Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szívritmuszavar oka lehet a rendszertelen, egészségtelen étkezés? (bővebben lent) fórum

A szívritmuszavar oka lehet a rendszertelen, egészségtelen étkezés? (bővebben lent) (tudásbázis kérdés)


13. fincsi5 (válaszként erre: 3. - 9765bc12a1)
2018. márc. 6. 13:32
Minden nap buli, pia? Most hány éves vagy?
2018. márc. 6. 12:45
Lehet. Felboríthatja, sőt, egy életre tönkreteheti a hormonális egyensúlyt, a szerveid működését. N itt kérdezgess, hanem menj el teljes kivizsgálásra, terheléses EKG-val.
11. SF (válaszként erre: 1. - 9765bc12a1)
2018. márc. 4. 22:42
Lehet. Karen Carpenter, az énekesnő is ebbe halt bele alig 32 évesen :-(
2018. márc. 4. 12:40

Szépen lassan kinyírod magad. :D

Aki hülye...

9. Ramcsika (válaszként erre: 7. - Kisj)
2018. márc. 4. 12:15
Ezt én is pontosan így gondolom!!!
8. Ramcsika (válaszként erre: 3. - 9765bc12a1)
2018. márc. 4. 12:14

Tapasztalat bőven. leírni is sok lenne Pajzsmirigy gond esetleg? Mert az is okoz ilyen hirtelen szívverést. Nem áll meg attól nem kell félned. /az enyém megállt, de előtte már nem csinált ilyeneket/

Orvos, esetleg életmód váltás. alkoholt hát azt talán nem kellene. Próbálj meg rendszeresen keveset enni, legalább napi háromszor, de jobb ha ötször. És menjél orvoshoz.

7. kisj
2018. márc. 3. 20:42
Nem tudom most hány éves vagy, de a legjobb úton haladsz a felé, hogy kicsináld magad.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - 9765bc12a1)
2018. márc. 3. 20:32

De tudod, csak hazudsz önmagadnak is.

Így könnyebb valamiért neked.

2018. márc. 3. 20:30

De nem közvetlenül ez után van.

Nem tudom, miért csinálom. Egyszerűen már olyan régóta csinálom ezt, hogy nem bírok visszatérni a normális életbe úgymond. :) Nem tudom, hogy kell normálisan étkezni. :(

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 9765bc12a1)
2018. márc. 3. 20:23

Lehet, ha teleeszed magad a szíved verhet gyorsabban, illetve az italtól is, mint érzed.

De, ha érzed, hogy nem bagy ól ettől, miért csinálod magaddal?

2018. márc. 3. 20:06

14 évesen kezdődött... elkezdtem "fogyózni". Volt ott minden, a mai napig. 1500 kcal, de 500 is. Volt, hogy napokig csak egy kávét ittam és egy fél zsemlét ettem. Aztán telezabáltam magam. Nagyjából még mindig ez van, csak most azért eszem is egy nap, bár nem sokat és olyan is van, hogy csak csokit, vagy kávét, aztán bulizok, sok alkoholt iszok, másnap pedig jól bezabálok. Tudom, nagyon nem egészséges és próbálok változtatni, de a kérdésem az lenne, hogy lehet-e ettől a szívritmuszavar?

Voltam dokinál, nyilván hazaküldött, hogy semmi bajom. Kábé akkor kezdődött, miután elkezdtem ezt a hülyeséget. Az elején még csak néha, olyan félévente jött elő, nem is volt vészes, általában ha hirtelen és gyorsan futottam, de max egy percig tartott, hogy össze-vissza vert a szívem. Azóta sokat rosszabbodott, már egy lehajolástól, vagy gyorsabb sétától is előjön, olyan félóráig is eltarthat és már ájulás közeli állapotban vagyok, úgy érzem, sosem áll vissza a szívem. Nagyon félek már ettől, hogy egyszer csak megáll.

Aki nem tudja milyen... egyszer elkezd nagyon gyorsan verni, aztán beüt nagyobbakat, már a torkomban érzem, utána kihagy egyet és ez elölről. Ez egyre lassul, de egyre nagyobbak a kihagyások és jobban is üt. Nagyon rossz. :(

Valakinek valami tapasztalat?

2018. márc. 3. 20:02
Szerintem nem.
2018. márc. 3. 19:58
A szívritmuszavar oka lehet a rendszertelen, egészségtelen étkezés? (bőv.lent)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook