Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
4020. Giftmischer (válaszként erre: 4019. - Mazarin)
2017. szept. 6. 20:45
Nem tetszik úgy gondolni, hogy kezdi elvetni a sulykot??
4019. Mazarin (válaszként erre: 4017. - Adani_)
2017. szept. 6. 19:29
Én az ilyen kifogásokat kereső emberkéket nem sajnálom. Csípjék szét a poloskák a valagát, amíg meg nem tanulja a mórest!
4018. Tormás30
2017. szept. 6. 09:50

Sziasztok.

Nálunk tegnap meg volt az 5.irtás. Szomszédok is le lettek fújva. Fendona 15 sc-vel fújt az írtós emberke. Amint lesz új csípés azonnal szólni kell neki. Elvileg van 3 új csípés szerű valami. Egyenlőre nem viszketnek figyelem őket. Szellőztetés után döglöteket találtam csak.

4017. Adani_ (válaszként erre: 4014. - Mazarin)
2017. szept. 6. 08:59

A baj az, hogy ez kb. lehetetlen. Mert oké, van szúnyogháló ( de az éppen csak kikeltek olyan kicsik, hogy így is be tudnak jönni, szerencsére ritka eset, hogy falon át mászik felfelé vagy lefelé). Fűtéscsövet lehet sziloplaszttal, ezt én is megtettem sőt kétoldalú ragasztóval is körbetekertem a csőáttöréseknél. Konnektorokat szintén lehet kétoldalú ragasztóval leragasztani, nagyon mást nem tudsz vele csinálni. De nálunk pl. a strangokat, ahol kétökölnyi lyuk van meg a WC mögötti strangot nem tudod semmivel légmentesen szigetelni.



Nálam most nyugi van, de azért figyelem a csapdákat, van a matrac körül is ragasztós csapda, körbehúzni minden irányból a padlón a kétoldalú ragasztó, de nem találtam beragadó bogarakat se a környéken nem láttam már régóta, vizsgálom magam csípés nyomok után kutatva is, de újakat nem látok ,a régiek gyógyulnak be. Viszketés még van, de azokat a korábbiak számlájára írom, optimistán. Írtás múlt hét hétfőn volt. Ha még úgy 1-2 hétig nem lesz semmi akkor megnyugszom.


Egyébként mivel rohad szét a parketta tervben van annak cseréje is, akkor pedig gondolom majd erre is és a munkásoknak szólok ,hogy szilózzanak le minden részt amit csak lehet, különösen a szegőléceknél.

4016. Tormás30
2017. szept. 4. 19:53
A másik pedig hogy az összes fertőzött lakást egyszerre kell írtani plusz azok mellett lévőv tiszta lakásokat. Másként nem lehet megszabadulni tőlük.
4015. Tormás30 (válaszként erre: 4014. - Mazarin)
2017. szept. 4. 19:50
Konnektorok fűtéscső szigetelve. Az ablakokat a hétvégén púrhabbal kinyomtuk. Még mit szigeteljek....
4014. Mazarin
2017. szept. 4. 17:40
Amíg nem értitek meg, hogy HERMETIKUSAN EL KELL SZIGETELNI A LAKÁST A SZOMSZÉDOKTÓL, addig nem lesz eredménye az egésznek, mert a bogarak vissza fognak mászni a szomszédoktól.
4013. Tormás30 (válaszként erre: 4010. - Adani_)
2017. szept. 4. 13:37
Örülök hogy nálatok sikerrel járt a Zasita bt. Sajna nálunk nem 2-szer voltak írtani. Utoljára 5 napja. Másodjára nagyon nem volt toppon de az írtószer se volt 100-as mert ködölt fújt. Bejött a légy és nem döglött meg... igaz találtam 5 db elhullott poloskát de kb napi 5-6 db én nyírok ki...3 nap alatt lett 21 db csípésem. Igaz sok egy kupacban van így azokat egy bogár csinálhatta. Porszívózok és gőzölök a plafontól kezdve mindent. A ruhák 70% zsákban kimosva. A maradékot is mosom és zsákolom.
4012. Tormás30 (válaszként erre: 4009. - Giftmischer)
2017. szept. 4. 13:32
Holnap 5.írtás lesz nálunk. Olyan gázmester jön aki 30 éve a pályán van hatásos cuccot hoz magával és mind a 4 lakást leírtja. Van bogár igaz úgy látom hogy kevesebb.
2017. szept. 4. 10:46
Üdvözlök mindenkit! Nagyon nagy a problémám több mint két éve szenvedünk ezektől a ágyi poloskáktól,volt nálunk vegyszerrel való irtás többször már négyszázezer forintnál járunk,és többször cseréltünk ágyat is anyagilag idegileg kivagyunk a lakás eladásán is gondolkodtunk már.Sok weben olvastunk a forrázásos vagy hőirtásos modszerről,rendeltünk is irtást akit a neten elértünk de visszamondták mondván túlvannak terhetve és csak hónapok mulva tudnak jönni,kérem aki tud megbizható jó mesterembert kérem az elérhetőségét adja meg nagyon fontos lenne a földön alszunk meg néha a fürdőben bele vagyunk fáradva,fogy a reményünk elöre is köszönjük sos lenne köszönjük.
4010. Adani_
2017. szept. 4. 10:30

Múlt héten volt nálam a Zasica írtani még aznap tudott jönni az egyik emberük, ködösített és fújt mintegy 30 perc alatt és igen alapos munkát végzett. Sőt azt mondta minél gyakrabban porszívózni is kell, ellentmondva az Insect-es írtónak ,hogy 2 hétig semmi takarítás. Porszívózni lehet, sőt kell, csak felmosni nem szabad.


Azóta bár vannak nyomok még és viszketés is néha, de nem látok bogarat se rá utaló jelet, valszeg még a korábbi csípések nem gyógyultak be, ill. még volt pár, amelyik megdöglés előtt csípett egy utolsót. Ha 2 héten belül az írtástól számítva vannak még élők akkor azt mondta visszajön, néha előfordul másik írtószerrel kell írtani, mert az előzőre lehet már immunisak a dögök.

4009. Giftmischer (válaszként erre: 4007. - Tormás30)
2017. szept. 4. 10:14
Azóta amúgy mi a helyzet nálatok?
4008. Mazarin (válaszként erre: 4007. - Tormás30)
2017. szept. 3. 17:57

Köszönöm!

Erről nem tudtam. Egyébként az én utcámban nincs bejelentett eset.

4007. Tormás30 (válaszként erre: 4006. - Mazarin)
2017. szept. 3. 11:27

[link]


ajánlom figyelmedbe....

4006. Mazarin (válaszként erre: 4005. - Tormás30)
2017. szept. 3. 10:34

Nincs ilyen térkép.

A rovarok bárhol felbukkannak, ahol nem járnak utána a lakók a dolgoknak.

4005. Tormás30 (válaszként erre: 4003. - Mazarin)
2017. szept. 1. 01:44

Az egyszerre írtás sajna csak így tud megvalósulni. Addig is gőzölök mindent szigetelek és szerzek decist. Saját lakást egyenlőre nem tudok venni. Másik albérletbe gyerekkel menni esélytelen....



Költőzéskor mostmár a poloska térképet is figyelni kell. :(

4004. Mazarin
2017. szept. 1. 00:34
Amúgy elgondolkodtam, hogy jövőre a XVIII. kerületben ( [link] vásárolok lakást, mert jó árban vannak, de ezek szerint megvan az áruk. :-)
4003. Mazarin
2017. szept. 1. 00:27

Ez horror, amit itt leírtatok.


Hogy kerültem ide?

Az alsó lábszáraimon csalánkiütésszerű dolgok jelentek meg, amiket elvakartam, és azt hittem, hogy poloska van itt, de nincs.

Az autóklíma által kifújt levegőt nem bírja a szervezetem, volt már ilyen, állítólag hidegallergiám van. Ennek ellenére a nagyon nagy meleget én sem bírom. A kocsit mindenesetre elvittem egy ózonos tisztításra, hogy nehogy az legyen a csalánkiütés oka, hogy esetleg baktériumokkal fertőzött a klíma.


Amúgy minden érdekel.


A lakógyűléses kolléganőnek én inkább individualistább módszereket ajánlanék, sokkal hamarabb ér el azokkal eredményt, mintha a lakóközösségre számít, szerintem.

4002. Tormás30 (válaszként erre: 4001. - Vandusq)
2017. aug. 31. 22:52
Én már kezdem azt hinni hogy sosem lesz vége ennek és költözés lesz a vége :( Jövőhéten megint írtás lesz nálunk. Nem várom meg hogy a 10 nap leteljen...
4001. Vandusq (válaszként erre: 4000. - Tormás30)
2017. aug. 31. 20:25
18.ker. Félek,de most szombaton jönnek az írtók meg majd 2 hét múlva és kihívom a költözés előtt is. Az ágyat nem visszük
4000. Tormás30 (válaszként erre: 3999. - Vandusq)
2017. aug. 31. 14:31
Melyik kerületben laksz ahol ennyire gázos a dolog? Nem félsz hogy viszitek magatokkal a bogarakat?
3999. Vandusq (válaszként erre: 3998. - Tormás30)
2017. aug. 31. 13:51
Hm...hát itt ezt sajnos nem lehetne kivitelezni...van egy gyűjtögető szomszéd....Mind1 mostmár nem idegesítem magam szombaton jön az írtó aztán novemberben meg költözünk
3998. Tormás30 (válaszként erre: 3997. - Vandusq)
2017. aug. 31. 13:42
Na ez érdekes dolog hogy rendes. Ehhez az kellett hogy elkezdtem gyűjteni az aláírást a rendkívüli közgyűléshez. Ugyanis eddig nem akartak írtatni oldja meg mindenki magának! Csak ugye sokan félnek és el kezdtek reklamálni meg aláírni a papírt. Erre lett az a hogy írtatják a lakásokat addig amíg kinem pusztul az utolsó is. Eddig tiszta ház volt. Lomtalanítás után került be hozzám és a falszomszédomhoz a bogár....Tőlünk meg felfelé. Eddig ez a kompcepció. Az meg más kérdés hogy felettem az elsőn dugig van/volt a lakása bogarakkal. 2 hónapig nem vette észre... Pénteken írtottak nála először nálam 4-re. A baloldali szomszédom másodjára. Mert hiába mondtam neki már az elején hogy gáz van attól vannak a csípései nem hitte el. Megrendelte az írtást vissza mondta majd 2-3 hete írtatott először....
3997. Vandusq (válaszként erre: 3996. - Tormás30)
2017. aug. 31. 12:04
Akkor nagyon korrekt a közös képviselő. Régóta laktok ott? Akkor ott nem rendszeres az ágyi poloska. Nálunk az egész lakótelep fertőzött...itt komplett tömböket kéne írtatni. És milyen renszerességű lesz az írtás?
3996. Tormás30 (válaszként erre: 3994. - Vandusq)
2017. aug. 31. 12:01
Ahol nincs bogár azokat nem irtják. A ház pénzéből történik majd a dolog.
3995. Vandusq (válaszként erre: 3992. - Giftmischer)
2017. aug. 31. 11:14
Igen akinél még nem volt fogalma sincs,h milyen. Ezeknek az embereknek nem is mondom....elképzelésük sincs...
3994. Vandusq (válaszként erre: 3993. - Tormás30)
2017. aug. 31. 11:13
De ezeket a lakásokat rendszeresen fogja a ház írtatni? Lemegy a közös költségből? A többi lakással mi lesz?
3993. Tormás30
2017. aug. 31. 08:36
Sziasztok! Meg volt tegnap a 4.írtás. Ködölt a srác meg fújt. Este másztak is elő a rohadékok azt se tudták merrem menjekek én meg mutattam nekik az irányt. Nagy balhé árán sikerült elérnem hogy a ház írtasson mostantól. Úgy hogy a 4 fertőzött lakást amiről tudunk a ház fogja írtatni.
3992. Giftmischer (válaszként erre: 3982. - Mazarin)
2017. aug. 31. 07:57

Azért ezt nem gondolhatja komolyan, hogy 1 flakon elég...

Míg nálunk nem volt, én sem gondoltam hogy ennyire szívósak...

Azt hittem annál rosszabb, hogy tetűt hoz haza a gyerek az oviból nincs. Hát tévedtem.

Ha nem volt még önnél, akkor nem is értem hogy került erre a fórumra. Tudatlanul nem kellene az észt osztani.

3991. Tormás30 (válaszként erre: 3989. - Mazarin)
2017. aug. 31. 06:35
Tudod vannak olyanok sokan akik titkolják hogy bogár van náluk. Kiadásnál eladásnál egyaránt...
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook