Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aki nem vékony, már nem is vehet fel "csőszárú" farmert?:O fórum

Aki nem vékony, már nem is vehet fel "csőszárú" farmert?:O (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. okt. 1. 17:49

Nah el kell ugranom kicsit!

Köszi az eddigieket.:o)

55. Bucóka20 (válaszként erre: 53. - Zita89)
2010. okt. 1. 17:49
:-) Minden bizonnyal
2010. okt. 1. 17:49
úgy látom, többen is a Levi's szűkített szárú modelljeire esküszünk :))))
53. zita89
2010. okt. 1. 17:48
egy dagi nő is vehet fel csőszárú nacit csak nevetségesen fog kinézni benne!
52. Ekka (válaszként erre: 48. - Arcansas)
2010. okt. 1. 17:47
Szerencsére én magasra nőttem:D
2010. okt. 1. 17:47

Szerintem a csőfarmer pont hogy a normál testalkatú, normál méretű nőkön áll jól, akik olyan kis formásak, és a lábaik még nem pálcika lábak. (vagy persze a magas nőkön, de rajtuk minden jól áll:))

És mivel te azért nem nagyon ütsz el az átlagos testalkattól, így kutass és vegyél egy szép fekete v sötét színű csőnacit:)

Én is ilyet hordok, és fényévekkel jobban áll mint a bő vagy a trapéz. Persze nadrágok közt is van különbség, én is ajánlom a levist, ha megengedheted magadnak, nekem is épp most sikerült beszereznem áron alul egy 471-es csodát:)

50. Bucóka20 (válaszként erre: 49. - 156a5eb9fd)
2010. okt. 1. 17:47
Hajrá!:-)
49. 156a5eb9fd (válaszként erre: 46. - Bucóka20)
2010. okt. 1. 17:45
Na ez a beszéd :-) Megyek tornázni :-)
2010. okt. 1. 17:45
aminek magas a dereka az elvileg meghosszabbítja a fenékvonalat,tehát kövérít,és összenyomja a lábak hosszát ha még cső is:D szóval minimum magassarkú cipő kell akkor hozzá...ezt mondják a szakik...de véleményem szerint mindenki öltözzön kedvére,és ha jólrézi magát a ruháiban,akkor ez kihat a kisugárzására,és csinosnak fogják találni:))))
2010. okt. 1. 17:45

sztem, ha vkinek szép lábai vannak, akkor nyugodt szívvel vegyen fel ilyen gatyát akkor is, ha van pár kg feleslege! Viszont, az is tény, h ez a naci kiemeli a hibákat, ezért valóban leggyakrabban azt látni, h nem áll jól a legtöbb embernek. Én, h egész konkrét legyek, kivagyok ettől a divattól, ami a nadrágokat illeti, mert nekem nincsenek szép lábaim, nem is veszek fel iylen nacit, viszont amikor farmervásár körútra mentem, azt hittem felrobbanok, mert mindenütt csak ilyen farmerokat lehetett volna venni.... Rajtam úgy áll, mint tehénen a gatya.... Nem vagyok én hülye, h magamat égessem, mégha annyira divatos is ez a csőnaci. Pld. a Levi's, ami meg jól áll rajtam, még a szűkített szárú verzió is, mert nem olyan tapadó, mint a többi, az meg 20on ezer Ft.... Hát no comment ehhez a divathoz, és ahhoz is, h csak horribilis áron lehet normális gatyához hozzájutni.... :(((

Amúgy, ismerek oylan lányt, akin nem sok, de van felesleg, viszont, szépek a lábai, és tényleg piszok jól áll neki ez a nadrág!

46. Bucóka20 (válaszként erre: 41. - 156a5eb9fd)
2010. okt. 1. 17:44

Konkrétan engem csak a vélemények érdekeltek volna.Nem az,hogy felvegyem.e vagy sem?! Ha akarom úgyis felveszem.

:-)

45. Ekka (válaszként erre: 42. - Bucóka20)
2010. okt. 1. 17:44
Problémás egy csajszi vagy:D
2010. okt. 1. 17:44
ocsmány egy eladó lehetett:S én se vagyok vézna,sőt,de veszek fel szűkítettet,ami kiemeli a fenekem pl.Az oldalt kikandikáló háj meg csak akkor van ha valaki nagyon dúrva csípő nadrágot vesz,és rossz méretet.
43. Ekka (válaszként erre: 41. - 156a5eb9fd)
2010. okt. 1. 17:44
Szerinem azért, mert egy ilyen beszólás földbe tudja döngölni az ember önbizalmát:S
42. Bucóka20 (válaszként erre: 38. - Ekka)
2010. okt. 1. 17:43
Nekem az ilyen magas derekú nadrággal is megvan a problémám.Nincs nagy hasam (nem is kicsi mondjuk-inkább közepes) de nekem bemegya hasamba és idegesít az ilyen gatya.:S
2010. okt. 1. 17:42
:-) Azt nem értem, hogy miért itt kéritek ki ezer ember véleményét a ruházkodásról, ahelyett, hogy elmennétek és felpróbálnátok egy próbafülkében. Egyből kiderülni jól áll vagy sem. Amint felhúzol egy ilyet, tuti kiderül! érezni fogod! :-)
40. Ekka (válaszként erre: 36. - Bucóka20)
2010. okt. 1. 17:42
Olyat akarsz ami kicsit sztreccses..?(jól írom?:D)
39. Bucóka20 (válaszként erre: 31. - Pocakmanci)
2010. okt. 1. 17:41

Köszi!

Holnap lesz egy utam a Kik-be.:)

38. Ekka (válaszként erre: 30. - Csakazért)
2010. okt. 1. 17:41

Ezt hívják szűkszárúnak:))


Nekem is ilyen van, és imádom! Már csak azért is, mert nem csípő, hanem rendesen feljön a dereka.. (pont köldök alá ér)

37. Bucóka20 (válaszként erre: 34. - 156a5eb9fd)
2010. okt. 1. 17:41
Szerintem ott tuti nem lenne rámvaló.
36. Bucóka20 (válaszként erre: 32. - Ekka)
2010. okt. 1. 17:40

Hát azzal nem is..vagyis én nem venném fel.Derék tájon elég széles vagyok én is.

Lehet rám se fog jönni 1 ilyen gatya se.:o) :S

35. 9242a6388c (válaszként erre: 30. - Csakazért)
2010. okt. 1. 17:39

A hagyomás egyenes szárú nadrágra gondolsz?

Annak a neve: Regular....azt hiszem:)

2010. okt. 1. 17:39
Különben meg, a Levi's üzletekben van olyan vékony szárú farmer amilyet te szeretnél. Ezek elvileg nem méretben vannak, hanem alakra formálva. Érdemes lenne megnézned.
33. Bucóka20 (válaszként erre: 30. - Csakazért)
2010. okt. 1. 17:39
Olyan farmert aminek magas a dereka nem is naon találni,bár én nem is naon keresek,de azért figyelem.Meg ruházatis eladó is voltam ..!:-)
32. Ekka (válaszként erre: 27. - Bucóka20)
2010. okt. 1. 17:39

Ne legyen ez a gondod:)))

Megnéztelek, és azt mondom felveheted nyugodtan:)


Az én csípőm pl. széles (gyárilag) mégis felveszem, mert nem előnytelen.. (van hozzá "gyári" széles vállam is:D )


Szerintem nyugodtan felvehető, persze nem "hasrtikóval":D

2010. okt. 1. 17:37

Bucóka!

Én jártam a KIK nevezetű izében, ahol halom szám álltak az olyan gatyák, amiket te mondasz. Mondjuk én dagadt vagyok és naiv, úgyhogy fel akartam próbálni egyet, de két számmal nagyobb kellett volna, mint ami a méretem, és azt nem voltam hajlandó megpróbálni. :)


Úgyhogy a KIKben tök normális áron, lovaglószerű farmerokat találsz, amelyeken néha oldalt még cippzár is van, hogy fel tudd húzni. Ez szépen belemegy a csizmába.

2010. okt. 1. 17:37

Kevés olyan csajt látok én is, akinek jól áll.


Annak a fazonnak mi a neve, ami nem olyan szűk a lábszáradon, de a csimmába befér?

Szerintem az oké, én azt kedvelem.


De a legnagyobb hibák inkább a derék/csípő résznél

vannak. Az ilyen kis buggyanó hurkácskák (muffin top)... Nekem is van, és ezt remekül lehet orvosolni magas derekú gatyával.

Persze az már megint más tészta, h nem divat, tehát alig találok...

2010. okt. 1. 17:36
Másként mutat cipővel és másként csizmával. Felül pedig vehetsz egy kötött pulcsit és egy vékony övet tehetsz a derekadra. Ha nem akarod, hogy a szemek a lábra irányuljanak, felül kell kiemelned a dolgokat :-)
2010. okt. 1. 17:33
Hát inkább ne.
27. Bucóka20 (válaszként erre: 25. - 156a5eb9fd)
2010. okt. 1. 17:32

Cipővel,nem?

De csizmával más...mivel ott takarásba vagy térdtől lefelé.Olyan mintha trapéz gatya lenne,de mégsem az,mivel az nem megy bele a csizmába.:-)


Ez az én gondom.:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook