Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontroll: valóban működik! fórum

Agykontroll: valóban működik! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Agykontroll: valóban működik!

2012. máj. 25. 11:54
Én egy kisember vagyok. Nem is akarok zseni lenni. Amikor használom a tanfolyamon tanultakat, sokkal jobban érzem magam. Egész egyszerűen boldogabb vagyok! Nekem ez is bőven elég, attól függetlenül, hogy sok-sok mindent megoldottam már agykontrollal. Nem világmegváltó dolgokat, de nekem és a családomnak fontos dolgokat. Akinek meg nem tetszik ne foglalkozzon vele.
2012. máj. 25. 11:46
Én bízom benne, hogy működik! Holnap kezdődik a tanfolyam! :) Kíváncsi leszek!
2012. máj. 25. 11:42

Nekem erről egy film ugrott be:

[link]

16. hanira
2012. máj. 25. 11:32
Én is igyekszem használni, de sajnos nem mindig sikerül. van, amikor az aggódó, pesszimista énem hangosabb. Minden nap igyekszem felülkerekedni rajta. Van valakinek valami gyakorlati tippje?
2012. máj. 25. 11:21

Én is gondolkodtam már a tanfolyamon,de hónapok óta nem jut rá. Többször segített rajtam az agykontroll. olyan mintha magammal megbeszélek valamit,hogy így és így lesz,és az valóban úgy alakult!!

Volt,hogy vizsgáknál segített,egyszerűen nem tudtam megtanulni az anyagot,nem ment a fejembe,utolsó viszgaidőpont.... Mondogattam magamban,hogy sikerül a vizsgám,tudom én az anyagot és minden rendben lesz. Nos 2 napra rá úgy mentem el,hogy semmit sem tudtam. Még a vizsga előtti percekben is a megszokottakat mondogattam magamban. Már úgy kezdtem,hogy jó tételt húztam,elkezdtem írni és minden rendben volt.Mondani lehet,hogy szerencse,meg tudtam én,mert tanultam,de nem. tudom,hogy mikor tudok megtanulni valamit és mikor nem. Segített már az életem más területein kisebb-nagyobb dolgokban,de most újra szükségem van rá,mert hatalmas változások történtek az életemben és ezeket pozitív irányba kell fordítanom.

14. gkreka (válaszként erre: 13. - Virag32)
2012. máj. 25. 11:14
ráadásul hozzáteszi, hogy alfában (álmodozás szint) képzeld el/éld bele magad/hidd el, hogy képes vagy rá stb, majd a valós életben/világban tégy meg mindent, hogy sikerüljön.
2012. máj. 25. 11:04
Szerintem az biztos,hogy a pozitív gondolkodás megváltoztathatja az alap-hozzáállást a dolgokhoz, és aki pozitív, az kellemesebb benyomást kelt, könnyebben veszi az akadályokat, stb. Szerintem semmi hókuszpókusz nincs itt, ezt totál materialista fejjel is le lehet vezetni.
12. gkreka (válaszként erre: 11. - 8e9170fe09)
2012. máj. 25. 10:54
hanem?
11. 8e9170fe09 (válaszként erre: 10. - Gkreka)
2012. máj. 25. 10:54
Csakhogy nem ezt ígéri.
10. gkreka (válaszként erre: 9. - 8e9170fe09)
2012. máj. 25. 10:52
akkor ez a módszer pozitívuma! "kisemberből" lényegesen több van, mint zseniből.
9. 8e9170fe09 (válaszként erre: 8. - 937a2a883a)
2012. máj. 25. 10:50
Én nem állítottam hogy nem segíthet, de hogy főleg a kisembereknek, az tény, az nem hit kérdése.
8. 937a2a883a (válaszként erre: 2. - 8e9170fe09)
2012. máj. 25. 10:48

Tudod,ha nem hiszel valamiben,akkor persze,hogy úgy gondolod nem jó semmire.Ha más azt állítja,hogy nála működik,akkor sem fogod elhinni.

Amúgy többek között ezen segít az agykontroll,hogy pozitívan lássuk a dolgokat.

7. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Lilian1112)
2012. máj. 25. 10:46
Engem is nagyon érdekel ez a dolog :) Gondolkozom,hogy megveszem Dr. Domján László könyvét.A tanfolyamra is egyszer be szeretnék iratkozni,de ahhoz össze kéne gyűjtenem az árát :)
6. 8e9170fe09 (válaszként erre: 4. - 77ba6a8308)
2012. máj. 25. 10:03
Neked elhiszem Britney! :)
5. bionet58 (válaszként erre: 4. - 77ba6a8308)
2012. máj. 25. 09:49
Hurrá!!!!!!!!!! Nagyon örülök, és annak még jobban, hogy felvállaltad.
2012. máj. 25. 09:47

IGEN!!!! MŰKÖDIK!!!!--és mindezt csupa nagybetűvel!!!!!!!!! Tapasztalatból mondom...MŰKÖDIK!!!!! Egy nagyon határozott személy inspirált engem erre, és mikor láttam, hogy Neki mennyire összejönnek a dolgok, amiket akar, akkor én is belefogtam...gondoltam veszíteni valóm nincs! AZ ÉLETEM TELJESEN MEGVÁLTOZOTT!!!!!!!!

JÓ IRÁNYBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És már csak az van, amit AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. bionet58 (válaszként erre: 1. - Lilian1112)
2012. máj. 25. 09:35

Amit leírtál az működik is. Nagyon sokan földhöz ragadottak, azoknak az működik, és úgy. Ezért van ennyi szegény, beteg ember a világban. A nem akarom, hogy így legyen, az pont azt eredményezi, hogy az valósul meg amit nem akar.

Ez a nehéz, mert a mi szókincsük, pont a nem ne, de, és az elkerülésről szól. A megvalósítás, elérés helyett.

2012. máj. 25. 09:14

Ha az agykontroll működne, akkor csupa agykontrollos zseni szaladgálna a világban.


Ehhez képest az agykontroll egy híres embert (tudóst, művészt, politikust, sakkozót...bárkit aki a fejét használja) sem tud felmutatni.


Csak a kisemberek sportja.

2012. máj. 25. 09:08
Nemrég kezdett foglalkoztatni az Agykontroll, noha már évek óta tudom, hogy ez létezik, és hogy ki is José Silva és Dr. Domján László. Elolvastam két könyvet, amelyekben magyar emberek valós sikersztorijai találhatók. Szinte faltam a sorokat.

Ugrás a teljes írásra: Agykontroll: valóban működik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook