Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki nem akar gyereket ide!!! fórum

Aki nem akar gyereket ide!!! (beszélgetős fórum)


27. 129ec81188 (válaszként erre: 24. - Mézgapaula)
2009. okt. 19. 11:43

Ez is igaz...


De én pl. akartam gyereket, van is egy...mégis most idejöttem, nem azért, hogy kötözködjek, vagy beszóljak, hanem mert kiváncsi vagyok más véleményére, hogy aki nem akar, az miért nem...


Egyébként, ha megnyitod a "aki nem nezi a Baratok koztot, ide!", mirol beszelgetnenk ott?:-)

fórumot, hidd el én lennék az első aki beszélgetne veled... :-))))


bármiről lehet beszélgetni, ha találsz hozzá "partnert"...

26. e988488e87 (válaszként erre: 24. - Mézgapaula)
2009. okt. 19. 11:40
Na ez az.... ha engem nem foglalkoztat valami akkor arról meg sem kérdezem a többiek véleményét.Kár vitázni is hisz nem vagyunk egyformák.Én nem tudnám elképzelni az életemet gyerek nélkül ez biztos!!!!!
25. Veronika27 (válaszként erre: 24. - Mézgapaula)
2009. okt. 19. 11:37

Ha őt éppen ez a téma érdekli, mert neki ez az aktuális, akkor ne fájjon már másnak.

Igaza van egyébként, aki kijelenti azt, hogy nem akar gyereket, arra úgy néznek, mint egy elmebetegre. Lehetne erről társalogni, bőven van mit.

24. mézgapaula (válaszként erre: 19. - Anita0027)
2009. okt. 19. 11:30

Hat ez az, hogy hasonlo dolgokrol beszelgessen, de miert akar egy 23 eves lany arrol beszelgetni, hogy nem akar gyereket? Inkabb beszelgessen arrol, amit szeret(ne) csinalni:-)

Ennyi erovel en is nyithatnek olyan topikot, hogy "aki nem jar szolariumba, ide!", vagy "aki nem nezi a Baratok koztot, ide!", mirol beszelgetnenk ott?:-)

Az meg megint mas, ha valaki 50 evesen szeretne olyan kortarsaival beszelgetni, akik szinten nem szultek gyereket.

23. 129ec81188 (válaszként erre: 21. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 19. 11:28
Én is futottam bele olyan fórumba, ahol nem az én szájízlésemnek megfelelő a téma...de ha nem tetszik arrébb állok...ennyi.
22. 129ec81188 (válaszként erre: 19. - Anita0027)
2009. okt. 19. 11:25
Igen, beszélgetni, s nem vitázni..valóban vannak ennél meredekebb fórumok is... és olyanok is, ahol direkt azért vetnek föl egy témát, hogy összeugrasszanak embereket...mindegyikről kiderül, előbb-utóbb, hogy a fórunmindító a tényleges problémáját akarja-e megbeszélni, vagy csak élvezkedik afelett, hogy "összeugrassza a jónépet"...
21. 7ed48e33ee (válaszként erre: 19. - Anita0027)
2009. okt. 19. 11:21
Szerintem bármiről lehet itt beszélni csak meg kell találni a megfelelő alanyokat!Én abortusszal kapcsolatban tettem fel egy kérdést és a végén én minden voltam drogos, kurva st....b...tehát sajnos olyanok is írnak véleményt akik mindenre tudnak valami sértőt mondani....szerintem ez jó téma.
20. 7ed48e33ee (válaszként erre: 16. - Mimmo33)
2009. okt. 19. 11:19
Szerintem nagyon sok embert érint ez a téma. ha valaki úgy érzi nem fér bele a gyerek joga van eldönteni...nem? Egyébbként egy fórum arról szóljon szöljon hozzá bárki, de persze ne ítélkezzen!
2009. okt. 19. 11:14

Szerintem pontosan az a fórum lényege, hogy hasonló dolgokról lehessen beszélgetni, és nagyon sokan pont a kényes témákat keresik ezeken a fórumokon amit nem tud megbeszélni a környezetében élőkkel. Ennél sokkal abszurdabb témákat lehet a fórumok között olvasgatni. Szerinted mimmó33 akkor miről kell beszélgetni, ha nem ilyenekről?

Én például azt nem szeretem, hogy a képgalériák tele vannak terhes nők képeivel? Ha szerinted ez a kérdés magánügy, akkor a 9.hónapban lévő ruhátlan pocak látványa nem az? Hozzáteszem, hogy semmi problémám nincs azzal, hogy ilyen képeket tegyenek fel az olvasók, csak nem kellene pont ezen a fórumon azzal jönni hogy miért kell ezt nyilvánossá tenni, hiszen magánügy. Sokkal kényesebb kérdéseket is feltettek már itt!!

2009. okt. 19. 11:06

Semmi:D

Lehet jobb is így

17. Veronika27 (válaszként erre: 16. - Mimmo33)
2009. okt. 19. 11:05
Ő itt szeretné megbeszélni, mert gondolom a környezetében mindenki akar. Sorstársakat keres, ebben mi a rossz?
16. mimmo33 (válaszként erre: 14. - Veronika27)
2009. okt. 19. 11:00
Persze, nyílvános fórum.Csak abból indultam ki, hogy ha én gonodlokodnék azom, hogy nem akarok gyereket akkor azt nem itt beszélném meg...főleg ha csak ilyen mondvacsinált okokat tudok ellene felhozni;)
15. dominós (válaszként erre: 1. - Princezaxxx)
2009. okt. 19. 10:57

23 évesen még a hideg is kirázott egy gyerek gondolatától. Semmi aranyosat nem láttam egy csecsemőben, hisz bőg, kakis, büdös, lehány, csak nyűg stb... Max. a TV-ben élveztem őket, 1 m-es távolságból már egyenesem idegesítettek, csak nem mertem őszintén bevallani. Aztán terhes lettem 30 körül, volt 9 hónapom, hogy megbarátkozzak a gondolattal, mert ugye a család már alig várta. 9 hónap alatt teljesen megváltoztam ezirányban, szeretem a gyerekeket, úgy mindet általában, nemcsak a sajátjaimat. Azóta van 3, és nagyon jó ez így. 20 éve, ha valaki ezt jósolja, nem hiszem el.

Úgyhogy soha ne mond, hogy soha!

14. Veronika27 (válaszként erre: 12. - Mimmo33)
2009. okt. 19. 10:56

Ez egy fórum, szerintem természetes, hogy szeretne sorstársakkal beszélgetni, ahogy a gyerekes anyukák is összegyűlnek dumcsizni.

Sok olyan téma van, ami vitát szít (csakhogy egyet említsek: kutya és baba a lakásban), meg sok hülyébbnél hülyébb, mégis van rá igény.

13. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Princezaxxx)
2009. okt. 19. 10:46

Szia, hat az, hogy 23 evesen nem vagysz gyerekre, az teljesen normalis:-) En egeszen kb. 2 evvel ezelottig (most vagyok 37 eves) igy voltam, el sem tudtam kepzelni, hogy szuljek. Es ez valahogy egy ideje megvaltozott, a gyerekeket ugyan tovabbra se szeretem, de egy sajatot mar el tudnek kepzelni. Csak a csecsemokort kene valahogy kibekkelni, utana mar kimondottan elveznem:-) En is szeretek utazni, ide-oda jarkalni, de nem hinnem, hogy ebben akadalyozna, a kutyamat is hurcolaszom egy csomo helyre:-)

De nem ertem, hogy 23 evesen egyaltalan miert merult fel benned ez a tema, nekem eszembe nem jutott ilyen fiatalon ilyeneken gondolkodni.

2009. okt. 19. 10:45

Én sem ítélem el őket, de ez magánügy! Nem értem miért nyilvánosan keres választ, vagy megértést erre a dologra...hisz lássuk be akár van gyereke akár nincs, ez akkor is egy kényes téma...

És ahogy bnedora is írta, ők vannak kevesebben, elkerülhetetlen, hogy vita alakul ki:(

2009. okt. 19. 10:36

Én sem ítélem el, miért is kellene?

Én valahol Anitával szimpatizálok, én sem éreztem soha életemben, hogy kellene nekem gyerek. Férjet már kaptam, néha bőven elég az is:)) De én nem mondanám, hogy soha, csak még nagyon távolinak érzem. Nem vágyódok lufi nagyságúra dagadni, a terhesség többi kínját kiállni, aztán meg a nem alvást, peluscserét, stb, stb.

Meg akarom várni, hogy érezzem azt, hogy jó lenne egy gyerek, nem pedig kötelességből szülni, mert ezt várják el, vagy mert már x ideje együtt vagyunk, vagy mert idős (elég idős) vagyok már hozzá...

10. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Princezaxxx)
2009. okt. 19. 10:28

Szia!


Bocsánat hogy beleszólok a fórumba :) Nekem igaz van 2 gyerekem, DE

Nem értem miért kéne elítélni bárkinek bárkit? Volt egy hasonló témájú fórum már, ott is ment a vita, de én azt se nagyon értettem. Ez szerintem mindenkinek a saját dolga, hogy akar-e gyereket vagy sem, illetve, hogy miért akar és miért nem. Nem hiszem, hogy úgy kéne bánni, beszélni azokkal, akik soha nem akarnak gyereket, mintha valami köztörvényes bűnözők lennének... Sokan élik le gyerek nélkül az életüket és mégis teljes életet élnek.


Elnézést mégegyszer, hogy kétgyerekesként beleszóltam, de ez kikívánkozott :)

9. bnedora (válaszként erre: 1. - Princezaxxx)
2009. okt. 19. 10:20

Szia!

Én sem ítélem el azokat, akik nem akarnak gyermeket, de ez a mondat megütötte a fülemet. Szerintem ti vagytok kevesebben, és a gyerekeseknek nem kell titeket elítélni.

2009. okt. 19. 10:15

Szia! Én is úgy élem az életem, hogy nem tervezek gyermeket. 27éves vagyok és soha nem akartam gyereket. Semmi bajom velük, csak úgy vagyok ezzel mint az zsiráffal az állatkertben: hogy aranyos, aranyos, de otthonra nem kéne.

Sok kisgyerek van körülöttem,vigyázni is szoktam rájuk, de olyankor csak még határozottabban érzem, hogy nekem ez nem kell.

Én olyan nő vagyok, aki szereti a munkáját, az utazást, a barátait. Már a párommal is úgy kezdtem az ismerkedést, hogy elmondtam a nézeteimet a gyerekvállalással kapcsolatban, csak hogy tudja mire számítson. Bár nem hisz nekem. Csak legyint hogy majd megváltozik. Ettől viszont a falra mászom.....:)

Mindenki legyinteni szokott, hogy majd eljön az az idő amikor majd akarsz...

Sok nő úgy éli az életét már a gyerekkorától kezdve, hogy mindig is tudja, hogy ő később szeretne gyereket. Én is így éltem, csak én mindig is azt tudtam, hogy nem szeretnék.

Bocs, ha hosszú voltam.

7. mimmo33 (válaszként erre: 3. - Dominós)
2009. okt. 19. 10:01
Csúcs:D:D
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Dominós)
2009. okt. 19. 09:57
Rég nevettem ilyen jót! Gratula!
5. kattyus (válaszként erre: 3. - Dominós)
2009. okt. 19. 09:54
Ez nagyon jó!
4. e988488e87 (válaszként erre: 3. - Dominós)
2009. okt. 19. 09:43
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2009. okt. 19. 09:39
Hát ide biztosan nem akarok gyereket, itthonra viszont elmegy 1-2.
2009. okt. 19. 02:43

Szia!

Én azért nem szeretnék gyereket, mert nem fér bele az életembe. Egyrészt sokat vagyok külföldön, másrészt van hobbim, ami nem életbiztosítás... Nem hagynék egyedül egy gyereket, de lemondani nem tudok a motorozásról...Ez van :)

Nem vagy egyedül :)

2009. okt. 19. 02:20

Sziasztok!

Szeretnék olyanokkal beszélgetni akik szintén nem vágynak gyermekvállalásra, és az ekörüli problémákra (terhesség, szülés, szoptatás, vinni a gyereket mindenhova, koránkelés stb...)

Szeretném tudni hogy nem vagyok egyedül.

(Nem itélem el a gyerekeseket, és nem kívánok velük vitatkozni.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook