Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aki nem vékony, már nem is vehet fel "csőszárú" farmert?:O fórum

Aki nem vékony, már nem is vehet fel "csőszárú" farmert?:O (tudásbázis kérdés)


1 2 3
86. Zóra_ (válaszként erre: 85. - SzánI.)
2012. márc. 10. 21:03

Csak megfogalmazhattad volna kedvesebben is.


Szerintem nagyon szép lány, nyugodtan hordjon ilyen nadrágot!

85. SzánI. (válaszként erre: 84. - Zóra_)
2012. márc. 10. 20:35

Azon a képen lehet látni, hogy vastagabb a keze, vagyis nem egy vékony csajsziról van szó.


Ennyi.

84. Zóra_ (válaszként erre: 83. - SzánI.)
2012. márc. 10. 20:22
"sonkicás kezed" micsoda kedves megnyilvánulás
83. SzánI. (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. márc. 10. 20:12

Hát elég husisan nézel ki, az biztos.

Főleg azon a képen, amelyiken ülsz a kanapén, és a kis sonkicás kezed látszik igazából.


Én ennyi idősen és ennyi kilósan nem vennék fel ilyen gatyát, de a te helyedben sem vennék fel.


Nem tudom, hány centi, hány kiló vagy, de ehhez a nadrághoz biztos hogy nem ideális.


(ha már kérdezted)

82. Anda39
2012. márc. 10. 20:04

Szerintem csak azoknak áll jól, akiknek szép vékony és hosszú a lábuk, na meg nem görbe...

Hiszen annyira rátapad az ember lábára, mint egy harisnya.

81. BettyBoop Again (válaszként erre: 63. - Bichi)
2012. márc. 10. 13:20

Az tuti, hogy nem nagyon lehet mást kapni... Egész Szegedet végignéztem a múltkor, hogy találjak egyenes szárút, ami nem tapad a vádlimra, de nem is bő szárú, nem is répa, és nincs! Végül ma találtam a turkálóban egy nagyon tuti Next farmert a méretemben, juhéjjj! :-) Éljenek a turkálók! :-)


Az eredeti kérdésre pedig: szerintem nagyon kevés embernek áll jól az a tapadós fazon (ha arra gondoltok), magas, vékony lányokon fogjuk rá, jól néz ki, én alacsony vékony vagyok, csizmával hordom csak. A picit bővebb szárút, ami nem tapad a vádlimra (az igazi csőszárút) elhordom tornacipővel is.


Mindenkinek magának kell eldöntenie, mit vállal be az öltözködésben. Én tisztelem azokat a csajokat, akiken van némi husi, és mégsem dugják magukat zsákba. Nyilván az előnytelenségeket nem kell direkt hangsúlyozni, de nem is kell görcsösen elrejteni az alakot.

80. Zóra_ (válaszként erre: 79. - Habospite)
2012. márc. 10. 12:59
Múlkor láttam olyan legginget, aminek farmer hatású mintázata volt. Nagyon bizarr. :D Szeretem a leggingeket, sokszor hordom tunika vagy szoknya alá, de mint "farmer" ....hát :D
79. Habospite (válaszként erre: 78. - Zóra_)
2012. márc. 10. 12:57
Lehet, főleg a nagyon csípő fazon. Én attól jobban kiakadok ha valaki a leggingset sima nadrágnak hordja, alaktól függetlenül. Látszik még a bugyijuk is:D
78. Zóra_ (válaszként erre: 77. - Habospite)
2012. márc. 10. 12:54
Ez jó méretű nadrágoknál is előfrodul. Nem mérettől, hanem fazontól függ szerintem.
2012. márc. 10. 12:43
Nyugodtan vegyél, csak figyelj oda, hogy a méret jó legyen. Szerintem nincs gusztustalanabb a muffin lányoknál (3 számmal kisebb naciba szuszakolják bele magukat, és deréktájt kiugrik a háj, ami egyébként nem is lenne gáz, de így még nagyobbnak tűnik)
2012. márc. 10. 12:40
Ha jol érzed benne magad vedd fel nyugodtan. Én pl nem érzem jol benne magam mivel széles a csipöm és teljesen szük nadrágban látszik hogy mennyire aránytalan.
75. Zóra_
2012. márc. 10. 12:33
Miért ne vehetne fel? Azt hordasz, amit akarsz, amiben jól érzed magad. :)
2012. márc. 10. 12:02
felveheted,miert ne vehetned fel.
2010. okt. 2. 08:06

Nincs semmi bajon a csőszárúval, pedig már rajtam is van némi felesleg. A szárától ez nem látszik, mert nem a vádlimra, combomra rakódott, hanem a has-csípő-fenék gömbölyödött így 40 után.

Ez a fazon még egészen elfogadható szerintem. A csípőnacit én sokkal kevésbé tudom elfogadni már.

72. 6e23363a1d (válaszként erre: 71. - Bichi)
2010. okt. 1. 21:49
Nem baj, utáljuk együtt!:D
71. Bichi (válaszként erre: 66. - 6e23363a1d)
2010. okt. 1. 20:08
Lehet, hogy beképzelten hangzik, de én manöken alkatú vagyok, mégis utálom ezt a fazont...
70. globus
2010. okt. 1. 18:22
A csípőnadrág, na az igen kevés emberen előnyös. Így kellett volna feltenni a kérdést :)
69. c1e9612cd3 (válaszként erre: 67. - Zsuzsa88)
2010. okt. 1. 18:21
igen, ha a boltosok is uazt értenék csőszárú alatt, amit te is mondasz. Az a fajta csőszár, amiről beszélsz, sztem is a tuti, csak sajna újrafogalmazták a dolgokat, és a végig sztreccs nacikat hívják már így. A répaszárú pedig ismét másik fazon. Az hódított a '80-as években is :)
68. globus
2010. okt. 1. 18:20
Ha jól érzi magát benne, miért ne vehetne, a felsővel lehet ügyesen kombinálni.
2010. okt. 1. 18:19
Ömm, visszaolvasva rájövök, hogy sokan összekeveritek a csőszárú nadrágot a répaszárúval! A répaszárú tényleg csak a vékonyaknak áll jól, de a csőszárú szerintem mindenkinek jól áll.
66. 6e23363a1d (válaszként erre: 63. - Bichi)
2010. okt. 1. 18:18
Amúgy tényleg az lenne a megoldás, ha nem csak egy szűk rétegre gondolnának, amikor divatot terveznek, hanem figyelembe vennék, hogy nem mindenki manöken alkat!
65. 6e23363a1d (válaszként erre: 63. - Bichi)
2010. okt. 1. 18:16

Na ez meg a másik!


Nem elég, hogy a divatkreátorok kitalálnak valamit, hanem elárasztják vele az egész piacot, hogy még véletlenül se derülhessen ki: car, amit kitaláltak!

Nincs alternatíva, hiába akar valaki csinosan öltözködni és mást (pl. trapézos farmert), ha mindenhol ugyanazt a ...-t árulják....

ÁÁÁÁÁ!:(

64. sunshine24 (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2010. okt. 1. 18:15
Ha hosszított felsővel veszel fel egy farmer legginget, akkor egyáltalán nem gáz. Én sem vagyok nádszálvékony, mégis viselem. Sokkal kényelmesebb, mint bármely sima farmer.
63. Bichi (válaszként erre: 61. - 6e23363a1d)
2010. okt. 1. 18:13

Szerintem nem ez a baj, hanem az, hogy nem is nagyon lehet mást kapni.

Én vékony vagyok, de én is a kissé trapézt szeretem jobban, és szerintem alapból mindenkinek jobban áll.

2010. okt. 1. 18:09
Sokáig úgy gondoltam, ha az ember vlmiben jól érzi magát, akkor csak hordja nyugodtan! Idővel, meg ahogy rám is lassan rakodnak a kilók, megtanultam, hogy minden testalkatnak megvannak az előnyös ruhadarabok, és ugyanígy vannak olyan ruhák, amiket inkább kerülni kellene. Pl. aki nagyon sovány, az ne húzzon fel nagy cuccokat, amik úgy lógnak rajta, mint tehénen a gatya, ugyanígy aki teltebb, ne akarja miniruhákba préselni magát, mert nem áll jól. Egy barátnőm is pufi, és nem tudom neki megmagyarázni, hogy neki már nem előnyös a mély dekoltázs, mert neki az tetszik. Van 2 fickó, aki odavan a didijeiért, de rajtuk kívül mindenki más már ízléstelennek tartja, mert a hatalmas és lógó melleket nem úgy kéne kirakatba tenni, ahogyan ő csinálja. Egy jó melltartó és kész. Mondjuk egy nadrágnál más a helyzet. A csőszárú farmer, ahogy a neve is mondja, a szárai csőre emlékeztetnek. Ha csőszárú farmerre gondolsz, ami combban is és a bokájánál is ugyanolyan széles, nincs vele semmi gond. Nagyobb méretekben is lehet ilyen nadrágot találni. Speciel én sem vagyok vékony, hatalmas hátsóm van, de a csőszárú nadrágok, amik egyenletesen szélesek, jól állnak. Alkat kérdése.
2010. okt. 1. 18:09

Az a baj, hogy 1-2 divatdiktátor kitalál valami hülyeséget és egyből talál száz bolondot, aki követi, csak mert az a trendi és inkább nevetségessé teszik magukat, csak hogy divatosnak tűnjenek - kár értük!:(


Valakinek jól áll valami és valakinek nem.

Akinek jól áll, az viselje, akinek meg nem, az ne hordja/ne erőltesse - ilyen egyszerű!:)

2010. okt. 1. 17:56
brr...inkább ne táborhoz csatlakozom...pont tegnap láttam egy idősebb nőt, a combján külön dudorok-dombok lettek a farmeron a súlyfeleslege miatt...teljesen jólszituáltnak nézett ki, csak mikor hátulról ezt megláttam, hát... :S ha hosszú pulcsi lett volna rajta, takarta volna...volna...
59. a25519fea2 (válaszként erre: 57. - 156a5eb9fd)
2010. okt. 1. 17:54

*irígykedik*

Én plazas boltokban (new yorker, h&m, pull and bear stb) csak drágán látok, és max 2 hónapig bírják, aztán elkezdenek nyúlni, kopni... erre a levisre kíváncsi leszek, mert lehet velem van a baj :D

2010. okt. 1. 17:54

Na de miért is kellene csőszárú farmert felvenni, amikor az olyan ronda?!:XD


Szerintem a trapézszárú nacik sokkal csinosabbak - kár, hogy most csőszár a divat!


Még vékony lányon is mutathat hülyén, ha pl. görbe a lába stb. szóval az sem túl csini!:)

2010. okt. 1. 17:51
Nekem nem Levi's-es van, a piacon vettem 3.500 forintért, már egy éve, de még sehol egy kopás nyom, fakulás. Cejetem nagyon :-)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook