Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A távirányítós autók tényleg összezavarodnak, ha kettővel egyszerre próbálnak játszani? fórum

A távirányítós autók tényleg összezavarodnak, ha kettővel egyszerre próbálnak játszani? (tudásbázis kérdés)


8. Rozália (válaszként erre: 2. - Ikrekanyukája)
2015. máj. 18. 20:47
Az én ikerunokáim pár évvel ezelőtt detto így jártak:( Kidobott pénz volt...
2014. dec. 14. 01:08
Én is most vettem ikreknek egy márkát, csak más színben,és sajnos egy távirányító is irányítja mindkét autót. :(
6. jstefan (válaszként erre: 1. - Ikrekanyukája)
2014. dec. 13. 22:04
Abban az esetben zavarják egymást ha közel esik a két távirányító frekvenciája.A kisautó vagy a távvezérlő alján megtalálható hogy hány MHz frekvencián működik, vásárláskor olyat kell választani amelyiknél távol esik ez az érték. Áthangolásra minimális a lehetőség, mert akkor a stabilitása összeomlana ,és irányíthatatlanná válna az autó.
2014. dec. 13. 19:50
Mi vettünk a net-en 4 kisautót, mindegyik más frekvencián működik, nagy csatákat vívtak vele, csak az a bajuk, hogy hamar lemerülnek, s gyakran kell tölteni.
2014. dec. 13. 19:46
Tényleg igaz, hogy ha ugyanazt a frekvenciát használják, összezavarja a kettőt, nekem is két fiam van, és nem tudtak egyszerre játszani. Vannak olyan autók ahol lehet állítani a frekvenciát, bár fogalmam sincs mennyibe kerülnek.
2014. dec. 13. 18:00
Az én fiamnak van 2, tök más autója. az egyik egy márkás, a másik egy olcsó. És valóban bezavarnak egymásnak, mindkét távirányítóval megy mindkettő, csak az, amelyiknek épp nem a távirányítóját használod, az ellentétes irányba megy. tehát ha jobbra nyomod, balra megy, ha előre, akkor hátra. Versenyeztetés kizárva, pedig mi is azt hittük majd jókat szórakozunk velük... Hát nem jött össze. :/
2014. dec. 13. 17:23
Ikerfiaim nagyon szeretnének távirányítós autót, de egy kolléganőm azt mondta, hogy ő is vett a két fiának egy-egy darabot (ugyanolyat), de sajnos nem tudnak a fiai együtt játszani (pl. versenyeztetni őket), mert a távirányító frekvenciája ugyanaz, és emiatt "megbolondulnak" az autók. Van ebben valakinek tapasztalata, hogy milyet érdemes venni, hogy ketten tudjanak játszani?
2014. dec. 13. 17:22
Távirányítós autók tényleg összezavarodnak, ha kettővel egyszerre próbálnak játszani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook