Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontroll: valóban működik! fórum

Agykontroll: valóban működik! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Agykontroll: valóban működik!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
829. f64f0d9a69 (válaszként erre: 819. - E8b50ec3f3)
2012. szept. 14. 14:10

Szerencsére negatív befolyásolásra nem használható!

Erre való: [link]

Alfában "üzenhetsz" - jobbító szándékkal.

828. 74f8c12b8e (válaszként erre: 827. - CsillagTM)
2012. szept. 14. 13:20

én a szabad akaratomból döntöttem úgyhogy "beültethetik a fejembe",azal együtt,hogy agykontrollra mentem,mert az történt:begyakoroltuk a technikákat,és mellé relaxált állapotunkban rögzítettek ilyesmiket is,hogy pl.nem tudom rosszra használni a módszert.

Lehet,hogy visszaüt..én még nem nagyon próbáltam rosszat akarni.

De ha jól emlékszem,csak az volt az alapkérdés,hogy lehet-e rosszra használni,és az nem ,hogy mi lesz utána.

827. CsillagTM (válaszként erre: 826. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 14. 13:14

szerintem az agymosás, ha bármit, bármilyen szándékkal "beleültetnek a fejedbe"...fontos a szabad akarat.

de én nem gondolom, h lehetne rosszra használni. ez kb. olyan, mint ha rosszat kívánsz vkinek...az is visszaüt, úgy hiszem.

826. 74f8c12b8e (válaszként erre: 825. - CsillagTM)
2012. szept. 14. 13:10

agymosás? hogy érted?

Én azt egy pozitív programozásnak élem meg,ha akár"beültetik" a fejembe,hogy ne akarjak valamit rosszra használni.

Egyébként nem vagyok benne biztos,hogy nem lehetne roszra használni,csak jól kéne megfogalmazni,tehát ne szerepeljen benne 'nem' szó

825. CsillagTM (válaszként erre: 823. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 14. 12:58
h kicsit agymosás-jellegűnek írod le az agykontrollt...pedig szerintem sok köze nincs hozzá:) de lehet, h csak rosszul fogalmaztál.
824. 74f8c12b8e (válaszként erre: 823. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 14. 11:38

:D

...a helyesítási hibákon kívül?Most hogy visszaolvatsam,látom,ezt a hsz-t sem javítottam ki:(

Túl sokat írok,gyakran már nem veszem észre,nem szúrja ki a szemem a hibákat,mikor átfutom-a helyesítrásellenőrzőm meg nem megy itt a hoxán..nem tudod véletlenül,hogy lehet bekapcsolni? :)

823. 74f8c12b8e (válaszként erre: 822. - CsillagTM)
2012. szept. 14. 11:36
Mi benne a vad?
822. CsillagTM (válaszként erre: 821. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 14. 08:46
ez azért kicsit vadul hangzik :P
821. 74f8c12b8e (válaszként erre: 819. - E8b50ec3f3)
2012. szept. 14. 06:43

Hatni lehet más emberekre,de azt nem hiszem,hogy érzi,hogy pont te hatottál rá.

Nekem azt hiszem,sikerült néha ilyen"hatást" csinálni,de persze lehetett kivételes véletlen is,szóval erről nem tudok "szaktanácsot " adni.

Állítólag tényleg nem lehet rosszat okozni az agykontrollal,én még nem próbáltam.Lehet,hogy scsak belénk programozzák a tanfolyamon,h nem LEHET rosszra használni,hogy nehogy mgpróbáljuk,vagy ha mégis megpróbálnánk,akkor legyen ez a gáta tudatunkban,hogy azt tanították:nem lehet.

820. 26c9a8950c (válaszként erre: 819. - E8b50ec3f3)
2012. szept. 13. 14:53
Negatív befolyásolásra nem lehet használni, mert úgy egyáltalán nem működne.
2012. szept. 13. 13:03

Sziasztok!

Hallottam, hogy az agykontrollal lehet ilyen tudatáthelyezést vmi technikával végezni. Tud nekem vki abban segíteni, hogy ez egy bizonyos személyre való ráhatással is alkalmazható-e, ill. abban az esetben akire gondol közben az illető, azt az a másik személy érzékeli-e? Értem ez alatt, hogy a célszemély esetleg ettől érezheti-e úgy, mintha "1 testben 2 lélek" lenne (nem megszállottságra értve), v. lehet-e a célszemélynek ilyenkor bármilyen módon erről érzékelése, tudomása, felhasználható-e ez a technika "negatív befolyásolásra", bármi. Ha vkinek erről bővebb infója, véleménye van kérem írja meg itt a Hoxán privát, köszönöm.

818. Lilian1112 (válaszként erre: 815. - Baby-G)
2012. aug. 27. 17:52

Szia!


A legjobb, ha este lefekvéskor próbálsz alfázni. :)

Egy idő után nappal is menni fog, ha szükséged van tanácsra a tudatalattidtól! :)

817. Baby-G
2012. aug. 23. 17:08
kulfoldon elek nen tudok elmenni tanfolyamra sajnos :(
2012. aug. 23. 14:22

Lehet segíteni a problémáson, de azért könyvből egy kicsit nehéz megtanulni! Én is így kezdtem, és sokkal hosszabb volt az út. De találkoztam valakivel, aki már elvégezte, és ő "helyre tette" azt amit én nem jól csináltram.

Szóval lehet, de nem könnyű. Neadd fel, menni fog !!!

815. Baby-G
2012. aug. 22. 23:04

Sziasztok !

En meg nagyon ujonc vagyok,nemreg kezdtem el olvasni a konyvet .

Fulzugas gyogyitasara lehet alkalmazni , hatasos lehet ? Van vkinek tapasztalata ? Reggelente szrevettem , hogy ebredes utan vagy egy par masodperc "csend" , de aztan sajnos egesz nap kinoz.

Talan azt az allapotot elo lehetne idezni maskor is ?

814. Lilian1112 (válaszként erre: 813. - M&M2010)
2012. júl. 16. 16:44

Szia!


Én is tapasztaltam ilyeneket, pl. a macskámra hajnali 2-kor jött rá a focizás a pingponglabdával, vagy éppen két részeg vitázott a kapualjban stb. :D

Ezzel nem szoktam foglalkozni, hanem a "kommunikációra" koncentrálok. :D

Szerintem Te se agyalj ezen! :)))

813. M&M2010
2012. júl. 14. 13:46

Sziasztok!


Nekem egy kérdésem lenne... A szubjektív kommunikációt valahányszor próbálom és használom, akkor abban az időben, amikor fel kellene kellnem mindig történik valami fizikai dolog is, ami fel is ébreszt. Ha a kisfiam otthon alszik (egy szobában alszunk), akkor vagy leeseik az ágyról, vagy felébred. Ha nincs otthon a gyerek, akkor pl. a múltkor hajnali fél 2-kor a fejemre esett az ágy fölött lévő plakát(Sem előtte, sem azóta meg sem mozdult), amikor beprogramoztam, hogy kelljek fel, amikor XY a legfogékonyabb... . Tapasztalt már valaki hasonlót, illetve mi lehet ennek az oka??? (Nem, nem képzelődöm, 10-ből 10-szer ez történik. :) )

2012. júl. 11. 16:45
Párommal hétvégén kimentünk a telkükre csak ketten, ahol ugyan egyszerű, szerény körülmények vannak ugyan, tehát fürdés lavórban, kávéfőzés rezsó segítségével stb., de ÁLLATI JÓL ÉREZTÜK MAGUNKAT!!!! Jövő hét pénteken, ha még marad a jó idő, ismét megyünk. :))) Csak ketten, senki nem piszkált minket...nagyon jól éreztük magunkat...:)
2012. júl. 11. 16:37

Képzeljétek, mi történt!


A nagymamám régóta cukorbeteg és sajnos szívproblémái vannak. Az elmúlt egy hétben kétszer lett olyan rosszul, hogy orvost kellett hívni hozzá. Anyu megkért, hogy próbáljak meg "körülnézni" a szervezetében, hogy van-e más baj. Valamiért én úgy éreztem, hogy a veséivel is gond van. Anyunak el is mondtam, aki erre azt válaszolta, hogy eddig semmi gond nem volt a veséjével, és a rosszullétei is a szívbillentyű-zavarai miatt vannak. Annyiban is maradt a dolog...


Ma hazajövök a munkából, anyukám azzal a hírrel fogadott, hogy a mamánál az orvosok vese eredetű gondot találtak, ami nem súlyos, de kórházba kell mennie miatta.


Anyu döbbenten mondta, hogy milyen igazam volt...

810. Lilian1112 (válaszként erre: 809. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 11. 16:32
De komoly! :DDDD
2012. júl. 11. 15:42

sziasztok.)


mennem kellett volna valahová ma délután..tegnap megbeszéltem a sráccal,hogy ma négykor..de nekem már nem volt kedvem menni,mert elkezdtem dolgozni..egy fél órája ezen jártatom az agyam,hogy felhívom,hogy ma nem jó..és mire ezt elgondoltam,felívott,hogy nem tehetnénk át a dolgot holnapra?.)))


mondom neki hétfő?azt mondja..neki az a legtökéletesebb..úgyhogy..siker van!.)

kellemetlen lett volna nekem lemondani..de így ,hogy Ő szólt..így jó.)

addig megleszek valahogy..lyukas kipufogóval.)))

808. Lilian1112 (válaszként erre: 807. - Szivárványharcos)
2012. júl. 10. 06:04
Ment a privi!!! :D
807. Szivárványharcos (válaszként erre: 806. - Lilian1112)
2012. júl. 9. 22:07
kösziiiiii =)
806. Lilian1112 (válaszként erre: 805. - Szivárványharcos)
2012. júl. 9. 17:15

Szia! :)


Ha gondolod, szívesen segítek, írd meg priviben a gondodat, kitalálunk valamit! :)

2012. júl. 9. 06:36

Sziasztok! :)


Én sajnos nem végeztem tanfolyamot és a könyvet sem igazán olvastam,de mindig is hittem abban,hogy a pozitív gondolatok vonzzák a jó dolgokat,a negatív töltésűek pedig a bajt. :)

Most lenne egy kisebb magánéleti gondom,amit szeretnék megoldani.Próbálkozom arra gondolni,hogy minden úgy fog történni,ahogyan szeretném,de boldog lennék,ha esetleg tapasztaltabbak,tudnának segíteni,tippeket adni ilyesmi.

A gondomat nem szeretném leírni ide a fórumra,de privátban nagyon szívesen megírom.Sajnos vannak itt egyesek,akinek a véleményére nem vagyok kíváncsi,se a nevetséges megjegyzéseire.. =)


Nagyon szép napot mindenkinek!!! :)

2012. júl. 5. 18:01

Újabb Agykontroll-siker a mai napon! :D


Egy barátnőm emésztési gondokra panaszkodott, állandóan fájt a gyomra, nem tudott vécézni, puffadt.


Azon gondolkodtam, hogyan segítsek neki.


15:00 után néhány perccel a buszon ültem hazafelé a melóból. Bámulok ki az ablakon, amikor is észrevettem, hogy a buszsáv mellett elhalad egy kocsi, amelynek a rendszáma így kezdődött: MAG. Ezt megjegyeztem, jót mosolyogtam magamban. Pár megállóval lejjebb, egy parkoló mellett haladt el a buszom, megakadt a szemem egy szép kék színű kocsin. A rendszáma így kezdődött: LEN. Összeraktam a kettőt, így lett LENMAG. Akkor ugrott be, hogy a lenmag jó székrekedés ellen. Nagyon ledöbbentem a dolgon!!!!! Pár perce írtam a Facebookon a lánynak, hogy szerezzen belőle, kíváncsi leszek a visszajelzésre! :D

803. 8e9170fe09 (válaszként erre: 802. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 5. 15:57
Csak azért nem haszontalan tudni, hogy ebből mi az amit a szubjektivitásunknak köszönhetünk, és mi az amit valamely külső, fizikai hatásnak. A kettőt tudni megkülönböztetni nem rossz dolog.
2012. júl. 5. 15:30

Az egész ÉLET nagyon szubjektív:pl.amiről nem tudok,az nem fáj,pedig létezik:klasszikus példa a megcsalás.

A G pontot is csak azok keresik szex közben,akik tudnak róla,hogy van ilyen.Pedig anank is működik,aki nem tudja,hogy mi az.

Sztem a betegség is mind1,hogy van-e,ha nem fáj,és nem okoz problémát.Valamiben úgyis meghalunk.

És hiába tudom,h hazánkban demokrácia van,és ez le is van írva,tehét van rá bizonyíték,ha valójában nem így működnek a dolgok.

A 35 fok pedig 35 fok,abszolút értelemben,csak van,aki megdöglik tőle,van,aki meg még kijár futni.Az embernek mindegy,hogy mennyi az a 35,az a fő,hogy ő mit érez belőle.

801. 74f8c12b8e (válaszként erre: 799. - Virag32)
2012. júl. 5. 15:23

Sztem jó úton haladsz,ha már elfogadtad,h lelki eredetűek a gondok.

Ha nem fűlik a fogad az agykontrollhoz(bár én melegen ajánlom),akkor esetleg próbálj kineziológust felkeresni.Ő nemcsak megmond dolgokat,mint pl. egy asztrológus,hanem gyakorlatokat ajánl,közevetlenül segít neked.

800. 8e9170fe09 (válaszként erre: 798. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 5. 11:33
A fájdalom egy nagyon szubjektív, placebo érzékeny dolog. Ennek ellenére vakpróbával tesztelhetők mondjuk a fájdalomcsillapítók. Az agykontroll nem, hiszen az esetében nem végezhető vakpróba.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook