Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szívbemarkoló plátói szerelem. Ki hogyan élte meg, vészelte át? :o) fórum

A szívbemarkoló plátói szerelem. Ki hogyan élte meg, vészelte át? :o) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
140. Azurit (válaszként erre: 136. - Ebf2510f25)
2011. febr. 18. 22:59
Jó neked,de azért sok bonyodalmat is meg lehet úszni,ha az ember lánya nem kap meg mindent,amit az érzelmei,vágyai diktálnak neki.Persze most nem az egyedülállókra gondoltam :)
139. Méh25 (válaszként erre: 138. - CsillagTM)
2011. febr. 17. 13:04
na igen, nem minden cipő jó amit felpróbálunk:)
138. CsillagTM (válaszként erre: 137. - Méh25)
2011. febr. 10. 15:20
nem biztos...én is megkaptam mindig, de egy-kettőt bár ne kaptam volna :DDD
137. Méh25 (válaszként erre: 136. - Ebf2510f25)
2011. febr. 9. 17:47
Mázlista
2011. febr. 4. 12:15
Még nem volt plátói szerelmem, akit akartam, megkaptam.
135. Picur58
2011. febr. 4. 12:09

szia

Elhiszem elég nehéz helyet ez. Nagy szerelmet nehéz elfelejteni én másfél éve próbálom elfejteni egy olyan embert aki soha nem lehet az enyém :(

Másik emberrel ellehet viselni vagyis nekem ez jött be de mindenkinek persze más.

Én őszintén szólva nem is akarom elfelejteni bízom a lehetetlenbe,hogy talán egyszer a sors összehoz minket :)

2011. febr. 4. 08:18

Sziasztok!


Remélem, nem haragszotok, hogy írok, de úgy érzem valakivel muszáj megosztanom a gondolataimat. Nagyon beleszerettem egy emberbe, akibe nem kellet volna. Ha létezik plátói szerelem, ez tényleg az, 2 okból. 1. A köztünk lévő hatalmas korkülönbség miatt, 2. valószínű soha többé nem találkozunk. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a szituációval, el tudom valaha felejteni?

133. Tomi9046 (válaszként erre: 132. - CsillagTM)
2011. febr. 3. 23:57
Bárkivel szívesen eltársalgok! :D
132. CsillagTM (válaszként erre: 131. - Tomi9046)
2011. febr. 3. 21:03
na mi az, mégsem akarsz ismerkedni?:P
2011. febr. 3. 21:00
Van egy lány, akivel még nem találkoztam, de úgy érzem, mintha szerelmes lennék. Legalábbis érzek iránta valamit, de egyszerűen nem tudom mi ez az érzés. Élőben ezzel a lánnyal, hogy kéne viselkednem? Neki van barátja, ha jól tudom.
130. Méh25 (válaszként erre: 129. - Tashadow)
2011. febr. 2. 17:00
:))
129. tashadow (válaszként erre: 127. - Méh25)
2011. febr. 1. 17:06

"jó gondolat"

Amolyan South park-os az ember egy idomítható állat karikatúra. :)

128. tashadow (válaszként erre: 123. - Tashadow)
2011. febr. 1. 16:58
Amikor legutóbb írtam, utána megint felbukkant az álmomban az illető. Nem okozott nagyobb gondot, de rám már nincs jó hatással ha beszélek róla. Egyszerűen már nem vagyok abban a fázisban, csak feleslegesen aktiválja ezt az idegszegmenst, vagy izét. Persze lehet hogy nektek segítek. Leginkább keserű szeretetet érzek. A tudat bennem van hogy szeretett, talán szeret is a maga !önzetlen! szeretetével. A tudat hogy lett volna lehetőségem önzetlenül szeretni, ha képes lettem volna rá. Ez a gondolat talán életem végéig el fog kísérni. Képtelen vagyok ugyanis elkülöníteni az önzőt, és és az önzetlent. Csak az idő vasfoga képes lecsiszolni, és elkülöníteni ezt a két dolgot.
127. Méh25
2011. jan. 31. 01:25
Amúgy meg olyan nehéz embernek lenni, mármint rendes embernek nem ?Attól mert mást szeretek , még rendes ember vagyok én? Néha úgy szembeköpném magam, hogy csak na!Élem a hétköznapokat mint egy robot, mosolygok beszélgetek, és senkinek fogalma sincs hogy közben meg azon gondolkodom, hogy talán ma beszélünk, vagy talán ő is vonzódna hozzám.ÁÁÁÁÁÁ nem tudom. Barátok vagyunk tény, de miért lettem belé szerelmes? Na szép csak kérdéseim vannak válaszaim nem !Jó éjt fiúk!Ja és tashadow láttam azt a részt a South parkból, jó gondolat.
126. Méh25 (válaszként erre: 112. - Zorgo35)
2011. jan. 31. 01:08
Zoli !Olyan nehéz hetem volt hogy majd be pusztultam, egy kisfiam van 4 éves!Van egy apukája is aki hát inkább már csak lakótárs,de nem életem társa.Szeretem mint a gyermekem apját, de máshoz vonzódom, mást szeretnék megérinteni, megcsókolni, ölelni. Nem is tudom miért kell az emberi léleknek ilyen bonyolultnak lennie, szenvedünk Zoli mint a kutya, de meddig?????????A munkámra gyerekemre néha már alig bírok koncentrálni, de muszáj ,ugye?
125. tashadow (válaszként erre: 11. - Tücsimücsi)
2011. jan. 28. 23:02

Nem értem egészen. Mi a baj a másik fórummal?

Részletezni? Hogy lehetne erről címszavakban beszélni? Kizárt dolog, mert fogalmam sincs.

124. zorgo35
2011. jan. 28. 21:25
Kösz hogy vetted a humort.És remélem tényleg boldog.Miért is ne lenne az?Szívből kívánom,hogy az legyen.FRiss házasként?...És ha nem lenne az,sokmindent akkor sem tehetnék,de valamit megpróbálnék az fix.Tudod mi fáj a legjobban?A SoHA érzése,az hogy soha meg nem ölelhetem,nem érezhetem az illatát.Azt hiszem estére ennyi elég.Jó éjt.
123. tashadow (válaszként erre: 122. - Zorgo35)
2011. jan. 28. 16:10

Esélyek? Hoppá. Miről is beszélünk?? :)

Nem tudom láttad-e azt a South-park részt amikor Cartman fejébe beültetik a V-chippet. Na az kéne ide, mint egy falat kenyér. Amikor csúnya szóra gondol, megrázza az áram. Neked természetesen úgy kéne programozni hogy Judit="fájdalmas áramütés". :)


"Nem ismersz valami jó tudattörlési módot?"

Ha már sci-fi akkor több megoldást is kigondoltam már a problémára.

-A klasszikus klónozás, hogy nekem is legyen egy belőle, de az nem lenne ugyanaz

-A tudatom valahogy átmásolom a barátja fejébe, és szép lassan átveszem felette az irányítást, de akkor meg ő nem lenne boldog

-írok egy programot, ami majdnem olyan mint én, és ez a program a jövőben majd megvédi őt minden bajtól, még akkor is, ha én már nem leszek


LOL. Hülyeségben én is jó vagyok.

122. zorgo35
2011. jan. 28. 14:57

Tasha,értsd meg,dudom hogy miről beszélsz.Kettőnk közt az a nagy külömbség,hogy te lelkileg erős vagy,én meg nem.Tudod hogy érzem magam(az élethelyzetemet)?Mintha egy szoborba lennék szerelmes(mármint kb annyi esélye van),mintha a Milói Vénuszért lennék oda.Esélyem mennyi???Nem tudom hogy megneveztem e már neked a hölgyet? Juditnak hívják ,egy jól nevelt, erkölcsös kislány(asszony)MOndtam már hogy egyet szeretnék csak..Valahoggy kitörölni,elkoptatni ebből a beteges agyamból.És én tudom hogy jót akarsz,hogy így tudatosítsam,meg mindenhogy ...gyenge vagyok.Vagy inkább az érzelem túl erős.Már csak Istenben bízom.Nem ismersz valami jó tudattörlési módot?(a piát sajnos nem bírom,de ezt már írtam)És attól csak még rosszabb.Nem láttam Judittot hetek óta .Aztán pár napja megint rám tört a nyavalya,csak úgy....Gyönyörű ember vagyok,hát csak gratulálhatok magamnak.legyen vége,egyszer már.Gondold el..egy pszichoanalitikus ötödéves,micsoda ötöst írna belőlem?Ha pár napig nem reagálnék bocs,de nem mindig tudom kivárni,míg a gyerekek elalszanak.

?

121. tashadow (válaszként erre: 118. - Huldra)
2011. jan. 28. 14:24

Az jó, legalább a féltékenységből kimaradtál. :)

Az irodalom mindenkié.


Hát én P. k. Dick-en (és Stephenie Meyer) kívül nem sok önkéntes olvasmányt tettem magamévá. :(

2011. jan. 28. 13:57

Amúgy 2 álom erejéig "vezettem" álomnaplót:

"Utaztam villamoson. És egyszer csak megláttam P******, és körülötte néhány Gimis osztálytársamat(lányokat), és akkor már sejtettem, de akkor odanéztem és ott volt "Ő". Éppen ő is engem nézett, és mosolygott, jól láthatólag élvezte hogy milyen kínos helyzetben vagyok. Meg jegyeztem hangosan: Birom a szitut.(És hozzáfűztem még néhány szép magyar szót) Aztán felébredtem."


Ez azt jelenti, hogy betegesen féltem attól, hogy a történtek után összefutok vele, és kínos helyzetbe kerülök. Ezen a tűzkeresztségen már át is estem azóta ugye.

119. tashadow (válaszként erre: 116. - Zorgo35)
2011. jan. 28. 13:08

Nézzük a te álmodat:

Szerinted ő boldogtalan a házasságában, hiszen csak te lehetsz az egyetlen aki őt boldoggá tehetné. Tehát te lehetnél a hős, aki "megmenti" őt. Egyetlen akadálya mindennek csak is a TE családod.

Már elnézést a kifejezésért, de ez nyilvánvalóan marhaság! Ezt te is tudod, ezért gyorsan elhessegetted a gondolatot. Az álom csak azt "akarta", hogy gondold ezt végig rendesen, hogy ne legyen benned kétség. Ha ezt megteszed, akkor máris elérte a célját.

118. Huldra
2011. jan. 28. 12:36
A plátói szerelem nálam kimerült annyiban, hogy 16 évesen teljesen bele voltam esve E.A. Poe-ba, majd Lovecraftba.
117. tashadow (válaszként erre: 116. - Zorgo35)
2011. jan. 28. 12:34

"Álom csak akkor egyszer gyötört."


Én 2 oldalát tapasztaltam meg ennek a jelenségnek. Amikor hosszú idő után újra (sok éves gyötrelem a hátam mögött) kezdte elönteni az agyamat a lila köd, mert újra levelet váltottunk. Ekkor szinte rémálmaim voltak, arra figyelmeztettek hogy legyek óvatos ezzel az egésszel. Aztán ugye kiborult a bili, nagyot csalódtam megint, és próbáltam elfelejteni az egészet. Ekkor az álmaim mindig visszahozták a témát. Tehát van ez a 2 eset amikor az álmaim pont ellentétes irányba próbáltak befolyásolni. Egyszer elijeszteni, később meg visszarángatni. A lényeg mindig az hogy az álmok azt hozzák fel neked, amit mellett próbálsz elmenni, amit nem akarsz észrevenni.

116. zorgo35
2011. jan. 28. 11:18
Álom csak akkor egyszer gyötört .Nem elég ha gyötörnek a mindennapok?Kösz hogy próbálsz segíteni,de amit érzek...azt érzem .És gyötör ,és nem hagy élni.Köszi,Zoli.
115. tashadow (válaszként erre: 112. - Zorgo35)
2011. jan. 27. 15:48

Olyan jó hogy mi együtt...

[link]

114. tashadow (válaszként erre: 111. - Zorgo35)
2011. jan. 27. 13:25

Azt próbálom kihangsúlyozni, hogy ne úgy tekints erre mint valami tőled független "felsőbb hatalom". Ez igenis te vagy, te magad vagy. Pont az álmod a legfőbb bizonyítéka annak, amit már az elején mondtam, hogy reménykedsz. Próbálod magad előtt megjátszani a jófiút, hogy te nem is akarod, te ellene vagy, szenvedő áldozat vagy. De a lelked egy része, amit nem érzékelsz közvetlenül, igenis AKARJA a dolgot.

De igazából nem is az a fontos, hogy akarod, mert ilyesmi bárkivel megeshet, ettől nem vagy rossz ember. A lényeg az amit teszel.

A lelkiismeretnek nem számítanak a szavak, és a gondolatok, de a tettek nagy változásokat képesek előidézni. Előbb-utóbb majd rájössz hogy tudod megnyugtatni a lelkiismereted, kibékülni vele. Akkor majd álmok sem fognak gyötörni.

113. zorgo35
2011. jan. 27. 11:26
szia anita hogy vagy?Milyen lelki állapotban vagy?Tarts ki,melletted vagyunk.Gondold el,kit fog ez érdekelni 100 év múlva?Én is bitangul szenvedek,zoli egerből.
112. zorgo35 (válaszként erre: 110. - Méh25)
2011. jan. 25. 10:06
Szia Anita.Veled érzek,hisz sajnos tudom mit érzel.Egy kérdésem van...El tudod-e képzelni az életed a családod nélkül?Írtad hogy családanya vagy.Egy gyerek van vagy több?Tudnál-e mindent hátrahagyva a plátói karjaiba omlani?Esetleg ez csak benned él,úgy mint nálam?Nem tudok és nem is akarok sem tanácsot adni,sem ítélkezni.Én már korábban leírtam a történetem,talán még megvan valahol Október tájékán.Én például semmit nem akartam. Egyszerűen jó volt a bizsergés ha megláttam,jó volt álmodozni egy kicsit,de egyébként eszembe sem jutott ha nem láttam.Aztán egyik napról a másikra ment át egy olyan mélységes szerelembe,egy olyan birtoklási vágyba,amit már nem tudtam uralni belül.Ez tart már lassan fél éve,és közben helyt kell állnom a munkahelyen,itthon a szeretett párommal meg a két tini fiammal.Egy biztos...A szeretteimet soha nem hagyom cserben.Anita,írj majd még a fejleményekről.Szia,Zoli.
111. zorgo35 (válaszként erre: 109. - Tashadow)
2011. jan. 25. 09:41
Nem tudom hogy jó úton járok-e.Ha te ezt tapasztaltad én hiszek neked.De mely felsőbb hatalomnak van joga ahhoz,hogy egy a sárból majdnem kilépő embert újból beletaposson a gödörbe?Hogy megfossza tőlem azt a lehetőséget hogy a teljes szeretetemet azokra fordítsam,akiket Isten adott az életembe.Bár majd bele pusztulok,de harcolok tovább,mert ezt kell tennem.zoli.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook