Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki nem akar gyereket ide!!! fórum

Aki nem akar gyereket ide!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1047. mézgapaula (válaszként erre: 1043. - 49ca420470)
2009. okt. 30. 12:25
Pedig van egy rakas olyan pasi is, aki nem akar gyereket, sokan lelepnek, elmenekulnek, ha teherbe esik a baratnojuk, es nem csak a huszonevesek.
1046. Anita0027 (válaszként erre: 1043. - 49ca420470)
2009. okt. 30. 12:25

Már ne is haragudj, de nem az az egyetlen szempont amitől nőnek érezhetem magam, hogy szülök. Akkor pl. te amíg nem szültél minek tartottad magad? Akkor nem voltál nő? Mi voltál?


Sok férfi ismerősöm van, nem barátok, hanem haverok, és már sokszor felvetődött a gyerekvállalás témája. Képzeld, a pasikat sokszor nagyon nem érdekli, hogy akar-e a nő gyereket. Sőt leginkább menekülnek, ha ez már a kapcsolat legelején szóba kerül. Később, persze a férfiak legnagyobb része szeretne gyereket, egy már tartós kapcsolat után. Én nem azt mondtam, hogy egy pasi sem akar gyereket, hanem hogy sok van olyan, aki nem.

1045. mézgapaula (válaszként erre: 1040. - Zizisicc)
2009. okt. 30. 12:21
Nem tudom, mirol csevegett volna pl. Anita a topikinditoval, aki azt irta, tobbek kozott azert nem szeretne gyereket, mert orul, hogy vegre kijarta az iskolat, tobbet a kornyekere sem akar tevedni:-)
2009. okt. 30. 12:20

A tolerancia csak papíron működik.

A sok ellenérv lebeszélés pedig természetes dolog azok részéről,akikben ez meg sem fordul.

1043. 49ca420470 (válaszként erre: 1041. - Anita0027)
2009. okt. 30. 12:19

De te nem vagy férfi.

Ha pedig így van,akkor mitől tartod magad még is nőnek?Attól hogy "kiszolgálod" egy életen át a férfiakat vagy egy férfit?

Mert attól hogy van két melled és menstruálsz,még nem leszel nő.


Sok nő akiknek betegségek miatt kivették a méhét,utána megromlik a szexuális kapcsolata.Mert nem érzik magukat nőnek.Csak egy bábunak amibe beleeresztenek időnként.

Kérdezted már meg férfi ismerőseidet,hogy mennyire izgatja őket egy olyan nő,aki nem akar soha gyereket?Élnének olyannal egy életen át?


A férfiakban kódolva van a gének továbbadása minél nagyobb mennyiségben való szétszórása.


Kérdezz meg pár férfit szerintem.

1042. ében11 (válaszként erre: 1040. - Zizisicc)
2009. okt. 30. 12:17

tolerancia az is hogy mégis beírok és elviseled :D

általában minden fórumon van pro és kontra-totál természetes.

és a kíváncsiság is.tényleg van olyan hogy nem írok be valahová-de tudom olvasni-ezért jó a hoxa.

1041. Anita0027 (válaszként erre: 1038. - 49ca420470)
2009. okt. 30. 12:13

Pont attól egészséges egy társadalom, hogy sokféle ember van köztük. Nem hiszem, hogy van olyan társadalom, ahol az összes embernek van gyereke. Még ha kis %-ban is, de mindenütt előfordul.


Nagyon sok olyan férfi van, aki nem szeretne gyereket. Csak meg kell találni a megfelelő társat.


A harmadik pedig, hogy az elején oda volt írva, hogy azok akik egyetértenek, azok jöjjenek. De persze bárki írhat minden fórumra, és lehet, hogy pont azért is lett kiírva, mert már a fórum nagy része a terhességről és a gyerekekről szól, és ezért is vetődött fel a téma. Nem hinném, hogy a hoxa csak a gyermekesek portálja. Minden másról lehessen itt beszélgetni, akár erről is.

1040. Zizisicc (válaszként erre: 1038. - 49ca420470)
2009. okt. 30. 12:12
Mivel ez egy főleg női portál, sok anyaságról, és gyerekekről szóló fórummal, épp ezért lehetett volna legalább ezt az egyet meghagyni azoknak, akik nem erről szeretnének csevegni, és tiszteletben tartani a témájukat ...... nem azért mert elvárás, hanem mert "elvileg" létezik tolerancia ..... :o))
1039. Anita0027 (válaszként erre: 1037. - Ében11)
2009. okt. 30. 12:07

Pont ez a lényeg. Hogy a saját szüleinkhez hogy állunk hozzá?

Ezt úgy kérdezed, mintha elítélnénk a gyerekes anyukákat, pedig nem. Az hogy valamit elítélsz, vagy hogy nem akarod, azért az más.

2009. okt. 30. 12:06

Nekem csak három kérdésem van.


Miért vannak kiakadva a gyerekellenzők azon,hogy a nézetüket nem képes elfogadni egy egészséges társadalom?Ha a gyerekellenességet vállalja valaki,akkor vállalja azt is hogy ezért bizony megveti a többség.


A másik kérdésem az.Biztosan akart ezeknek a nőknek bárki is gyerket csinálni?

Mert ha én férfi lenék és ilyen dumát eleresztene egy nő,lehet az a világ legjobb nője is akár,hát biztos hogy úgy otthagynám mint a franc.



A harmadik pedig az,hogy valaki nyit egy nyilvános fórumon bármi nyekergést,akkor milyen jogon várja el hogy ne szóljon hozzá más,csak azok,akik vele egyetértenek egy témában.Nem lett volna jobb saját blogban leírni a dolgot és akkor csak azt beengedni aki sűrűn egyért?

Tehát az elvárás,hogy csak az írjon ide aki nem akar gyereket egy badarság.Főleg egy olyan fórumon,ahol a legtöbb topik és szinte az egész fórum az anyaságról és a gyerkőcökről szól.

1037. ében11 (válaszként erre: 1036. - Mézgapaula)
2009. okt. 30. 12:03

persze kiveri a biztosítékot a téma.

kivívtuk a tanulást a munkát-és hogy a palikat be lehet cserkészni-persze ezt pont azzal hogy baromi nőiesnek kell lenni, toppon és arra az ösztönükre hatni hogy hát a nő pont a legtermékenyebb legodaadóbb-már ez eleve ellentmondásos.és ez nem társadalmi elvárás?legyen duzzadó mellünk fényes hajunk hogy a pasinak bejöjjön és az ösztöneit felkeltsük-aztán meg a végkifejlettől távol tartjuk magunkat.

nem az a furi hogy igyekszünk nőnek látszani belül meg még csíráját is kiirtani(mensi-nehéz napok-ahogy a reklámok is sugallják).ez jó?tényleg mindent kivívtunk magunknak-csak nőnek lenni nem merünk akarunk?

és azért is zaklató-mert akkor a saját szüleinkhez hogy állunk hozzá-hogy vállaltak minket?és még ezer meg ezer dolog...nem hiszem hogy én veszekedni hajat tépni akarok...csak olvasgatok...jár az agyam...mint mindenkinek

1036. mézgapaula (válaszként erre: 1031. - Anita0027)
2009. okt. 30. 11:50

De olvastam, Diorellanak nehany gondolataval egyet is ertettem. De en jobban elviselem, ha genetikai selejtnek hivnak, mint ha mondjuk budos kocsog parasztnak.

Ezen a forumon azert nagyreszt intelligens emberek gyultek ossze pro es kontra, de ugy latom, igy is kezd eldurvulni a helyzet, lassan egymas hajat fogjak tepni a felek:-) (nem rad gondolok, te vagy a leghiggadtabb)

1035. bnedora (válaszként erre: 1026. - Agis)
2009. okt. 30. 11:45
Mintha ezt te írtad volna, pár perccel ez előtt: "Senkit nem becsméreltem, de minek is magyarázkodok?"
1034. Anita0027 (válaszként erre: 1027. - Dominós)
2009. okt. 30. 11:40
Szerinted ez a hozzászólásod mi, ha nem direkt hergelés és kötözködés?
1033. ében11 (válaszként erre: 1026. - Agis)
2009. okt. 30. 11:39

látod megint nem arról írsz hogy mi a bajod mi okoz nehézséget milyen érzéseid vannak.

tudod leéltem 27 évet gyerek nélkül szóval nem érzem hogy menni kellene innen-amúgy is ha valaki itt nyit fórumot az nyitott...benne van a pakliban hogy esetleg beírok és más is ezt teszi.

nekem nem szimpatikus hogy zárt körőznek és mindenki olvassa közben.

jah és én itt nem szoktam nyalizni meg nem kell hogy befogadjanak.

1032. agis (válaszként erre: 1028. - Ében11)
2009. okt. 30. 11:34

Még mindig nem érted, és nem is fogod megérteni.


Legyen absolute mindegy, hogy ki miért indít topicot. Az agyament, buta topicoc miért nem irritálnak?


A környezetemmel meg elszámolok én magam, ha arról van szó.

1031. Anita0027 (válaszként erre: 1021. - Mézgapaula)
2009. okt. 30. 11:34

Teljesen igazad van. És még az is ott van amikor nem számodra fontos dolgot szólnak le, hanem egyenesen téged. Bár az is igaz, hogy sokszor jobban fáj, ha egy hozzám közelállót sértegetnek, mint engem.

Úgy látom te is olvastál már vissza besélgetéseket.

Itt volt pl. Diorella (lehet, hogy nem jól írom a nevét, nem szándékosan). Tényleg azt mondta, hogy őt érdekli és beszélgessünk. Szerintem én teljesen normálisan írtam neki és egyszer csak ott tartottunk, hogy genetikailag "hibás"-nak titulált. És elindult utána egy adok-kapok, kölcsönös hergelés, ami nem biztos, hogy helyes volt, de így sikerült.

Nem hinném, hogy én pl. bármelyik anyukát megaláztam volna, legalábbis nem állt szándékomban.

De lassan tényleg körbejártuk a dolgot és vége lesz a fórumnak, sokak legnagyobb örömére, de igazából az eredeti célt nem sikerült elérni.

1030. 40163fd81d (válaszként erre: 1022. - Dominós)
2009. okt. 30. 11:34

"Azt írták magánügy, erre azt írtam, akkor ne tegyék a hoxára. "


Ti tényleg kicsit ködösen gondolkodtok ....

Nem az lett a hoxára téve ,hogy gyereket nem akarok ,és miért érzem így ,meg normális vagyok -e???!!!


Ha ez lett volna a cím ,akkor teljesen rendben vannak (jópár kivételtől eltekintve,mint pl ez is )a hsz-ek.



Ha nem tartozik rád ez a fórum,mert akartál gyereket,akkor mi a szentszarért kell gyerekes anyáknak beledumálni ?

Olvasd már el a legeslegeslegelső bejegyzést,és ha nem érted kristály tisztán ,akkor szólj és elmagyarázom,oké?:))))


Én azért vagyok itt csupán ,mert láttam mit műveltetek ,pontosan azt ,amiért nem igazán vittem játszótérre a gyerekeimet.

nem volt kedvem arról beszélgetni ,melyik pelenka a legjobb ,vagy ,hogy áll -e már a gyerkő vagy sem,vagy már verset szaval -e egy évesen.

1029. dominós (válaszként erre: 1024. - Ében11)
2009. okt. 30. 11:32
Kedves ében! Ne fáraszd az ujjaidat, nem érdemes.
1028. ében11 (válaszként erre: 1019. - Agis)
2009. okt. 30. 11:31

persze persze.de ha nem is a gyerektémáról akartok beszélni akkor miről?

hogy anyu apu megkérdezi miért nincs unoka?vagy hogy a párod szeretne, te meg kiborulsz?

vagy hogy jipiiii tudok túlórázni és még a koktélozás is belefér mert nem kell hazasietni a családhoz?

szóval nem értem minek nektek e miatt külön fórum.ha valami ezen kívül érdekel becsatlakozhatsz bárhová bármilyen témába és tök mindegy van e gyereked vagy nincs.

szóval én csak kíváncsi voltam mi lehet az a sok dolog amit meg kell beszélni-mert gond és abból fakad hogy nem akarsz gyereket?

én is voltam így de nem írtam ilyen fórumot és nem verődtem össze csupa gyerektelennel és nem szidtam az anyákat.

1027. dominós (válaszként erre: 1009. - 2cb29de033)
2009. okt. 30. 11:31
Igazad van. Én emberek közé sem engedném, de sajnos köztünk járnak. Jaaaaaaaaajjjjjjjjjj!
1026. agis (válaszként erre: 1024. - Ében11)
2009. okt. 30. 11:30

Azért nem vagy képes befogadni, mert a betűket, szavakat látod, el is tudod olvasni, de a tartalmát nem értetted meg. Ez látszik a válaszodon..


Egy gyerekest nem hülyéztem le, nem kérdeztem meg miért szülte a gyerekét, miért őt tartja az élete értelmének...nekem is vannak kisgyerekes barátaim, és egy szó nélkül vigyáztam tbbször a kisklambókra, soha egy rossz szót nem szólva. De miért is magyarázkodom?


Kezd fárasztó lenni ez a véget nem érő magyarázkodás, ha neked van gyereked, mit keresel itt? Mehet a hárpijjákhoz, szörnyű zártkörő társaság, ha elég jó nyalizol, még taln be is fogadnak.

1025. c8da8c8bb8 (válaszként erre: 1021. - Mézgapaula)
2009. okt. 30. 11:28
Sztem akinek ezek a dolgok rosszul esnek, az ne jöjjön ebbe a fórumba. Keressen magának valót. Van itt mindenféle, mindenki megtalálja a magának valót, vagy indítson egyet. Ne sértő akarok lenni, csak mindenkinek megvan a saját maga meggyőződése, és szeretne olyanokkal beszélgetni, akik megértik.
1024. ében11 (válaszként erre: 1017. - Agis)
2009. okt. 30. 11:26

?

meghallgatnám elolvasnám szívesen-de valahogy nincs tartalma annak amit írsz-nem is írtad le.

így honnan tudod hogy nem vagyok képes befogadni?

nekem is vannak gyerektelen barátaim és ismerőseim-de nem kerüljük egymás társaságát, nem eszem meg őket és nem is bántom zaklatom őket.

eljönnek látják milyen az élet így-elmegyek hozzájuk és látom milyen az övéké.ezért nem beszélünk róla annyit mert látjuk egymást és akkor látja ez ember a miérteket.

itt persze a pozitívumokat soroltam fel-mert úgy éreztem tele vagy(tok) szorongással vagy valamiféle szörnynek képzeltek engem is a gyerekkel.

persze jöhetnék hogy mi minden nehéz vagy mikor van rossz ebben az egészben-de ez a munkában szórakozásban bármiben előfordul amit az ember megél.biztos van neked is gondod bajod gyerektelenül is mégis nem bánod hogy a világon vagy.

1023. agis (válaszként erre: 1021. - Mézgapaula)
2009. okt. 30. 11:25

Senkit nem becsméreltem, de minek is magyarázkodok? Vannak shockoló példák lsd.vaginatágítás (mert van, aki betegesen retteg a szüléstől, ezért nem vállal gyereket-nem, nem rólam van szó) mert van, hogy csak ezzel tudod szemlélteni, mit is akartál igazából mondani.


Egysíkú, monoton semmilyen beszélgetésre tökéletes helyszín ez a fróum, de semmi másra nem jó....ez a fórum, ami alapvetően egy meghatározott társadalmi csoportot értintett volna, is tönkre lett téve az egyáltalán nem érintettek által.

1022. dominós (válaszként erre: 1018. - Ében11)
2009. okt. 30. 11:25

Hagyd békén őket, mert te is le leszel tyúkozva meg tehenezve a végén.

Azt írták magánügy, erre azt írtam, akkor ne tegyék a hoxára.

Nem vagy képes befogadni naaa. Még kicsi vagy ehhez. Én is.

Én meg most fostam össze a bokámig magam a kicsi fiam láttán. :-)))))))))

1021. mézgapaula (válaszként erre: 1012. - Agis)
2009. okt. 30. 11:22
Sztem pl. az 1005. hsz. utolso sora meg volt szo valami vaginatagitasrol is... En el tudom kepzelni, hogy akinek gyereke van, annak ezek nagyon rosszul esnek, mint ahogy nekem is rosszul esne, ha vki azt mondana a kutyam lattan, hogy "vidd innen ezt a rohadt dogot" meg neked is ha valami szamodra fontos dolgot ilyen hangzatosan becsmerelnenek.
1020. 40163fd81d (válaszként erre: 1016. - Agis)
2009. okt. 30. 11:21

Én tudom ,és ebben igazad is van.Én is olvastam és szörnyű amit művelnek.

Többször próbálkoztam elhessegetni innen az öntudatos anyákat ,de nem ment,úgy tűnik nem fogtok tudni beszélgetni úgy ahogy szeretnétek.

1019. agis (válaszként erre: 1018. - Ében11)
2009. okt. 30. 11:21

Értő olvasás...csak önmagamat tudom ismételni.



Nem aza cím, hogy Te miért nem akarsz gyereket...? v. Ai nem akar gyereket, magyarázza meg miért...?


Hmmmmmmmm?

1018. ében11 (válaszként erre: 1011. - Agis)
2009. okt. 30. 11:20

de akkor miért indít róla fórumot ahol meg akarja beszélni a miérteket.ha a miértre nincs válasz akkor a fórumnak lényegébe semmi értelme.

igen jobban belegondolva találtam egy ismerőst aki még fiatal és nem vágyik gyerekre-csak a munka utazás szórakozás egyedül-mert a párjával sem élvezi ezeket.és egyébként is a gyerekkel is lehet dolgozni szórakozni utazni-a másik hogy a párját sem veszi figyelembe-mert ő szeretne babát-sajna hogy a férfiak nem tudnak szülni.akkor lenne igazán egyenlőség.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook