta mi fog segíteni a bajomon, de nem konkrét terméket ajánlott, csak annyit mondott meg, hogyan használjam ha veszek.


Más. Ahonnan a Ginostemmát fogom venni, ugyanonnan használok másokat is, amik határozottan segítenek. Ezzel 1 okkal több hogy bízzak ebben is. Különben nem érzem hogy lenne más esélyem ezért vetném be, esetleg a néhai bűnözés teljes elhagyása.

238. Napsugár8 (válaszként erre: 235. - 55Judit)
2019. okt. 27. 10:34

Nem fotóval, hanem szövegben reklámozza:

"A Gynostemma azáltal képes csökkenteni a hasi elhízást (és annak következményeit), hogy gyorsítja a zsírégetést és akadályozza a zsírlerakódást.


A laboratóriumi vizsgálatok szerint..." no ezekben nem hiszek én már.

De szedjed nyugodtan, én is kíváncsian várom, hogy milyen eredményt érsz el.


Ez most nem cikizés, nem érts félre. Valamikor én is kemény ezreket, tízezreket fizettem ki az ilyen-olyan pirulákért... nem tudok már bízni bennük. :)

237. Andi.Bobi (válaszként erre: 231. - 55Judit)
2019. okt. 27. 10:30
Jó kis cikk,köszi,hogy megosztottad.
236. 55Judit (válaszként erre: 232. - Glori88)
2019. okt. 27. 10:16

Nagyon ügyes vagy! Nem az az elsődleges hogy látszodjon, hanem hogy érezd. Utána jön sorba a többi előny. A -3 kilóval elérted hogy könnyebben mozogsz, ez segíteni fog téged a további fogyásban. Régen tervezem hogy a 3 napos barna rizs kúrát, mert azzal is lemegy 3 nap alatt 3 kg, persze víz, de most annyi finom gyümölcs érik hogy nem vagyok képes nélkülözni ezeket 3 napig. Belepusztulnék ha kihagynám, főleg mert már csak pár napig ehetem ezeket.


Jó az a kezdeti -3 kg, nagyon ösztönzően hat. ha nem lehet fügézni és málnázni, bevetem a módszert. :))

Neked is sok sikert!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook